Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

telesport

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • telesport

    Daca cineva prinde telesport-ul (pe canalul asta se transmite tenis de masă) va rog sa anuntati si/sau sa inregistrati ce se transmite. Dupa cate am inteles se transmit in reluare si meciurile de la Top 12 Romania.
    In principiu maine (duminica) se vor transmite finalele de la campionatele nationale.

  • #2
    ?i asigur pe cei care prind canalul Telesport si vor face asta - ca vor avea de la cei care au colectii impresionante cu cd-uri cu tenis de masă .... bonusuri dodoloase...

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Mihai-Gabriel
      ?i asigur pe cei care prind canalul Telesport si vor face asta - ca vor avea de la cei care au colectii impresionante cu cd-uri cu tenis de masă .... bonusuri dodoloase...
      o mica corectura.......colectii impresionante cu dvd-uri.....

      Comentariu


      • #4
        Apropo de DVD-uri...userul cu numarul 100 si-a primit DVD-urile alea promise ?

        Comentariu


        • #5
          inca nu am ajuns in București dar ajung pe 11 martie cand e concursul asa ca il rog cat mai urgent pe cel care este vizat de aceste dvd-uri sa ma contacteze pentru a sti ce sa-i pun pe ele.

          Comentariu


          • #6
            Pana la urma a inregistrat cineva campionatele de la Bistrița transmise pe canalul Telesport?

            Comentariu


            • #7
              Prinde cineva din zona de vest canalul telesport ? in oradea nu am auzit pe nimeni sa-l prinda ... duminica cred ca am plecat la bunici sa ma uit la balcaniada
              Lemn : Donic Crisan Titanium
              FH : Donic Sonex JP : rosu
              BH : Donic Sonex : negru
              www.versuri-muzica.tk

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X