Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cadoul perfect de Craciun

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • cadoul perfect de Craciun

    Pentru un jucator amator, asa cum sunt eu, acesta ar fi cadoul ideal de Craciun. Anul acesta l-am ratat, poate la anul.
    Hurricane III (by Nittaku)
    Jun Mizutani ZLC
    Nittaku Hammond Z2

  • #2
    Re: cadoul perfect de Craciun

    Ar fi cadoul ideal si pentru orice jucator legitimat din Romania, nu numai pt. noi amatorii!
    Blade-Darker speed 90
    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
    Bh- Testing

    Comentariu


    • #3
      Re: cadoul perfect de Craciun

      Cam masca serva cu piciorul..
      Blade: Tibhar Samsonov Alpha FL
      Fh: Xiom Omega II euro black
      Bh: Xiom Omega I euro max red
      Glue: Xiom i-bond
      http://www.okclub.lx.ro

      Comentariu


      • #4
        Re: cadoul perfect de Craciun

        Sunt o gramada de jucatori romani care au jucat meciuri oficiale cu Schlager ,uni dintre ei chiar l-au si batut.
        Lemn DHS Hurricane King
        Fete:Butterfly Tenergy 25 forhand,Yasaka Pryde backhand

        Comentariu


        • #5
          Re: cadoul perfect de Craciun

          M-am tot uitat la filmulet si asteptam sa cada o data cartonul din spate, eu cred ca acolo e cadoul de Craciun!
          Sau poate ca la americani e invers, acolo e cadoul facut de american lui Schlager pentru osteneala...
          Cred ca valoarea lui 2215 US rating nu e departe de valoarea lui 2215 AmaTuR rating... ce ziceti?

          Comentariu


          • #6
            Re: cadoul perfect de Craciun

            Oliver,partenerul lui Schlager din filmulet e un cunoscut de-al meu,foarte activ pe forumurile germane.E originar din Austria si locuieste in Florida de multi ani.Pe Schlager il stie din Austria de cand erau vecini de strada.
            In legatura cu rankingul sau,dl Dan,aveti mare dreptate.Se chinuie saracul de un an de zile sa-i convinga pe nemti de valoarea tenisului in State ,insa fara nicio sansa.
            Daca da curs invitatie mele,poate in vara il avem participant intr-un concurs Amatur.
            ...apropos,joaca cu fete frictionless,insa nu-i prea iese

            Comentariu


            • #7
              Re: cadoul perfect de Craciun

              E numai o senzatie ciudata de-a mea sau cumva mingea aia de tenis e mai grea decat ar trebui?
              --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
              --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

              Comentariu


              • #8
                Re: cadoul perfect de Craciun

                Ratingul ala de 2200 nu prea cred ca e real ori cine stie cum dreac l-a obtinut. Din cate am discutat eu cu un jucator roman acum in State ca o comparatie aproximativa 2500 e un rating de jucator de Superliga de la noi , iar 2000 , 2100 unul de A sau B.
                Blade DHS PG 2
                FH: DHS Hurricane 3
                BH: Stiga Airoc Astro M

                Comentariu


                • #9
                  Re: cadoul perfect de Craciun

                  Inteleg ca e intr-un garaj, e amical si bla-bla-bla... Dar am vazut jumate din filmulet si... stupoare. Nimic interesant. Un nene in etate care trage mingi uneori (singurul lucru "forte" al lui pana acum) si nenea Schla... care e relaxat total si probabil se amuza si el, cat sa nu raneasca orgoliul americanului.
                  Pana si eu ca "green-horn" pot sa ma misc mai bine sau sa arat mai "alive". Come on!
                  So... ce mare cadou e asta ? Ce vrem sa punctam aici ? Aaa da. Ca are omul casa, garaj, masina si masa de tenis personala si cetatenie SUA. Recunosc e o realizare departe de mine, care stau cu chirie in București. Doh!
                  Blade: none
                  FH: none
                  BH: none

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: cadoul perfect de Craciun

                    Bine , americanu poate era si emotionat ca joaca cu Marele Schlager. Si mie mi s-a intamplat cand jucam cu jucatori de valoare sa nu pot juca la tot potentialul meu din cauza emotiei.
                    Blade DHS PG 2
                    FH: DHS Hurricane 3
                    BH: Stiga Airoc Astro M

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X