Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Valcii" turneu A Amatur, 26 martie 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Grupe inferioare Amatori:
    1. BARBU MIRCEA BALAN CRISTIAN GHEORGHITA GABRIEL DRAGHICESCU ADI BADULESCU MARIO NICOLAESCU TUDOR ODAGIU ION PATRU ALIN
    2. MOTISAN DRAGOS MINZAT MIRCEA MURARIU VIRGIL DINU SILVIU CAZACU DANIEL FILEA ADONIS ORAC TEODOR DRAGHICI MARIAN
    3. MATEI DUMITRU GRECU GHEORGHE IORDACHE MARIAN CRETU MARIAN ANDREI BOGDAN NEICONI CALIN PARASCHIVA RELU NENU LAURENTIU
    4. DOBA VASILE PREDA NICOLAE RAILEAN VLAD GHEORGHE ADELIN ARDELEANU ALICE MIHALCEA EMIL DANIEL STANCALIE DORU
    5. STANCU TIBERIU GIPSI KING ILIESCU DAN MARINA EMIL BADULESCU GHEORGHE IVANUS RADU POPESCU REMUS
    6. PANAITE IONEL CSABA ZEDLER ONEASA SILVIU DONDERA VASILE MARIUS BADULESCU GHEORGHE MARDALE EDWARD PREDA ELENA IULIANA
    7. SUCURI ERDIN VLADU NICOLAE IONESCU TUDOR NEMTEANU VICTOR BADULESCU RAFAEL HARALAMBIADI VALI PREOTEASA BOGDAN
    8. GORUM ADRIAN CHIURTU VIOREL DUCA GEORGE VLADESCU ALEXANDRU BRABETE ION DANUT GADMAN LAURENTIU SOSOACA DIANA
    9. ZAVRICESCU GEORGE MICUDA MIHAI SMEUREANU NICOLAE RADUCAN BOGDAN BRADUSCA CORNEL GRIGORE DRAGOMIR PERTA MIHAELA
    10. CRACIUNICA GABRIEL POP EUGEN CRACIUNICA ANDREI MITZEA ALEXANDRU CIOBANU LAURENTIU IONUT NEICONI FLORIN STOICA MIHAI
    11. MEDELEANU STEFAN DINICESCU ION ZSOK ARPAD STANCIU MARIAN CIUCA IULIAN DEAC IOAN TEICA RADU VLADU GHEORGHE
    12. GHISE SORIN SILVIU NICOLAE PREDA VASILICA NEICONI SABIN CORENDEA GHEORGHE CRUCERU SERGIU TENEA CARMEN ROXANA VILCEANU CRISTIAN
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #77
      Grupe inferioare Open:
      1. CIOBANU ALEX VALCEANU DANIEL MOTOROI COSTI OLARU COSTIN MACOVEI LIVIU BALAN CRISTIAN RUSU CRISTIAN GHISOIU LARISA
      2. NISTOR DOREL BOACA VALENTIN BOTIRCA SORIN DINU GHEORGHE GOGU GABRIEL RADU CONSTANTIN OPREA NICOLAE AVRAM MADALINA
      3. FLORESCU ELEODOR TEODOR CRISTIAN GOVOREANU FLORIN TRAISTARU MARIUS JR VASILIU REMUS TINCU LAURENTIU DURDUN GEORGE TRUSCA MIHAELA
      4. BODEANU MIHAI DINCA DORINEL ROMAN IULIAN BODEANU DAN SICOE RODICA IANCU SORIN MOLDOVEANU ROXANA UNGUREANU ANA
      5. TRIFU BOGDAN TOMA FLORIN CIONOIU CRISTIAN URIAN NICUSOR BARBU DAN ENE DRAGOS SZEKERES LEVENTE COJOCARIU AURA
      www.clubarena08.ro

      Comentariu


      • #78
        89 de participanti la Amatori, 37 la Open si 3 jucatoare in afara concursului!
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • #79
          Te rugam Sorine cand timpul iti permite mai tine-ne si pe noi la curet cum evolueaza turneul .
          Multumim .

          Comentariu


          • #80
            Superioare la Amatori:
            1. BARBU MIRCEA, GHISE FLORIN, ONEASA SILVIU, NEMTEANU VICTOR
            2. MURARIU VIRGIL, ZSOK ARPAD, GIPSI KING, GITMAN LAURENTIU
            3. IORDACHE MARIAN, MITZEA ALEXANDRU, PREDA NICOLAE, RADUCAN BOGDAN
            4. STANCLIE DORU, ZAVRICESCU GEORGE, ANDREI BOGDAN, CIOBANU LAURENTIU
            5. STANCU TIBERIU, DUCA GEORGE, CAZACU DANIEL, CIUCA IULIAN
            6. DONDERA VASILE, SUCURI ERDIN, ODAGIU ION, NEICONI SABIN
            7. PREOTEASA BOGDAN, PANAITE IONEL, TENEA CARMEN ROXANA, PATRU ALIN
            8. GORUM ADRIAN, ILIESCU DAN, STANCIU MARIAN, MINZAT MIRCEA
            9. SMEUREANU NICOLAE, DOBA VASILE, POP EUGEN, MATEI DUMITRU
            10. CRACIUNICA GABRIEL, GRECU GHEORGHE, MICUDA MIHAI, RAILEAN VLAD
            11. TEICA RADU, MOTISAN DRAGOS, BRABETE ION, MARINA EMIL
            12. CRUCERU SERGIU, BALAN CRISTIAN, VLADU NICOLAE, CSABA ZEDLER
            www.clubarena08.ro

            Comentariu


            • #81
              Superioare la Open:

              1. CIOBANU ALEX, TEODOR CRISTIAN, BODEANU MIHAI, BARBU DAN, BOTIRCA SORIN
              2. NISTOR DOREL, RUSU CRISTIAN, TOMA FLORIN, VASILIU REMUS, DINCA DORINEL
              3. DURDUN GEORGE, BOACA VALENTIN, MACOVEI LIVIU, SICOE RODICA, CIONOIU CRISTIAN
              4. ROMAN IULIAN, TRIFU BOGDAN, GOGU GABRIEL, TRAISTARU MARIUS, VALCEANU DANIEL
              www.clubarena08.ro

              Comentariu


              • #82
                Mama..., ce acvariu!
                Hai Durdunu, hai Rechinu !
                Hai, ca va bate Boaca pe amandoi! (asta daca nu-l bate Bodeanu iar)
                Joc oricand cu oricine.
                Nu ma intristez cand e 11-0 pt. adversar, ma bucur ca am jucat cu unu' mai bun.
                paleta: TBS & Baracuda 2,0 / Baracuda 2,0
                nivel: petarda spre pocnitoare

                Comentariu


                • #83
                  GOL - Marica

                  Comentariu


                  • #84
                    Clasament primii 8 la Amatori:
                    1. Brabete Ion Danut
                    2. Stancu Tiberiu
                    3-4. Vladu Nicolae
                    Dondera Vasile
                    5-8 Cruceru Sergiu
                    Zsok Arpad
                    Smeureanu Nicolae
                    Doba Vasile
                    www.clubarena08.ro

                    Comentariu


                    • #85
                      La Open in sferturi:
                      Ciobanu - Toma Florin
                      Bodeanu Mihai - Durdun George
                      Rusu Cristian - Gogu Gabriel
                      Roman Iulian - Trifu Bogdan / Boaca Valentin
                      www.clubarena08.ro

                      Comentariu


                      • #86
                        Interesant amatori au terminat inaintea openului unde sunt meciuri de foc !

                        Comentariu


                        • #87
                          Semifinale la Open: Rusu - Roman si Durdun - Ciobanu
                          www.clubarena08.ro

                          Comentariu


                          • #88
                            Finala Roman -Ciobanu
                            www.clubarena08.ro

                            Comentariu


                            • #89
                              La open ce se mai intampla?
                              timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
                              zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
                              liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

                              Comentariu


                              • #90
                                Castigator CIOBANU
                                www.clubarena08.ro

                                Comentariu


                                • #91
                                  Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                                  Finala Roman -Ciobanu
                                  Sita a cernut si a iesit cea mai asteptata finala dupa parea mea .
                                  Hai Brașovul !
                                  Hai Nasule !

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                                    Castigator CIOBANU
                                    Pff...
                                    Iar le-a papat rechinu' innotatoarele la toti.
                                    Deloc nu e loc in acvariu cu el!
                                    Joc oricand cu oricine.
                                    Nu ma intristez cand e 11-0 pt. adversar, ma bucur ca am jucat cu unu' mai bun.
                                    paleta: TBS & Baracuda 2,0 / Baracuda 2,0
                                    nivel: petarda spre pocnitoare

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      cea mai proasta finala a mea ( ca joc, greseli nefortzate)...dar cred ca a fost ca si vorba aia cu Germania - cand joaca bine ajunge in finala, cand joaca prost o castiga

                                      In rest ....frumos la Valcea ....pacat ca nu am vazut deloc orashul
                                      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Turneu frumos la Valcea, atmosfera frumoasa, m-am simtit bine, o sa revin cu placere.

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Un pic de modestie iti trebuie,in rest esti super jucator pentru amatur.In finala nu joci singur, mai da si adversarul tau {te mai forteaza sa faci greseli}},iar comparatia cu Germania nu mi se pare reusita, deja este prea mult.
                                          timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
                                          zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
                                          liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Cred ca au fost printre cele mai bune conditii de joc de pana acum !
                                            Felicitari Rm Valcea ! Felicitari Dan Barbu ! Felicitari echipei de la București, si bineinteles Topoloveni !
                                            Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
                                            DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
                                            Just do it !

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Postat în original de Chirita Cristian Vezi post
                                              Un pic de modestie iti trebuie,in rest esti super jucator pentru amatur.In finala nu joci singur, mai da si adversarul tau {te mai forteaza sa faci greseli}},iar comparatia cu Germania nu mi se pare reusita, deja este prea mult.
                                              Domnu Chirita ...nu am comentat jocul lui Lulu ( Roman) , nu am afirmat ca am jucat f bine, ba din contra mi-am criticat jocul meu, asa ca faza cu modestia nu o inteleg. Cei care au fost in sala, cei care ma cunosc , au vazut ca am gresit o groaza de lovituri simple, preluari etc. Nu cred ca sunteti in masura sa comentati atata timp cat nu ati fost acolo.

                                              Iar comparatia cu Germania a fost o gluma pe care sper ca unii au inteles-o ...Ori ati fost prost dispus cand ati postat comentariul dvs ori va sunt eu asa mai antipatic. Stati linistit ca nu e reciproc ! O seara buna !
                                              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                                                Clasament primii 8 la Amatori:
                                                1. Brabete Ion Danut
                                                2. Stancu Tiberiu
                                                3-4. Vladu Nicolae
                                                Dondera Vasile
                                                5-8 Cruceru Sergiu
                                                Zsok Arpad
                                                Smeureanu Nicolae
                                                Doba Vasile
                                                Felicitari argesenilor aflati pe podium !
                                                Sorin,poate ai facut si ceva poze,am auzit numai lucruri bune si-s tare curios sa vaza si oq meu
                                                Felicitari pentru organizare !

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Postat în original de Alex.C Vezi post
                                                  Domnu Chirita ...nu am comentat jocul lui Lulu ( Roman) , nu am afirmat ca am jucat f bine, ba din contra mi-am criticat jocul meu, asa ca faza cu modestia nu o inteleg. Cei care au fost in sala, cei care ma cunosc , au vazut ca am gresit o groaza de lovituri simple, preluari etc. Nu cred ca sunteti in masura sa comentati atata timp cat nu ati fost acolo.

                                                  Iar comparatia cu Germania a fost o gluma pe care sper ca unii au inteles-o ...Ori ati fost prost dispus cand ati postat comentariul dvs ori va sunt eu asa mai antipatic. Stati linistit ca nu e reciproc ! O seara buna !
                                                  ba,comparatia a fost buna,la fel mi se intampla si mie numai ca pe deandoaselea.Cand joc bine pierd,si cand joc prost nu castig,ma oftic numai cand nu particip
                                                  Felicitari Alex !

                                                  Comentariu


                                                  • UN turneu frumos cu multe meciuri interesante....dar peste nivelul OPENUL....pacat de drumul pe care'l facem pana la un turneu A" Amatur....si ne trezim cu un turneu OPEN ++++++ ( sper sa nu deranjez pe nimeni ) am spus puctul meu de vedere.....Felicitari organizatorilor..... .....Felicitari jucatorilor de pe podium....Clasamentul de la OPEN va rog daca se poate... Multe multumiri si sa mai putetzi organiza TURNEE frumoase.....Cu tot respectul ORGANIZATORIILOR......Sa ne revedem cu bine.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X