Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ajutor!! Am platit niste materialel de pe forum si nu le-am primit.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ajutor!! Am platit niste materialel de pe forum si nu le-am primit.

    Buna ziua, am comandat o fata Focus Snipe 3 de la un domn de pe forum si nu ii mai retin numele... fata trebuia sa imi ajunga saptamana asta (cel putin asa credeam)... domnul in cauza daca vedeti anuntul va rog sa imi dati un mesaj privat sa discutam... multumesc
    Lemn: Butterfly Petr Korbel
    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

  • #2
    vezi daca vine cu posta coletul dureaza 7 zile,,,

    Comentariu


    • #3
      cu posta dureaza maxim 3 zile de oriunde in romania
      Lemn: Butterfly Petr Korbel
      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

      Comentariu


      • #4
        da de unde,,, acum pe vremea asta dureaza mai mult... asa am patit si eu... ai rabdare..

        Comentariu


        • #5
          Radu, pentru cei care vor sa te ajute spune povestea completa, explica cum ai trimis banii inainte intr-un cont..
          Cauta si anuntul din care voiai sa iei fata.
          Eventual contul in care ai bagat banii.
          Sunt cateva persoane foarte saritoare pe aici ( prezente in toate topicurile, cu mult timp liber) care sunt convins ca vor sari sa te ajute.
          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Dignics 05/Dignics 05

          Comentariu


          • #6
            ms clau... chiar nu mai stiu topicul... l-am cautat si ieri si alaltaieri... avea un focus snipe 3 la 25 lei... mi l-a lasat la 20 si mi-a dat cont pe numele Staicu Luminita... omul mi-a zis ca este la o inmormantare si nu poate pune fata dar a zis ca o va pune pe vineri 03.02.'12 si nu mi-a ajuns saptamana asta... nu mai am numarul de telefon ca as suna sa vad poate fi o incurcatura la posta sau ceva... oricum sa lamurim lucrurile, nu am pus topicul in nume de rau...
            Lemn: Butterfly Petr Korbel
            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

            Comentariu


            • #7
              Cred, nu sunt sigur ca userul este adisor35. A avut un topic de vanzare dar l-a modificat din cate se pare, din cauza ca a vandut ce a avut. Asta cred ca si eu am discutat cu el despre materiale din anuntul sau si avea un Focus Snipe III la 25 de ron.

              Comentariu


              • #8
                Daca a trimiso vineri nu pleaca sambata,duminica debea luni.
                Blade:Butterfly Kong Linghui Special ST
                FH:Joola Rhyzm
                BH:Joola Samba+ max

                Comentariu


                • #9
                  fabregas ms... ai nimerit-o... pt ca m-ai ajutat vii odata la tenis si te las sa ma bati ... ms ca m-ati ajutat... topic inchis
                  Lemn: Butterfly Petr Korbel
                  BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                  Comentariu


                  • #10
                    Radu668, ca sa nu existe dubii si intrebari, tine-ne la curent daca ti-a ajuns fata Focus Snipe 3.
                    lemn: Waldner Dotec Carbon
                    fețe: Dignics 05/Dignics 05

                    Comentariu


                    • #11
                      Scuze... am uitat sa postez... fata mi-a ajuns pe data de 20 feb 2012... domnul a pus-o la posta pe data de 13 feb 2012... mi-a zis ca a pus-o pe 9 sau 10 feb dar nu mai stie exact cand (aici nu imi convine ca m-a mintit... putea spune adevarul si era ok) vorbisem cu domnul adisor35 pe 31 sau 32 ianuarie si mi-a explicat ca are ceva probleme si nu o poate pune decat in 3 februarie sau daca nu ajunge, o pune sigur in 6 februarie... cam asta e povestea oricum sunt multumit ca fata e intacta si arata ca si in poze... toti mai avem probleme si inteleg ca a avut multe si nu a avut timp... problema e ca nu a anuntat si eu m-am tot dus de pomana la posta... bafta tuturor si spor la vanzari
                      Lemn: Butterfly Petr Korbel
                      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X