Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTur, București - 12.12.2009

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

    91-93 - 3v gr.inf.
    Panea Ovidiu - București
    Tomica Silviu - București
    Banaru Stefan Alexandru - Moreni
    94-119 - 2v gr.inf.
    Pitac Ovidiu - Brașov
    Bodeanu Dan - București
    Panaite Ionel - Mangalia
    Tutoveanu Razvan - Brașov
    Martz Sebastian - Comănești
    Hutanu Cezar - Botoșani
    Puiu Marian - București
    Nitu Victor - Slobozia
    Chiurtu Viorel - Mangalia
    Dinicescu Ion - Pitești
    Negria Mihai - București
    Stolearenco Igor - Galați
    Rada Florin - Pitești
    Constantin Gica - București
    Zavricescu George - Curtea de Argeș
    Duceac Catalin - Botoșani
    Patru Dragos - Breaza
    Macabinski Robert - București
    Foca Victor - Plopeni PH
    Venete Simona - Darmanesti
    Tivriu Doru - București
    Calin Florin - București
    Vornicescu Adrian - Mogosoaia
    Boicea Adrian - București
    Dumitru Gheorghe - București
    Sucuri Erdin - Mangalia
    120-149 - 1v gr.inf.
    Dinu Gheorghe - București
    Ilie Florian - București
    Popa Mircea - Brașov
    Parvan Radu - Topoloveni
    Motisan Dragos - Mangalia
    Nitescu Horia - Ploiești
    Craciunica Gabriel - Călărași
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Rasnoveanu Daniel - Slobozia
    Medeleanu Stefan - Mangalia
    Pribeagu Claudiu - Topoloveni
    Vachente Eugen - Brăila
    Bianu Ionel - Brăila
    Popa Marius - București
    Dendea Silviu - Tg.Mureș
    Alexandrescu Marius - București
    Grigore Alex - Campina
    Inaltu Catalin - Breaza
    Gherasim Costel - București
    Paslariu Adrian - Brașov
    Tudor Emil - București
    Micuda Mihai - București
    Angelescu Dan - București
    Carjan Dumitru - București
    Petrov Danut - București
    Dima Dragos - București
    Sandu Mihai Marius - București
    Hrisca Liviu - București
    Nastase Gigi - București
    Codrea Gheorghe - București
    150-177 - 0v gr.inf
    Silviu Niculae - București
    Ureche Ioan - Botoșani
    Micu Mihai - București
    Bucur Alin Adrian - Tg.Mureș
    Popa Ionut - Moreni
    Solu Roxana - Breaza
    Ene Dragos - Ploiești
    Totpal Marius - Poiana Tapului
    Dinita George - București
    Mihai Robertino - București
    Pana Alin Giani - București
    Arseni Florin - București
    Haran Alexandru - Sibiu
    Preda Mircea - Topoloveni
    Constantin Gabriela - București
    Koszorus Adrian - Câmpulung Muscel
    Tudor Mihai - Targoviște
    Vadeanu Mihnea - București
    Vaideanu Mircea - București
    Paslaru Ionel - Focșani
    Turea Catalin - Brăila
    Caia Alexandru - Mogosoaia
    Milea Andrei - București
    Grigorov Cristian - București
    Lucuta Daniel - București
    Temereanca George - București
    Spataru Mihai - București
    Marin Alexandru - București
    ----------------------------------------
    -27 grupe inferioare de 6 si 3 de 5
    -2 jucatori legitimati care au participat in afara concursului:
    Giol Mihai - Brăila
    Dinu Gheorghe - București ('Sanitaru')
    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

      Esti fenomenal ca intotdeauna Florine......ca de fiecare data,si acum,ne-ai obisnuit cu clasamentul fiecarei actiuni Amatur.Din partea mea,si sunt convins ca nu numai,numai de bine,cuvintele nu-si au rostul aici.FELICITARI tuturor participantilor,in special organizatorilor de pretutindeni......si ar trebui sa cam lasam cele rele sa se spele,iar cele bune sa se adune.Cu siguranta vor mai fi astfel de probleme,poate mai mari,poate mai mici,dar vor exista cu siguranta...si sa ne vedem cu bine la anul,sper ca mai buni si mai intelegatori,mai concilianti unii fata de ceilalti.Multumesc.
      BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
      FH - TENERGY 64
      BH - XIOM VEGA EUROPE

      Comentariu


      • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

        Gabi ( Farkas ), mesajul asta e pentru tine: jos palaria ! Ce hotarasesi prima oara nu era normal: cum sa pleci tu si sa ramana cel care ti-a oferit banii ?!
        Nea George ( Iancu ), din punctul meu de vedere AMATuR-ul pierde daca te retragi. Poate te razgandesti, totusi, indiferent daca ai dreptate sau nu. Eu sper sa revii asupra deciziei.
        Pt Dan, Bogdan, Rares, Sorin, precum si pt celelalte persoane care s-au implicat in organizare si nu le-am nominalizat: FELICITARI ! Conditiile de joc au fost excelente, iar organizarea, asemenea.
        Sarbatori fericite si sa ne vedem sanatosi cu totii !

        Comentariu


        • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

          Diplomele, medaliile si tricourile de campioni judeteni din Bihor, Cluj si Bistrița-Nasaud sint la mine si respectivii jucatori le vor primi ... cind ne vom intilni ... (plus titlul "Special AmaTuR" pt. Mihai Sargu).
          Felicitari si multumiri organizatorilor pentru conditiile de exceptie oferite, 20 de mese profesionale, lumina excelenta, fara condens, fara galagie.
          De asemenea, felicitari participantilor care au oferit meciuri spectaculoase si regretam absenta multor jucatori de top.
          Sa ne vedem cu bine la anul!
          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

          Comentariu


          • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

            In primul rand vreau sa va spun ca imi pare rau ca am deschis un subiect atat de "delicat" la sfarsitul unui an atat de plin de evenimente frumoase (vorbesc de intalnirile familiei AMATuR) si incununat cu un turneu final foarte greu si foarte bine organizat (felicitari tuturor celor care s-au implicat)!
            Apoi imi cer scuze Nicoletei pe care nu am vrut sub nici o forma sa o acuz sau sa o implic (inca o data felicitari - chiar ti-am spus si ca la Valeni te-am invins prin noroc, o serie de mai multe tusuri). NU CRED CA A FOST UN ARANJAMENT PENTRU TINE SI SUSTIN ASTA CU TARIE. Am evidentiat doar faptul ca pentru cineva care pe spatele tricoului are imprimat "Sport Kombat" la meciul cu tine a facut mai mult "Non combat" (vezi setul doi in care a "reusit" sa castige incredibilul numar de doua puncte, dupa vreo trei sau patru servicii gresite, bineinteles din cauza nelipirii paletei, set dupa care am si plecat de langa masa fiind sigur de rezultat ).
            Doresc sa inchei cu un fapt pozitiv, fapt pe care in "amaraciunea" mea am uitat, din pacate, sa-l evidentiez in interventia mea precedenta. "Chestia" a avut loc in semifinala dintre "Lulu" Roman si Farkas Gabor, in setul doi la un scor greu : 8 -8. In timpul punctului urmator DOMNUL Farkas Gabor ridica mana si recunoaste ca a facut o "dubla" (fapt invizibil atat pentru adversar cat si pentru cei care urmareau partida, fiind felicitat de Lulu care chiar a strigat ceva de genul : UITE DOMNULE CA SE POATE SI ASA CEVA !!!!!) DA, dragi prieteni din AMATuR, SE POATE! Felicitari Lulu pentru castigarea turneului, JOS CU PALARIA DOMNULE Farkas Gabor pt gest (ca si pentru "celalalt" despre care am aflat ulterior).
            La multi ani inca o data si anul nou sa va aduca numai ganduri bune si bucurii !

            Comentariu


            • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

              Comentariu


              • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                Postat în original de leordarares
                De ce nu intreaba nimeni cat a costat sala sau cat au costat toate cupele si premiile sau cine a adus mesele, cat a costat protocolul oferit participantilor sau cine a oferit tricourile,cine a amenajat sala,sau daca au ajuns banii?
                Merita ca imaginea unui asemenea Turneu Final sa fie patata din cauza a 2 meciuri trucate,a unui strigat "Oile" si a unui posibil meci surpriza?
                Sa ne vedem cu bine!
                Eu nu te intreb

                Comentariu


                • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                  Postat în original de leordarares
                  De ce nu intreaba nimeni cat a costat sala sau cat au costat toate cupele si premiile sau cine a adus mesele, cat a costat protocolul oferit participantilor sau cine a oferit tricourile,cine a amenajat sala,sau daca au ajuns banii?
                  Merita ca imaginea unui asemenea Turneu Final sa fie patata din cauza a 2 meciuri trucate,a unui strigat "Oile" si a unui posibil meci surpriza?
                  Sa ne vedem cu bine!
                  eu as avea alta intrebare. daca au fost doua meciuri trucate dupa un calcul mate au participat 4 concurenti. de ce naiba ati eliminat doar unul si nu 4?sau iesea cu virgula?

                  Comentariu


                  • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                    cum faptul este consumat propun sa anulati rezultatele celor in cauza ca pe viitor sa nu mai avem parte de asa ceva

                    Comentariu


                    • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                      unul dintre cei 4 care au participat la meciurile trucate a fost premiat cu trofeul de campion judetean in situatia in care din judetul respectiv sunt 2 concureti in amatur iar celalalt este Aionoaie.
                      ciorba de melci dom' senator

                      Comentariu


                      • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                        ti-ai dracu cu melcii vostri

                        Comentariu


                        • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                          un concurs si o organizare de exceptie..nu gresesc cand spun cand spun ca a fost cel mai bine si tare turneu de anu asta..felicitari tuturor..^^
                          Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                          Pe spate: Tenergy 80
                          Pe fata.: Tenergy 64

                          Comentariu


                          • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                            Sa nu mai deschid alt topic ii urez aici LA MULTI ANI d-lui DAN2 , sanatate si putere de munca . Multumesc si eu ptr. eforturile depuse de baieti la organizare si tuturor care au ajutat in vre-un fel ca lucrurile sa mearga bine .
                            Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                            Fete de palete tenis de masa
                            TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                            Comentariu


                            • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                              FELICITARI ORGANIZATORILOR !
                              Un turneu extraordinar de bine desfasurat din toate punctele de vedere.Toata stima pentru cei care s-au implicat in reusita turneului,o sala cum nu am mai vazut pana acum.
                              Felicitari tuturor participantilor,SARBATORI FERICITE !,sa ne vedem cu bine la urmatoarele turnee.
                              LA MULTI ANI ! d-le Bodeanu Dan FELICITARI

                              Comentariu


                              • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                                La Multi Ani dl Dan!
                                Va doresc multa sanatate si implinirea tuturor realizarilor!
                                Multumim pentru fortul depus de dumneavoastra pentru bunul mers al circuitului!

                                Comentariu


                                • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                                  Excelent turneu,superba sala,destoinici organizatori,extraordinari participanti iar eu norocos c-am ajuns in aceasta mare familie si la acest frumos ultim turneu pe 2009. La multi ani cu multa liniste si sanatate D-le Dan Bodeanu.Fratilor din familia AMATUR,Sarbatori fericite.

                                  Comentariu


                                  • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                                    REGHINUL felicita organizatorii si participantii acestui turneu excelent. Chiar daca nu am participat, in ciuda tuturor "neregulilor" semnalate pot concluziona ca a fost un turneu reusit.
                                    Nu in ultimul rand D-lui DAN BODEANU un calduros LA MULTI ANI din partea Amatorilor din REGHIN. .... SA NE TRAITI CA NE TREBUITI!!!
                                    CONCLUZIA FINALA PENTRU ANUL 2009 SI PENTU 2010:
                                    MOTTO : FRIDJOF NANSEN-..."AI INVINS CONTINUA, AI PIERDUT CONTINUA".
                                    IMPORTANT ESTE SA FIM SANATOSI SI LA ANUL SA NE INTILNIM IARASI.

                                    Comentariu


                                    • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                                      La multi ani dl.Dan !

                                      Comentariu


                                      • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                                        La multi ani, Dane ! Sa fii sanatos si fericit alaturi de cei dragi !

                                        Comentariu


                                        • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                                          FELICITARI ORGANIZATORILOR!!! ...Am inteles ca a fost o organizare de exceptie.
                                          LA MULTI ANI D-NUL DAN!!! si la cit mai multe turnee de exceptie.
                                          Sa ne vedem sanatosi !

                                          Comentariu


                                          • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                                            multumesc rares
                                            in alta ordine de idei sa-i raspund senatorului de drept
                                            stie el oare cati jucatori sunt din fiecare judet?????
                                            a fost cu ochii pe mine?????
                                            sa vina sa jucam sa vedem care pe care
                                            poate trebuie sa te transferi in ilfov ca sa castigi
                                            de ce nu-ti dai numele ????
                                            poate esti prea bun si spun jos palaria
                                            ai vazut oare cu cine am castigat meciurile in inferioare>?????
                                            cu totii faceam blaturi
                                            multumesc oricum
                                            sper sa ne intalnim la masa de joc vreodata

                                            Comentariu


                                            • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                                              Nu chiar "cu totii" facem blaturi...
                                              Blade: Viscaria, FL
                                              fh: T05, 2,1 mm, black
                                              bh: T05, 2,1 mm, red

                                              Comentariu


                                              • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                                                poate ca unii vin pentru medalii ori pt locul cat mai fruntas in clasament insa eu cred ca am castigat medalia cea mai mare anul acesta.am ajuns sa pun degetul la intimplare pe harta si in acel loc sa imi gasesc un prieten datorita amaturului.cum sa nu imi placa brasovul acum cand este jax ori antal denes,calarasul unde este deosebitul chirita,vatra dornei cu inegalabilul priza tok,mangalia unde are echipa fantastica,braila unde este slabutul bucks(campionul amaturului la golit cutii de bere) etc etc..de aceea eu consider ca nu am trait un an degeaba si pt ca mi-ati oferit prietenia voastra si clipe minunate as vrea sa va multumesc]
                                                Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                                Comentariu


                                                • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                                                  Postat în original de noro
                                                  poate ca unii vin pentru medalii ori pt locul cat mai fruntas in clasament insa eu cred ca am castigat medalia cea mai mare anul acesta.am ajuns sa pun degetul la intimplare pe harta si in acel loc sa imi gasesc un prieten datorita amaturului.cum sa nu imi placa brasovul acum cand este jax ori antal denes,calarasul unde este deosebitul chirita,vatra dornei cu inegalabilul priza tok,mangalia unde are echipa fantastica,braila unde este slabutul bucks(campionul amaturului la golit cutii de bere) etc etc..de aceea eu consider ca nu am trait un an degeaba si pt ca mi-ati oferit prietenia voastra si clipe minunate as vrea sa va multumesc]
                                                  Chiar iti multumesc amice Norocel pentru sinceritatea ta si pentru ca ma consideri prietenul tau( la fel esti si tu pentru mine). Niste cuvine fffffffff frumoase din partea ta. Sa ai un Craciun fericit si un an nou cu cat mai multe impliniri, si nu numai tu, ci tuturor din familia AMATUR
                                                  Butterfly Matsushita Power Defence
                                                  FH:Yasaka Rakza Soft
                                                  BH:Hallmark Phoenix Ox

                                                  Comentariu


                                                  • Re: TURNEUL FINAL- 2009 BUCURESTI 12 decembrie

                                                    Postat în original de Jax
                                                    Postat în original de noro
                                                    poate ca unii vin pentru medalii ori pt locul cat mai fruntas in clasament insa eu cred ca am castigat medalia cea mai mare anul acesta.am ajuns sa pun degetul la intimplare pe harta si in acel loc sa imi gasesc un prieten datorita amaturului.cum sa nu imi placa brasovul acum cand este jax ori antal denes,calarasul unde este deosebitul chirita,vatra dornei cu inegalabilul priza tok,mangalia unde are echipa fantastica,braila unde este slabutul bucks(campionul amaturului la golit cutii de bere) etc etc..de aceea eu consider ca nu am trait un an degeaba si pt ca mi-ati oferit prietenia voastra si clipe minunate as vrea sa va multumesc]
                                                    Chiar iti multumesc amice Norocel pentru sinceritatea ta si pentru ca ma consideri prietenul tau( la fel esti si tu pentru mine). Niste cuvine fffffffff frumoase din partea ta. Sa ai un Craciun fericit si un an nou cu cat mai multe impliniri, si nu numai tu, ci tuturor din familia AMATUR
                                                    Si eu subscriu celor scrise de JAX.Aceste concursuri constituie un prilej de a lega o serie de prietenii cu jucatori din tara alaturi de rivalitatea care ne aduna in fata mesei de tenis.De accea ,aceste turnee reprezinta pentru multi dintre noi un prilej de bucurie de a ne revedea,de a ne reaminti o serie de meciuri inversunate si nu in ultimul rand de a ne lua o revansa fata de cel(i) care candva a(au) fost mai bun(i).LA MULTI ANI!tuturor amaturistilor.
                                                    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                                    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X