Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Târgoviște 10 martie , Amatori si OPEN

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Si ceva poze de la concurs!
    Ultima editare de booghibooghi; 11.mar.2012, 09:44.
    BH: Donic Bluestorm Z1 Turbo
    Blade: Huieson V1 ALL+
    FH: Donic Bluestorm Z1 Turbo

    Comentariu


    • Postat în original de TAFFLO Vezi post
      daca acesta este motivul pentru care sau facut modificarile ca erau 3 jucatori din acelasi judet ar fi trebuit sa va uitati pe toate grupele ca mai intilnim cazuri de acest gen grupa 4.10 si multe altele. Jucatori care se antreneaza la fel in aceeasi sala si nu le convin sa bata atata drum sa joace intre ei.
      Se putea rezolva si problema voastra daca sesizati acest lucru la masa organizatorilor!
      Cel putin aceste grupe sunt facute dupa clasament ,dar se pot face modificari ulterioare,cred ca nici un organizator nu stie cine cu cine se antreneaza!
      Un motiv in plus ca aceste grupe sa se faca de vineri seara si atunci org are timpul necesar sa vada daca sunt jucatori din aceasi localitate ,judet si timpul necesar sa faca aceste modificari.

      Comentariu


      • TAFFLO. Pt tine care nu ai stiut, te informez ca pe mine m-a schimbat din 17 in 7 din trei motive.
        1. Am picat in aceiasi grupa cu alti brasoveni
        2.am fost confundat cu fiul meu , cu acelasi nume, iar pentru asta>
        3.In loc sa ocup pozitia 2 in grupe am fost plasat pe 5 unde trebuia sa fie fiul meu.
        Sunt si alte motive, dar cred ca este suficient. Eu nu am comentat si alti fac o polemica pe tema asta. E duminica. Pa!
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1020337.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,5 KB 
ID:	765778Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1020320.JPG 
Afișări:	1 
Mărime:	76,1 KB 
ID:	765779Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1020321.JPG 
Afișări:	1 
Mărime:	74,0 KB 
ID:	765780Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1020328.JPG 
Afișări:	1 
Mărime:	75,6 KB 
ID:	765781Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1020331.JPG 
Afișări:	1 
Mărime:	73,1 KB 
ID:	765782Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1020339.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	88,0 KB 
ID:	765783Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1020343.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,7 KB 
ID:	765784Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1020344.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,2 KB 
ID:	765785Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1020353.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,2 KB 
ID:	765786Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	P1020354.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	85,5 KB 
ID:	765787

          Comentariu


          • Felicitari organizatorilor!
            Unii sunt rai si asta ma face sa ma gandesc mai bine daca merita sa ma implic s-au sa ajut pentru organizarea turneului de la Brașov din 18 august. Mai bine ca nu a fost confirmat. Ma batea gandul sa fac ceva pentru aceasta disciplina, sa ma implic mai mult.
            Am scris/raspuns si am motivat faptul ca este normal sa se indrepte o eroare care s-a facut intr-o grupa si au aparut unii care s-au ofensat cand la adresa organizatorilor, cand la adresa mea.
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • Si eu am remarcat foarte multe minusuri la acest turneu, dar prin castigarea lui am reusit sa trec peste toate( fiind primul turneu A castigat). Multumesc participantilor si organizatorilor ( care au fost inselati de catre administratorul salii, administrator care incepand cu orele 19 a amenintat ca va stinge lumina in sala daca nu se va achita sala. Dar organizatorii au reusit sa nu se intample acest lucru).
              P.S. cu siguranta, la un al doilea turneu in aceasta sala nu voi mai participa.
              Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
              Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
              Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

              Comentariu


              • E adevarat ca in sala a fost frig dar trebuie sa observam si eforturile mari pe care oamenii de acolo le-au depus pentru organizarea acestui turneu.
                Ma Lin Soft
                Yasaka Rakza 7
                Xiom Yanus

                Comentariu


                • Pentru prima organizare de turneu facuta de cei 3 baieti de la Targoviște a fost foarte bine! Eu, personal am dus mesele vineri seara si l-am intrebat pe administratorul salii daca merg si celelalte becuri si m-a asigurat ca merg toate. Dar oamenii sunt oameni, si-a luat banul si ponoasele le trag altii. Sunt convins ca si caldura merge, dar nu a vrut sa dea drumul, asa ca baietii nostri n-au decat o vina: ca si-au dorit sa faca totusi turneul la Targoviște si au reusit in ciuda unor piedici puse chiar de catre alti colegi din Targoviște si de totala necolaborare a altora care totusi au avut tupeul sa vina la sala si sa joace.
                  Problema mea (am si eu o problema nerezolvata) este ca dl. Vali Boaca mi-a distrus un fileu aruncand cu paleta in el la sfarsitul unui meci (exista martori care mi-au povestit, deci nu pot fi dubii). Il rog pe aceasta cale sa imi dea fie un mesaj privat sau un telefon/SMS (0723.336.455) pentru a vedea cum rezolvam situatia! Din pacate, nu este primul caz in care nervii jucatorilor sun varsati pe mesele si mantinelele de la concurs. Anul trecut, tot la Targoviște (o fi vreun semn!) un domn a lovit cu piciorul o mantinele si a rupt suportul metalic. Asa ca, draga Vali Boaca, te rog colegial sa rezolvam aceasta situatie! Poate iti da de gandit si iti mai temperezi comportamentul!
                  Multumesc!
                  www.clubarena08.ro

                  Comentariu


                  • Postat în original de DeVinSpin Vezi post
                    Felicitari organizatorilor!
                    Unii sunt rai si asta ma face sa ma gandesc mai bine daca merita sa ma implic s-au sa ajut pentru organizarea turneului de la Brașov din 18 august. Mai bine ca nu a fost confirmat. Ma batea gandul sa fac ceva pentru aceasta disciplina, sa ma implic mai mult.
                    Am scris/raspuns si am motivat faptul ca este normal sa se indrepte o eroare care s-a facut intr-o grupa si au aparut unii care s-au ofensat cand la adresa organizatorilor, cand la adresa mea.
                    Gelule,sfatul meu,daca poti face ceva pentru un turneu la Brașov,eu nu pot decat sa te incurajez,fa-l tata....serios.Numai cine nu a organizat asa ceva poate fi rautacios,si sincer refuz sa cred ca poti ceda asa usor.Fii si tu mai impaciuitor,si ceialalti la fel,treceti peste eventualele orgolii,frustrari de moment sau ce-or mai fi,care de multe ori,ne intuneca judecata,si te astept sa postezi la momentul oportun turneul de la Brașov,sau Sacele...orinde-ar fi el.
                    Ultima editare de victorache; 11.mar.2012, 15:38.
                    BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                    FH - TENERGY 64
                    BH - XIOM VEGA EUROPE

                    Comentariu


                    • Felicitari...MIC cel mic...vad ca ti-a revenit suflu' pe final...bravos..!

                      Comentariu


                      • Postat în original de DeVinSpin Vezi post
                        Felicitari organizatorilor!
                        Unii sunt rai si asta ma face sa ma gandesc mai bine daca merita sa ma implic s-au sa ajut pentru organizarea turneului de la Brașov din 18 august. Mai bine ca nu a fost confirmat. Ma batea gandul sa fac ceva pentru aceasta disciplina, sa ma implic mai mult.
                        Am scris/raspuns si am motivat faptul ca este normal sa se indrepte o eroare care s-a facut intr-o grupa si au aparut unii care s-au ofensat cand la adresa organizatorilor, cand la adresa mea.
                        acesti "unii" cum ne numiti suntem la fel de egali ca toti ceilalti, la plata macar daca nu la joc
                        de ofensat n-am ofensat pe nimeni (sper), am sesizat doar o chestiune care mi s-a parut bizara, atat. n-am dat nume. pt mine subiectul este inchis!
                        o zi buna la toti!

                        Comentariu


                        • Postat în original de DANIEL_SAN Vezi post
                          Si eu am remarcat foarte multe minusuri la acest turneu, dar prin castigarea lui am reusit sa trec peste toate( fiind primul turneu A castigat). Multumesc participantilor si organizatorilor ( care au fost inselati de catre administratorul salii, administrator care incepand cu orele 19 a amenintat ca va stinge lumina in sala daca nu se va achita sala. Dar organizatorii au reusit sa nu se intample acest lucru).

                          P.S. cu siguranta, la un al doilea turneu in aceasta sala nu voi mai participa.

                          Comentariu


                          • Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                            Comentariu


                            • Nu este ceva neobisnuit, si profesionistii fac la fel cateodata; ... acumaaa ... depinde si cine a cumparat mesele
                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                              Comentariu


                              • Din prima privire a pozei am crezut ca omul are ceva probleme cu lombosciatica, dar vazandu-i echipamentul cu, care a intrat la masa de joc se pare ca a venit de la birou...si deh...acolo se cam obisnuieste altfel de practici..) Mie mi se pare foarte jenanta faza!
                                BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                                "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                                Comentariu


                                • Comentariu


                                  • Postat în original de DANIEL_SAN Vezi post
                                    Si eu am remarcat foarte multe minusuri la acest turneu, dar prin castigarea lui am reusit sa trec peste toate( fiind primul turneu A castigat). Multumesc participantilor si organizatorilor ( care au fost inselati de catre administratorul salii, administrator care incepand cu orele 19 a amenintat ca va stinge lumina in sala daca nu se va achita sala. Dar organizatorii au reusit sa nu se intample acest lucru).

                                    P.S. cu siguranta, la un al doilea turneu in aceasta sala nu voi mai participa.

                                    Sunt de aceeasi parere cu Dan,probabil daca se va mai juca la Targoviște doar vara am sa mai vin iarna nici o sansa.
                                    BH: Donic Bluestorm Z1 Turbo
                                    Blade: Huieson V1 ALL+
                                    FH: Donic Bluestorm Z1 Turbo

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de madalin23 Vezi post
                                      acesti "unii" cum ne numiti suntem la fel de egali ca toti ceilalti, la plata macar daca nu la joc
                                      de ofensat n-am ofensat pe nimeni (sper), am sesizat doar o chestiune care mi s-a parut bizara, atat. n-am dat nume. pt mine subiectul este inchis!
                                      o zi buna la toti!
                                      d-le DeVinSpin, spuneti va rog pe forum ce anume va deranjeaza din spusele mele? va rog , nu-mi dati mesaje private, si nu-mi lasati nr de telefon " ca sa ma descarc". va repet subiectul este inchis, de ce nu intelegeti?
                                      va multumesc!

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                                        Hai mai baieti, ce va tot plingeti ca a fost frig in sala ?... Bine ca n-a nins !
                                        ---------- Post added 11.03.2012 at 23:27 ----------
                                        Postat în original de DANIEL_SAN Vezi post
                                        Si eu am remarcat foarte multe minusuri la acest turneu, dar prin castigarea lui am reusit sa trec peste toate( fiind primul turneu A castigat). Multumesc participantilor si organizatorilor ( care au fost inselati de catre administratorul salii, administrator care incepand cu orele 19 a amenintat ca va stinge lumina in sala daca nu se va achita sala. Dar organizatorii au reusit sa nu se intample acest lucru).

                                        P.S. cu siguranta, la un al doilea turneu in aceasta sala nu voi mai participa.
                                        Felicitari Daniele !... dar, daca n-aveai caciula aia, nu stiu cum mai ajungeai pina in finala

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                          Hai mai baieti, ce va tot plingeti ca a fost frig in sala ?... Bine ca n-a nins !
                                          ---------- Post added 11.03.2012 at 23:27 ----------

                                          Felicitari Daniele !... dar, daca n-aveai caciula aia, nu stiu cum mai ajungeai pina in finala
                                          Multumesc,......pai ce sa zic, imi fac griji vine vara si trebuie sa imi las caciula acasa,dar o sa am o scuza pt ca o sa joc la open)
                                          P.S. am avut ultimile 4 meciuri poate cele mai frumoase de pana acum din aventura mea prin amatur,multumesc!
                                          Ultima editare de DANIEL_SAN; 12.mar.2012, 00:03.
                                          Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                          Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                          Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                          Comentariu


                                          • Multumim tuturor participantilor pentru intelegerea acordata. Multumim si pentru critici pentru ca avem de invatat destule! Am fost pacaliti pur si simplu de catre administratorul salii. Turnee se vor mai desfasura dar cu siguranta singura sala care va mai gazduii un turneu de tenis este Sala Polivalenta! Felicitari castigatorilor si mai ales domnului Aftenii Daniel. A fost o surpriza placuta.
                                            FH/Butterfly Tenergy 05
                                            Blade/DHS Hurricane King
                                            BH/Butterfly Tenergy 05

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de cosminTGV Vezi post
                                              Multumim tuturor participantilor pentru intelegerea acordata. Multumim si pentru critici pentru ca avem de invatat destule! Am fost pacaliti pur si simplu de catre administratorul salii. Turnee se vor mai desfasura dar cu siguranta singura sala care va mai gazduii un turneu de tenis este Sala Polivalenta! Felicitari castigatorilor si mai ales domnului Aftenii Daniel. A fost o surpriza placuta.
                                              Multumesc!
                                              Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                              Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                              Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                              Comentariu



                                              • aveti aici cateva poze de la finalul turneului...
                                                Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Dragomir Paul
                                                  Florine tata eu am vorbit din punctul meu de vedere stiind cit am muncit pentru banii cu care am cumparat mesele, in rest fiecare pretuieste bunul altuia asa cum i se permite. Si la Galați au mai fost doua cazuri ( in 4 ani ) dar niciodata nu au mai intrat in sala. Asta este ...
                                                  cred ca asa si trbuie sa se faca!este destula bataie de cap cu organizarea acestor turnee!nu e de vina masa sau paleta ca nu stiu eu tenis!cred ca s-ar comporta altfel daca li s-ar interzice participarea la turnee!stima
                                                  tb alc t05/t05 fx

                                                  Comentariu


                                                  • Clasament Amatori
                                                    Loc Nume si prenume Localitate
                                                    1 Aftenii Daniel București
                                                    2 Szasz Erno Sf.Gheorghe
                                                    3--4 Micu Cosmin Targoviște
                                                    3--4 Oprea Nicolae Brașov
                                                    5--8 Petrov Danut București
                                                    5--8 Cruceru Sergiu Tg.Jiu
                                                    5--8 Pitac Ovidiu Brașov
                                                    5--8 Mos Florin Filipesti Targ
                                                    9--16 Tudorache Constantin Targoviște
                                                    9--16 Micuda Mihai București
                                                    9--16 Gheorghe Nicu Tr.Severin
                                                    9--16 Bradusca Cornel Tg.Jiu
                                                    9--16 Dumitru Gheorghe București
                                                    9--16 Panaitescu Stefan Izvoarele
                                                    9--16 Ivan Valentin Campina
                                                    9--16 Olah Oliver Sf.Gheorghe
                                                    17--32 Nica Ionut Brașov
                                                    17--32 Dinu Gheorghe București
                                                    17--32 Mostovoi Andrei Campina
                                                    17--32 Marandici Adrian Brașov
                                                    17--32 Bacanu Paulian Brașov
                                                    17--32 Raducan Bogdan Craiova
                                                    17--32 Duca George Curtea de Argeș
                                                    17--32 Zamfir Ionel București
                                                    17--32 Dinca Alexandru Călărași
                                                    17--32 Bogdan Cristian Amarastii de Sus
                                                    17--32 Popescu Adrian Valcanesti
                                                    17--32 Panait Genu Teisani
                                                    17--32 Banaru Stefan Moreni
                                                    17--32 Iordache Marian Drăgășani
                                                    17--32 Marin Adrian București
                                                    17--32 Pop Alexandru Campina
                                                    33 Pop Cornel Sf.Gheorghe 2v
                                                    34--48 Farkas Bence Tg.Mureș
                                                    34--48 Tutoveanu Razvan Brașov
                                                    34--48 Popa Mircea Brașov
                                                    34--48 Vladoiu Gelu Brașov
                                                    34--48 Grigore Alexandru Campina
                                                    34--48 Bozga Razvan Baicoi
                                                    34--48 Presura Eugen Slobozia
                                                    34--48 Pribeagu Claudiu Pitești
                                                    34--48 Ionescu Tudor Pitești
                                                    34--48 Trocan Nicolae Mioveni
                                                    34--48 Bogdan Dorel Amarastii de Sus
                                                    34--48 Barbu Cristian Maneciu
                                                    34--48 Margescu Bogdan Campina
                                                    34--48 Darmaz Ion Targoviște
                                                    34--48 Manea Alexandru Comarnic
                                                    49 Cristescu Cristian București 1v
                                                    50--64 Teodorescu Andu București
                                                    50--64 Gorum Adrian Topoloveni
                                                    50--64 Medeleanu Stefan Mangalia
                                                    50--64 Dica Constantin Craiova
                                                    50--64 Rusea Gheorghe Breaza
                                                    50--64 Sultan Valentin Craiova
                                                    50--64 Vladescu Alexandru Pitești
                                                    50--64 Arion Costel Marasesti
                                                    50--64 Suditu Andrei Campina
                                                    50--64 Florea Marian Targoviște
                                                    50--64 Marin Puiu Amarastii de Sus
                                                    50--64 Jianu Lucian Sinaia
                                                    50--64 Costache Claudiu Călărași
                                                    50--64 Vasile Gelu Iulian București
                                                    50--64 Ivan Sorin Ioan Targoviște
                                                    65--68 Hutanu Alin Brașov 4v
                                                    65--68 Safta Alexandru Targoviște 4v
                                                    65--68 Manoiu Claudiu Targoviște 4v
                                                    65--68 Anitei Dorel Brașov 4v
                                                    69--75 Tarau Vasile Brașov 3v
                                                    69--75 Popescu Valentin București 3v
                                                    69--75 Vranceanu Mihai București 3v
                                                    69--75 Suta Valeriu Curtea de Argeș 3v
                                                    69--75 Oprea Ionela Pitești 3v
                                                    69--75 Paun Daniel București 3v
                                                    69--75 Borosoiu Laurentiu Sinaia 3v
                                                    76--91 Micu Iulian Targoviște 2v
                                                    76--91 Patru Alin Curtea de Argeș 2v
                                                    76--91 Lefter Costel Galați 2v
                                                    76--91 Medeleanu Radu Mangalia 2v
                                                    76--91 Stan Dragos Pitești 2v
                                                    76--91 Ene Diana Pitești 2v
                                                    76--91 Naulea Stefania Rm.Valcea 2v
                                                    76--91 Alexandru Cristian Calinesti Argeș 2v
                                                    76--91 Luta Petre București 2v
                                                    76--91 Mihaila Robert Breaza 2v
                                                    76--91 Bratescu Adrian Targoviște 2v
                                                    76--91 Parvu Nicolae Campina 2v
                                                    76--91 Miron Lucian București 2v
                                                    76--91 Chivu Adrian Slobozia 2v
                                                    76--91 Ion Cristian Cocorastii Mislii 2v
                                                    76--91 Olaru Cristian Targoviște 2v
                                                    92--108 Nicolae Silviu București 1v
                                                    92--108 Papacu Bejoli București 1v
                                                    92--108 Rizescu Gheorghe Mioveni 1v
                                                    92--108 Marina Emil Rm.Valcea 1v
                                                    92--108 Stoica Mihai Mioveni 1v
                                                    92--108 Balazs Gergo Sf.Gheorghe 1v
                                                    92--108 Trif Florin Cocorastii Mislii 1v
                                                    92--108 Olaru Viorel Cocorastii Mislii 1v
                                                    92--108 Trocan Alexa Mioveni 1v
                                                    92--108 Banica Dan Ploiești 1v
                                                    92--108 Vladoiu Bogdan Brașov 1v
                                                    92--108 Dima Nicu București 1v
                                                    92--108 Preda Gheorghe Cocorastii Mislii 1v
                                                    92--108 Popa Bogdan București 1v
                                                    92--108 Grigore Marian Cocorastii Mislii 1v
                                                    92--108 Naulea Gabriela Rm.Valcea 1v
                                                    92--108 Iordache George București 1v
                                                    109--127 Hoinaru Mihai Slobozia 0v
                                                    109--127 Iordache Ioana Pitești 0v
                                                    109--127 Pescarus Aura Pitești 0v
                                                    109--127 Cernoiu Cristian Targoviște 0v
                                                    109--127 Matei Razvan București 0v
                                                    109--127 Poenaru Adrian București 0v
                                                    109--127 Toma Theodor Valenii de Munte 0v
                                                    109--127 Vranceanu Gabriel București 0v
                                                    109--127 Preda Anca Breaza 0v
                                                    109--127 Neacsu Gabriel Cocorastii Mislii 0v
                                                    109--127 Ionita Bogdan București 0v
                                                    109--127 Ion Dumitru Cocorastii Mislii 0v
                                                    109--127 Lazar Marius Samir Campina 0v
                                                    109--127 Draghici Diana Targoviște 0v
                                                    109--127 Lica Alexandra Targoviște 0v
                                                    109--127 Timaru Adrian Targoviște 0v
                                                    109--127 Iugulescu Ionut Targoviște 0v
                                                    109--127 Beldica Dragos Comarnic 0v
                                                    109--127 Moise Alexandru Ploiești 0v
                                                    Clasament OPEN

                                                    Loc Nume si prenume Localitate
                                                    1 Roman Iulian Brașov
                                                    2 Durdun George București
                                                    3--4 Dumitra David Targoviște
                                                    3--4 Radu Costica Galați
                                                    5--8 Valceanu Daniel Topoloveni
                                                    5--8 Traistaru Marius Topoloveni
                                                    5--8 Dondera Vasile Marius Tg.Jiu
                                                    5--8 Dinu Gica București
                                                    9--16 Farkas Gabor Tg.Mureș
                                                    9--16 Dinca Dorinel Călărași
                                                    9--16 Lungu Cosmin București
                                                    9--16 Parvan Radu Topoloveni
                                                    9--16 Ciuca Dan Pitești
                                                    9--16 Ilie Marian Targoviște
                                                    9--16 Cristache George București
                                                    9--16 Bedo Norbert Sf.Gheorghe
                                                    17 Enciu Alexandru Slobozia
                                                    18--24 Toma Florin Pitești
                                                    18--24 Ceacarescu Cristian Slobozia
                                                    18--24 Bodeanu Mihai București
                                                    18--24 Lazaroiu Adrian Targoviște
                                                    18--24 Mihaila Nicolae Breaza
                                                    18--24 Teica Radu Tg.Jiu
                                                    18--24 Alexandrescu Marius București
                                                    25--32 Boaca Valentin București
                                                    25--32 Bodeanu Dan București
                                                    25--32 Bozga Lucian Baicoi
                                                    25--32 Smeureanu Nicolae Rm.Valcea
                                                    25--32 Totpal Marius Busteni
                                                    25--32 Botezatu Onelus Galați
                                                    25--32 Barbulescu Bogdan Pitești
                                                    25--32 Popa Ionut Moreni
                                                    33--40 Motisan Dragos Mangalia
                                                    33--40 Cionoiu Cristian București
                                                    33--40 Airimioaiei Andrei Topoloveni
                                                    33--40 Tecuschi Dan Brașov
                                                    33--40 Lepadatu Marius Topoloveni
                                                    33--40 Soare Valentin Valenii De Munte
                                                    33--40 Ilie Florian București
                                                    33--40 Nestor Dragos București
                                                    41 Botirca Sorin Topoloveni 2v
                                                    42 Barbu Dan Rm.Valcea 1v
                                                    43--45 Balazs Lorant Sf.Gheorghe 1v
                                                    43--45 Marin Floricel Brașov 1v
                                                    43--45 Coman Emil Campina 1v
                                                    46 Sterea Viorel Constanța 4v retras
                                                    47--52 Antal Denes Brașov 0v
                                                    47--52 Constantin Teodor București 0v
                                                    47--52 Stolearenco Igor Galați 0v
                                                    47--52 Foca Victor Plopeni PH 0v
                                                    47--52 Preda Mircea Topoloveni 0v
                                                    47--52 Dumitrache Lucian București 0v
                                                    Ultima editare de Dan2; 12.mar.2012, 22:55.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X