Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Romaniei Miercurea Ciuc 9 iun

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Postat în original de filo
    Care este situatia lui Rusu Stefan, Camarasiu si a lui Sorohan de la Cluj?
    Vin sau nu vin?
    Am vorbit cu Rusu Calin si cei 3 vin in principiu deci inscrierile sunt inchise, inscrieri ulterioare sunt posibile doar daca din cei inscrisi se retrage cineva.

    Comentariu


    • #77
      Confirmarea de participare de la Cluj

      Stefan Rusu,Camarasiu Tiberiu,Sohoran Anca vor fi prezenti la Miercurea-Ciuc la Cupa Romaniei si Calin Rusu.
      Ne vedem acolo toti! Sa aveti drum bun pina acolo!
      Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

      Comentariu


      • #78
        Dumitru Ioan din Bistrița nu poate participa.
        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de FlorinBN
          Dumitru Ioan din Bistrița nu poate participa.
          Deci avem un loc liber pana maine..........

          Comentariu


          • #80
            Me me me!

            Comentariu


            • #81
              Postat în original de Andrei
              Me me me!
              Daca nu se inscrie nici unul care e calificat pana maine, atunci poti veni...............ca sa nu mai plangi.............

              Comentariu


              • #82
                Pentru Filo ... am afisat cei 12 participanti de la Turneul B, Adjud; uitasem sa anunt.

                Comentariu


                • #83
                  pt FILO

                  sal Filo. Sunt Ciobanu Alex din București. As vrea sa vin si eu la concurs ca am vazut ca am drept de participare. Sorry pt intarziere. Raspunde-mi si zi-mi daca e ok ca sa stiu daca pot veni.

                  Comentariu


                  • #84
                    Re: pt FILO

                    Postat în original de bogdanel
                    sal Filo. Sunt Ciobanu Alex din București. As vrea sa vin si eu la concurs ca am vazut ca am drept de participare. Sorry pt intarziere. Raspunde-mi si zi-mi daca e ok ca sa stiu daca pot veni.
                    Ai dreptul, deci poti veni.

                    Comentariu


                    • #85
                      ok, merci

                      Comentariu


                      • #86
                        Am un deces in familie si daca inmormantarea va avea loc sambata atunci nu voi participa, daca va fi duminica probabil ca voi veni............din pacate viata ne rezerva si surprize neplacute..........

                        Pana deseara voi sti exact ce si cum.

                        Comentariu


                        • #87
                          S-a confirmat deci nu pot veni la concurs dar voi trimite tabelele lui Lori pentru organizarea concursului.

                          In locul meu merge Veredeanu Andrei si daca il accept pe el am sa accept in concurs si pe Mircea Alexandru (ca junior sub 14 ani).

                          Va urez meciuri frumoase la toata lumea.

                          Comentariu


                          • #88
                            Multumesc mult de tot! :P Si cu parere de rau, sincere condoleante, Filo...

                            Comentariu


                            • #89
                              Condoleante

                              Claudiu imi pare rau ca nu poti veni, asta e viata, mai trebuie sa trecem si prin astfel de momente.
                              SINCERE CONDOLEANTE TIE SI FAMILIEI TALE
                              Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

                              Comentariu


                              • #90
                                condoleante
                                Blade: Grubba All+ FH:Bryce Fx:2.1 BH:Super Anti:1.9

                                Comentariu


                                • #91
                                  Sincere condoleante din partea Reghinenilor.

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    salut

                                    condoleanta si din partea lui ciprian,toth si cei de la Lamont. Dumnezeu sa-l odihneasca.

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Eu nu mai vin la Miercurea-Ciuc ...nu am cu ce sa vin ..imi pare rau ca te-am anuntat asa de tarziu dar astazi am aflat si eu ramane sa vina doar Ciobanu Gabriel succes tuturor participantilor
                                      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                      BH : Tenergy 05Fx
                                      FH : Tenergy 05Fx

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Sincere condoleante...Filo

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Postat în original de Anton Florin
                                          Un clasament
                                          Tu esti pe locul 15, daca asta era intrebarea...
                                          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Multumesc tuturor pentru condoleante. Vor mai fi si alte turnee la care sa ne intalnim.

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Postat în original de Ben
                                              Eu nu mai vin la Miercurea-Ciuc ...nu am cu ce sa vin ..imi pare rau ca te-am anuntat asa de tarziu dar astazi am aflat si eu ramane sa vina doar Ciobanu Gabriel succes tuturor participantilor
                                              Ok. Ramane un loc liber.

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Sincere condoleante Filo din partea Pietrenilor si Romascanilor.
                                                Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                                                FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                                                BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Salutare ...am si eu o rugaminte ...zice cineva la ce ora incepe maine concursu` si o adresa completa va rog ...astept raspuns.
                                                  Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                                  BH : Tenergy 05Fx
                                                  FH : Tenergy 05Fx

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Wolf
                                                    Deci din M-ciuc venim toti care am fost calificati,+cei patru invitati , lista e la filo.
                                                    Locatia sali: daca intrati dinspre Tg_Mureș , sau Sighișoara, deci dinspre west, dupa Rompetrol a doua cladire pe stanga cladirea Amigo-com engros intrare din fata la etaj, iar din orice alta directie tre cautat iarasi statia Rompetrol, daca cineva are probleme cu harta atunci sa ma sune pe nr:0745595253, si daca e nevoie de cazare vinerea atunci va ajut cand ati sosit ma sunati si mergem impreuna si gasim loc de care trebiue, hotel sau pensiune, scumpa sau ieftina.
                                                    Pana la ora 9 trebuie sa fiti aicea!!!!!!! Ca la 10 deja incep meciurile!
                                                    Vom juca pe 6 mese de competitie noi noute Butterfly si andro dar daca sosesc toate mesele comandate de la Germani ,pana vineri ,atunci numai pe mese noi Butterfly!
                                                    O sa fie mancare, bautura ,bufet etc.
                                                    Pentru Man in Black de la Reghinu de sus: daca puteti sa ne aduceti niste mere d aia buna (contra cost) atunci sa ma anuntati ca sa nu cumpar! Koszi!
                                                    Na trageti de fiare , antrenati va tare ca tre putere aicea fratilor ca se anunta un turneu fortos! Successssss!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X