Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul "DAN LEORDA"- Reghin 12 Mai - Turneu A

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Clasament Open
    1. Sterea Viorel - Mangalia
    2. Balazs Bencze - Ungaria
    3-4
    Sipos Renata - Oradea
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    5 - 8
    Toth Laszlo - Cluj Napoca
    Nagy Balazs - Ungaria
    Soos Dezso - Campia Turzii
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    9 - 14
    Apian Florin - Bistrița
    Bende Norbert - Tg.Mureș
    Kigyos Gabor - Ungaria
    Nicolae Paul - București
    Daniel Istvan - Tg Mureș
    Olajos Laszlo - Ungaria
    15 - 21 - loc 3 gr.sup.
    Nistor Dorel - Bistrița
    Farkas Gabor - Tg.Mureș
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Constantinescu Marius - București
    Lazaroiu Adrian - Targoviște
    Pop Cosmin - Turda
    Rusu Stefan - Cluj Napoca
    22 - 28 - loc 4 gr.sup.
    Toma Florin - Pitești
    Florescu Eleodor - Deva
    Fratea Aurel - Constanța
    Corcoz Costin - Focșani
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Dascalasu Viorel - București
    Fodor Adrian - Ludus
    29 - 3v gr.inf.
    Toro Zoltan - Ungaria
    30 - 32 - 2v
    Denes Ferenc - Praid
    Sipos Ferenc - Tg.Mureș
    Sipos Nandor - Tg Mureș
    33 - 38 - 1v
    Motisan Dragos - Mangalia
    Olaru Costin - Filipesti Targ
    Temelie Dragos - Sibiu
    Toncean Mircea - Reghin
    Papp Dezso - Ungaria
    Benyovszki Bela - Sibiu
    39 - 45 - 0v
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Lungu Sandel - Brăila
    Kantor Imre-Zoltan - Reghin
    Zidar Victor - Reghin
    Zidaru Razvan - Sibiu
    Lorincz Ferenc - Sanpaul
    Iancu Sorin - Sibiu
    Ultima editare de FlorinBN; 13.mai.2012, 09:38.
    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • Tocmai am ajuns acasa si nu m-am putut abtine sa nu felicit organizatorii pt. acest turneu, cu participare impresionanta si cu o defasurare asa de cursiva.
      Singurul impediment a fost caldura mare in sala de joc, in special la pranz, cand era condens puternic. Dar, organizatorii au reusit sa stapaneasca fenomenul, creeand pauze de joc, cand se dadea drumul la aerul conditionat.
      Personal, consider ca turneul Open s-a desfasurat in foarte bune conditii, si cu meciuri foarte disputate si cu multe rasturnari de scor.
      Felicitari, de asemenea castigatorilor!

      Comentariu


      • Va rog sa mai verificati la Szakali Csaba rezultatele si clasamentul. In eliminatorii am invins pe Nagy Mihaly cu 3-1 dupa care am fost eliminat de catre Stancu Tiberiu cu 2-3 deci locul meu in clasament daca nu gresesc este18 si nu 37.

        Comentariu


        • Un turneu impresionant prin amploare (nr de jucatori, "diversitatea" lor -vezi nr impresionant de "musafiri" veniti din Ungaria, ...), prin valoarea competitorilor, dar mai ales prin organizare.
          A fost o experienta unica. Mii de multumiri. Voi reveni cu placere.
          O remarca speciala pentru distinsul domn Viorel Sterea, a carui clasa m-a facut sa cred ca tenisul de masa se reinventeaza din mers....
          Felicitari organizatorilor, jucatorilor, sponsorilor, tuturor celor care au participat la reusita acestui eveniment impecabil.
          Ma inclin cu respect in memoria celui care a fost Dan Leorda, precum si in fata demnilor urmasi ai domniei sale.
          Voi reveni mai tarziu cu fotografii.
          O zi buna !

          Comentariu


          • Postat în original de sz.csaba Vezi post
            Va rog sa mai verificati la Szakali Csaba rezultatele si clasamentul. In eliminatorii am invins pe Nagy Mihaly cu 3-1 dupa care am fost eliminat de catre Stancu Tiberiu cu 2-3 deci locul meu in clasament daca nu gresesc este18 si nu 37.

            Aici scrie altceva - daca ziceti ca ati castigat poate s-a trecut gresit rezultatul.
            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • Rog organizatorii sa revada rezultatele din gr.3a inferioara:Nicula Dumitru a obtinut doua victorii:3-2 cu Pelaghie Ioan si 3-0 cu Adarjani Csila,dar figureaza doar cu o victorie in clasamentul final!Multumim!
              I love table tennis !

              Comentariu


              • Bravo Reghin , felicitari organizatorilor.
                Desi nu am putut participa , nu am putut sa nu fiu prezent macar ca spectator.
                O organizare de exceptie , meciuri spectaculoase , o ambianta si totul la superlativ.
                Rog pe orcine care poate sa-mi dea numarul de tel a lui Sipos Nandor , sa-mi scrie pe privat. Trebuie sa iau legatura cu el.
                Multumesc.
                TENERGY // LIN Gaoyuan // TENERGY
                TENERGY // VISCARIA // TENERGY

                Comentariu


                • Postat în original de csabazedler Vezi post
                  Rog organizatorii sa revada rezultatele din gr.3a inferioara:Nicula Dumitru a obtinut doua victorii:3-2 cu Pelaghie Ioan si 3-0 cu Adarjani Csila,dar figureaza doar cu o victorie in clasamentul final!Multumim!
                  OK, posibil, unde era completat numarul de victorii pe foaie nu le-am mai numarat si eu inca o data - o sa corectez.
                  TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                  Comentariu


                  • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                    OK, posibil, unde era completat numarul de victorii pe foaie nu le-am mai numarat si eu inca o data - o sa corectez.
                    Ai dreptate,e trecut gresit pe foaie cu o singura victorie ,desi a castigat 2 meciuri.

                    Comentariu


                    • Felicitari organizatorilor! Mai bine de atat nu se poate. Desi m-am accidentat, m-am simtit super. Ma bucur ca am putut ramane pana la sfarsit, astfel am vazut cateva meciuri extraordinare.
                      Felicitari castigatorilor!

                      Comentariu


                      • Nu a filmat nimeni nimic sa ne bucuram ochii si cei care nu am putut ajunge ?
                        Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                        Comentariu


                        • Felicitari, Viorele !

                          Comentariu


                          • Felicitari organizatori! ati reusit sa creati o atmosfera placuta,o organizare perfecta.Va salut cu respect,sper sa ne mai intalnim
                            Butterfly Jonyer-h OFF
                            FH: Butterfly Bryce Speed
                            BH: Xiom Omega IV pro

                            Comentariu


                            • Felicitari inca o data Rares,atmosfera asa ca la Reghin mai rar,si asta ti se datoreaza in totalitate tie si d.lui Kantor.
                              Shuni jos palaria pentru filmuletul pregatit de tine in memoria Dan Leorda,fapt intarit prin linistea deplina in semn de respect asternuta in sala,emotiile vizibile transmise atat noua participantilor,cat si familiei Leorda.
                              Greu de exprimat in cuvinte...
                              Va multumesc inca o data,imi doresc sa ne revedem cat de repede- sanatosi ca si pana acum !

                              Comentariu


                              • un turneu f frumos,o sa postam niste poze din timpul turneului,si sper sa ne vedem si la anul
                                lemn Donic waldner senso carbon
                                fata fh: donic baracuda
                                fata bh: tenergy 05

                                Comentariu


                                • Un adevarat memorial sarbatorit prin tenis,cu acele momente de reculegere si exceptionalul documentar realizat de dl.Thot ,organizare la superlativ,multumim sponsorilor,felicitari invingatorilor,cinste invinsilor si tuturor care au putut lua parte la acest adevarat spectacol de prietenie.
                                  Stima pentru toti care au colaborat la acest eveniment.

                                  Comentariu


                                  • Asa este!Turneul a fost foarte bine organizat.Dar.....1.prea multa atentie acordata participantilor,2.prea multa hrana,3.risipa de mingii,4.dulciuri,fructe si apa in exces.(cum spunea cineva,,tort mai trebuie si ne simtim ca la nunta,,),5.cazare de calitate si as putea continua dar nu mai vreau.Toate acestea realizate de un singur OM! RARES,RARES,RARES.Bravo RARES.

                                    Comentariu


                                    • Felicitari participantilor ,ei au fost inima si culoarea ACESTUI CONCURS ,regrete celor care nu au participat,FELICITARI BUCATARILOR SI CELOR CARE AU PUS UMAR LA REUSITA ACESTUI CONCURS.TOATA STIMA SI RESPECTUL PTR. ORGANIZATURUL PRINCIPAL DOMNUL RARES.Un concurs de nota 200.
                                      Felicitari castigatorilor ambelor categorii.Salutare si multa sanatate intregii familii AMATUR.
                                      Blade . PHOTINO
                                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                      Comentariu


                                      • cateva poze...
                                        https://www.facebook.com/media/set/?...3&l=dc90b7c8dd

                                        Comentariu


                                        • Iata si fotografiile promise, adaugate complimentelor mele pentru tot ceea ce a insemnat reusita unui turneu impecabil, cu adevarat la superlativ si pentru cei care l-au realizat :
                                          Din pacate sunt nevoit sa revin mai tarziu intrucat descarcarea pozelor nu este posibila acum (probabil prea multi utilizatori pe postimage.org...), oricare din incercari redirectionandu-ma ....
                                          Putintica rabdare ! Voi incerca mai tarziu !

                                          Comentariu


                                          • Intr-adevar, un concurs reusit si o organizare de exceptie, multumim organizatorilor care s-au straduit si care au si reusit sa faca totul perfect.
                                            Ultima editare de FlorinBN; 13.mai.2012, 19:47.

                                            Comentariu


                                            • un concurs foarte tare ! cu jucatori f buni si cu meciuri frumoase ! organizare ca de obicei de nota 20 ! de la dej voi venii cu drag la regin de fiecare data la concursurile pe care le veti organiza ! multumesc !
                                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                              Comentariu


                                              • Revin. Sper sa am mai mult noroc acum la descarcat pozele promise.
                                                Mersi Gabi! Mi-ai luat-o inainte !

                                                Nici acum nu merge. Aceeasi problema: ma redirectioneaza...Ufffff !

                                                EDITAT CLAU:

                                                Incercati acum cu pozele.

                                                ---------- Post added 14.05.2012 at 00:01 ----------

                                                Mersi Clau. O sa mai incerc odata.Sper sa mearga.

                                                ---------- Post added 14.05.2012 at 00:48 ----------

                                                OK ! Bine c-am reusit sa trimit un rand, dar la al doilea tot nu merge, aceeasi problema cu redirectionarea.... , dupa ce reusisem sa le incarc dar nu le-am putut trimite ca s-a cerut sa ma loghez din nou... si le-am pierdut.
                                                O sa incercdin nou maine seara, caci acum e f.tarziu.
                                                Noapte buna!

                                                ---------- Post added 14.05.2012 at 06:22 ----------

                                                Am incercat si dimineata la 6 si aceeasi problema cu redirectionarea.
                                                Ultima editare de FlorinBN; 14.mai.2012, 08:21.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de adishorul Vezi post
                                                  Nu a filmat nimeni nimic sa ne bucuram ochii si cei care nu am putut ajunge ?
                                                  Au fost facute cate-va filmari speram sa ajunga si pe forum.

                                                  Comentariu


                                                  • Regretele noastre,a celor care nu au putut participa la acest turneu,sunt cu atat mai mari cu cat organizarea si desfasurarea acestui mega turneu au fost la superlativ.BRAVO RARES!BRAVO ZOLY!Omul sfinteste locul!!!.Memorialul a fost onorat cum nu se putea mai bine! "Sangele apa nu se face"!Felicitari castigatorilor!Se contureaza un nou "lider" la open si un contratac puternic al "tinerei" generatii la Amatori!Felicitari tuturor participantilor pentru contributia adusa la desfasurarea si succesul acestui turneu!Reghin,CHAPEAU!
                                                    I love table tennis !

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X