Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Blitzkrieg 3, Timișoara - 04.07.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pune și mie o poză, ?ți trimit imediat, că am reușit măcar să mă tund, în rest, la tenis, nu mai contează ce a fost

    Comentariu


    • Turneu tare,meciuri disputate,oameni frumosi!!Va salut pe toti!!Sa ne vedem cu bine la masa de joc!!

      Comentariu


      • Felicitari tuturor particicipantilor !
        A fost un turneu frumos foarte bine organizat de Claudiu si Marius si le multumesc mult pentru efortul depus.Conditii de joc excelente , tot ce este necesar pentru arbitraj,medalii superbe pentru cei mai buni (au fost si cupe dar medaliile m-au impresionat ) ,mici atentii in paharele separate pentru fiecare (alune,saratele ,ciocolatele) si cafea si chiar si o buna tuica de pere din cate am auzit pentru cei cu trac .In contextul pandemiei organizatorii au facut tot ce a depins de ei, de exemplu dupa fiecare joc mesele au fost dezinfectate fara exceptie ajutati fiind si de Radu Glavan care in plus a asigurat si un arbitraj corect si mai ales s-a straduit sa asigure conditii foarte bune pentru finala avansati rugand in permanenta colegi sa faca liniste. (in timpul finalei soseau deja jucatorii de la categoria urmatoare asa ca din pacate era oleaca de agitatie in sala)

        Multumesc!

        P.S.Turneul a fost mai mult "Blitz" decat "Krieg" dar in contextul pandemiei cred ca este un format care se incadreaza perfect la turnee "B".

        Comentariu


        • PREMIERE AMATORI






          Comentariu


          • PREMIERE OPEN







            Comentariu


            • PREMIERE ELITE







              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X