Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

BUCUREȘTI: Top Ping Pong Shop & Academy

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ionascu Gabriel
    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

    Comentariu


    • Inscrieri TOP 20 OPEN (30.10.2021)- ORA 09:30 8:25:07 PM - v5.1 / cls_2021-oct (1)

      1. Catana Claudiu, București, 50 - 30.45 - O
      2. Ionascu Gabriel, București, 283 - 30.25 - O
      3. Voin Doru, București, 76 - 27.73 - O
      4. Dascalasu Viorel, București, 203 - 26.67 - OW
      5. Paul Cosmin Sebastian, București, 595 - 25.23 - O
      6. Sursilov Constantin, București, 122 - 24.35 - O
      7. Campean Adrian, București, 237 - 22.92 - OW
      8. Craiu Catalin, Videle, 535 - 22.19 - O
      9. Chirica Alexandru, București, 296 - 21.39 - O
      10. Docan Cristian, București, 160 - 20.84 - O
      11. Serban Bogdan, București, 978 - 19.68 - AW
      12. Bruma Ovidiu, Popesti Leordeni, 1038 - 18.38 - A
      13. Serban Leonard, București, 570 - 16.67 - A
      14. Baran Virgil, București, 2560 - 15 - A
      15. Nitoiu Ionut, București, 2561 - 15 - A
      16. Baluta Silviu, București, 425 - 14.46 - AW
      17. Moca Vasile, București, 597 - 13.44 - A
      18. Baican Alexandru, București, 1998 - 13.2 - A
      19. Bistreanu Armand, București, 624 - 10.53 - AW
      20. Ionescu Mihai, București, 2202 - 9.07 - H
      21. Dumitru Andrei, București, 6005 - 0

      3 locuri libere
      www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
      www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

      Comentariu


      • Postat în original de buta radu Vezi post

        Buna ziua, Nu
        Sa inteleg dintre cei inscrisi pana la ora 20.25 sunt toti vaccinati!?? Mira-m-as....(si nu ma refer la copii)...
        Banuiesc ca se cere dovada la intrare!
        De ce nu se precizeaza care sunt conditiile de participare....avand in vedere si restrictiie in vigoare incepand de azi?

        Comentariu


        • Postat în original de armani Vezi post

          Sa inteleg dintre cei inscrisi pana la ora 20.25 sunt toti vaccinati!?? Mira-m-as....(si nu ma refer la copii)...
          Banuiesc ca se cere dovada la intrare!
          De ce nu se precizeaza care sunt conditiile de participare....avand in vedere si restrictiie in vigoare incepand de azi?
          Există posibilitatea ca un comitet ad-hoc să pună lucrurile la punct. Astfel, celor nevaccinați, care vor avea tupeul să intre ?n sală, li se vor aplica pedepse drastice. Din c?te observ, găsirea unui președinte competent al acestui comitet nu este o sarcină prea dificilă.

          Comentariu


          • Postat în original de Vicecampionu Vezi post

            Există posibilitatea ca un comitet ad-hoc să pună lucrurile la punct. Astfel, celor nevaccinați, care vor avea tupeul să intre ?n sală, li se vor aplica pedepse drastice. Din c?te observ, găsirea unui președinte competent al acestui comitet nu este o sarcină prea dificilă.
            ....Oare de ce ma (mai) mir de fiecare data cand gasesc o dovada a faptului ca azi suntem unde suntem, in comparatie cu lumea civilizata?

            Comentariu


            • Ca sa preintampin orice (alte) comentarii rautacioase, ironice etc. la postarea mea ref la conditiile de participare....care sunt sigur ca vor fi (deoarece am deranjat pe multi, imi dau seama)... nu ma intereseaza ce gandeste lumea vis-a-vis de ceea ce am scris eu si nu ma mai obosesc sa raspund, asa ca pastrati-va energia pt. ceva mai folositor.
              Sa nu transformam acest forum intr-un loc al ironiilor ieftine / jignirilor, nu asta e intentia mea.
              Singurul raspuns care m-ar interesa este de la organizatori..... doar ei sunt in masura sa dea un raspuns competent si , dupa parerea mea necesar....daca vor sa il dea, bine, daca nu, nici o pb!
              Din pct meu de vedere, subiectul e inchis.
              Ultima editare de armani; 25.oct.2021, 23:02.

              Comentariu


              • Burcea Daniel - București

                Comentariu


                • ......
                  Ultima editare de Mihai andrei; 26.oct.2021, 13:21.
                  Blade: Matsushita Pro Model 1993
                  FH: Donic Acuda S3
                  BH: Tibhar GrassDtecs

                  Comentariu


                  • Daniel Gutnic


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comentariu


                    • Cristescu Cristian

                      Comentariu


                      • Postat în original de armani Vezi post

                        Sa inteleg dintre cei inscrisi pana la ora 20.25 sunt toti vaccinati!?? Mira-m-as....(si nu ma refer la copii)...
                        Banuiesc ca se cere dovada la intrare!
                        De ce nu se precizeaza care sunt conditiile de participare....avand in vedere si restrictiie in vigoare incepand de azi?
                        Salut Armand,

                        E suficient ca suntem presati de autoritati. Sa va mai asuprim si noi? Dorim ca voi sa va simtiti bine intr-un ambient placut de atata lume, iar din acest motiv recomandam si un test nazofaringian.
                        Am mers pe increderea in voi, pe simtul civic al fiecaruia, nu facem politie.

                        Dpmdv la ora actuala vaccinatii "liberi" raspandesc mai mult virusul decat cei nevaccinati si nu, nu imi pare rau ca m-am vaccinat, dar imi pare rau de discriminarea si rautatea in care traim.
                        Nu e un lucru rau sa cauti fiecare nod din papura, dar mai gandeste-te si la altii ca poate le faci rau, neintentionat bineinteles.Tu nefiind un client al nostru poate ca nu iti prea pasa, cu toate ca probabil ai observat ca mereu ti-am raspuns cu frumos.

                        Crede-ma ca nu am nimic personal cu tine, am cu gandirea ta si imi pare ca te stresezi atat de mult cu aceste probleme care defapt sunt ale noastre, nu ale tale.
                        Sincer ca sa iti fac un bine, chiar daca esti bine venit oricand, iti sugerez sa nu mai participi la concursurile noastre.

                        Cu sportivitate,

                        www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                        www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                        Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                        Comentariu


                        • Salut,

                          Daca mai e sau ramane vreun loc liber, vreau si eu, promit sa vin cu nerv in joc : Matea Aurelian - Popesti Leordeni


                          Comentariu


                          • Inscrieri TOP 20 OPEN (30.10.2021)- ORA 09:30 2:41:43 PM - v5.1 / cls_2021-oct (1)

                            1. Catana Claudiu, București, 50 - 30.45 - O
                            2. Ionascu Gabriel, București, 283 - 30.25 - O
                            3. Voin Doru, București, 76 - 27.73 - O
                            4. Dascalasu Viorel, București, 203 - 26.67 - OW
                            5. Paul Cosmin Sebastian, București, 595 - 25.23 - O
                            6. Sursilov Constantin, București, 122 - 24.35 - O
                            7. Campean Adrian, București, 237 - 22.92 - OW
                            8. Craiu Catalin, Videle, 535 - 22.19 - O
                            9. Chirica Alexandru, București, 296 - 21.39 - O
                            10. Docan Cristian, București, 160 - 20.84 - O
                            11. Serban Bogdan, București, 978 - 19.68 - AW
                            12. Bruma Ovidiu, Popesti Leordeni, 1038 - 18.38 - A
                            13. Serban Leonard, București, 570 - 16.67 - A
                            14. Baran Virgil, București, 2560 - 15 - A
                            15. Nitoiu Ionut, București, 2561 - 15 - A
                            16. Baluta Silviu, București, 425 - 14.46 - AW
                            17. Moca Vasile, București, 597 - 13.44 - A
                            18. Baican Alexandru, București, 1998 - 13.2 - A
                            19. Gutnic Daniel, București, 1875 - 12.5 - A
                            20. Bistreanu Armand, București, 624 - 10.53 - AW
                            21. Cristescu Cristian, București, 531 - 10.4 - AW
                            22. Burcea Daniel, București, 1660 - 9.98 - H
                            23. Ionescu Mihai, București, 2202 - 9.07 - H
                            24. Dumitru Andrei, București, 6005 - 0
                            -----------------------------------------
                            Lista de asteptare:
                            1. Matea Aurelian, Popesti Leordeni, 1012 - 7.18 - H

                            Fiecare participant va trebui sa vina cu test nazofaringian la sala, prezentat la receptie .

                            www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                            www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                            Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                            Comentariu


                            • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                              Inscrieri TOP 20 OPEN (30.10.2021)- ORA 09:30 2:41:43 PM - v5.1 / cls_2021-oct (1)
                              Fiecare participant va trebui sa vina cu test nazofaringian la sala, prezentat la receptie .
                              Doar un simplu test „nazofaringian”... sună prea banal!! Sper ca, până în ziua desfășurării turneului, se vor mai identifica vreo 2-3 teste care să-l determine pe virus să ocolească definitiv sala de sport. Sunt absolut convins că pesonalul calificat de la recepție va face un triaj „ca la carte”.

                              Comentariu


                              • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post

                                Salut Armand,

                                E suficient ca suntem presati de autoritati. Sa va mai asuprim si noi? Dorim ca voi sa va simtiti bine intr-un ambient placut de atata lume, iar din acest motiv recomandam si un test nazofaringian.
                                Am mers pe increderea in voi, pe simtul civic al fiecaruia, nu facem politie.

                                Dpmdv la ora actuala vaccinatii "liberi" raspandesc mai mult virusul decat cei nevaccinati si nu, nu imi pare rau ca m-am vaccinat, dar imi pare rau de discriminarea si rautatea in care traim.
                                Nu e un lucru rau sa cauti fiecare nod din papura, dar mai gandeste-te si la altii ca poate le faci rau, neintentionat bineinteles.Tu nefiind un client al nostru poate ca nu iti prea pasa, cu toate ca probabil ai observat ca mereu ti-am raspuns cu frumos.

                                Crede-ma ca nu am nimic personal cu tine, am cu gandirea ta si imi pare ca te stresezi atat de mult cu aceste probleme care defapt sunt ale noastre, nu ale tale.
                                Sincer ca sa iti fac un bine, chiar daca esti bine venit oricand, iti sugerez sa nu mai participi la concursurile noastre.

                                Cu sportivitate,
                                Subiectul a fost discutat si lamurit in privat.
                                Intotdeauna o discutie este necesara si binevenita, inainte de a trage concluzii...
                                Ii multumesc lui George pt. disponibilitate si intelegere.

                                Comentariu


                                • Postat în original de Vicecampionu Vezi post
                                  Doar un simplu test „nazofaringian”... sună prea banal!! Sper ca, până în ziua desfășurării turneului, se vor mai identifica vreo 2-3 teste care să-l determine pe virus să ocolească definitiv sala de sport. Sunt absolut convins că pesonalul calificat de la recepție va face un triaj „ca la carte”.
                                  Nu, nu suna prea banal, fiecare va face testul aici la sala, nu acasa !!!
                                  www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                  www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                  Comentariu


                                  • in atentia participantilor de sambata 30.010.2021 top 20 open

                                    ca sa nu existe dubii

                                    testul se va face aici in sala inaintea concursului.

                                    Va rog sa veniti cu testul sigilat la dvs. Nu mai acceptam teste facute acasa.

                                    De altfel masca va fi obligatorie in sala nu si la masa de joc !!!

                                    Va multumesc

                                    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                    Comentariu


                                    • Ma retrag Crustescu Cristian București

                                      Comentariu


                                      • Se retrage jucătorul
                                        Băluță Silviu, din București.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de buta radu Vezi post
                                          in atentia participantilor de sambata 30.010.2021 top 20 open

                                          ca sa nu existe dubii

                                          testul se va face aici in sala inaintea concursului.

                                          Va rog sa veniti cu testul sigilat la dvs. Nu mai acceptam teste facute acasa.

                                          De altfel masca va fi obligatorie in sala nu si la masa de joc !!!

                                          Va multumesc
                                          Salut prieteni,salut Radu si George.Traim vremuri grele si ciudate,dar un test costa 40 de lei +taxa de inscriere+transport.....I love this game.

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post

                                            Salut prieteni,salut Radu si George.Traim vremuri grele si ciudate,dar un test costa 40 de lei +taxa de inscriere+transport.....I love this game.
                                            Salut, Cornel. Daca doresti sa vii la concurs, iti cumpar eu de la Farmacia Tei un test - e 11 lei - si ti-l aduc sambata. Astept raspuns.

                                            Comentariu


                                            • Se inscriu Marandici Ion si Marandici Vasile
                                              www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                              www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                              https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de armani Vezi post

                                                Salut, Cornel. Daca doresti sa vii la concurs, iti cumpar eu de la Farmacia Tei un test - e 11 lei - si ti-l aduc sambata. Astept raspuns.
                                                Buna seara.De luni si pana vineri seara,nu am prea mult timp sa fac ceea ce imi place.Apreciez si sper sa nu gresesc:zau ca am bani sa imi cumpar un test ,nu am timp.Multumesc,vreau sa ma inscriu dar nu sunt sigur ca prind lista,ce facem cu testul?

                                                Comentariu


                                                • Buna seara.Dumitrescu Cornel Open sau Elite,prietenul Vasile a uitat de mine !

                                                  Comentariu


                                                  • Salut si scuze pentru greseli.Am incurcat turneele.Imi pare rau pentru confuzii.

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X