Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A - SIMFONIA LALELELOR Editia II - PITESTI 16 APRILIE 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Postat în original de dinicescuion Vezi post
    PATRU ALIN C.ARGES amator
    este inscris si evidentiat al 30-lea la amatori

    Comentariu


    • #77
      Din Baicoi:
      Bozga Lucian -amatori
      Bozga Razvan -amatori
      Birligea Gabriel -amatori

      Comentariu


      • #78
        din alba iulia am deosebita placere de a inscrie un bun prieten la AMATORI -PRALEA CONSTANTIN insotitori ..PRALEA ANTOANETA ..si PRALEA DAVID....daca tot e frig afara..din Ardeal ,un calduros ..LONG LIVE ROCK AND ROLL

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de Cristian Teodor Vezi post
          Codreanu Adrian - București - Amatori
          Dumitru Traian - București - Amatori
          Cristi,
          Din ultimul clasament, Dumitru Traian are media punctelor de 18, deci va trebui sa joace la Open.
          Te rog sa-l anunti ca vom incepe turneul la ora 09.00 dimineata

          Comentariu


          • #80
            Trupa TurAma II
            Marin Floricel
            Popa Mircea
            Padurariu Costel
            Brașov - amatori
            Maine aflu daca pot veni sau nu ?

            Comentariu


            • #81
              Lista cu inscrierile pina joi seara a fost actualizata pe prima pagina.

              Comentariu


              • #82
                din Brașov:Voicu Corneliu amatori
                ---------- Post added 14-Apr-2011 at 19:00 ----------
                taxa o platesc maine dimineata.multumesc

                Comentariu


                • #83
                  intrebare ,intrebatoare?anul trecut la turneul simfonia lalelelor s-a acordat un tichet de 5 lei.(adica 2 mici sau 1 bere).la toate turneele care am participat pana acum bonul valoric a fost cu multtttttttt mai consistent si presupun ca nu au fost sponsori pt.asa ceva si tot din taxa de participare s-a alocat si meniul.am primit ,niste intrebari cu privire la situatia aceasta ,si nu am stiut ce sa raspund.sunt multi jucatori,care nu viziteaza simfonia ,si eu presupun ca invitatiile nu se platesc la primarie.nu cred ca ar primarul nostru este asa de zgarcit incat sa taxeze cu 10 lei toti amatouri, ce vor sa viziteze simfonia lalelelor!!!!!in final vine jucatorul cu borcanul de mancare de acasa sau se acorda bonuri de apa ,sandwis si meniu?un raspuns pt.toata lumea ,cine m-a intrebat sa citeasca eventualul raspuns....
                  Blade TESTE
                  Fh TENERGY
                  ​Bh IARBA UZATA

                  Comentariu


                  • #84
                    Din Topoloveni la Amatori:
                    Tataru Valentin si Lepadatu Gheorghe
                    www.clubarena08.ro

                    Comentariu


                    • #85
                      Se retrage CIOBANU GABRIEL-VATRA-DORNEI.Mult succes tuturor participantilor.
                      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                      Comentariu


                      • #86
                        Postat în original de adriannn Vezi post
                        intrebare ,intrebatoare?anul trecut la turneul simfonia lalelelor s-a acordat un tichet de 5 lei.(adica 2 mici sau 1 bere).la toate turneele care am participat pana acum bonul valoric a fost cu multtttttttt mai consistent si presupun ca nu au fost sponsori pt.asa ceva si tot din taxa de participare s-a alocat si meniul.am primit ,niste intrebari cu privire la situatia aceasta ,si nu am stiut ce sa raspund.sunt multi jucatori,care nu viziteaza simfonia ,si eu presupun ca invitatiile nu se platesc la primarie.nu cred ca ar primarul nostru este asa de zgarcit incat sa taxeze cu 10 lei toti amatouri, ce vor sa viziteze simfonia lalelelor!!!!!in final vine jucatorul cu borcanul de mancare de acasa sau se acorda bonuri de apa ,sandwis si meniu?un raspuns pt.toata lumea ,cine m-a intrebat sa citeasca eventualul raspuns....
                        Raspunsul se gaseste chiar in anuntul turneului:

                        SE ASIGURA: apa plata, cafea, meniu la prinz (pulpe de pui la gratar, cirnaciori, piure, castraveciori murati, piine), precum si intrare gratuita la expozitia florala SIMFONIA LALELELOR atit pt participanti cit si pt insotitori.
                        www.clubarena08.ro

                        Comentariu


                        • #87
                          Postat în original de florin toma Vezi post
                          Turneul SIMFONIA LALELELOR - EDITIA II- PITESTI 16 APRILIE 2011


                          SE ASIGURA: apa plata, cafea, meniu la prinz (pulpe de pui la gratar, cirnaciori, piure, castraveciori murati, piine), precum si intrare gratuita la expozitia florala SIMFONIA LALELELOR atit pt participanti cit si pt insotitori.
                          Ca titlu informativ, biletul de intrare este 10 lei/persoana.
                          cred ca era de ajuns sa citesti pagina de prezentare...

                          Comentariu


                          • #88
                            ce sincronizare mai Sorin,am scris in acelsi timp...ai avut 2 secunde mai rapide

                            Comentariu


                            • #89
                              din alba iulia Urian Nicusor OPEN taxa a fost virata

                              Comentariu


                              • #90
                                Postat în original de adriannn Vezi post
                                intrebare ,intrebatoare?anul trecut la turneul simfonia lalelelor s-a acordat un tichet de 5 lei.(adica 2 mici sau 1 bere).la toate turneele care am participat pana acum bonul valoric a fost cu multtttttttt mai consistent si presupun ca nu au fost sponsori pt.asa ceva si tot din taxa de participare s-a alocat si meniul.am primit ,niste intrebari cu privire la situatia aceasta ,si nu am stiut ce sa raspund.sunt multi jucatori,care nu viziteaza simfonia ,si eu presupun ca invitatiile nu se platesc la primarie.nu cred ca ar primarul nostru este asa de zgarcit incat sa taxeze cu 10 lei toti amatouri, ce vor sa viziteze simfonia lalelelor!!!!!in final vine jucatorul cu borcanul de mancare de acasa sau se acorda bonuri de apa ,sandwis si meniu?un raspuns pt.toata lumea ,cine m-a intrebat sa citeasca eventualul raspuns....
                                Din discutiile pe la alte turnee, am observat ca unii agreeaza ceea ce le ofera organizatorii (apa, meniu, etc), altii prefera ca taxa de participare sa fie mai mica, si sa-si aduca ei de acasa un sandwich, sau altceva.
                                De aceea, anul trecut, m-am gindit sa impac si capra si varza, in sensul ca taxa de participare este mai mica, dar si meniul este mai mic, si mai ales sa fie un fel de sarbatoare cu un gratar afara, si fiecare sa-si comande ce vrea.
                                Dar anul acesta am renuntat la asa ceva, si va fi la fel ca la alte turnee, in sensul ca se ofera un meniu destul de consistent la prinz.
                                Poti sa vezi in anuntul turneului.

                                Comentariu


                                • #91
                                  Postat în original de dinicescuion Vezi post
                                  dragut ca intodeauna ANDU ,dar drama e ca eu iti cunosc nepotii din C ARGES.
                                  Considerandu-va gazda, prieten, partener de antrenament, va informez ca voi plati taxa "cash" sambata si voi face tot posibilul sa ajung pana in ora 12.45.
                                  Multumesc.

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Din Brașov la amatori - Nica Ionut

                                    banuiesc ca daca se ajunge la Pitești pe la ora 12 se poate plati taxa de inscriere atunci nu ?


                                    Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                                    FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                                    BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Din Sfantu Gheorghe:
                                      Balazs Lorant,amatori

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        București, amatori - Cristea Ecaterina
                                        DONIC BURN ALL+
                                        FH: YASAKA RAKZA 7 SOFT - 2.0
                                        BH: YASAKA RAKZA 7 SOFT - 2.0

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Din DEVA :

                                          FLORESCU ELEODOR - OPEN
                                          MATEI DUMITRU - AMATORI

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Din Breaza la amatori : Mihaila Nicolae si Rusea Gheorghe
                                            Din Busteni la amatori : Totpal Marius.

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Din Călărași Topologeanu Bogdan Stefan la amatori.Taxa maine la sala.
                                              timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
                                              zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
                                              liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Balan Cristian, Hrehoret Adrian, Rusescu Doru si Cazacu Daniel de la Valcea la Amatori
                                                www.clubarena08.ro

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Dumbrava Nicolae - Amatori

                                                  Comentariu


                                                  • Din București - Sebastian Palaloga - amatori

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X