Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu" A" aniversar "Sfântu Gheorghe oras de 550 de ani" 12 noiembrie 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    ma inscriu si eu
    Pal Zoltan-M-ciuc
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de zoltikaa Vezi post
      ma inscriu si eu
      Pal Zoltan-M-ciuc
      La ce te-ai inscris A / O ?
      Szasz E. media de O

      Comentariu


      • #28
        Dupa cum vad numarul de participanti, cel mai bine ar fi sa se joace la gramada, dar daca vor fi 2 categorii media de 18 ma pune la open...
        Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
        Backhand> Yasaka Raksa 9
        Forehand> Yasaka Raksa 7

        Comentariu


        • #29
          Din Focșani: Corcoz Costin - O
          Paslaru Ionel - A

          din Onesti: Ditu Daniel -O
          Varlan Adrian-O
          Serban Liviu-A
          Palaghita Remus -A
          Dumitrescu Victor -A

          Comentariu


          • #30
            Din M-Ciuc la amatori:
            Gliga Traian
            Biro Attila

            Comentariu


            • #31
              Ca ori ce inceput demarajul s-a luat mai greu,dar cu atat a fost mai frumos.
              Felicitari organizatorilor,participantilor si premiantilor.
              Doua finale foarte disputate si frumoase pline de suspans.
              Ursul de sub Tampa si-a demonstrat din noua puterea de concentrare in momentele decisive,adjudecand victoria inpotriva lui Gabi F.

              Comentariu


              • #32
                Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                Comentariu


                • #33
                  multumiri

                  Multumim d-l RAZVAN TUTOVEANU pentru filmuletul postat.
                  Revenim cu rezultate si alte imagini la inceputul saptaminii.
                  Multumim tuturor participantilor,pacat ca unii au plecat chiar daca s-au calificat in grupele superioare.

                  Comentariu


                  • #34
                    Desi m-am califcat in superioare, datorita unor urgente famliare aparute in timpul concursului(oliver stie despre ce este vorba, si-i multumesc pentru intelegere) am fost nevoit sa parasesc concursul. Imi cer iertare daca, am suparat pe cineva...
                    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                    Comentariu


                    • #35
                      Multumiri organizatorilor!
                      Chiar daca a inceput turneul de amatori mai anevoios, a fost un turneu reusit si s-a si terminat la o ora decenta.
                      Nu am auzit de incidente, ne-am simtit bine.
                      O sugestie pentru domnii care organizeaza turnee: recomandati pensiuni care respecta criteriile obligatorii privind clasificarea pensiunilor.
                      La pensiunea Tulipan, clasificat la 2*, in loc sa primim o camera dubla de cel putin 12 m2, ni s-a oferit una de 6-7, dupa ce ne-am plans de spatiul mic am primit o camera de 8-9 m2. Nu era masa si scaun pentru ca nu era efectiv loc loc pentru un scaun. Pentru 2 nopti aici am platit 200 lei. Vreau sa subliniez ca nicidecum nu este un repros la adresa organizatorilor, dar nu am apelat la protectia consumatorilor din stima pentru organizatori, care (sunt convins) nu stiau de camerele mici. Sunt suparat pe mine (ma ocup si eu cu cazare si ar trebui sa stiu: lipsa fotografiilor pe siteuri turistice, ascunde ceva) pentru ca am fost ademenit cu baia proprie (2 m2) si tv in camera, care nu sunt obligatorii la 2*.
                      In fine la turneu m-am simtit bine si aste e cea ce conteaza, cu mare placere am sa ma intorc la Sfantu Gheorghe.
                      Lui Pop Cornel Benedek ii multumesc pentru ospitalitate, incerc sa ma revansez la Targoviște.
                      Sa ne revedem cu bine!!!

                      Comentariu


                      • #36
                        Fotografi

                        TURNEU

                        Comentariu


                        • #37
                          deci in interes de frumusetile patriei si jocul de glezna am reusit datorita cumnatului gheorghe care a sponsorizat aceasta deplasare sa vad orasul dvs ,si sa ma simt minunat,oameni faini jocuri super ,si o mina de organizatori in frunte cu OLIVER care au reusit sa duca la bun sfirsit un prim turneu A,cu brio,MULTUMIRI depline,Din Alba Iulia la gindul ca vom reveni oricind cu drag la SFINTU GHEORGHE va salut cu un traditiona,,,l LONG LIVE ROCK AND ROLL

                          Comentariu


                          • #38
                            multumiri

                            Postat în original de denesferi Vezi post
                            Multumiri organizatorilor!
                            Chiar daca a inceput turneul de amatori mai anevoios, a fost un turneu reusit si s-a si terminat la o ora decenta.
                            Nu am auzit de incidente, ne-am simtit bine.
                            O sugestie pentru domnii care organizeaza turnee: recomandati pensiuni care respecta criteriile obligatorii privind clasificarea pensiunilor.
                            La pensiunea Tulipan, clasificat la 2*, in loc sa primim o camera dubla de cel putin 12 m2, ni s-a oferit una de 6-7, dupa ce ne-am plans de spatiul mic am primit o camera de 8-9 m2. Nu era masa si scaun pentru ca nu era efectiv loc loc pentru un scaun. Pentru 2 nopti aici am platit 200 lei. Vreau sa subliniez ca nicidecum nu este un repros la adresa organizatorilor, dar nu am apelat la protectia consumatorilor din stima pentru organizatori, care (sunt convins) nu stiau de camerele mici. Sunt suparat pe mine (ma ocup si eu cu cazare si ar trebui sa stiu: lipsa fotografiilor pe siteuri turistice, ascunde ceva) pentru ca am fost ademenit cu baia proprie (2 m2) si tv in camera, care nu sunt obligatorii la 2*.
                            In fine la turneu m-am simtit bine si aste e cea ce conteaza, cu mare placere am sa ma intorc la Sfantu Gheorghe.
                            Lui Pop Cornel Benedek ii multumesc pentru ospitalitate, incerc sa ma revansez la Targoviște.
                            Sa ne revedem cu bine!!!
                            mi-a facut o placere deosebita sa petrecem chiar si o perioada scurta impreuna cu DENES FERENC;sper ca a-ti ajuns cu bine acasa;
                            NE VEDEM LA TIRGOVISTE. SZERVUSZ

                            Comentariu


                            • #39
                              poate mai exista fotografii .....
                              am vazut ceva mai mult de 5-6 blitzuri ....
                              Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
                              FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                              BH - Butterfly Tenergy 05 FX

                              Comentariu


                              • #40
                                Nistor Florin este trecut de doua ori,poate ai omis pe cineva ?

                                Comentariu


                                • #41
                                  Va rog corectati in clasament: Corcoz Costin. Multumesc!

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X