Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Top Arena, Topoloveni - 12 martie 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Top Arena, Topoloveni - 12 martie 2011

    Cupa Top Arena, Topoloveni - 12 martie 2011
    LOCALITATEA: Topoloveni - jud. Argeș

    ORA: 09.00 - 22.00

    SALA DE SPORT a Liceului Ion Mihalache (SALA NOUA);

    PARCARE: intrati pe straduta din fata BCR si parcati chiar in curtea Liceului Ion Mihalache)! Parcarea la cealalata intrare a salii nu va fi permisa!

    INDICATII ACCES:
    1. De la Pitești se ia directia București pe DN 7 (atentie nu pe autostrada!!!); se traverseaza centrul orasului si in fata Agentiei BCR se face stanga pe straduta care duce exact in curtea Liceului Ion Mihalache;
    2. De pe autostrada la km 97 se urmeaza directia Topoloveni (se trece peste raul Argeș si peste o cale ferata) pana se ajunge in DN 7 chiar in Topoloveni la Supermarket JAM, dupa care se face dreapta catre centrul orasului; la capatul blocurilor, pe partea stanga se afla Liceul Ion Mihalache si Sala de Sport. Mergeti pana in fata Agentiei BCR (este pe partea dreapta) si faceti stanga pe straduta care duce exact in curtea Liceului Ion Mihalache.

    16-20 MESE APROBATE ITTF

    TAXA/JUCATOR: 35 RON (5 lei/jucator vor fi donati catre fondul de achizitie a meselor Amatur)

    MATERIALUL DE PREMIERE: diplome, cupe, medalii + tombola cu tragere la sorti; se castiga tricouri Amatur, vin de Botarcani si magiun de Topoloveni!

    SE ASIGURA PENTRU FIECARE JUCATOR: o sticla de apa plata, sandvisuri si o masa la pranz;

    SISTEM DE JOC: Se va juca Open + Amatori;
    La Open participa jucatorii amatori cu media turneelor A de minim 18p, jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori cu MA 13-17 (care sunt rugati sa-si anunte optiunea pentru OPEN)

    Se vor face grupe inferioare de 7-8 jucatori si se vor califica primii 4 in grupele superioare.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Inscrierile se termina vineri seara (11.03.2011) la ora 20.00!.
    Retragerea participantilor fara a anunta pana cel tarziu sambata dimineata la ora 09.00 implica punctarea turneului cu 0 in clasamentul Amatur!

    PERSOANA DE CONTACT - ORGANIZATOR: SORIN BOTIRCA (0723.33.64.55)
    Se poate asigura si cazare contra cost la preturi de 40 RON/persoana la pensiune in conditii de categoria 2 stele superior (tv, grup sanitar propriu). Pentru cei ce doresc cazare ii rog sa contacteze organizatorii cu cel putin 2-3 zile inainte.

    IMPORTANT! Pentru a usura munca din dimineata turneului si pentru a incepe mai repede, ii rog pe toti cei care au posibilitatea sa achite taxa anticipat. Posibilitatile de plata sunt urmatoarele: la BCR RO70RNCB0784047101290003 pentru transfer prin ordin de plata si Raiffeisen Bank RO76RZBR0000060005432286 pentru depunere direct la ghiseul bancii! Multumesc tututor pentru colaborare!
    www.clubarena08.ro

  • #2
    Rezervat inscrieri si clasament!
    Amatori:
    Loc Nume si prenume Localitate Jud. Pct Cat. Cotizatie
    450 Micu Cosmin Targoviște DB 42 A 10 6 8
    343 Micu Iulian Targoviște DB 56 A 10 6 12
    1093 Dinescu Mihai Curtea de Argeș AG 10 A 10 1 0
    244 Preda Nicolae Curtea de Argeș AG 84 A 10 9 10
    592 Preda Vasilica Curtea de Argeș AG 27 A 20 4 9
    729 Patru Alin Curtea de Argeș AG 20 A 10 3 9
    494 Duca George Curtea de Argeș AG 35 A 10 4 11
    623 Duca Bebe Curtea de Argeș AG 25 A 0 3 11
    118 Zavricescu George Curtea de Argeș AG 129 A 10 11 13
    119 Suta Valentin Curtea de Argeș AG 129 A 10 12 11
    618 Chirita Nicolae Curtea de Argeș AG 25 A 10 2 13
    249 Vasilescu Remus Curtea de Argeș AG 82 A 0 8 12
    321 Palaina Nicu Curtea de Argeș AG 61 A 10 5 12
    674 Rusan Vlad Albesti (AG) AG 22 A 10 3 10
    208 Vladu Nicolae Pitești AG 97 A 10 9 14
    386 Iliescu Dan Pitești AG 48 A 10 4 11
    156 Rada Florin Pitești AG 115 A 10 11 12
    175 Teodorescu Andu București B 111 A 0 10 13
    315 Savin Gabriel Brașov BV 63 O 10 4 16
    125 Tecuschi Dan Brașov BV 125 O 10 7 17
    242 Rosu Dan Brașov BV 84 A 10 7 12
    113 Tutoveanu Razvan Brașov BV 131 A 10 9 13
    743 Nica Ionut Brașov BV 19 A 10 2 10
    154 Tudorache Constantin Targoviște DB 116 A 10 11 11
    63 Gheorghe Nicu Tr.Severin MH 166 O 10 11 14
    555 Chivu Mihai Targoviște DB 29 A 10 3 13
    200 Cernoiu Cristian Targoviște DB 101 A 10 8 15
    115 Aftenii Daniel București B 130 A 10 11 13
    231 Popescu Valentin București B 88 A 10 9 12
    55 Bodeanu Dan București B 172 O 10 12 16
    213 Csaba Zedler Agnita SB 94 A 10 9 11
    98 Doba Vasile Pitești AG 140 A 10 12 12
    128 Gorum Adrian Topoloveni AG 125 A 10 11 13
    161 Dinicescu Ion Pitești AG 114 A 10 12 10
    192 Barbulescu Bogdan Pitești AG 106 A 10 10 13
    193 Airimioaiei Andrei Topoloveni AG 106 A 10 11 9
    203 Duma David Topoloveni AG 100 A 10 11 10
    251 Lepadatu Gheorghe Topoloveni AG 82 A 10 9 11
    544 Tataru Valentin Topoloveni AG 30 A 0 3 12
    71 Voicu Corneliu Brașov BV 159 O 10 8 16
    398 Olteanu Mihai Brașov BV 46 O 10 3 15
    Nou Franculescu Marius Sinaia PH 0 A 0 0 0
    2138 Pietris Nicusor București B 0 A 0 0 0
    314 Petrov Danut București B 63 O 10 4 16
    352 Pribeagu Claudiu Pitești AG 55 A 10 7 8
    910 Oprea Ionela Pitești AG 14 A 10 4 0
    951 Iordache Ioana Pitești AG 13 A 0 3 0
    1132 Ene Diana Pitești AG 10 A 20 3 0
    598 Plesan Gabriel Pitești AG 27 A 10 6 6
    476 Oprea Nicolae Brașov BV 37 A 10 3 12
    547 Vasilica Adrian București B 30 A 0 5 8
    87 Lazaroiu Adrian Targoviște DB 145 A 10 11 14
    124 Medeleanu Stefan Mangalia CT 126 A 10 12 13
    73 Motisan Dragos Mangalia CT 155 O 10 11 15
    176 Chiurtu Viorel Mangalia CT 111 A 10 11 12
    111 Panaite Ionel Mangalia CT 132 O 10 10 16
    85 Barbu Mircea Mangalia CT 147 O 10 10 15
    234 Pascu Mugurel Mangalia CT 87 A 0 6 13
    120 Sucuri Erdin Mangalia CT 128 O 0 9 14
    178 Mihaila Nicolae Breaza PH 110 O 10 8 16
    250 Rusea Gheorghe Breaza PH 82 A 10 8 11
    256 Ivan Valentin Campina PH 80 A 10 7 13
    391 Ionescu Tudor Pitești AG 48 A 20 7 9
    160 Banu Nicolae Sibiu SB 114 A 10 10 11
    Open
    Loc Nume si prenume Localitate Jud. Pct Cat. Cotizatie TP MA
    86 Dumitra David Targoviște DB 145 J 10 10 16
    325 Ilie Marian Targoviște DB 60 O 10 6 14
    204 Dasoveanu Liviu București B 99 O 10 7 21
    56 Migea Cornel Sibiu SB 170 O 10 10 15
    34 Govoreanu Florin Cisnadie SB 196 O 10 11 19
    12 Toma Florin Pitești AG 253 O 10 12 20
    25 Valceanu Daniel Topoloveni AG 214 L 10 11 19
    33 Botirca Sorin Topoloveni AG 200 O 10 12 17
    59 Ciuca Dan Pitești AG 168 O 10 12 15
    61 Traistaru Marius Jr Topoloveni AG 166 JL 10 11 17
    66 Parvan Valentin Topoloveni AG 165 O 10 11 16
    185 Furtunescu Ovidiu Topoloveni AG 109 L 10 10 13
    190 Parvan Radu Topoloveni AG 107 L 10 10 11
    222 Lepadatu Marius Topoloveni AG 90 J 10 10 10
    565 Traista Andrei București B 28 L 10 2 18
    417 Georgescu Costin București B 45 O 0 4 14
    384 Popescu Dan București B 48 A 10 4 13
    21 Boaca Valentin București B 223 O 10 12 19
    15 Teodor Cristian București B 240 O 10 12 22
    68 Ghetu Gabriel București B 164 O 10 8 17
    40 Cionoiu Cristian București B 185 O 10 12 17
    77 Olaru Costin Filipesti Targ PH 153 O 10 11 16
    Clasament Amatori:
    1 Pietris Nicusor București
    2 Duca Bebe Curtea de Argeș
    3-4 Dumbrava Nicolae București
    Airimioaiei Andrei Topoloveni
    5-8 Gorum Adrian Topoloveni
    Smeureanu Nicolae Rm.Valcea
    Pascu Mugurel Mangalia
    Rada Florin Pitești
    9-16 Mihaila Nicolae Breaza
    Sucuri Erdin Mangalia
    Totpal Marius Azuga
    Grigore Alex Campina
    Matei Dumitru Deva
    Craciunica Gabriel Călărași
    Barbu Mircea Mangalia
    Mircea Valentin București
    17-24 Chirita Nicolae Curtea de Argeș
    Aftenii Daniel București
    Lepadatu Gheorghe Topoloveni
    Dumitrache Lucian București
    Petrov Danut București
    Olteanu Mihai Brașov
    Vasilescu Remus Curtea de Argeș
    Preda Nicolae Curtea de Argeș
    25-28 (2v in sup)
    Mihalcea Dumitru Slobozia
    Savin Gabriel Brașov
    Constantin Teodor București
    Gheorghe Nicu Tr.Severin
    29-39 (1v in sup)
    Dumitru Gheorghe București
    Duma David Topoloveni
    Dinicescu Ion Pitești
    Andrei Cosmin Slobozia
    Micu Iulian Targoviște
    Duca George Curtea de Argeș
    Chivu Mihai Targoviște
    Hutanu Alin Brașov
    Vladu Nicolae Pitești
    Motisan Dragos Mangalia
    Lazaroiu Adrian Targoviște
    40-48 (0v in sup)
    Popescu Valentin București
    Weiss Simona Cisnadie
    Teodorescu Andu București
    Nica Ionut Brașov
    Apostol Cerasela Pitești
    Rosu Dan Brașov
    Rusea Gheorghe Breaza
    Tutoveanu Razvan Brașov
    Zavricescu George Curtea de Argeș
    49 (5v in inf)
    Tudorache Constantin Targoviște
    50-53 (4v in inf)
    Medeleanu Stefan Mangalia
    Banu Nicolae Sibiu
    Micu Cosmin Targoviște
    Comsa Dan Sibiu
    54-69 (3v in inf)
    Dinescu Mihai Curtea de Argeș
    Cristescu Cristian București
    Ciopaca Malina Topoloveni
    Patru Alin Curtea de Argeș
    Rusan Vlad Albesti (AG)
    Pantaze Andrei Slobozia
    Plesan Gabriel Pitești
    Cernoiu Cristian Targoviște
    Mihai Sebastian Brașov
    Csaba Zedler Agnita
    Preda Mircea Topoloveni
    Onut Aurel București
    Nita Gheorghe Moreni
    Suta Valentin Curtea de Argeș
    Voinea Lavinia Mioveni
    Iordache Ioana Pitești
    70-79 (2v in inf)
    Oprea Ionela Pitești
    Vladescu Alexandru Pitești
    Railean Vlad Rm.Valcea
    Pribeagu Claudiu Pitești
    Voicu Corneliu Brașov
    Zamfir Ionel București
    Clapa Danut București
    Preda Vasilica Curtea de Argeș
    Tataranu Ovidiu Călărași
    Draghicescu Adi Rm.Valcea
    80-90 (1v in inf)
    Cirstea Mihai Pitești
    Ciurea Gheorghe Pitești
    Cristea Ecaterina București
    Craciunica Andrei Călărași
    ON HO București
    Ciochiu Marius Topoloveni
    Dumbrava Georgian București
    Gheorghe Adelin Pitești
    Dumitrescu Razvan București
    Franculescu Marius Sinaia
    Trocan Nicolae Mioveni
    91-102 (0v in inf)
    Ene Diana Pitești
    Chiurtu Viorel Mangalia
    Lungu Cosmin București
    Andronache Viorel Topoloveni
    Vaduva Gabriel Mioveni
    Tataru Valentin Topoloveni
    Burlacu Dan Craiova
    Vasilica Adrian București
    Rizescu Gheorghe Mioveni
    Pescarus Aura Pitești
    Ionescu Tudor Pitești
    Iliescu Dan Pitești
    Clasament Open
    1. Ciobanu Alex București
    2. Roman Iulian Brașov
    3-4 Bodeanu Mihai București
    Trifu Bogdan București
    5-8 Vasile Mircea Brașov
    Macovei Liviu Brașov
    Teodor Cristian București
    Valceanu Daniel Topoloveni
    9-16 Toma Florin Pitești
    Dasoveanu Liviu București
    Constantinescu Marius București
    Enciu Alexandru Slobozia
    Botirca Sorin Topoloveni
    Daneliuc Gabi Sibiu
    Radu Costica Galați
    Traistaru Marius Jr Topoloveni
    17-28 Ilie Florian București
    Ciuca Dan Pitești
    Rusu Cristian București
    Tigau Laurentiu București
    Lupu Miriam București
    Parvan Valentin Topoloveni
    Dinca Dorinel Călărași
    Ciopaca Marin Topoloveni
    Traista Andrei București
    Cionoiu Cristian București
    Stanciu Silviu Călărași
    Bondoc Alexandru Brașov
    29-32 Boaca Valentin București
    Georgescu Costin București
    Nestor Dragos București
    Ceacarescu Cristian Slobozia
    33. Govoreanu Florin Cisnadie
    34-38 Vasiliu Remus Mioveni
    Chirita Cristian Călărași
    Migea Cornel Sibiu
    Mos Florin Filipesti Targ
    Furtunescu Ovidiu Topoloveni
    39-46 Ghetu Gabriel București
    Mihailescu Radu Targoviște
    Rogoz Nicoleta București
    Parvan Radu Topoloveni
    Scurtescu Ovidiu Targoviște
    Bodeanu Dan București
    Alexandrescu Marius București
    Olaru Costin Filipesti Targ
    47-53 Ilie Marian Targoviște
    Dragan Daniel București
    Oprea Nicolae Brașov
    Lepadatu Marius Topoloveni
    Dumitra David Targoviște
    Motoroi Costi București
    Ene Dragos Ploiești
    Au jucat in afara concursului Postoaca Camelia, Postoaca Gabriel, Ghinea Stefan (toti de la Pristavu Câmpulung) si Voinea Liviu (Mioveni)
    Ultima editare de Sorin Botirca; 15.mar.2011, 23:28. Motiv: Actualizare clasamente
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #3
      Din Targoviște la amatori:
      Micu Cosmin
      Micu Iulian
      FH/Butterfly Tenergy 05
      Blade/DHS Hurricane King
      BH/Butterfly Tenergy 05

      Comentariu


      • #4
        Din Targoviște:
        Dumitra David-OPEN
        Blade: DHS Hurricane King-FL
        FH: Xiom Omega IV Asian-MAX
        BH: Yasaka Razka 7 soft-MAX
        Glue:Butterfly Free Chack

        Comentariu


        • #5
          Din Targoviște:
          Ilie Marian -OPEN

          Comentariu


          • #6
            Curtea de Argeș:
            (echipa Dacia Service)
            Dinescu Mihai
            Preda Nicolae
            Preda Vasilica
            Patru Alin
            George Duca
            Bebe Duca
            Zavricescu George
            Suta Vali
            Chirita Cristi
            Vasilescu Remus
            Palaina Nicu
            Rusan Vlad(Albesti-Ag)
            Vladu Nicolae(Nicu)-Pitești
            Iliescu Dan-Pitești
            Rada Florin-Pitești
            Teodorescu Andu-București
            La amatori.
            Ultima editare de Vali Suta; 01.mar.2011, 12:35.

            Comentariu


            • #7
              Din Brașov, toti la amatori :
              Savin Gabriel
              Tecuschi Dan
              Rosu Dan
              Tutoveanu Razvan
              Xiom Strato / Tenergy 05 fx

              Comentariu


              • #8
                Buna dimineata.
                Din Brașov Nica Ionut - Amatori


                Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                Comentariu


                • #9
                  Multumesc pentru inscriere (sper sa pot veni)

                  Comentariu


                  • #10
                    salutare....
                    La topoloveni este o atmosfera foarte prietenoasa si in opinia mea este pacat sa nu onoram cu prezenta.....

                    DASOVEANU LIVIU - [ OPEN ]

                    Comentariu


                    • #11
                      tudorache constantin din targoviste la amatori
                      FH/Butterfly Tenergy 05
                      Blade/DHS Hurricane King
                      BH/Butterfly Tenergy 05

                      Comentariu


                      • #12
                        Ar fi pacat sa nu onoram cu prezenta aceasta minunata gazda care este de fiecare data Sorin Botirca. Asadar din Sibiu vine un ierbar: C.M.

                        Comentariu


                        • #13
                          DTSeverin:
                          Iskusitul Nicku Ghe.-amator

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Targoviște:
                            Chivu Mihai-amatori
                            Cernoiu Cristian-amatori
                            Blade: DHS Hurricane King-FL
                            FH: Xiom Omega IV Asian-MAX
                            BH: Yasaka Razka 7 soft-MAX
                            Glue:Butterfly Free Chack

                            Comentariu


                            • #15
                              Din București:

                              Aftenii Daniel
                              Popescu Valentin
                              Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                              Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                              Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                              Comentariu


                              • #16
                                Din Targoviște se inscrie Safta Alexandru(amatori)
                                Fh: Rakza X
                                Blade: Bty Innerforce ULC
                                Bh: Rakza X Soft

                                Comentariu


                                • #17
                                  Dan Bodeanu București

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Se inscriu:Florin Govoreanu-Cisnadie-OPEN
                                    Csaba Zedler - Agnita -Amatori.
                                    I love table tennis !

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Pitești

                                      Toma Florin si Ciuca Dan la Open
                                      Barbulescu Bogdan, Dinicescu Ion si Doba Vasile la Amatori
                                      www.clubarena08.ro

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de csabazedler Vezi post
                                        Csaba Zedler - Agnita -Amatori.
                                        ne si cunosatem cu aceasta ocazie !

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          La Amatori:
                                          Voicu Corneliu Brașov
                                          Olteanu Mihai Brașov
                                          Franculescu Marius Sinaia
                                          www.clubarena08.ro

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Din Pitești se inscriu la amatori :
                                            Pribeagu Claudiu
                                            Oprea Ionala
                                            Iordache Ioana
                                            Ene Diana
                                            Plesan Gabriel
                                            ---------- Post added 07-Mar-2011 at 21:03 ----------
                                            Rectific
                                            Oprea Ionela

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Din București:

                                              Popescu Dan-open
                                              Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                              Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                              Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Din Brașov, Oprea Nicolae,amatori.
                                                Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Din București:
                                                  La Open:
                                                  Boaca Valentin
                                                  Teodor Cristian
                                                  Ghetu Gabriel
                                                  Cionoiu Cristian
                                                  La Amatori:
                                                  Vasilica Adrian
                                                  Blog de tenis de masă

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X