Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

INCEPATOR - paleta de control

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: INCEPATOR - paleta de control

    Au si fete "normale", dar ce le baga cineva in seama? Toata lumea are ambitii de campion al vitezei!
    A auzit cineva de "Flextra" sau "Soft D 13" ?
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

    Comentariu


    • #27
      Re: INCEPATOR - paleta de control

      In mesajul anterior am vrut sa spun Stiga Offensive CR... scuze. Am jucat putin cu amandoua fetele de la bty dar nu mi-au placut deloc... sunt de acord ca un incepator trebuie sa joace cu ceva care sa ii ofere control bun dar eu nu cred ca aceste fete sunt foarte reusite...sunt alte fete care nu au o viteza prea mare cu care insa poti sa joci linistit si daca nivelul tau e de incepator sau sa zicem mediu. In plus cele enumerate sunt din vechea generatie unde cred ca sriver sau mark V de la yasaka reprezentau un punct de referinta...
      Blade: Viscaria, FL
      fh: T05, 2,1 mm, black
      bh: T05, 2,1 mm, red

      Comentariu


      • #28
        Re: INCEPATOR - paleta de control

        Salutare
        In dorinta de a-mi achizitiona o paleta de tenis am dat cu palcere de acest site si m-am gandit sa va cer si voua o parere :
        Acum vreo 3 luni am redescoperit prima dragoste,tenisul de masa, sport pe care l-am practicat de la varsta de 8 ani pana la 14 ani la un nivel destul de "profi" pentru categoria de varsta la care evoluam.Din motive mai mult s-au mai putin obiective am renuntat si timp de 16 ani nu am mai pus mana pe o paleta de tenis pana acu vreo 3 luni, la insistentele unui prieten, moment in care m-a luat tremuratul si am simtit cum "microbul" repune stapanire pe mine
        Terminand cu povestile si revenind la oile noastre : avand in vedere ca in momentul asta sunt la nivelul 0 ( exceptie cateva automatisme care s-au format in cei 6 ani de practica ) as vrea sa imi recomandati o paleta care sa aiba un control mare si o viteza medie.Precizez ca sunt un jucator defensiv, cu atacuri scurte, si ma inteleg forte bine cu reverul
        As vrea sa cumpar 2 palete, mai mult ca sigur de la userul "tibi", insa as vrea ceva sfaturi de la voi pentru combinatia ideala lemn-fete avand in vedere cele spuse mai sus
        Multumesc anticipat

        Comentariu


        • #29
          Salut, sunt incepator si am un lemn rossi emotion pe care nu stiu ce fete sa montez. Joc destul de aproape de masa.Multumesc!

          Comentariu


          • #30
            Salutare!
            In primul rand, nu face greseala sa iti alegi o paleta preasamblata.

            Recomandarea noastra ar fi lemnul Yasaka Sweden Classic impreuna cu fete Yasaka Rakza 7 Soft sau Yasaka Rigan.

            Succes in alegerea paletei potrivite!

            O zi minunata tuturor!
            Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
            http://www.VivaSportShop.ro

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X