Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa AMATUR ROMANIA turneu A+ Focșani, 31 martie 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Nedelea Ionut din Galați

    Comentariu


    • Postat în original de ursuleanvasile Vezi post
      daca se vrea, se poate,
      sa se inceapa de la ora 9.00 , hai sa zicem CEL TARZIU LA 9.30 si toti avem de castigat mult, sute de ore, ...daca inmultim o ora cu nr. de participanti...va dati seama ?
      succes !
      Daca vor fi 2O de mese si in turneul de amatori vor fi 160 de competitori...cate 8 in grupa X 2O ar merge destul de repede.Corect?
      Ultima editare de tliviu; 28.mar.2012, 21:49.
      Blade: Xiom Fuga
      FH: Xiom Vega Europe 2.0
      BH: Xiom Vega Pro 2.0

      Comentariu


      • inscriere concurs

        Se inscriu din SF.GHEORGHE BALAZS LORANT si BEDO NORBERT la OPEN
        SZASZ ERNO,COCEAN VALER,PETHO MIHALY la amatori

        Comentariu


        • Buna seara ,
          doresc sa fac si eu o precizare (corectie !) legata de numele cu care am fost inscris de unul din prietenii mei (cu scuze pentru ca e prima oara cand postez si eu ceva) respectiv faptul ca am fost inscris sub numele de Rascan Nicu (nr 154 in lista actuala a celor inscrisi la Amatori).
          Numele corect este Roscan Nicusor (uneori apare doar Nicu) ceea ce ma plaseaza pe locul 1706 in actualul clasament din 25 martie 2012 (am participat si eu la turnee dar mai modest).
          Sper ca aceasta corectie sa mentina posibilitatea de a participa la acest turneu de la focsani daca numarul celor inscrisi depaseste limita de 160 impusa .
          Oricum daca se accepta o marja de eroare de cca 10-15% poate vor juca toti cei care se inscriu pentru ca cel mai frumos aspect este , cred eu , sa participi.
          Multumesc anticipat.

          Comentariu


          • Postat în original de tliviu Vezi post
            Daca vor fi 2O de mese si in turneul de amatori vor fi 160 de competitori...cate 8 in grupa X 2O ar merge destul de repede.Corect?
            nu este corect si nici destul de repede !!!
            din experienta care o am , cu 3 din 5 , 8 in grupa , pe o masa , dureza aprox. 6---7 ore, (deci gr. inferioare), si daca luam in calcul ca la ora 14 trebuie sa inceapa openul , apoi superioarele, apoi eliminatoriile,... deci se complica lucrurile,
            dar eu sunt pregatit sa stau pana dupa miezul noptii...
            Blade: SCHLAGER CARBON OF+
            FH: Tenergy 05 FX
            BH: Tenergy 05 FX

            Comentariu


            • Postat în original de ursuleanvasile Vezi post
              nu este corect si nici destul de repede !!!
              din experienta care o am , cu 3 din 5 , 8 in grupa , pe o masa , dureza aprox. 6---7 ore, (deci gr. inferioare), si daca luam in calcul ca la ora 14 trebuie sa inceapa openul , apoi superioarele, apoi eliminatoriile,... deci se complica lucrurile,
              dar eu sunt pregatit sa stau pana dupa miezul noptii...
              Asa VASILE TE VOI SUSTINE SI EU . Asa a fost si la Cluj anul trecut , s-a terminat in jur de ora 23.30;24.00.
              Eu am sa stau pana la ora 01 a doua zi asa pentru frumusetea jocului ca nu degeaba strabat tara in latul ei si am sa mor de oboseala.Asta e trebuia sa ma apuc de alt sport,dar nu eu am vrut TENIS DE MASA. Succes tuturor participantilor si sa fie in numar cat mai mare.
              HAI STRAJA , HAI VATRA DORNEI,asta-i finala ceo poftim.
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • Vasile, suntem cativa care dorim sa...mai..."stam" dupa tine... adica sa mai jucam dupa ce te vei opri tu ! )
                Blade: lemn off...ce lemn !
                Bh: cu tepi
                Fh: fara tepi

                Comentariu


                • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                  1997 unde? ... sa stiu ce trec la localitate
                  e din Buzău Florine
                  BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                  FH - TENERGY 64
                  BH - XIOM VEGA EUROPE

                  Comentariu


                  • Domnule APIAN , am o intrebare la d-voastra ,cu ce mergeti la Focșani? daca mergeti cu masina nu aveti doua locuri libere ptr. dus-intors de la Vatra Dornei.M-am uitat pe lista de inscrieri si nu mai sunt alti jucatori decat noi doi din zona (Bistrița-V.Dornei).
                    Blade . PHOTINO
                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                    Comentariu


                    • Eu plec doar dimineata, sa ajung pe la ora 13 in Focșani si probabil vor mai veni 2 din Bistrița.
                      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                      Comentariu


                      • Din Bistrița: Grecu Gheorghe, Amatori, 207

                        Comentariu


                        • Din Călărași, la amatori: Craciunica Andrei si Craciunica Gabriel
                          Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                          Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                          Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                          Comentariu


                          • Botezatu Onelus trece de la Open la Amatori, multumesc
                            Ma Lin Soft
                            Yasaka Rakza 7
                            Xiom Yanus

                            Comentariu


                            • Din Cluj Napoca: Miron Mihai OPEN loc 31

                              Comentariu


                              • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                Eu plec doar dimineata, sa ajung pe la ora 13 in Focșani si probabil vor mai veni 2 din Bistrița.
                                MULTUMESC , DRUM BUN , sa ne vedem sanatosi la FOCSANI
                                Blade . PHOTINO
                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                Comentariu


                                • se retrage Andone Claudiu amatori 99
                                  4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de lus76 Vezi post
                                    Botezatu Onelus trece de la Open la Amatori, multumesc
                                    logic..toata lumea stie ca iti schimbi des hainele)
                                    Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                    Comentariu


                                    • Numai din cauza ta Norocel , antrenamentul de ieri cu tine mi-a provocat o mare intindere care sigur nu va trece pana Sambata.oricum mie dor de tine intr-un meci oficial , nu puteam sa te las singur acolo
                                      Ma Lin Soft
                                      Yasaka Rakza 7
                                      Xiom Yanus

                                      Comentariu


                                      • ma bazez pe experienta dvs,in a face ca lucrurile sa decurga ok
                                        Blade: Xiom Fuga
                                        FH: Xiom Vega Europe 2.0
                                        BH: Xiom Vega Pro 2.0

                                        Comentariu


                                        • Titilia Vasile - Marasesti - nou
                                          Lemn : Yasaka Sweeden Classic
                                          Fh : Butterfly bryce
                                          Bh : Butterfly bryce

                                          Comentariu


                                          • te referi la antrenamentul cu bere ca la altceva te cam intinzi degeaba
                                            Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                            Comentariu


                                            • Cu parere de rau se retrag Micu Cosmin Micu Iulian si Tudorache Constantin
                                              FH/Butterfly Tenergy 05
                                              Blade/DHS Hurricane King
                                              BH/Butterfly Tenergy 05

                                              Comentariu


                                              • din Baia Mare, BAIU COSTEL, open

                                                din Iași, Anghel Alexandru, Cretu Florinel, Litovcenco Gheorghe, Surdu Marcel, open

                                                ---------- Post added 29.03.2012 at 16:52 ----------

                                                din Adjud, Geamanu Pompiliu, Amatori
                                                Ultima editare de GabiOanes; 29.mar.2012, 18:52.
                                                DHS - Hurricane Long 5
                                                FH - DHS Hurricane 3 NATIONAL Blue Sponge
                                                BH - Butterfly - Tenergy 64

                                                Comentariu


                                                • Din Pitești la COPII :
                                                  MITREA MADALINA

                                                  Comentariu


                                                  • Buna seara.
                                                    Din Brașov la amatori Nica Ionut


                                                    Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                                                    FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                                                    BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X