Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Muhahahaha! Oamenii se plictisesc!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Muhahahaha! Oamenii se plictisesc!

    Vezi aici ce s-a mai inventat in tenisul de masa!
    Era sa mor de ras!
    Blog de tenis de masă

  • #2
    Am vazut tocatorul-paleta (idee Vali SUTA+Dr. Dragomir), acum fierul de calcat-paleta.
    Produsul romanesc dispune si de videoclip de prezentare.
    Da, acum asteptam paleta tigaie, paleta pamatuf, samd. Se apuca gospodinele de TDM.
    Variante sunt destule.
    TsE

    Comentariu


    • #3
      Ma gandesc ca Aspirator nu e prea eficient...
      Blog de tenis de masă

      Comentariu


      • #4
        Paletele astea sunt doar niste exercitii de fantezie. Nu cred ca joaca cineva la modul serios cu ele, spre deosebire de manualul de algebra, clasa a XII-a editia 1978, sau vesnic tanarul sablon de plastic,reprezentand harta romaniei...alea da scule profesionale! Si-au aratat pe deplin nemurirea in timp!
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          Nu ati vazut paleta lui HAKAHAKA de la Cluj ?! Si el , chiar joaca cu ea. Ii propun sa o posteze aici, sa se minuneze toata lumea.

          Comentariu


          • #6
            HAKAHAKA de la Cluj nu e nimic in comparatie cu CIOBI de la Timosoara... tipul are peste 50 de paleta confectionate din tot felu de materiale: pres de la usa, talpi de pantofi, rigips, iarba de gazon, cea mai naucitoare iarba SCAI pus in mai multe straturi ca nu este asa gros cat o paleta... are o paleta ce arata a pistol, si tot felul de chestii cu care joaca si nu doar ca joaca, ci si castiga cu majoritatea
            Lemn: Butterfly Petr Korbel
            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

            Comentariu


            • #7
              Ceva de genu:

              A venit odata la sala cu o paleta care pe o fata avea boabe de soia(prinse cu ceva aluat a zis el).Am jucat cu el si cand am dat un topspin mai in forta i s-au imprastiat boabele prin sala...pe jos am fost si eu si cei din sala de ras...Da, are fel si fel de palete neobisnuite..
              BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

              "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

              Comentariu


              • #8
                Pfoai de mine ce m-am rupt de ras la asta!
                Blog de tenis de masă

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de drukeru Vezi post
                  Ceva de genu:




                  A venit odata la sala cu o paleta care pe o fata avea boabe de soia(prinse cu ceva aluat a zis el).Am jucat cu el si cand am dat un topspin mai in forta i s-au imprastiat boabele prin sala...pe jos am fost si eu si cei din sala de ras...Da, are fel si fel de palete neobisnuite..
                  Mai ramine sa-si confectioneze o paleta din propria-i barba

                  Comentariu


                  • #10
                    Nea" Dumitre demult ii spun treaba asta ! Dar omu' este incredibil...poate sa joace cu orice si nu se chinuie...
                    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de drukeru Vezi post
                      Nea" Dumitre demult ii spun treaba asta ! Dar omu' este incredibil...poate sa joace cu orice si nu se chinuie...
                      Da, este un tip deosebit. Deabia astept sa vin pe la voi, poate am ocazia sa joc cu el.

                      Comentariu


                      • #12
                        Ultima "creatie" a' la Cioby... Neomologata...))
                        BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                        "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                        Comentariu


                        • #13
                          asa ceva nu am mai vazut!chiar poate juca ce asa ceva?
                          tb alc t05/t05 fx

                          Comentariu


                          • #14
                            Cam, da...joaca cu orice...)
                            BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                            "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                            Comentariu


                            • #15
                              poate se gaseste cineva sa-l filmeze la joc....
                              Blade-Darker speed 90
                              Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                              Bh- Testing

                              Comentariu


                              • #16
                                deci ciobi e doar 1 .... maestru in aparare cu presu de la usha... cu gazonu... cu boabe de mazare... cu talpa de la pantof... cu ce vrei... super bun jucator pt diferitele palete cu care joaca
                                Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X