Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 2009

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 2009

    Organizatorii au pus la dispozitia participantilor,apa plata,minerala,sandwich-uri si platouri reci.Nu stiu cum de nu ai vazut pentru ca erau cateva mese mari in hol.

    Comentariu


    • Re: TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 2009

      Postat în original de roman bogdan
      daca ne mai intalnim la vreun turneu, te ajut eu sa-l bati pe gabi, are un joc dificil dar nu e greu de batut
      Sa inteleg ca unul il tine si celalalt il bate? Cheia succesului impotriva lui este:mingi scurte ,foarte taiate jucate pe reverul sau.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • Re: TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 2009

        http://tenisdemasa.amatur.ro/A9_26_Timișoara.php
        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • Re: TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 2009

          [quote=PRIZA TOK]
          Postat în original de "roman bogdan":3f2afrye
          daca ne mai intalnim la vreun turneu, te ajut eu sa-l bati pe gabi, are un joc dificil dar nu e greu de batut
          Sa inteleg ca unul il tine si celalalt il bate? Cheia succesului impotriva lui este:mingi scurte ,foarte taiate jucate pe reverul sau.[/quote:3f2afrye]
          Vad ca e o intreaga "conspiratie" impotriva lui Daneliuc .....Mister Forehand va asteapta la Mediaș....dar sa nu va uitati "cheia" acasa...
          Butterfly Michael Maze Arylate
          BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

          Comentariu


          • Re: TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 20

            a fost foarte fain concursul , conditii f bune .... organizare buna doar cu mici exceptii ( anumite persoane nu le dau numele serveau f evident din mana sau ascundeau serviciul ... si stau sa ma gandesc oare nu trebuie sa existe si aici un minim de bun simt ??? ) stiu ca ii competitie de amatour dar in mod normal trebuie sa existe cateva reguli de bun simt voi ce spuneti de asta
            in rest n-am ce zice .... a fost foarte frumos
            salutari din arad , si ne vedem si la alte concursuri..... Victor

            Comentariu


            • Re: TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 2009

              [quote=PRIZA TOK]
              Postat în original de "roman bogdan":ekyi0erp
              daca ne mai intalnim la vreun turneu, te ajut eu sa-l bati pe gabi, are un joc dificil dar nu e greu de batut
              Sa inteleg ca unul il tine si celalalt il bate? Cheia succesului impotriva lui este:mingi scurte ,foarte taiate jucate pe reverul sau.[/quote:ekyi0erp]
              Noi avem alta strategie impotriva lui(hunedoara si deva)
              serva i se da in forhand pentru ca acolo nu se asteapta,taiata si scurt sa nu atace iar apoi atac in rever
              Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
              Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

              Comentariu


              • Re: TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 2009

                [quote=mandrubogdan]
                Postat în original de PRIZA TOK
                Postat în original de "roman bogdan":3iw3v2d5
                daca ne mai intalnim la vreun turneu, te ajut eu sa-l bati pe gabi, are un joc dificil dar nu e greu de batut
                Sa inteleg ca unul il tine si celalalt il bate? Cheia succesului impotriva lui este:mingi scurte ,foarte taiate jucate pe reverul sau.
                Noi avem alta strategie impotriva lui(hunedoara si deva)
                serva i se da in forhand pentru ca acolo nu se asteapta,taiata si scurt sa nu atace iar apoi atac in rever [/quote:3iw3v2d5]
                Ma simt extrem de onorat si vreau sa va spun un singur lucru : La Mediaș va mananc ficatii.Deci, va rog sa nu consumati alcool inainte cu 48 de ore.
                Va multumesc.
                Cu respect Myster Forehand

                Comentariu


                • Re: TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 2009

                  Ma simt extrem de onorat si vreau sa va spun un singur lucru : La Mediaș va mananc ficatii.Deci, va rog sa nu consumati alcool inainte cu 48 de ore.
                  Va multumesc.
                  Cu respect Myster Forehand
                  Bravo, Gabi ! Asta adevarata atitudine de invingator ! Pe ei, nu-i lasa !

                  Comentariu


                  • Re: TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 2009

                    Ma simt extrem de onorat si vreau sa va spun un singur lucru : La Mediaș va mananc ficatii.Deci, va rog sa nu consumati alcool inainte cu 48 de ore.
                    Va multumesc.
                    Cu respect Myster Forehand
                    eu am avut hepatita, vezi sa nu te otravesti

                    Comentariu


                    • Re: TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 2009

                      Postat în original de mateidumitru
                      Ma simt extrem de onorat si vreau sa va spun un singur lucru : La Mediaș va mananc ficatii.Deci, va rog sa nu consumati alcool inainte cu 48 de ore.
                      Va multumesc.
                      Cu respect Myster Forehand
                      eu am avut hepatita, vezi sa nu te otravesti
                      Se poate si mai grav steatoza hepatica(ficat gras).o ciroza ,un chist hidatic gigant hepatic,o metastaza,un neo...
                      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                      Comentariu


                      • Re: TURNEU A TIMISOARA 7 NOIEMBRIE 2009

                        Postat în original de PRIZA TOK
                        Postat în original de mateidumitru
                        Ma simt extrem de onorat si vreau sa va spun un singur lucru : La Mediaș va mananc ficatii.Deci, va rog sa nu consumati alcool inainte cu 48 de ore.
                        Va multumesc.
                        Cu respect Myster Forehand
                        eu am avut hepatita, vezi sa nu te otravesti
                        Se poate si mai grav steatoza hepatica(ficat gras).o ciroza ,un chist hidatic gigant hepatic,o metastaza,un neo...
                        Imi asum toate risurile , stimati domni.

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X