Announcement

Collapse
No announcement yet.

Turneu Brasov, 15.05.2021

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Turneu Brasov, 15.05.2021

    Sâmbătă 15.05.2021
    Brașov – 15.05.2021
    Ora 9:00

    Locatia: Liceul "Remus Radulet" (fostul "Energetic) situat in Brasov, str Zizinului;

    Categoria turneului: Turneu Local si se premiaza primii 4 diploma, ambele categorii ; Locul 1 la ambele categorii-Cupa;


    INCEPATORI AMATORI MP 0-19,99 ; (20 persoane cu prioritate in ordinea înscrierilor)
    OPEN si Elite 20^ ; (20 persoane cu prioritate in ordinea înscrierilor)

    Taxa de participare este de 20 lei , persoanele cu dizabilitati fără taxa;
    Mese Butterfly Octet 25, 8 Buc aprobate ITTF;
    se asigura:
    -Mingi ***
    -apa plata/minerala;



    Nr de participanti: 40;
    20 Incepatori / Avansati; ( au acces si la categoria superioară)
    20 Open/Elite ( nu au acces la categoria inferioară)


    Sistem de joc clasic grupe de cate 5, se califica primii 4 in sup, primii doi din grupele superioare trec in tabelul eliminatoriu ;

    Eventualele Bye-uri se acorda celor mai bine clasati (loc 1) in ordinea grupelor superioare; Pozitia pe tablou se genereaza automat .
    Grupele inferioare se formeaza in ordinea MP;


    ATENȚIE!
    La acest turneu accesul la categorii rămâne după valoarea dată în clasamentul AMATUR, dar pentru a nu se profita de faptul că acest clasament este rămas in urmă, se stabilesc următoarele condiții:
    -cei care castigă/obțin locurile 1-3 la categoria inferioară (incepători-amatori) la următoarele turnee sunt rugați să se inscrie la categoria superioară. Dacă doresc revenirea la categoria inferioară trebuie să fie clasat la 3 turnee (de 3 ori consecutiv ) pe ultimele 3 locuri la categoria superioară;
    -orice nelămurire privind valoarea si incadrarea la o categorie se poate discuta individual. Ideea este să nu facem demonstrații la categoria inferioară, să-i lăsăm și pe alții să se ridice.


    Organizator:

    Alex Bondoc 0743086313








    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2




    Originally posted by GeluBv View Post
    Gr.inferioara nr. 1 - E/O
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 MACOVEI LIVIU - Brasov
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 VLADOIU GELU - Brasov
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 LOVIN EUSEBIU - Comanesti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 ENE FLORIN - Ploiesti
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 NITU SERBAN - Paulesti
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - E/O
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 STEFAN PATRICK - Brasov
    0-3
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    3
    2 BOKOR ZOLTAN JR - Brasov
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 PERSA FLORIN - Sfantu Gheorghe
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    5 COCOLOS ALEXANDRU - Bucuresti
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    X
    Gr.inferioara nr. 3 - E/O
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 CRACIUN CALIN - Oradea
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    1
    3 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
    3-1
    1-3
    3-1
    3-2
    3
    2
    4 POPA MIRCEA - Brasov
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 TOMA DAN - Sfantu Gheorghe
    3-1
    0-3
    2-3
    0-3
    1
    4
    X
    Gr.inferioara nr. 4 - E/O
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 GALIU MIHAI - Brasov
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    2
    2 HUTANU ALIN - Brasov
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    3 STERCZER SANDOR - Sanzieni
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    4 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 DRAGOS FLORIN - Brasov
    3-1
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 1 - E/O
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 MACOVEI LIVIU - Brasov
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 GALIU MIHAI - Brasov
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 POPA MIRCEA - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    X
    Gr.superioara nr. 2 - E/O
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BOKOR ZOLTAN JR - Brasov
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 LOVIN EUSEBIU - Comanesti
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    1
    3 STERCZER SANDOR - Sanzieni
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 TOMA DAN - Sfantu Gheorghe
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 3 - E/O
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    2
    2 COCOLOS ALEXANDRU - Bucuresti
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    3 VLADOIU GELU - Brasov
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 4 - E/O
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 HUTANU ALIN - Brasov
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3 STEFAN PATRICK - Brasov
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 ENE FLORIN - Ploiesti
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    X
    Eliminatorii E/O

    1. Macovei Liviu
    -------------------- Macovei Liviu 3-1
    8. Bokor Zoltan Jr
    ----------------------------------- Macovei Liviu 3-0
    5. Catana Claudiu
    -------------------- Hutanu Alin 1-3
    4. Hutanu Alin
    -------------------------------------------------- Macovei Liviu 3-0
    3. Sursilov Constantin
    -------------------- Stefan Patrick 0-3
    6. Stefan Patrick
    ----------------------------------- Stefan Patrick 3-0
    7. Galiu Mihai
    -------------------- Lovin Eusebiu 2-3
    2. Lovin Eusebiu


    Clasament E/O

    1. Macovei Liviu - Brasov
    2. Stefan Patrick - Brasov
    3 -- 4
    Hutanu Alin - Brasov
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    5 -- 8
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Galiu Mihai - Brasov
    9 -- 2v gr.sup.
    Cocolos Alexandru - Bucuresti
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Docan Cristian - Bucuresti
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Popa Mircea - Brasov
    Ene Florin - Ploiesti
    17 -- 18 1v gr.inf.
    Craciun Calin - Oradea
    Dragos Florin - Brasov
    19 -- 20 0v gr.inf.
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Nitu Serban - Paulesti











    Originally posted by GeluBv View Post
    Gr.inferioara nr. 1 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 LOGHIN FLORIN - Brasov
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 APOPEI RARES GABRIEL - Brasov
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 IANOVICI FLORIN - Brasov
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4 SOFICARU GEORGE - Brasov
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 MUNTEANU ION - Brasov
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 KIS ISTVAN - Brasov
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    2
    2 GITA DAN - Sfantu Gheorghe
    0-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    3
    3 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    4 BRATU ANDREI - Brasov
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    5 DRAGOS MATEI - Brasov
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 3 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 PITAC OVIDIU - Brasov
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    3
    2 MOVILEANU NECULAE - Brasov
    3-1
    2-3
    1-3
    3-2
    2
    2
    3 DOVLECEL VLAD - Brasov
    0-3
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    4
    4 PAL ATTILA - Sfantu Gheorghe
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    3
    1
    5 DUMITRASCU CRISTIAN - Brasov
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    X
    Gr.inferioara nr. 4 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 LAZAR CATALIN - Brasov
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 MARICA DAN - Brasov
    0-3
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    3
    3 PAL ABEL - Sfantu Gheorghe
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    4 CIORASTEANU IONUT - Brasov
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    1-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    X


    Gr.superioara nr. 1 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 LOGHIN FLORIN - Brasov
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 CIORASTEANU IONUT - Brasov
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    3 PITAC OVIDIU - Brasov
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 2 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BRATU ANDREI - Brasov
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 APOPEI RARES GABRIEL - Brasov
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 MARICA DAN - Brasov
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4 DOVLECEL VLAD - Brasov
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 3 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 PAL ATTILA - Sfantu Gheorghe
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    1
    2 KIS ISTVAN - Brasov
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 SOFICARU GEORGE - Brasov
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 PAL ABEL - Sfantu Gheorghe
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 4 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 LAZAR CATALIN - Brasov
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 MOVILEANU NECULAE - Brasov
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 GITA DAN - Sfantu Gheorghe
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 MUNTEANU ION - Brasov
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    X
    Eliminatorii Amatori

    1. Loghin Florin
    -------------------- Bratu Andrei 1-3
    8. Bratu Andrei
    ----------------------------------- Bratu Andrei 3-0
    5. Kis Istvan
    -------------------- Lazar Catalin 1-3
    4. Lazar Catalin
    -------------------------------------------------- Bratu Andrei 3-0
    3. Pal Attila
    -------------------- Pal Attila 3-1
    6. Movileanu Neculae
    ----------------------------------- Apopei Rares Gabriel 2-3
    7. Pitac Ovidiu
    -------------------- Apopei Rares Gabriel 1-3
    2. Apopei Rares Gabriel


    Clasament Amatori

    1. Bratu Andrei - Brasov
    2. Apopei Rares Gabriel - Brasov
    3 -- 4
    Lazar Catalin - Brasov
    Pal Attila - Sfantu Gheorghe
    5 -- 8
    Loghin Florin - Brasov
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Kis Istvan - Brasov
    Movileanu Neculae - Brasov
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Marica Dan - Brasov
    Pal Abel - Sfantu Gheorghe
    Ciorasteanu Ionut - Brasov
    Soficaru George - Brasov
    Munteanu Ion - Brasov
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Drapac Gheorghe - Brasov
    Dovlecel Vlad - Brasov
    17 -- 18 1v gr.inf.
    Dumitrascu Cristian - Brasov
    Burcea Daniel - Bucuresti
    19 -- 20 0v gr.inf.
    Ianovici Florin - Brasov
    Dragos Matei - Brasov


    Last edited by GeluBv; 15-May-2021, 16:03.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comment


    • #3
      Hutanu Alin
      Vlădoiu Gelu

      open, Brasov
      Aly78 likes this.
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comment


      • #4
        Munteanu Ion. Incepator. Multumesc!

        Comment


        • #5
          Ilie Octavian Marius, Open

          https://www.youtube.com/channel/UCUo...RVMbKfWxb7sp6w

          https://www.facebook.com/309680636343003

          Comment


          • #6
            Toboșaru Gheorghe
            Avansați

            Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

            Blade: Nittaku Acoustic;
            FH: Butterfly Tenergy 05;
            BH: Victas Stiff.

            Comment


            • #7
              Ianovici Florin,Brasov
              incepători,
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comment


              • #8
                Tutoveanu Razvan, Brașov, open.
                Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                Comment


                • #9
                  Loghin Florin...avansati

                  Comment


                  • #10
                    Dovlecel Vlad, Brasov, Incepatori.

                    Comment


                    • #11
                      Sursilov Constantin - O/E

                      Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk

                      GeluBv likes this.
                      Blade: Butterfly Primo Power Feeling
                      Fh: Nittaku Fastarc G-1
                      Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

                      Comment


                      • #12
                        Elite
                        Bondoc Alex
                        Macovei Liviu
                        Bokor Zoltan Jr
                        Open
                        Nitu Serban din Păulești ,
                        Sterczer Sandor din S�nzieni ,
                        Ene Florin din Ploiesti
                        Incepatori
                        Soficaru George
                        Drapac Gheorghe,
                        Saulea Bogdan,
                        Stanciu Constantin,
                        Cojocaru Nicu
                        Buksa Ioan



                        Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk


                        13 Rules

                        Comment


                        • #13
                          Brasov
                          Dragos Florin-open
                          Dragos Matei-Incepători
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comment


                          • #14
                            Catana Claudiu - Bucuresti - O/E

                            Comment


                            • #15
                              Alexandru Marius - Bucuresti - Open

                              Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk

                              Blade: Butterfly Primo Power Feeling
                              Fh: Nittaku Fastarc G-1
                              Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

                              Comment


                              • #16
                                Ionut Ciorasteanu - Incepatori

                                Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

                                Comment


                                • #17
                                  Dumitrașcu Cristian, amatori, Brașov, nou.
                                  GeluBv likes this.
                                  Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                                  Comment


                                  • #18
                                    Moca Vasile, București, avansati

                                    Comment


                                    • #19
                                      Galiu Mihai la categ.elite!


                                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                                      BLADE:JOOLA KOOL
                                      FH: Acuda Blue P1Turbo
                                      BH:Tenergy 05fx

                                      Comment


                                      • #20
                                        Lazar Catalin-categ.avansati.


                                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                                        BLADE:JOOLA KOOL
                                        FH: Acuda Blue P1Turbo
                                        BH:Tenergy 05fx

                                        Comment


                                        • #21
                                          Din Brasov
                                          Open
                                          Patrick Stefan

                                          Incepători
                                          Apopei Rares
                                          Movileanu Neculae
                                          Hobby: Motoare si ski !
                                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                          Comment


                                          • #22


                                            Incepători-Avansati 15.05.2021
                                            1 Loghin Florin Brasov 263 19,34 A
                                            2 Tobosaru Gheorghe Brasov 304 17,99 AW
                                            3 Moca Vasile Bucuresti 574 14,2 A
                                            4 Lazar Catalin Brasov 1775 14,2 A
                                            5 Movileanu Neculae Brasov 618 11,08 A
                                            6 Saulea Bogdan Brasov 1943 10,5 A
                                            7 Apopei Rares Gabriel Brasov 1084 8,59 H
                                            8 Stanciu Constantin Brasov 1479 8,3 H
                                            9 Ianovici Florin Brasov 1654 8,1 H
                                            10 Drapac Gheorghe Brasov 1342 6,95 H
                                            11 Cojocaru Nicusor Brasov 1623 6,47 H
                                            12 Dovlecel Vlad Brasov 3008 6,4 H
                                            13 Buksa Ioan Sorin Brasov 2368 5 HW
                                            14 Ciorasteanu Ionut Brasov 3365 0
                                            15 Soficaru George Brasov 6002 0
                                            16 Munteanu Ion Brasov 6007 0
                                            17 Dragos Matei Brasov 6008 0
                                            18 Dumitrascu Cristian Brasov 6009 0
                                            Hobby: Motoare si ski !
                                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                            Comment


                                            • #23
                                              Open/Elite 15.05.2021
                                              1 Macovei Liviu Brasov 267 39,67 E
                                              2 Stefan Patrick Brasov 22 37,43 E
                                              3 Galiu Mihai Brasov 95 35,3 E
                                              4 Hutanu Alin Brasov 197 35,23 E
                                              5 Bondoc Alexandru Brasov 600 34,23 E
                                              6 Catana Claudiu Bucuresti 93 32,38 O
                                              7 Bokor Zoltan Jr Brasov 476 30,35 O
                                              8 Vladoiu Gelu Brasov 107 29,12 OW
                                              9 Ilie Octavian Marius Brasov 235 26,26 O
                                              10 Sterczer Sandor Sanzieni 206 23,11 O
                                              11 Alexandru Marius Bucuresti 191 22,89 O
                                              12 Sursilov Constantin Bucuresti 198 22,88 O
                                              13 Ene Florin Ploiesti 260 19,85 A
                                              14 Nitu Serban Paulesti 272 19,68 AW
                                              15 Tutoveanu Razvan Brasov 2089 17,2 AW
                                              16 Dragos Florin Brasov 6002 0
                                              Hobby: Motoare si ski !
                                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                              Comment


                                              • #24
                                                Olah Oliver Sf.Gheorghe

                                                Comment


                                                • #25
                                                  Kis istvan
                                                  bratu andrei
                                                  avansati brasov

                                                  Comment

                                                  Who has read this thread:
                                                  Working...
                                                  X