Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

aplicatia Tapatalk

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • aplicatia Tapatalk

    Am reinstalat Tapatalk
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

  • #2
    De ce nu mai sunt notificari pe tapatalk? Chiar daca imi apare ca sunt abonat, nu mai primesc notificari de cand s-a schimbat interfata forumului.

    Comentariu


    • #3
      Incercati sa va delogati din contul pentru forum, apoi logati-va din nou. Puteti sa va verificati si topicurile sau sectiunile la care sunteti abonat.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Bogdan V Vezi post
        Incercati sa va delogati din contul pentru forum, apoi logati-va din nou. Puteti sa va verificati si topicurile sau sectiunile la care sunteti abonat.

        Am incercat, si tot nu vrea sa mearga. Chiar daca imi apare ca sunt abonat la anumite subiecte, nu mai am nici o notificare de la "tenis de masă" de atunci.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de marcellino Vezi post


          Am incercat, si tot nu vrea sa mearga. Chiar daca imi apare ca sunt abonat la anumite subiecte, nu mai am nici o notificare de la "tenis de masă" de atunci.
          Verificați și setarile aplicației din telefon, vedeți dacă la "follows me" (subiecte urmărite) sunt activate notificările.





          Trimis de pe al meu LIO-L29 folosind Tapatalk
          Ultima editare de Bogdan V; 06.mai.2020, 10:32.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Bogdan V Vezi post

            Verificați și setarile aplicației din telefon, vedeți dacă la "follows me" (subiecte urmărite) sunt activate notificările.





            Trimis de pe al meu LIO-L29 folosind Tapatalk
            Ce varianta de tapatalk aveti? Pro?
            Asa arata la mine partea de notificari:

            Comentariu


            • #7
              Mie imi functioneaza notificarile pe Tapatalk.
              Vedeti sa nu fie oprite din telefon pentru aplicatia Tapatalk.
              lemn: Waldner Dotec Carbon
              fețe: Dignics 05/Dignics 05

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de clau Vezi post
                Mie imi functioneaza notificarile pe Tapatalk.
                Vedeti sa nu fie oprite din telefon pentru aplicatia Tapatalk.
                bun,unde trebuie sa-l deblochez,acelasi lucru l-am patit si eu si nu pot folosi aplicatia .cateva poze concludente ,te rog .multumesc
                LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de alx_vass Vezi post
                  bun,unde trebuie sa-l deblochez,acelasi lucru l-am patit si eu si nu pot folosi aplicatia .cateva poze concludente ,te rog .multumesc

                  Ce nu functionaza, mai exact? Notificarile?
                  lemn: Waldner Dotec Carbon
                  fețe: Dignics 05/Dignics 05

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de marcellino Vezi post
                    Ce varianta de tapatalk aveti? Pro?
                    Asa arata la mine partea de notificari:
                    Faceam referire la meniul telefonului.
                    Pentru o mai mare siguranta dezinstalati si instalati din nou aplicatia Tapatalk. Apoi mergeti in Setari telefon si verificati daca aplicatia are permisiuni sa va notifice.

                    1. Meniu Samsung:

                    - mergeti in Setari, apoi Aplicatii

                    -tastati in bara de sus Tapatalk si intrati in setarile aplicației


                    - intrati la Notificari si verificati daca sunt activate




                    2. Meniu Huawei

                    - mergeti la Setari telefon, Aplicatii


                    - in urmatorul meniu selectati din nou Aplicatii


                    - tastati in bara de sus Tapatalk si intrati in setarile aplicatiei



                    - verificati daca Notificarile sunt activate



                    Apoi accesati aplicatia Tapatalk, verificati daca urmarirea forumului tenisdemasa.ro este activa:


                    Intrati apoi in setarile contului de Tapatalk si verificati daca aveti bifate toate casutele la sectiunea Subscriptions and Notifications:







                    Ar trebui sa mearga.

                    Comentariu


                    • #11
                      Am uitat de iOS, dar aici e simplu: intrati la Configurari, apoi Notificari, gasiti aplicatia Tapatalk si verificati daca sunt activate notificarile:



                      Comentariu


                      • #12
                        A reusit cineva sa repare tapatalk-ul? Nici la mine nu mai merge sa primesc notificari... Singurele notificari primite sunt cele de Like si atat... Toate optiunile de notificare sunt setate corect... Atat din setari telefon cat si din aplicatie... Dar atata timp cat primesc totusi notificari pt Like atat pe tel cat si pe ceas tind sa cred ca este o problema din Tapatalk... Pur si simplu ignora ca abonarile la topic-uri...

                        Exista vreo alta aplicatie asemanatoare cu Tapatalk care merge? Ca bag de seama ca le platesc degeaba... Il foloseam doar pt tenisdemasa.ro
                        Blade: Andro Treiber H
                        Fh: Nittaku Fastarc G-1
                        Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                        Comentariu


                        • #13
                          A aparut o versiune noua de Tapatalk, din pacate nu o pot instala decat peste 8-10 zile cand voi ajunge la un PC.
                          lemn: Waldner Dotec Carbon
                          fețe: Dignics 05/Dignics 05

                          Comentariu


                          • #14
                            Am updatat Tapatalk la ultima versiune disponibila 1.3.6
                            Daca sunt probleme va rog sa le raportati aici.
                            lemn: Waldner Dotec Carbon
                            fețe: Dignics 05/Dignics 05

                            Comentariu


                            • #15
                              Salut! Știe cineva de ce nu vad in aplicatie tabelele cu grupele, așa cum se vad in browser? Nu știu de unde sa setez


                              Trimis de pe al meu motorola one vision folosind Tapatalk

                              T05-ALC-T05
                              Adrian Gorum

                              Comentariu


                              • #16
                                Din pacate Tapatalk nu stie sa interpreteze tabelele.
                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                Comentariu


                                • #17
                                  Ok, multumesc

                                  Trimis de pe al meu motorola one vision folosind Tapatalk

                                  T05-ALC-T05
                                  Adrian Gorum

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Buna ziua!

                                    De foarte mult timp incoace nu mai primim nici o notificare pe Tapatalk de la site-ul tenisdemasa.ro. Daca stau bine sa ma gandesc problemele au inceput sa apara de pe la ultima actualizare majora a site-ului. Cu siguranta este un conflict la mijloc intre aplicatie si forum...
                                    Chiar nu poate nimeni sa refaca aceasta compatibilitate? Forumul din ce am vazut este licentiat (contra cost). Poate cei de acolo pot oferi ceva asistenta.
                                    E pacat ca ani buni Tapatalk a mers fara probleme si acum nu mai primim nici o notificare. Unii dintre noi am cumparat si Tapatalk Pro si acum aplicatia e useless.
                                    Primesc notificari pe Whatsup de la prieteni cand se posteaza un turneu nou cand as putea fi notificat de aplicatie.
                                    Multi dintre noi nu avem timp sa stam oe site sa urmarim topicurile 😞

                                    Sper sa luati in considerare sesizarea mea si sa incercati sa gasiti totusi o solutie!
                                    Multumesc anticipat!

                                    Ps. Am postat intai intr-un alt topic... Ulterior l-am vazut pe acesta...

                                    Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk



                                    Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                    Blade: Andro Treiber H
                                    Fh: Nittaku Fastarc G-1
                                    Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
                                      Buna ziua!

                                      De foarte mult timp incoace nu mai primim nici o notificare pe Tapatalk de la site-ul tenisdemasa.ro. Daca stau bine sa ma gandesc problemele au inceput sa apara de pe la ultima actualizare majora a site-ului. Cu siguranta este un conflict la mijloc intre aplicatie si forum...
                                      Chiar nu poate nimeni sa refaca aceasta compatibilitate? Forumul din ce am vazut este licentiat (contra cost). Poate cei de acolo pot oferi ceva asistenta.
                                      E pacat ca ani buni Tapatalk a mers fara probleme si acum nu mai primim nici o notificare. Unii dintre noi am cumparat si Tapatalk Pro si acum aplicatia e useless.
                                      Primesc notificari pe Whatsup de la prieteni cand se posteaza un turneu nou cand as putea fi notificat de aplicatie.
                                      Multi dintre noi nu avem timp sa stam oe site sa urmarim topicurile 😞

                                      Sper sa luati in considerare sesizarea mea si sa incercati sa gasiti totusi o solutie!
                                      Multumesc anticipat!

                                      Ps. Am postat intai intr-un alt topic... Ulterior l-am vazut pe acesta...

                                      Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk



                                      Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk
                                      O sa verific.
                                      lemn: Waldner Dotec Carbon
                                      fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Eu nu mai primesc de multa vreme notificari de la Tapatalk, dar zic ca tine de aplicatie, nu de forum.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de MihaiLupu Vezi post
                                          Eu nu mai primesc de multa vreme notificari de la Tapatalk, dar zic ca tine de aplicatie, nu de forum.
                                          Pe forum e instalata ultima versiune de Tapatalk 1.3.7. (si ultima versiune de vBulletin 5.6.9)
                                          Din pacate problemele sunt de la aplicatie. Si alte forumuri intampina aceeasi problema, s-au facut tickete catre ei dar nu prea le rezolva.
                                          Detalii aici:
                                          https://www.tapatalk.com/groups/tapa...4586-s150.html
                                          lemn: Waldner Dotec Carbon
                                          fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de MihaiLupu Vezi post
                                            Eu nu mai primesc de multa vreme notificari de la Tapatalk, dar zic ca tine de aplicatie, nu de forum.
                                            A aparut o noua versiune de Tapatalk pentru vBulletin, 1.4. Am instalat-o acum si sper ca a rezolvat si problema notificarilor!
                                            lemn: Waldner Dotec Carbon
                                            fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Aplicatia Tapatalk nu e inca compatibila cu ultima versiune de vBulletin.
                                              Voi aplica update imediat ce apare.
                                              lemn: Waldner Dotec Carbon
                                              fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Nu merge app Tapatalk pe IOS (Iphone, IPad)
                                                Returneaza un mesaj de eroare: “You need enable tapatak first!”

                                                Comentariu


                                                • clau
                                                  clau comentat
                                                  Editarea unui comentariu
                                                  vezi mesajul de mai sus

                                              • #25
                                                Exact asa patesc si eu...am și reinstalat Tapatalk dar degeaba
                                                Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                                                Comentariu


                                                • clau
                                                  clau comentat
                                                  Editarea unui comentariu
                                                  vezi doua mesaje mai sus
                                              Who has read this thread:
                                              Procesare...
                                              X