Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A 15 mai Valenii de Munte

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

    domnule Dan va rog frumos sa ma treceti pe mine pe locu 5 pt ca eu am fost scos de catre Craioveanu care a luat locu 1 .
    Rares e pe locu 6 fiind eliminat de locul 2 - Postole
    Iar pe Bebe va rog sa-l puneti pe locu 7 pt ca el a fost eliminat de catre colegul meu de echipa , inegalabilul COSTI MOTOROIIIIIIIIIII.

    SPUNE-TI NU DISCRIMINARII !!!!!!!!!!!!!!!
    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

    Comentariu


    • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

      Postat în original de bogdanel
      Postat în original de Dan2
      Clasament OPEN:
      1 Craioveanu Mihai București B Sport Kombat
      2 Postole Aurelian Buzău BZ
      3-4 Trifu Bogdan București B Sport Kombat
      3-4 Motoroi Constantin București B Sport Kombat
      5-8 Bodeanu Mihai București B Sport Kombat
      5-8 Ciobanu Alex București B Sport Kombat
      5-8 Leorda Rares Reghin MS Sport Kombat
      5-8 Dinca Tiberiu București B
      ... o fi de la noile mese???...
      Blade...dr Neubauer Bulldozer anatomic handle
      FH. dr. Neubauer Domination red
      BH.dr. Neubauer Diamant



      WE WILL ROCK YOU...

      Comentariu


      • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

        Postat în original de lica
        Salut! cu asa trupa ati putea intra in B dar,sunt sigur ca va simtiti mai bine in Amatour.......FELICITARI!mai putin lui Ciobanu,stie el de ce............
        Domnule lica sa fiu al naibii daca stiu la ce va referiti !!! dar o sa ma consider exclus din lista FELICITATILOR
        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

        Comentariu


        • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

          Postat în original de Alex.C
          Postat în original de lica
          Salut! cu asa trupa ati putea intra in B dar,sunt sigur ca va simtiti mai bine in Amatour.......FELICITARI!mai putin lui Ciobanu,stie el de ce............
          Domnule lica sa fiu al naibii daca stiu la ce va referiti !!! dar o sa ma consider exclus din lista FELICITATILOR
          ....... n-ai aratat degetul care trebuie !!! ... fu vorba de aratator !
          Lemn: Gergely
          BH: Dignics 05, 2.1
          FH: Dignics 05, 2.1

          Comentariu


          • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

            Am ramas placut impresionat de organizare (cu foarte mici minusuri). Si m-am descurcat onorabil, avand in vedere ca e prima participare, dupa o perioada destul de indelungata. Ne vedem la Topoloveni

            Comentariu


            • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

              Felicitari Valeni,a fost asa cum ne-ati obisnuit fara vorba multa,dar cu multe realizari.Felicitari Vali ,felicitari dle. Bodeanu.De fiecare data o sa venim cu placere la dvs.Felicitari si pentru turneul de copii excelent organizat.Am vazut copii fericiti si cred ca asta este cel mai mare castig,sa-i crestem langa noi in spirit de fair play.

              Comentariu


              • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                felicitari dragos (amedeo) pentru locul obtinut.
                Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                Comentariu


                • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                  Postat în original de George Buhlea
                  O rectificare: turneul de amatori a inceput la ora 15:30 cand deja multa lume era mai mult decat plictisita si obosita de atata asteptat. Acum nu am timp dar am sa revin asupra catorva probleme.
                  Turneul pentru amatori a inceput la ora 14.00, dar grupele nu au intrat in concurs concomitent, ci pe masura ce se incheiau grupele OPEN. Este posibil ca ultima grupa sa fi inceput dupa ora 15.00, dar per total, amatorii au participat intre ora 14 si ora 23,30, turneul amatorilor durand mai putin de 10 ore.
                  In compensare, la OPEN grupele superioare au fost de cate 3 jucatori.

                  Comentariu


                  • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                    Postat în original de Dan2
                    Postat în original de George Buhlea
                    O rectificare: turneul de amatori a inceput la ora 15:30 cand deja multa lume era mai mult decat plictisita si obosita de atata asteptat. Acum nu am timp dar am sa revin asupra catorva probleme.
                    Turneul pentru amatori a inceput la ora 14.00, dar grupele nu au intrat in concurs concomitent, ci pe masura ce se incheiau grupele OPEN. Este posibil ca ultima grupa sa fi inceput dupa ora 15.00, dar per total, amatorii au participat intre ora 14 si ora 23,30, turneul amatorilor durand mai putin de 10 ore.
                    In compensare, la OPEN grupele superioare au fost de cate 3 jucatori.
                    preferam de 4....si sa se califice primii 5 din inferioare.....
                    Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                    Comentariu


                    • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                      Un moment deosebit si o surpriza pentru organizatori si participanti:
                      Echipa din Buftea a venit insotita de o galerie de fete dragute, care i-au incurajat neintrerupt! Surpriza a fost ca, in scurta pauza dintre grupe, fetele au destins atmosfera printr-o frumoasa reprezentatie de majorete!
                      Multumim pentru momentul artistic, prieteni din Buftea, si acceptam cu placere invitatia de a organiza cat mai curand un turneu la voi acasa!

                      Comentariu


                      • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                        Postat în original de kingfiher_61
                        Postat în original de bogdanel
                        Postat în original de Dan2
                        Clasament OPEN:
                        1 Craioveanu Mihai București B Sport Kombat
                        2 Postole Aurelian Buzău BZ
                        3-4 Trifu Bogdan București B Sport Kombat
                        3-4 Motoroi Constantin București B Sport Kombat
                        5-8 Bodeanu Mihai București B Sport Kombat
                        5-8 Ciobanu Alex București B Sport Kombat
                        5-8 Leorda Rares Reghin MS Sport Kombat
                        5-8 Dinca Tiberiu București B
                        ... o fi de la noile mese???...
                        ... multumim frumos... ce nseamna antrenamentul intensiv

                        Comentariu


                        • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                          http://s839.photobucket.com/albums/zz31 ... postupload
                          Pentru cine vrea să viziteze.
                          donic Waldner
                          Samba N-tek fh/bh

                          Comentariu


                          • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                            0751840078, stadinadi@yahoo.com
                            G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

                            Comentariu


                            • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                              din dej pop danut si miches alexandru spre final sper sa fim mai multi
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu


                              • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                                Postat în original de alehandro
                                din dej pop danut si miches alexandru spre final sper sa fim mai multi
                                cre' ca finalul a fost deja
                                TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                Comentariu


                                • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                                  Buna seara.
                                  In primul rand as vrea sa felicit organizatorii pentru treaba facuta si pentru daruirea si pasiunea depusa pentru derularea acestui eveniment.
                                  Ca si precizare,intr-adevar desi poate amatorii credeau ca o sa inceapa la ora 13 si au intrat dupa 14.00,acest lucru se datoreaza in primul rand nivelului de pregatire ridicat al concurentilor de la Open,cred ca in procent de peste 40% din meciuri au fost de 5 seturi si asta in nici un caz nu se poate imputa organizatorilor,ba chiar eu unul i-as felicita inca odata pentru reusita de a atrage asa concurenti spre participare.
                                  Avand in vedere ca unii se prea poate sa se vaite ca au inceput la amatori deabia la ora 14.00 sau 15.00,eu tin sa-mi exprim fericirea ca a trebuit sa stau pana la 2 dimineata pana la sfarsitul finalei unde principalul nostru concurent,Florin Tanasescu,a trebuit dupa un parcurs de exceptie,sa se incline in fata mai varsnicului si experimentatului Andrei Mostovoi,acesta reusind sa se impuna in setul decisiv.Am sa revin maine cu filmuletele finalei si semifinalei jucate de Florin Tansescu.
                                  Ma bucur ca a fost gustat favorabil momentul daruit de majoretele noastre din Buftea.Revenind la castigatorul de la amatori,doresc inca odata sa-l felicit pe domnul Mostovoi care la cei 63 de ani ai sai a dat dovada de o mare forma si sincer va spun parea ca nu a obosit deloc si ca daca trebuia sa mai joace inca 3-4 ore ar fi facut-o fara probleme.
                                  Voi reveni cu ceva poze si filmulete.

                                  Comentariu


                                  • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                                    Postat în original de alehandro
                                    din dej pop danut si miches alexandru spre final sper sa fim mai multi
                                    Poate stringeti de-o masina....pina-n toamna
                                    BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                                    FH - TENERGY 64
                                    BH - XIOM VEGA EUROPE

                                    Comentariu


                                    • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                                      Postat în original de costel xxl
                                      http://s839.photobucket.com/albums/zz311/costelxxl/?action=postupload
                                      Pentru cine vrea să viziteze.
                                      Multumesc, domnu' Costel, pozele sunt foarte inspirate si bine realizate. Mai ales recitalul majoretelor a fost "prins" perfect!
                                      Tot aici se pot regasi fotografii cu copiii premiati la turneul celor mici, pot sa le arate parintilor si prietenilor

                                      Comentariu


                                      • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                                        0751840078, stadinadi@yahoo.com
                                        G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

                                        Comentariu


                                        • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                                          Dragut,FELICITARI! NUMAI CA DOMNU bODEANU AR TREBUI SA MAI SI JOACE TENIS DE MASA,NU SA STEA NUMAI LA PUPITRU PT. CA SE CAM VAD CONSCINTELE SI-N POZE,CHIAR DACA-SI IA TRICOU MAI SPECIAL......

                                          Comentariu


                                          • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                                            Data viitoare voi veni cu un tricou in dungi verticale, poate asa voi arata mai suplu si voi speria si adversarii

                                            Comentariu


                                            • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                                              Postat în original de lica
                                              Salut! cu asa trupa ati putea intra in B dar,sunt sigurca va simtiti mai bine in Amatour.......FELICITARI!mai putin lui Ciobanu,stie el de ce............
                                              multumim mult, venind de la dvs., aceasta afirmatie este mai mult decat magulitoare, dar ... fara a intra prea mult in detalii, ne simtim intradevar mult mai bine in amatur, cred ca amaturul are ceva ce lipseste momentan de la intalnirile organizate de federatie si oricum, pentru divizie, chiar si B, trebuie antrenament serios, iar asta, ar avea cu siguranta repercusiuni asupra distractiei si a prieteniilor.
                                              oricum multumim si poate organizam un meci cu o echipa condusa de unul din discipolii dvs., meci de tenis de masă (pentru a elimina confuziile)

                                              Comentariu


                                              • Re: Turneu A 15 mai Valenii de Munte

                                                Ramasesem dator cu setul 1 din meciul Trifu-Ion

                                                Comentariu


                                                • Amatur

                                                  BH: Donic Bluestorm Z1 Turbo
                                                  Blade: Huieson V1 ALL+
                                                  FH: Donic Bluestorm Z1 Turbo

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X