Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTur, București - 16.12.2006

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Ma simt onorat sa fiu invitat (desi e prea mult sa fiu incadrat la invitati speciali) la turneul final al AMATourului. Ma bucur si mai mult cand vad cati pasionati ai tenisului de masa, si cu nadejdea ca macar jumatate dintre ei sunt si fanii lui Adi sunt foarte multumit.
    Dar, in aceasta saptamana astept sa soseasca un nou membru in familia mea si nu o sa pot onora aceasta invitatie. Cu siguranta la anul viitor... poate voi fi calificat in urma punctelor .
    Mult succes participantilor si... astept cu nerabdare rezultatele.
    BUTTERFLY Romania
    Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
    E-mail: office@prosoftbn.ro
    BUTTERFLY Store Bucuresti
    Tel. Mihai: 0736-887467
    E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
    Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
    Instagram: @butterflyromania
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

    http://www.tt-shop.ro
    http://www.butterfly.tt
    http://www.tenisdemasa.ro

    Comentariu


    • #52
      Pana la urma din cluj, adjud, oradea (adica si altcineva in afara de filo) si restul localitatilor din afara bucurestiului nu confirma nimeni participarea ?

      Stiti voi...sa anuntati eventual cu ce sositi...pe la ce ore...ca sa va putem astepta ca doar nu stiti toti cum sa ajungeti la stirom...

      Comentariu


      • #53
        Am sa fiu si eu acolo
        Blade: Grubba All+ FH:Bryce Fx:2.1 BH:Super Anti:1.9

        Comentariu


        • #54
          salut

          data de 17 e bun,si clujul este prezent cel putin 3venim dar pina la turneu se poate schimba mult

          Comentariu


          • #55
            Din Bistrița venim 2 - Apian Florin si Nistor Dorel, ajungem in 16 dimineata (in Gara de Nord) la 5.30 si o sa-i asteptam si pe clujeni care vin pe la 6.30-7.30.
            Daca e vreun metro/autobuz/troleu aproape de sala va rog sa dati detalii.
            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • #56
              traseu

              gara -> metrou->n.grigorescu ( prima usa primul vagon)->tramvai (directia inainte ) -> stirom
              In me the WishMaster
              Blade : 729
              FH : Donic Coppa
              BH : Donic Coppa

              Comentariu


              • #57
                Pana la urma e pe 16 sau pe 17 decembrie
                Blade: Grubba All+ FH:Bryce Fx:2.1 BH:Super Anti:1.9

                Comentariu


                • #58
                  Postat în original de FlorinBN
                  Din Bistrița venim 2 - Apian Florin si Nistor Dorel, ajungem in 16 dimineata (in Gara de Nord) la 5.30 si o sa-i asteptam si pe clujeni care vin pe la 6.30-7.30.
                  Daca e vreun metro/autobuz/troleu aproape de sala va rog sa dati detalii.
                  Pai banuiesc ca o sa fie niste masini pe acolo....din astea particulare care fac curse gara-stirom direct si fara oprire

                  Comentariu


                  • #59
                    ....Stirom e pe Theodor Palady vizavi de ROM carton?
                    TB ALC/05FX

                    Comentariu


                    • #60
                      nu stiu vizavi de ce e...dar e pe theodor palady...undeva spre capat...pe aceeasi parte cu policolor....

                      Comentariu


                      • #61
                        Stiromul este pe Theodor Palady pe partea stanga cum mergi spre autostrada soarelui imediat dupa Apolodor, Cel mai bine te orientezi dupa bannerul albastru de la Apolodor, e un banner luminos scris sub forma unui arc de cerc usor de vazut si pe timp de zi si pe timp de noapte,
                        Blade : Nitakku Septear (OFF)
                        FH>Joola Express Two
                        BH>Butterfly Speedy PO

                        Comentariu


                        • #62
                          Multumesc pentru invitatie dar, .... Venim cum sa nu ! Sotiile ne-au dat drumul dar cu conditia ca tre sa aducem ceva diplome cupe, asa ca tre sa ma interesez dupa un magazin de cupe, medalii.

                          Deci Farkas Lorant si Pui Daniel vor fi prezenti.(Din M-Ciuc)

                          Ceva repere strazi inchise , dinspre ploiesti daca ne dati ne ajuta mult! Mersi!

                          Comentariu


                          • #63
                            De la soseaua București-Ploiești (daca veniti cu masina), traversati cam tot orasul si drumul suna cam asa :

                            1. Sos București Ploiești....
                            2. ajungeti la Piata Presei...
                            3. Intrati pe Bd. Kiseleff
                            4. Mergeti pana la Arcul de triumf si tineti tot inaitnte (pe kiseleff)
                            5. ajungeti la Piata Victoriei (la Guvern)
                            6. Intrati pe Bd Lascar Catargiu... ajungeti la Piata romana
                            7. Intrati pe Bd. Magheru
                            8. Mergeti tot inainte pana la Piata Unirii unde faceti stanga pe Bd. Unirii
                            9. Mergeti tot inainte pana la Piata Alba Iulia (un rond mare)
                            10. Faceti dreapta pe Bd. Burebista
                            11. Imediat faceti stanga pe Bd. Camil Ressu
                            12. Tineti tot inainte...o sa ajungeti la un moment dat pe Theodor Pallady...si tot inainte si undeva pe stanga o sa vedeti Stirom.

                            Ce sa zic...drumul e cam lung...eu v-am prezentat strazile cele mai mari si probabil cel mai usor de reperat. Nu cunosc scurtaturi....

                            Daca v-am zapacit...incercati sa va ajutati de situl acesta
                            http://www.salutbucuresti.ro/planoras/index.php

                            Mai exista si varianta intalnirii cu cinvea din bucuresti intr-un anumit punct care va e cat de cat familiar...(eventual cu mine) ...si sa mergem impreuna de acolo....

                            Succes !

                            Comentariu


                            • #64
                              Dupa numeroase convorbiri/contacte/discutii.....

                              Din Cluj si Cimpia Turzii : ar exista o varianta sa inchiriem convenabil o duba cu 8 locuri...
                              Mai ales la retur ar fi convenabil, sa nu mai asteptam prin gara, obositi fiind dupa turneu .
                              Ca sa nu mai vorbim despre tarifele practicate la CFR .

                              Deci, apel catre ardeleni : haideti sa plecam organizat din Cluj, trupa completa, atmosfera vesela etc.

                              In principiu pina acum am ocupa 5 locuri :

                              Toth Laszlo, Zamblau Ionut, Soos Dezso, Bacotiu Ciprian, Rusu Calin.

                              Cine se mai inscrie ?

                              Apropo, data a ramas sigura ? 16 dec., simbata ?

                              Comentariu


                              • #65
                                Ramane batut in cuie turneul se tine sambata in 16 dec de la orele 10.00 la sala Stirom.

                                Rog pe toti cei care au drept de participare sa confirme sau sa infirme participarea pentru a sti cu aproximatie cati vor veni.

                                ce stiu eu pana acum este ca din Oradea venim 2 in loc de 3 (unul e bolnav la pat), din Alesd nu vine nimeni, Luca din Zalău nu poate veni.

                                Rog pe cei din provincie sa precizeze cu ce trenuri vin ca sa se poata descurca Bucurestenii cu transportul gara-sala de joc.

                                Comentariu


                                • #66
                                  Eu confirm participarea....si buna idee...spuneti cu ce ajungeti pe aici. Daca nu venitit cu masina sau nu stiti drumul...anuntati din timp....

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Clasament si lista particpantilor cu minim 6 turnee amatour

                                    Toti participantii din lista sunt direct inscrisi in turneul final.
                                    Pentru inscriere la turneul final asteptam confirmarea pana joi ora 20.00
                                    Participantii din lista pe fond rosu au confirmat deja participarea; Cei pe fond galben au transmis ca nu pot participa.
                                    Asteptam deasemenea confirmarile de participare ale invitatilor.

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      TOTH LASZLO CLUJ
                                      BODEANU MIHAI BUC
                                      APIAN FLORIN BISTRITA
                                      ACSINIA CATALIN SUCEAVA
                                      DASCALITEI MIHAI BUC
                                      RUSU CALIN CLUJ
                                      BODEANU DAN BUC
                                      SOOS DESZO CAMPIA TURZII
                                      TRIFU BOGDAN BUC
                                      IACOB CLAUDIU ORADEA
                                      MIRCEA VALENTIN BUC
                                      BORODAN CRISTIAN ORADEA
                                      DINU GHEORGHE BUC
                                      VLASE DORIN CIPRIAN ADJUD
                                      BACOTIU CIPRIAN CLUJ
                                      ZAMBLAU IONUT CLUJ
                                      TIC IOAN ORADEA
                                      SERBAN RADU CLUJ
                                      FURDUI ANDREI CAMPIA TURZII
                                      MACABINSKI LUCIAN BUC
                                      SOROHAN ANCA CLUJ
                                      SUCHEA SERBAN BUC
                                      CONSTANDACHE ADRIAN BUC
                                      COROIAN GHEORGHE CLUJ
                                      acestia sunt cei calificati de drept, lor li se vor mai adauga si invitatii.

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de elefantel_roz
                                        Eu confirm participarea....si buna idee...spuneti cu ce ajungeti pe aici. Daca nu venitit cu masina sau nu stiti drumul...anuntati din timp....
                                        Eu am sa vin cu rapidul asta:

                                        R 632 20:50 Oradea 20:50 - Cluj Napoca 23:16 - Teiuș 1:16 - Sighișoara 2:50 - Brașov 4:39 - Predeal 5:22 - Ploiești Vest 6:44 - București Nord 7:37 am sa vorbesc cu Vali Mircea sa vina dupa mine.

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Postat în original de ciprian
                                          Dupa numeroase convorbiri/contacte/discutii.....
                                          Din Cluj si Cimpia Turzii : ar exista o varianta sa inchiriem convenabil o duba cu 8 locuri...
                                          Mai ales la retur ar fi convenabil, sa nu mai asteptam prin gara, obositi fiind dupa turneu .
                                          Ca sa nu mai vorbim despre tarifele practicate la CFR .
                                          Deci, apel catre ardeleni : haideti sa plecam organizat din Cluj, trupa completa, atmosfera vesela etc.
                                          In principiu pina acum am ocupa 5 locuri :
                                          Toth Laszlo, Zamblau Ionut, Soos Dezso, Bacotiu Ciprian, Rusu Calin.
                                          Cine se mai inscrie ?
                                          Apropo, data a ramas sigura ? 16 dec., simbata ?
                                          Ar fi fain dar eu termin lucrul pe la 17.00 deci e cam dificil pentru mine sa vin cu voi, sper sa pot dormi ceva pe tren.

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            DE LA REGHIN VENIM KANTOR IMRE ZOLTAN SI DAN LEORDA
                                            DR. NEUBAUER SPECIAL
                                            DR.NEUBAUER DOMINATION+SUPERANTI 1.5

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Dupa cum spuneam mai sus, NISTOR DOREL confirma participarea in calitate de invitat.
                                              TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                ....din Adjud vor ajunge la ora 07:52 in București Nord--- Vlase Dorin-Ciprian si Iordachi Adrian.
                                                TB ALC/05FX

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  In calitate de invitat Anton Florin confirma prezenta la sala Stirom
                                                  Blade: Grubba All+ FH:Bryce Fx:2.1 BH:Super Anti:1.9

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    salut

                                                    ce faceti fratiilor,ce asteptati,cind anuntati pe forum cind se tine turneu final,tare greu miscati.noi cei venim de la distanta trebuie sa cumparam si bilete de tren din timp.pina acum nu s-a intimplat asa ceva la o organizarea unei turnee.mi-e personal imi este rusine sa nu puteti anunta cu cel mult cu o saptamina data exacta.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X