Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Odin, Târgoviște - 25/26.07.2020

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitări organizatorilor și medaliaților Gheorghiță Vasile, Tătaru Tiberiu, Matei Mircea, Marinescu Nelu !

    Comentariu


    • Felicitari Claudiu Catana !!

      Comentariu


      • Un concurs frumos ! La cat mai multe va doresc !!!

        Comentariu


        • Tataru Tiberiu! Felicitari pentu podium! Esti o nuca tare! Cu putina concentrare mai multa / care sunt 100% ca o ai! Reuseai sa fi sus sus sus!( tot timpul in finala exista un invingator si un invins! Ai ajuns in finala! Si e foarte bine) Dar e foarte bine ca ai reinceput miscarea! Ca sa joci o finala e de munca! Feliciatari pentru evolutia ta! Felicitari organizatorilor care ne faciliteaza posibilitatea intilnirilor in AMATUR! Bravo!

          Comentariu


          • Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
            Tataru Tiberiu! Felicitari pentu podium! Esti o nuca tare! Cu putina concentrare mai multa / care sunt 100% ca o ai! Reuseai sa fi sus sus sus!( tot timpul in finala exista un invingator si un invins! Ai ajuns in finala! Si e foarte bine) Dar e foarte bine ca ai reinceput miscarea! Ca sa joci o finala e de munca! Feliciatari pentru evolutia ta! Felicitari organizatorilor care ne faciliteaza posibilitatea intilnirilor in AMATUR! Bravo!
            Multumesc. Abia astept un meci impreuna !!!

            Comentariu


            • Felicitari medaliatior....si mai ales lui Mircea si Nelu...Targoviștea e fruntea!

              Comentariu


              • Iertata fie-mi divagatia ... Dl Tataru a venit cu sotia , DL. Bence cu mamica , etc., etc. Am primit netz-uri si filee cu nemiluita ... C'EST LA VIE ! Fiind balanta , nu pot sa nu va spun vestea buna : MI S-A INTORS FIUL DIN TARA GALILOR !

                Comentariu


                • Va asteptam impreuna la urmatorul turneu ! )

                  Comentariu


                  • Postat în original de Tataru Tiberiu Vezi post
                    Va asteptam impreuna la urmatorul turneu ! )
                    Venim, venim si cu catelul...

                    Comentariu


                    • Postat în original de mihais mioveni Vezi post

                      Nene Gigi, eu nu pot participa la acest turneu, asa ca iti predau sarcina de a ocupa un loc pe podium! Succes organizatorilor si participantilor!
                      Doar locul 2 ?! Se intreba, citind clasamentul, un liliac....

                      Comentariu


                      • Postat în original de meme6513 Vezi post

                        Doar locul 2 ?! Se intreba, citind clasamentul, un liliac....
                        Asa e'n tenis, castigi, pierzi ... negustor te numesti , bunule !

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X