Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - DEJ - 30 iulie 2011 - Open + Amatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    OK, trimit chitantza prin posta
    Serios, imi pare rau ca am fost nevoit sa dau asa vesti proaste inca de dimineata... Totusi, si leziunile de menisc au mai multe variante, atat ca sediu, cat si ca tip de leziune si gravitate, asa ca nu toate astea merg la sala de operatie (desi tare ma tem ca, in cazul asta, cam asa va fi). Oricum, succes!!
    Iulian Toma

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de dr.Toma Vezi post
      OK, trimit chitantza prin posta
      Serios, imi pare rau ca am fost nevoit sa dau asa vesti proaste inca de dimineata... Totusi, si leziunile de menisc au mai multe variante, atat ca sediu, cat si ca tip de leziune si gravitate, asa ca nu toate astea merg la sala de operatie (desi tare ma tem ca, in cazul asta, cam asa va fi). Oricum, succes!!
      Va multumesc, oricum, pt. sfaturi. S-ar parea ca scap de ... cutit! Insa imi trebui un repaus.

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de gabi.gogu Vezi post
        Mi-ar fi placut sa pot participa, si chiar mi-am propus sa vin la Openul de la Dej, insa tocmai am aflat in urma RMN facut ieri ca, am meniscul rupt la (in urma meciului cu Farkas Gaby si apoi in semifinala cu Rusu Cristi). Dl.dr.Toma chiar mi-a atraa atentia cand mi-a vazut genunchiul inainte de plecarea de la Botoșani spre Cluj! Va trebui sa stau o perioada pe tusa, uitandu-ma la altii cum joaca.
        Va doresc un concurs reusit si cu meciuri spectaculoase.
        Sper totusi ca problema ta cu meniscul nu se va dovedi foarte grava, in orice caz iti doresc multa sanatate si (sper sa nu fie cazul de operatie) insanatosire grabnica !!
        Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

        FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
        BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de rflash Vezi post
          Sper totusi ca problema ta cu meniscul nu se va dovedi foarte grava, in orice caz iti doresc multa sanatate si (sper sa nu fie cazul de operatie) insanatosire grabnica !!
          Mersi pt. gandurile bune.

          Comentariu


          • #30
            Insanatosire grabnica dar ma tem asa cum ti a spus si dr .Toma ,e foarte posibil sa ajungi in cele din urma la,,cutit" ;de preferat pt tine ar sa o faci artroscopic (este mai putin traumatic si recuperarea este mai rapida ).

            Comentariu


            • #31
              De la Cluj :
              Open 1.Rusu Stefan
              2.Mircea Iusan
              3.Rusu Calin
              Amatori
              David Zoltan
              BTY-----Fx 05

              Comentariu


              • #32
                Turneu A - DEJ - 30 iulie 2011 - Open + Amatori

                Ma'ti inscris la Turneu....sper sa pot veni ....daca no sa pot venii sper sa nu se mai comenteze ......ca si altadata.... in legatura cu participantii la Turneu nu va facetzi griji D-le ALEHANDRO nu va temetzi ca nu vor fii......ci ma tem ca o sa fie la open ...... se va ajunje de se va termina turneul......in jurul orei 23.000 . Sper sa ne vedem la turneuuu....si daca no sa particip va doresc participantzilor succeesss.....

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de gabi.gogu Vezi post
                  Mi-ar fi placut sa pot participa, si chiar mi-am propus sa vin la Openul de la Dej, insa tocmai am aflat in urma RMN facut ieri ca, am meniscul rupt la (in urma meciului cu Farkas Gaby si apoi in semifinala cu Rusu Cristi). Dl.dr.Toma chiar mi-a atraa atentia cand mi-a vazut genunchiul inainte de plecarea de la Botoșani spre Cluj! Va trebui sa stau o perioada pe tusa, uitandu-ma la altii cum joaca.
                  Va doresc un concurs reusit si cu meciuri spectaculoase.
                  Gogo sper ca nu este asa cum spune Dr. Toma si sper ca revin cu o pauze. Cer scuze Dr. Toma dar eu vreu fie pozitiv inteleges va rog. Gogo va doresc insanatosire grabnica si succes cu meniscus energie pozitiv este deja langa tine , micul Gogo salute si lui din partea mea : )

                  Comentariu


                  • #34
                    Gogo toti tinem pumnii la tine si dorim mult sanatat.
                    Asteptam la tine primul turneu venim si vedem ce facem la loc meniscus. Asteptam cu Gogo mic la Brașov venim.

                    P.S. Luat limba Mehmet Chiar daca nu perfect vorbim, idei si minte limpezi, calde si sanatoase avem. Aferim Mehmet!

                    Comentariu


                    • #35
                      va multumesc tuturor pt. gandurile voastre si stiu ca imi doriti sa revin cat mai repede la masa de joc.
                      Insa, cu voia voastra, as dori sa lasam loc in acest topic pt. discutii despre primul concurs de la Dej, unde doresc sa participe cat mai multi pasionati ai acestui sport si sa triumfe fairplay-ul.
                      va doresc mult succes la concursurile ce urmeaza si sa ne vedem cu bine cat mai curand.

                      Comentariu


                      • #36
                        trece careva cumva prin tarnaveni ca vreau sa vin si eu???? mc,astept confirm

                        Comentariu


                        • #37
                          Turneu A - DEJ - 30 iulie 2011 - Open + Amatori

                          Gogu...imi pare rau ptr.tine ...dar trebuie sa ai incredere in tine si in DL.DR. ....si te astept la primul turneu sa jucam finala sa ne revedem cu bine

                          Comentariu


                          • #38
                            Un gand bun de la tarm de mare pentru Dl. Gogu...Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	de la Mangalia.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,5 KB 
ID:	764774

                            Comentariu


                            • #39
                              Fii curajos Gabi...Te operezi si dupa aceea o sa joci mai bine ca inainte...Daca nu crezi, uita-te cum joaca Florin Apian dupa operatie.
                              Iti doresc insanatosire grabnica !

                              Comentariu


                              • #40
                                de la dej numai ganduri bune pt gaby gogu speram sa te avem printre noi dar sanatatea e pe primul loc! sanatate multa si toate cele bune pt un sportiv pe care a trait multe momente frumoase in salile de tenis si care sunt sigur ne va incanta cu jocul sau si pe viitor la urmatoarele concursuri! !! sanatate nmulta iti dorim de aici de la dej gaby!!
                                ---------- Post added 26-Jul-2011 at 22:50 ----------
                                florine a intervenit o schimbare dl mikes alexandru doreste sa se inscrie la open !! te rog sa il treci la aceasta categorie multumesc!!
                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                Comentariu


                                • #41
                                  Roman Ovidiu - amatori - Bistrița
                                  D64
                                  Tp_Ligna All
                                  YaP

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Silviu Garduli Cluj Open
                                    Bedo Attila Cluj Amatori
                                    BTY-----Fx 05

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Rebrisorean Daniel - Cluj - Amatori

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        din cj amatori se inscrie pop mihai!!
                                        ---------- Post added 28-Jul-2011 at 00:26 ----------
                                        din dej se reinscriu la open dezso attila si dezso lorand!! te rog florine sa modifici !! multumesc!!
                                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          35.Ursulean Florin-Straja-open
                                          95.Ursulean Vasile-Straja-amatori
                                          si inca 3 , dar mai astept confirmari...revin...
                                          Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                          FH: Tenergy 05 FX
                                          BH: Tenergy 05 FX

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            La amatori
                                            Szakacs Raul - Deva locul 375
                                            G Constantinescu - CJ locul 194
                                            Blade: Nittaku Tenaly Carbon
                                            Rubbers: Tibhar Grass DTecs + Tenergy 05

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Gaby G. dacai reuseam trimiteam sa-ti trimit Nikey-ul mai devreme, refacere grabnica .

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Din Hunedoara "Pasare Mihnea" - Amator

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Puiu Mihai Cluj-Napoca -Open

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    76. Spanu Vasile- Vicovu de Jos -open
                                                    ---------- Post added 28-Jul-2011 at 21:40 ----------
                                                    141. Tiganas Mihai-Rădăuți-amatori
                                                    ---------- Post added 28-Jul-2011 at 21:49 ----------
                                                    636. Ursulean Daniel jr.-Straja -amatori
                                                    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                                    FH: Tenergy 05 FX
                                                    BH: Tenergy 05 FX

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X