Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Poze cu echipamentul nostru(palete, fete, lemne, mese etc)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Poze cu echipamentul nostru(palete, fete, lemne, mese etc)

    Salutare tuturor din nou! M-am gandit sa deschid un topic in care noi sa ne laudam cu echipamentul nostru prin intermediul pozelor, deoarece am vazut ca mai toate forumurile de specialitate au asa ceva(IT, Auto etc) si chiar m-am mirat ca in acest forum nu exista o astfel de sectiune. Ma gandesc ca in acest fel inafara faptului ca ne-am clati si noi ochii am putea sa ii ajutam pe cei care vor sa isi achizitioneze diferite articole dedicate tenisului de masa(fie direct prin poze sau chiar si prin idei de setup-uri, review-uri etc).
    Astea fiind zise astept pozele cu echipamentul vostru dar si pareri despre acesta. De asemenea rog un moderator sa faca acest topic sticky ca sa nu se piarda printre celelalte. Multumesc pt intelegere si sustinere, numai bine tuturor!

  • #2
    Daca topicul devine interesant poate il facem sticky.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      nu ar trebui sa fie la multimedia?
      Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
      FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
      BH: Tibhar Quantum X Pro Max

      Comentariu


      • #4
        (at)clau Multumesc pt intelegere! Eu cred ca are toate sansele sa devina interesant si mai ales folositor. Cred ca ar avea un succes mai mare daca ar ramane in sectiunea "echipament", dar este ok si aici.

        Comentariu


        • #5
          imi place acest topic.....fiecare e diferit in felul sau de a juca,de a-si concepe paleta de joc,ar fi interesant sa vedem ce au altii.....foto...rulessss
          fh-xiom vega-pro 2mm
          blade--galaxy-v16
          bh-xiom omega tour--max

          Comentariu


          • #6
            Chiar nu se incumeta nimeni sa ne arate si noua obiectul muncii? Sau va e frica ca dupa aia o sa luati mai des bataie? )
            ---------- Post added 20-Nov-2011 at 20:26 ----------
            Spargeam chiar eu gheata dar momentan nu am paleta. Voi pune poze in momentul in care o sa fie gata!

            Comentariu


            • #7
              Sa incep eu.
              Lemn: Yasaka Ma Lin Extra Offensive (YEO)
              FH: Xiom Omega 4 Pro
              BH: Xiom Omega 2 Europe
              Mai am un setup cu acelasi lemn, dar cu fetele din semnatura.
              Lemn- Bty Viscaria
              FH - TENERGY 05
              BH - TENERGY 80

              Comentariu


              • #8
                Domnul Onut, cam ce diferente ati sesizat intre Rakza si Blitz ? Va multumesc
                We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                Aristotle



                Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Aurel Onut Vezi post
                  Sa incep eu.
                  Lemn: Yasaka Ma Lin Extra Offensive (YEO)
                  FH: Xiom Omega 4 Pro
                  BH: Xiom Omega 2 Europe
                  Mai am un setup cu acelasi lemn, dar cu fetele din semnatura.
                  Multumim Domnule Aurel Onut ca ne-ati facut onoarea sa deschideti acest topic. Asteptam si de la ceilalti poze cu echipamentul lor, ca din cate vad eu se misca cam greu...ori le e frica ca o sa fie demascati, ori sunt puturosi

                  Comentariu


                  • #10
                    Cred ca ar fi mers mult mai bine lucrurile daca ramanea la echipament...
                    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                    Comentariu


                    • #11
                      Asa zic si eu ca ar avea succes mai mare in sectiunea "echipament" dar daca asa a decis conducerea forumului ne supunem, nu avem ce sa facem. Oricum, daca e sa o luam drept cine vrea sa ne arate cu ce joaca poate sa o faca oriunde! Te invit si pe tine RBlade sa ne pui poze cu bijuteria ta :P

                      Comentariu


                      • #12
                        Teoretic aici ar trebui sa fie doar poze cu echipamente pentru a nu rasfoi cateva pagini pana gasesti o poza cu paleta personala.
                        Dar daca ramanem la poze amestecate cu discutii despre echipamente si proprietatile lor atunci putem muta la echipament. Insa nu mai are sens sa fie sticky.
                        lemn: Waldner Dotec Carbon
                        fețe: Dignics 05/Dignics 05

                        Comentariu


                        • #13
                          Nu stiu cum se face dar sunt refractar la foarte multe din propunerile postate pe forum, iar asta e una dintre ele O sa avem o droaie de poze aproape identice, una cu fata rosie, alta cu fata neagra, si una cu manerul. Este si motivul pentru care comercienatii de fete nu pun decat poza ambalajului, pentru ca ala cel putin e diferit de la fata la fata
                          Ce Dumnezeu? Toate fetele seamana intre ele, si singurele diferente vor fi la praselele manerului care daca nu are o poza dedicata, se va vedea destul de mic
                          Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

                          Comentariu


                          • #14
                            Aici e vorba in primul rand sa ii ajutam pe ceilalti nu e vorba numai de o fata rosie si una neagra. Adica ma gandesc ca in momentul in care un user posteaza poze cu paleta lui cine va fi interesat va cere informatii despre cum se descurca acea combinatie si asta mai mult ca sigur o sa il ajute. Si te ajuta zic eu si sa vezi de la o fata atat topsheetul cat si buretele(in caz ca nu e lipit pe lemn) => iti poti da seama de tipul topsheetului sau al buretelui, iti poti da seama de rezistenta fetei(daca e tocita/ciupita si sa zicem proprietarul o are de f. putin timp) etc. etc. sunt multe exemple.

                            Comentariu


                            • #15
                              Pai deja vezi semnaturile fiecaruia, si daca esti curios de ceva, intrebi. Nu cred ca scopul e ca lumea sa faca descrieri complete pentru doritori, ci doar sa punem poze cu ce jucam Mai ales ca din semnatura vezi mai usor ce ce joaca cineva decat dintr-o poza
                              Marc Barbu, fotograf. www.marcbarbu.ro

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de marcbarbu Vezi post
                                Pai deja vezi semnaturile fiecaruia, si daca esti curios de ceva, intrebi. Nu cred ca scopul e ca lumea sa faca descrieri complete pentru doritori, ci doar sa punem poze cu ce jucam Mai ales ca din semnatura vezi mai usor ce ce joaca cineva decat dintr-o poza
                                Am vazut un topic asemanator pe un forum din afara si era plin de pozele user-ilor. Mie unuia mi-a placut sa ma uit pe acolo.
                                P.S.: O sa pun si eu niste poze putin mai tarziu.
                                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                Comentariu


                                • #17
                                  corect dar multi useri nu au in semnatura setup-ul cu care joaca si nici nu sunt obligati sa il puna(ex dvs care aveti un link). Asa ca, daca un user posteaza aici mi se pare mai lesne de intrebat. Plus de asta eu sunt de parere ca orice informatie in plus(in cazul de fata pozele) este binevenita si poate sa ajute pe cineva, in niciun caz ceva rau nu este.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de Cosnic Vezi post
                                    Domnul Onut, cam ce diferente ati sesizat intre Rakza si Blitz ? Va multumesc
                                    Rakza si Blitz au exact acelasi burete (sunt facute in aceiasi fabrica). Blitz are topsheetul putin mai rigid, din acest motiv avand un control mai bun.
                                    Lemn- Bty Viscaria
                                    FH - TENERGY 05
                                    BH - TENERGY 80

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                                      FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                                      BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Vad ca ai un Galaxy V-15. Cum merge?
                                        www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          , cu o singura precizare, photino-ul l-am inlocuit cu un Timo Boll ALC....

                                          Comentariu

                                          Who has read this thread:
                                          Procesare...
                                          X