Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B, Timișoara - Cupa Smiley, 5.03.2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Felicitari organizatorilor in primul rand........ a fost super frumos concursul , felicitari si partipantilor a fost un turneu reusit si placut.. Multe meciuri frumoase de vazut
    Sa ne auzim cu bine si la urmatoarele concursuri cu bn si sanatosi:P

    Comentariu


    • #27
      Bravo tizule, felicitari pt organizare, a fost un turneu foarte reusit, mai ales ca au fost multe rasturnari de situatie, meciuri supriza. A fost o atmosfera placuta, si asteptam cu nerabdare urmatorul turneu
      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

      Comentariu


      • #28
        mai spunetim si mie locurile

        Comentariu


        • #29
          1.Roman Bogdan-Arad
          2.Mandru Bogdan-Hunedoara
          3.Sicoe Rodica-Cugir
          4.Istrate Cristian
          S-a jucat si finala mica,felicitari tuturor
          Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
          Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de roman bogdan Vezi post
            Bravo tizule, felicitari pt organizare, a fost un turneu foarte reusit, mai ales ca au fost multe rasturnari de situatie, meciuri supriza. A fost o atmosfera placuta, si asteptam cu nerabdare urmatorul turneu
            Bravo voua, tizule. Si in special tie. Felicitari pentru locul 1.
            Voi jucatorii ati asigurat tot spectacolul si ati facut ca acest turneu sa fie unul reusit.
            Va astept si la Smiley 4, in aprilie. Dar pina atunci, sper sa ne vedem la CSM, la voi.
            Ai uitat "aspiratorul de mingi Mr. Musa" la mine.
            BLADE: Stiga Allround Classic
            FH: Stiga Almana Sound
            BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de Messi Vezi post
              mai spunetim si mie locurile
              Gasesti clasamentul pe prima pagina.
              BLADE: Stiga Allround Classic
              FH: Stiga Almana Sound
              BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de victor.arad Vezi post
                Felicitari organizatorilor in primul rand........ a fost super frumos concursul , felicitari si partipantilor a fost un turneu reusit si placut.. Multe meciuri frumoase de vazut

                Sa ne auzim cu bine si la urmatoarele concursuri cu bn si sanatosi:P
                Ma bucur ca te-ai simtit bine Victor, te astept si la Smiley 4, in aprilie.
                BLADE: Stiga Allround Classic
                FH: Stiga Almana Sound
                BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de Bogy Vezi post
                  Gasesti clasamentul pe prima pagina.
                  Bogy, daca se poate te rog sa postezi si rezultatele din eliminatorii ca tare is curios sa vad cum s-a mers.
                  Merci anticipat.

                  Comentariu


                  • #34
                    Câte ceva ce-am prins din semifinale, primele 3 seturi, pentru că a trebuit să plec :
                    http://www.youtube.com/watch?v=y5rkPut9k4o
                    http://www.youtube.com/watch?v=XxTXWn7Jkyc
                    http://www.youtube.com/watch?v=I0IBX4pbd-Q
                    http://www.youtube.com/watch?v=02Pbe3ORkps
                    Sā mai adaug ceva : OMUL Turneului - Chen Xue Jie )
                    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de Bogy Vezi post
                      Ma bucur ca te-ai simtit bine Victor, te astept si la Smiley 4, in aprilie.
                      da cum sa nu cu cea mai mare placere, cu asa o primire si atmosfera....... bogdy, daca voi fi sanatos voi veni sigur cu trupa.

                      Comentariu


                      • #36
                        Nu stiu daca conteaza dar parca eu am avut 4 victorii . Oricum ,turneu bun si puternic. Felicitari.
                        Xi En Ting-X828
                        Pryde 30
                        Calibra LT Sound

                        Comentariu


                        • #37
                          Postat în original de Cipi Vezi post
                          Nu stiu daca conteaza dar parca eu am avut 4 victorii . Oricum ,turneu bun si puternic. Felicitari.
                          Cipi, daca-mi dai numele tau complet (in profilul tau nu apare), aflam imediat cite meciuri ai cistigat. Singurul "Cipi" din Timișoara care a participat la concurs a fost Terescu Ciprian si are 3 victorii si 8 infringeri.
                          BLADE: Stiga Allround Classic
                          FH: Stiga Almana Sound
                          BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                          Comentariu


                          • #38
                            Postat în original de vrajitor danut-pavel Vezi post
                            Bogy, daca se poate te rog sa postezi si rezultatele din eliminatorii ca tare is curios sa vad cum s-a mers.
                            Merci anticipat.
                            Ai aici originalul, Danut.
                            Pacat ca n-ai fost "in mina" simbata. Speram sa te vad ceva mai sus in clasament...sau te-ai grabit acasa, sa vezi CFR - POLI ?

                            BLADE: Stiga Allround Classic
                            FH: Stiga Almana Sound
                            BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                            Comentariu


                            • #39
                              Postat în original de Bogy Vezi post
                              Ai aici originalul, Danut.
                              Pacat ca n-ai fost "in mina" simbata. Speram sa te vad ceva mai sus in clasament...sau te-ai grabit acasa, sa vezi CFR - POLI ?

                              Merci mult Bogy. Au fost meciuri interesante din cate vad. Un concurs foarte reusit, foarte multi jucatori valorosi. FELICITARI pt organizare!!!!
                              In cazul meu, macar o castigat Poli si mi-a mai indulcit weekendul

                              Comentariu


                              • #40
                                Postat în original de Bogy Vezi post
                                Cipi, daca-mi dai numele tau complet (in profilul tau nu apare), aflam imediat cite meciuri ai cistigat. Singurul "Cipi" din Timișoara care a participat la concurs a fost Terescu Ciprian si are 3 victorii si 8 infringeri.
                                Da ,eu sunt.Daca imi amintesc bine ,am avut victorii la Chen,Edgar(baietelul din Arad cred),Tarniceru si Oprea.Cred ca unul din cei doi s-a retras si daca nu se pune victorie atunci ramane doar 3.Poate din greseala cine a scris rezultatele a facut o mica eroare.Verifica si tu ,poate gresesc eu.Merci.
                                Xi En Ting-X828
                                Pryde 30
                                Calibra LT Sound

                                Comentariu


                                • #41
                                  Postat în original de Cipi Vezi post
                                  Da ,eu sunt.Daca imi amintesc bine ,am avut victorii la Chen,Edgar(baietelul din Arad cred),Tarniceru si Oprea.Cred ca unul din cei doi s-a retras si daca nu se pune victorie atunci ramane doar 3.Poate din greseala cine a scris rezultatele a facut o mica eroare.Verifica si tu ,poate gresesc eu.Merci.
                                  Ai dreptate Cipi. Intradevar s-a facut o mica eroare la completarea rezultatelor in grupa a II-a. Rezultatul meciului tau cu Edi (din Arad) a fost trecut gresit. Pe foaie ati pierdut amindoi acelasi meci...adica, Boata Edgar - Terescu Ciprian 1/2 si Terescu Ciprian - Boata Edgar 0/2.
                                  In calitate de organizator imi cer scuze, dar vina pentru acest lucru va apartine in exclusivitate voua, jucatorilor din grupa a II-a si in special tie si lui Edi. Voi doi trebuia sa fiti foarte atenti atunci cind s-a notat rezultatul in tabel.
                                  Am modificat clasamentul si ai mai urcat citeva pozitii.
                                  BLADE: Stiga Allround Classic
                                  FH: Stiga Almana Sound
                                  BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    OK, voi fi mai atent data viitoare.
                                    Xi En Ting-X828
                                    Pryde 30
                                    Calibra LT Sound

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X