Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTur, București - 16.12.2006

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    salut

    ce faceti fratiilor,ce asteptati,cind anuntati pe forum cind se tine turneu final,tare greu miscati.noi cei venim de la distanta trebuie sa cumparam si bilete de tren din timp.pina acum nu s-a intimplat asa ceva la o organizarea unei turnee.mi-e personal imi este rusine sa nu puteti anunta cu cel mult cu o saptamina data exacta.si in ultimul rind va rog sa listati nr jucatorilor care au dreptul sa participe la acest turneu care se organizeaza asa de greu.

    Comentariu


    • #77
      Eu am sa ajung de vineri seara in București si am sa fiu cazat pe Calea Rahovei nr 323,daca este cine din zona asta care merge sambata dimineata la sala Stirom rog sa fiu contactat ptr ca nu stiu cum sa ajung acolo 0723516544
      Blade: Grubba All+ FH:Bryce Fx:2.1 BH:Super Anti:1.9

      Comentariu


      • #78
        varianta

        Pentru cei cu masina :
        Trasee Alternative (si cel al lui elefantel_roz e bun)

        1. Sos București Ploiești....
        2. ajungeti la Piata Presei...
        3. Intrati pe Bd. Kiseleff
        4. Mergeti pana la Arcul de triumf si tineti tot inaitnte (pe kiseleff)
        5. ajungeti la Piata Victoriei (la Guvern)
        6. STG pe Stefan cel Mare (aveti grija la rond sa nu gresiti soseaua)
        7.dinamo->obor->iancului->muncii->DRISTOR (McDonald)
        8.STG la Dristor
        9.Inainte tot inainte ->n.Grigorescu-> ozana
        10.(se termina blocurile)->POLICOLOR -> STIROM

        Traseu 2
        1.A1 Militari
        2.drept pana la Splaiul Dambovitei
        3.DR pe Splai
        4.Inainte tot inainte pe Splai (Eroilor,Izvor,Unirii - DR(grija la rond,tineti Dâmbovița in stg voastra),Marasesti,Timpuri Noi,MIHAI BRAVU)
        5.STG la pod Mihai Bravu (e un LukOil pe dr si ALLIATZ-TIRIAC in coltul de vis-a-vis)
        6.inainte pana la DRISTOR (McDonald)
        7.DR de la DRISTOR
        8.Inainte tot inainte ->n.Grigorescu-> ozana
        9.(se termina blocurile)->POLICOLOR -> STIROM

        Traseu 3 (mai direct da' poate mai putin agreat)
        1.orice directie pana la București - LINIA DE CENTURA
        2.catre Glina (Magurele->Berceni->Popesti L )
        3.STG spre București
        4.STIROM


        GARA :
        Metrou (prima usa primul vagon)(11 statii)->N. Grigorescu -> tramvai spre capat ->Policolor->Stirom

        Pentru cei ce se descurca (mai rapid)
        Metrou ->Dristor2(6 statii)->schimbat metrou->(prima)N.Grigorescu-> tramvai spre capat ->Policolor->Stirom


        Pt. Anton Florin :
        32-> Unirii ->Metrou ....vezi sus
        32->McD Trafic Greu->611->Sura Mare ->tramvai 15(cred ca si 27) pana la Stirom (aproape cap-cap deci eu recomand metroul)
        In me the WishMaster
        Blade : 729
        FH : Donic Coppa
        BH : Donic Coppa

        Comentariu


        • #79
          Inca doi forumisti bucuresteni mi-au confirmat ca vor veni la gara sa astepte jucatorii din provincie. Deci....anuntati din vreme...

          Pana acum... avem asa...la 5:30 Apian Florin si Nistor Dorel....
          si la 7:52...... Vlase Dorin si Iordachi Adrian.... si filo la 7:37 (care are deja transportul asigurat)
          plus de recuperat domnul Anton Florin de undeva de pe Calea Rahovei.

          Dragi clujeni...pana la urma cu ce v-ati hotarat sa veniti ? Cu trenul sau cu microbuzul ?

          In conditiile astea banuiesc ca la 8 o sa fie plecarea de la gara....dupa ce se strange toata lumea.

          Comentariu


          • #80
            Re: salut

            Postat în original de NICOVALA CUGIR
            ce faceti fratiilor,ce asteptati,cind anuntati pe forum cind se tine turneu final,tare greu miscati.noi cei venim de la distanta trebuie sa cumparam si bilete de tren din timp.pina acum nu s-a intimplat asa ceva la o organizarea unei turnee.mi-e personal imi este rusine sa nu puteti anunta cu cel mult cu o saptamina data exacta.
            Data s-a anuntat deja dar vad ca ti-e greu sa citesti ce s-a scris pe forum. Am sa te rog data viitoare cand ti-e rusine cu noi sa nu mai vii la turnee sa nu ne fie nici noua rusine.

            Comentariu


            • #81
              Venim cu trenul pana la urma.O sa ajungem in jurul orei 06:30 in gara de nord.
              Primorac Carbon
              FH Dignics 09C
              BH JOOLA MAXX

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de tycutz
                Venim cu trenul pana la urma.O sa ajungem in jurul orei 06:30 in gara de nord.
                Veniti toti cei 5 care ati anuntat anterior?
                Puteti lua legatura cu ceilalti calificati? vin si ei?

                Comentariu


                • #83
                  avem confirmarea domnisoarei Otilia Badescu ca va veni la aceasta finala asa cum si anul trecut a facut-o .

                  Ii multumesc eu in numele tuturor
                  Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                  Fete de palete tenis de masa
                  TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                  Comentariu


                  • #84
                    Confirm prezenta (99% ) - 1% caz de forta majora....

                    Cred ca voi alege rapidul cu care merge Filo; ajunge in București la 7:37.

                    Comentariu


                    • #85
                      Si restul clujenilor ? Nu vin cu tine ?

                      Comentariu


                      • #86
                        am pus un post anterior in care am zis ca ceilalti ajungem in Gara de Nord la ora 06:27
                        O informatie de ultim moment:Soos Dezso nu mai poate veni!!!
                        Primorac Carbon
                        FH Dignics 09C
                        BH JOOLA MAXX

                        Comentariu


                        • #87
                          O singura precizare mai am de facut: jucatorii prezenti care nu au dreptul de participare la turneul final se pot inscrie intr-un turneu de consolare care se va organiza in paralel, in functie de numarul de mese disponibile.

                          Comentariu


                          • #88
                            Multam Filo, ma bucur ca v-ati gandit si la spectatori, ma si vedeam zgaraindu-ma pe margine fara sa pot da cateva mingii.
                            Blade : Nitakku Septear (OFF)
                            FH>Joola Express Two
                            BH>Butterfly Speedy PO

                            Comentariu


                            • #89
                              Eu sunt foarte fericit ca voi putea sa cunosc multi forumisti si mai ales ca voi putea sa-i vad "la lucru". La mine, chiar simpla vizionare a unor meciuri bune are un efect mental extraordinar. Abea astept
                              Lemn- Bty Viscaria
                              FH - TENERGY 05
                              BH - TENERGY 80

                              Comentariu


                              • #90
                                Pentru cei care vin cu trenul .....................

                                Propun loc de intalnire McDonaldsul din gara.....(e foarte usor de gasit).
                                O sa plecam cu totii la ora 8 spre Stirom.

                                Eu o sa ajung la locul de intalnire pe la ora 6:45-7 ....pentru orice probleme, informatii, nelamuriri...ma puteti contacta la orice ora.... numarul meu este
                                0745.213.661

                                Tot acolo o sa vina si bogdanel (de pe forum).....numarul lui este 0722.309.679 ( pentru aceleasi motive enumerate mai sus il puteti contacta dupa 7:45 )

                                Sper sa cititi in timp util acest mesaj....

                                Comentariu


                                • #91
                                  eu vin din Ploiești, si daca mai ramane cineva ratacit prin gara (asta daca e vb de gara de nord) si suna la 0723/879696 as putea teoretic sa trec eu sa-i iau..ideea e ca nu prea cunosc Bucureștiul si n-ar strica sa fie cineva care a mai fost la sala respectiva
                                  Schlager Carbon Off +
                                  FH: Xiom Vega Elite Max
                                  BH: Xiom Vega Europe Max

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Pai...daca ajungi la 8 fara 10 la gara...poti pleca cu noi
                                    Am nr. de telefon mai sus...da-mi un mesaj in acest sens sa stiu si sa te asteptam si pe tine.

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      plec la 7 din ploiesti si daca nu intalnesc obstacole gen politie vin direct la gara
                                      Schlager Carbon Off +
                                      FH: Xiom Vega Elite Max
                                      BH: Xiom Vega Europe Max

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Ma primiti si pe mine la turneu? Am avut ceva probleme si nu am stiut sigur pana acum daca pot sa merg sau nu Stiu ca e cam tarziu dar n-am avut ce face. Am fost ca vremea de data asta
                                        Blade: Butterfly Schlager Carbon
                                        FH:TENERGY 05
                                        BH:TENERGY 05

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Postat în original de horia
                                          plec la 7 din ploiesti si daca nu intalnesc obstacole gen politie vin direct la gara
                                          Ok...noteaza un numar de telefon...si ne auzim maine de dimineata. Te asteptam.

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Postat în original de Hades
                                            Ma primiti si pe mine la turneu? Am avut ceva probleme si nu am stiut sigur pana acum daca pot sa merg sau nu Stiu ca e cam tarziu dar n-am avut ce face. Am fost ca vremea de data asta
                                            te lasam, te lasam, cu conditia sa ne lasi sa te batem..............!!!!!!!

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              ATENTIE !

                                              S-a produs o modificare in cea ce priveste sala de desfasurare a concursului.
                                              Din cauza ca conducerea nu a fost anuntata , turneul nu mai poate avea loc la Stirom si se muta la sala la Tineretului strada Primo Nebiolo nr.1 (intre Muzeul satului si Institutul Agronomic) .
                                              Cu parere de rau... asta e situatia , dar ne vom descurca si acolo , va fi bine .

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Postat în original de DMS
                                                ATENTIE !
                                                S-a produs o modificare in cea ce priveste sala de desfasurare a concursului.
                                                Din cauza ca conducerea nu a fost anuntata , turneul nu mai poate avea loc la Stirom si se muta la sala la Tineretului strada Primo Nebiolo nr.1 (intre Muzeul satului si Institutul Agronomic) .
                                                Cu parere de rau... asta e situatia , dar ne vom descurca si acolo , va fi bine .
                                                Ar trebui facut un topic separat cu aceasta veste,si ar trebuie gasita o modalitate prin care toti concurentii sa fie anuntati de schimbarea locatiei...eventual intalnirea sa aiba loc tot la stirom,si de acolo toti sa mearga impreuna sala din Tineretului!

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  In proportie, cred, de 95%, au cam fost anuntati toti participantii.
                                                  Cei care vin cu trenul, deci marea majoritate din afara Bucureștiului, oricum vor fi asteptati cu masinile si dusi direct acolo.
                                                  Iar din București au fost anuntati cam toti.
                                                  Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
                                                  FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
                                                  BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

                                                  Comentariu


                                                  • Au fost anuntati deja aproape toti concurentii; maine dimineata vom avea pe cineva la intrare la Stirom care va indruma pe cei care nu au aflat spre noua locatie si va posta un afis pentru cei care vor sosi ulterior.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X