Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A LA PIATRA-NEAMT 22 SEPTEMBRIE ,07

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    salut

    nici o problema ne vedem la urmatorul turneu si acolo te bat eu pe tine

    Comentariu


    • #27
      pe noi din piatra nu ne mai pune-ti la socoteala? scoatem asii din maneca,si cu o roiala la asul de trefla sa va vedem atunci

      Comentariu


      • #28
        stii ca este o vorba cine-imparte parte-si face.......dar mai este si alta cizmaru n-are incaltari si croitoru n-are haine (ultima nu prea suna bine),la joaca om vedea

        Comentariu


        • #29
          Bacăul vine .
          BLADE:Kreanga Aeros
          BH:Tibhar Torpedo
          FH: Globe National

          Comentariu


          • #30

            Comentariu


            • #31
              Un nume si numar de strada va rog.
              multumesc!

              Comentariu


              • #32
                str ALEXANDRU CEL BUN ,LANGA POSTA CENTRALA, SAU VIS A VIS DE PASAPOARTE (STIE TOT JUDETUL NT.)......COLEGIUL CALISTRAT HOGAS ....TEL. MEU 0744379756 DAN

                Comentariu


                • #33
                  am sa fac cateva comentarii despre turneu;fiind primul ne scuzati pentru micile........ marile greseli comise doar asa se prinde experienta.Finala s-a jucat in familie Opincaru Marius si Marcel, fiind castigata de primul Marius l-a invins in semi. pe Florin Apian si Marcel pe Bogdan Nitu,de apreciat Bogdan l-a batut in sferturi pe Nistor Dorel 3-0 si confirma o victorie anterioara.IN CONCLUZIE DIN 4 CUPE.......... 3 AU RAMAS IN ORASUL GAZDA

                  Comentariu


                  • #34
                    frumos turneu, nivel de joc destul de ridicat
                    Bravo organizatorului!

                    Razvan,Suceava.

                    Comentariu


                    • #35
                      Felicitari Bogdan!

                      Comentariu


                      • #36
                        Clasamentul turneului

                        1. OPINCARU MARIUS- Piatra Neamț -30pct.
                        2. OPINCARU MARCEL- Piatra Neamț- 25
                        3-4. APIAN FLORIN-Bistrița 20+3
                        NITU BOGDAN- Piatra neamt 20
                        5-8.NISTOR DOREL- Bistrița +3
                        GARAZ MIRCEA- Bistrița +3
                        TABACARU GHEORGHE. Piatra Neamț
                        ANDREI DAN Piatra Neamț +3 organizator
                        9-12. HAGATIS ANDREI- Vatra Dornei +3
                        CHISALITA GABRIEL-Piatra Neamț
                        NEMTOI GABRIEL-Suceava +3
                        ZIDAR VICTOR-Reghin +3
                        13-16.IVANOV SORIN- Piatra Neamț
                        CIOBANU MARIUS-Iași +3
                        PUI DANIEL- Miercurea Ciuc +3
                        CIOBANU GABRIEL- Vatra Dornei +3
                        17-20.NAGY ENDRE-Reghin +3
                        BURUIANA PETRICA-Piatra Neamț
                        GATEA MARIUS-Piatra Neamț
                        TONCEAN MIRCEA-Reghin +3
                        21-24. IVAN ALEXANDRU- Bistrița +3
                        DINU GHEORGHE-București +3
                        KANTOR IMRE ZOLTAN-Reghin +3
                        ZANESCU CRISTI-Roman
                        25-28.URSULEAN VASILE- Suceava +3
                        GRIGORIU DRAGOS- Vatra Dornei +3
                        VLASE CIPRIAN- Adjud +3
                        POPA RAZVAN- Suceava +3
                        29-32.APOSTOL LUCIAN-Iași +3
                        BORCEA VIOREL-Roman
                        BANADI RADU-Iași +3
                        GRAMA VICTOR- Adjud +3
                        33-36.CAPRA ARTUR- Vatra Dornei +3
                        MUNTEANU GELU- Piatra Neamț
                        IORDACHE ADRIAN- Adjud +3
                        PADURARIU CIPRIAN-Roman
                        37-43.SCURTU NICOLAE-Bistrița +3
                        FINARU DAN-Piatra Neamț
                        NASTASE CONSTANTIN -Roman
                        PRICOPI ANDREI-Roman
                        MIRCESCU ALIN- Piatra Neamț
                        CIUBOTARU ION-Piatra Neamț
                        ISACHIEVICI FLORIN-Piatra Neamț
                        44-50. HETRIUC PETRICA- Suceava +3
                        BIRSA IOAN-Bacău
                        DONISE VIOREL-Roman
                        URSULEAN FLORIN -Suceava +3
                        PETENCHI EDUARD-Roman
                        RUSI MIHAI-Piatra Neamț
                        BACARDI NICU- Piatra Neamț


                        Mentionez ca Bacardi Nicu a fost inscris insa nu a jucat.
                        Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                        FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                        BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                        Comentariu


                        • #37
                          Daca am gresit numele sau localitatea cuiva imi cer scuze anticipat si il rog sa ma corecteze ca voi face imediat modificarea.
                          In rest daca sunt neclaritati la intocmirea clasamentului pot da explicatii suplimentare daca cineva crede ca a fost gresit punctat.
                          Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                          FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                          BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                          Comentariu


                          • #38
                            Vreau sa mentionez aici 2 jucatori care desi nu au fost printre premianti organizarea ar fi fost mult mai dificila; GATEA MARIUS si CIUBOTARU IOAN le multumesc si pe aceasta cale

                            Comentariu


                            • #39
                              Frumos turneul, mie organizarea mi s-a parut foarte buna, n-au fost nici prea multe discutii la repartizarea in tabloul de 16 - cred ca varianta asta e cea mai buna (s-a folosit si la Cimpia Turzii).
                              Cred ca daca mai exersam un pic inainte la baloane era alta situatia cu cupele, dar poate data viitoare ...
                              Multumim organizatorilor si celor care au facut eforturi ca totul sa iasa bine si sa ne vedem si la Bistrița !

                              PS: mi se pare ca asta-i primul turneul A in care clasamentul apare in aceeasi zi (ati avut ceva previziuni? )
                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                              Comentariu


                              • #40
                                mai multumesc in mod special prietenilor de la Reghin ,pt. filee si Ciucanilor pt. mingi,cat si tuturor participantilor pt. frumusetea jocurilor si fair-play

                                Comentariu


                                • #41
                                  PT>MARIUS.....O.K.?

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Avem o mare dezamagire.
                                    Nu intelegem noi "pietrenii" ce s-a intimplat cu speranta noastra Andrei Verdeanu care a disparut pur si simplu de la club. Am vazut doar ca la felicitat pe Bogdan.
                                    Pt. Andrei; "e pacat sa te opresti acum"
                                    Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                                    FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                                    BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      ANDREI VREAU SA NE CAUTI CAT MAI URGENT

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        i-l cautam dar raspunde numai mesageria

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          e gresit clasamentul...uitati va la celelalte turnee sa vedeti cum s a facut clasamentul,fara nici o suparare!

                                          e primul turneu la care trec de grupe si sunt pnuctat numai cu 6 pc (bacardi are 5 puncte si eu care am trecut de grupe doar 6...)

                                          ..in rest totul a fost OK,felicitari organizatorilor!
                                          TB ALC/05FX

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            mai studiem problema

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Postat în original de triumph
                                              e gresit clasamentul...uitati va la celelalte turnee sa vedeti cum s a facut clasamentul,fara nici o suparare!
                                              e primul turneu la care trec de grupe si sunt pnuctat numai cu 6 pc (bacardi are 5 puncte si eu care am trecut de grupe doar 6...)
                                              ..in rest totul a fost OK,felicitari organizatorilor!
                                              Ciprian, in regulament scrie ca locurile 25-28 sunt punctate cu 6 pct.
                                              Pe locurile 25-28 i-am plasat pe cei care desi s-au calificat in grupele superioare nu au realizat nici o victorie. Nici o victorie nu au realizat nici cei plasati pe locurile 29-32, dar au mai putine victorii in grupele inferioare.
                                              Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                                              FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                                              BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Postat în original de marius
                                                Daca am gresit numele sau localitatea cuiva imi cer scuze anticipat si il rog sa ma corecteze ca voi face imediat modificarea.
                                                In rest daca sunt neclaritati la intocmirea clasamentului pot da explicatii suplimentare daca cineva crede ca a fost gresit punctat.
                                                Am sa te rog sa stergi punctele si am sa rog toti organizatorii: NU PUNETI PUNCTAJELE TURNEELOR ci numai clasamentul. Nu este corect ca din 50 de participanti sa dai la 20 cate 5 puncte. Punctajele turneelor le fac eu.

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  pentru o perioada ma las de tenis...nu stiu ce mi-a venit da parca nu mai am chef dar revin eu cand imi vine cheful de joc

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Filo eu nu am facut altceva decit sa respect regulamentul.
                                                    Cred ca ai dreptate, dar acolo asa scrie.
                                                    Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                                                    FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                                                    BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X