Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TTA", București – 29 si 30 Mai 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Gr.inferioara nr. 1 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    [tr][td]1 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    [tr][td]2 VELICESCU DRAGOS PITESTI
    [tr][td]3 AVADANOAEI PETUEL Botoșani
    [tr][td]4 MIHAI CONSTANTIN BUCURESTI
    [tr][td]5 GUTNIC DANIEL BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 2 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    [tr][td]1 BALUTA SILVIU BUCURESTI
    [tr][td]2 MARINESCU NELU TARGOVISTE
    [tr][td]3 DINA ALEXANDRU BUCURESTI
    [tr][td]4 MATEA AURELIAN BUCURESTI
    [tr][td]5 BANU DAN PLOIESTI
    Gr.inferioara nr. 3 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    [tr][td]1 IPATE VIRGIL BUCURESTI
    [tr][td]2 TATARU TIBERIU TARGU JIU
    [tr][td]3 VILCU DRAGOS BUCURESTI
    [tr][td]4 BUSNATU RADU ANDREI BUCURESTI
    [tr][td]5 ENACHE CIPRIAN PLOIESTI
    Gr.inferioara nr. 4 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    [tr][td]1 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
    [tr][td]2 CONSTANTIN MIHAELA BUCURESTI
    [tr][td]3 CIOCAU VIOREL BUCURESTI
    [tr][td]4 ALEXE DAN BUCURESTI
    [tr][td]5 FABIAN CLAUDIU IOAN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 5 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    [tr][td]1 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE
    [tr][td]2 AVRAMESCU BOGDAN BUCURESTI
    [tr][td]3 MORARU CONSTANTIN BUCURESTI
    [tr][td]4 DANILA EUGENIU BUCURESTI
    [tr][td]5 SAITAN CLAUDIU BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 6 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    [tr][td]1 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI
    [tr][td]2 ENCULESCU MIHAITA DOBROESTI
    [tr][td]3 BOTEANU NICU BUCURESTI
    [tr][td]4 STOICA PATRICIA BUCURESTI
    [tr][td]5 BUTCAN VICTOR BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 7 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    [tr][td]1 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI
    [tr][td]2 STANESCU TIBERIU SLATINA
    [tr][td]3 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
    [tr][td]4 IENASOAIE DRAGOS BUCURESTI
    [tr][td]5 VITALIE BRIA BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 8 - AVANSATI
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    [tr][td]1 CHIBULCUTEANU PAUL BUCURESTI
    [tr][td]2 MOCA VASILE BUCURESTI
    [tr][td]3 VRASTI IULIAN PLOIESTI
    [tr][td]4 STANCIU MARIAN BUCURESTI
    [tr][td]5 STOICA DRAGOS BUCURESTI

    Comentariu


    • Ma retrag. Oricum nu cred ca prindeam loc...
      Pascu Razvan, OPEN, Magureni.


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comentariu


      • Inscrieri OPEN/ELITE - on 29/05/2021 at 15:55:09
        1. Trohonel Daniel, București, 558 - 41.3 - E
        2. Buzatu Vasile, Buftea, 12 - 40.4 - EW
        3. Rogoz Nicoleta, București, 522 - 39.27 - EF
        4. Virtopeanu Andrei, București, 396 - 38.88 - EMJ
        5. Radu Daniel, București, 152 - 37.66 - E
        6. Cristache George, București, 432 - 37.43 - E
        7. Retegan Cosmin, Plopeni, 67 - 37.06 - E
        8. Dinca Dorinel, Călărași, 625 - 36.87 - EW
        9. Panea Ovidiu, București, 728 - 36.4 - E
        10. Pantelimon Andi, București, 250 - 35.18 - E
        11. Dumitrescu Cornel, București, 42 - 34 - EW
        12. Grigore Alexandru, Campina, 41 - 33.91 - E
        13. Balan Mihai, Ploiești, 2052 - 33.7 - E
        14. Catana Claudiu, București, 93 - 32.38 - O
        15. Gheorghe Nicolae, București, 58 - 31.66 - O
        16. Istrate Cristian, București, 55 - 31.43 - OW
        17. Voin Doru, București, 80 - 31.18 - O
        18. Petrov Dan, București, 126 - 28.04 - OW
        19. Craciun David Mihai, București, 118 - 27.92 - O
        20. Marcu Nicolae, București, 664 - 26.4 - O
        21. Papacu Bejoli, București, 215 - 25.93 - OW
        22. Plaiasu Ion, Plopeni, 269 - 24.53 - O
        23. Dena Corneliu, Giurgiu, 306 - 24.48 - OW
        24. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 688 - 23.05 - O
        25. Sursilov Constantin, București, 198 - 22.88 - O
        26. Dospinescu George, Sibiu, 224 - 21.96 - OW
        27. Docan Cristian, București, 228 - 21.4 - O
        28. Bejan Alexandru, Tecuci, 229 - 21.33 - O
        29. Paul Cosmin Sebastian, București, 912 - 21.25 - O
        30. Popescu Eugen, București, 332 - 21.03 - O
        31. Ene Florin, Ploiești, 260 - 19.85 - A
        32. Nitu Serban, Paulesti, 272 - 19.68 - AW
        33. Bivolaru Marius, Ploiești, 929 - 16.57 - A
        34. Mocanu David, București, 2101 - 0 - O
        35. Boroica Alex, București, 2155 - 0 - EM
        36. Florescu Bogdan, București, 2866 - 0
        37. Georgescu Marian, București, 6001 - 0
        38. Zgantoi Florin, București, 6002 - 0
        39. Craiu Catalin, București, 6003 - 0
        40. Angelescu Mihai, București, 6004 - 0
        -----------------------------------------
        Lista de asteptare:
        1. Dumitru Gheorghe, București, 68 - 39 - E
        2. Dinca Daniel, București, 46 - 38.4 - ED
        3. Sabin Cristian, București, 1829 - 29.7 - O
        4. Nicolae Alyn, București, 310 - 34.07 - E
        5. Sarbu Dan, Ploiești, 241 - 24.97 - OW
        6. Ionascu Gabriel, București, 552 - 23.2 - O
        7. Popescu George, București, 1335 - 14.8 - AW

        Comentariu


        • Inscrieri Hobby - on 29/05/2021 at 16:11:04
          1. Vaireanu Danut Ionel, București, 760 - 8.45 - HW
          2. Caranfilian Migo, București, 777 - 7.44 - HW
          3. Stanciu Marian, București, 1751 - 7.15 - H
          4. Souca Liviu, București, 1409 - 6.25 - H
          5. Alexe Dan, București, 1929 - 6.1 - H
          6. Tonciu Costin, București, 2408 - 5.75 - H
          7. Ionescu Mihai, București, 3223 - 5.5 - H
          8. Alexandroaie Emanuel, București, 3212 - 5.4 - H
          9. Ienasoae Dragos, București, 1730 - 5.3 - H
          10. Vulpoi Gabriel, Targoviște, 2589 - 4.5 - H
          11. Varzaru Alexandru, București, 3418 - 4 - H
          12. Gutnic Daniel, București, 1879 - 0
          13. Gorneanu Andrei, București, 3169 - 0
          14. Nita Paul, București, 6001 - 0
          15. Smantana Vitalie, București, 6002 - 0
          16. Iancu Catalin, București, 6003 - 0
          17. Ciochir Cristian, București, 6004 - 0
          18. Ciochir Petru, București, 6005 - 0
          19. Fratieanu Cristian, București, 6006 - 0
          20. Silagyi Anca, București, 6007 - 0
          21. David Razvan, București, 6008 - 0
          22. Hardan Nicolas, București, 6009 - 0
          23. Sferloiu Ioana, București, 6010 - 0

          Comentariu


          • Gr.inferioara nr. 1 - AVANSATI
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            1
            2 VELICESCU DRAGOS PITESTI
            0-3
            1-3
            3-1
            3-1
            2
            3
            3 AVADANOAEI PETUEL Botoșani
            0-3
            3-1
            3-0
            3-0
            3
            2
            4 MIHAI CONSTANTIN BUCURESTI
            0-3
            1-3
            0-3
            3-2
            1
            4
            5 GUTNIC DANIEL BUCURESTI
            0-3
            1-3
            0-3
            2-3
            0
            Gr.inferioara nr. 2 - AVANSATI
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 BALUTA SILVIU BUCURESTI
            3-1
            3-1
            3-1
            3-1
            4
            1
            2 MARINESCU NELU TARGOVISTE
            1-3
            3-2
            3-0
            3-0
            3
            2
            3 DINA ALEXANDRU BUCURESTI
            1-3
            2-3
            3-0
            2-3
            1
            4
            4 MATEA AURELIAN BUCURESTI
            1-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            5 BANU DAN PLOIESTI
            1-3
            0-3
            3-2
            3-0
            2
            3
            Gr.inferioara nr. 3 - AVANSATI
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 IPATE VIRGIL BUCURESTI
            0-3
            3-1
            3-1
            3-1
            3
            2
            2 TATARU TIBERIU TARGU JIU
            3-0
            3-1
            3-0
            3-0
            4
            1
            3 VILCU DRAGOS BUCURESTI
            1-3
            1-3
            2-3
            3-1
            1
            3
            4 BUSNATU RADU ANDREI BUCURESTI
            1-3
            0-3
            3-2
            1-3
            1
            5 ENACHE CIPRIAN PLOIESTI
            1-3
            0-3
            1-3
            3-1
            1
            4
            Gr.inferioara nr. 4 - AVANSATI
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
            3-2
            3-1
            3-1
            3-0
            4
            1
            2 CONSTANTIN MIHAELA BUCURESTI
            2-3
            1-3
            3-2
            3-0
            2
            3
            3 CIOCAU VIOREL BUCURESTI
            1-3
            3-1
            3-2
            3-0
            3
            2
            4 ALEXE DAN BUCURESTI
            1-3
            2-3
            2-3
            3-0
            1
            4
            5 FABIAN CLAUDIU IOAN BUCURESTI
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Gr.inferioara nr. 5 - AVANSATI
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE
            3-1
            3-2
            3-0
            2-3
            3
            2
            2 AVRAMESCU BOGDAN BUCURESTI
            1-3
            1-3
            3-2
            0-3
            1
            4
            3 MORARU CONSTANTIN BUCURESTI
            2-3
            3-1
            3-0
            0-3
            2
            3
            4 DANILA EUGENIU BUCURESTI
            0-3
            2-3
            0-3
            0-3
            0
            5 SAITAN CLAUDIU BUCURESTI
            3-2
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            1
            Gr.inferioara nr. 6 - AVANSATI
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI
            3-0
            1-3
            3-0
            3-2
            3
            1
            2 ENCULESCU MIHAITA DOBROESTI
            0-3
            1-3
            0-3
            3-2
            1
            4
            3 BOTEANU NICU BUCURESTI
            3-1
            3-1
            0-3
            1-3
            2
            3
            4 STOICA PATRICIA BUCURESTI
            0-3
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            2
            5 BUTCAN VICTOR BUCURESTI
            2-3
            2-3
            3-1
            0-3
            1
            Gr.inferioara nr. 7 - AVANSATI
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 CRISTESCU CRISTIAN BUCURESTI
            0-3
            2-3
            3-0
            0-3
            1
            2 STANESCU TIBERIU SLATINA
            3-0
            3-2
            3-0
            1-3
            3
            2
            3 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
            3-2
            2-3
            3-0
            0-3
            2
            3
            4 IENASOAIE DRAGOS BUCURESTI
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            4
            5 VITALIE BRIA BUCURESTI
            3-0
            3-1
            3-0
            3-0
            4
            1
            Gr.inferioara nr. 8 - AVANSATI
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 CHIBULCUTEANU PAUL BUCURESTI
            3-0
            0-3
            3-0
            0-3
            2
            3
            2 MOCA VASILE BUCURESTI
            0-3
            3-1
            3-0
            1-3
            2
            4
            3 VRASTI IULIAN PLOIESTI
            3-0
            1-3
            3-0
            0-3
            2
            2
            4 STANCIU MARIAN BUCURESTI
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            5 STOICA DRAGOS BUCURESTI
            3-0
            3-1
            3-0
            3-0
            4
            1
            Ultima editare de TopTenisArena; 29.mai.2021, 17:11.

            Comentariu


            • Din păcate trebuie să mă retrag...

              Comentariu


              • Eliminatorii AVANSATI

                1. Mitar Marius Tiberiu
                -------------------- -
                32. Dina Alexandru
                ----------------------------------- -
                17. Constantin Mihaela
                -------------------- -
                16. Ipate Virgil
                -------------------------------------------------- -
                9. Stoica Patricia
                -------------------- -
                24. Moraru Constantin
                ----------------------------------- -
                25. Ienasoaie Dragos
                -------------------- -
                8. Stoica Dragos
                ----------------------------------------------------------------- -
                5. Saitan Claudiu
                -------------------- -
                28. Enculescu Mihaita
                ----------------------------------- -
                21. Chibulcuteanu Paul
                -------------------- -
                12. Stanescu Tiberiu
                -------------------------------------------------- -
                13. Marinescu Nelu
                -------------------- -
                20. Velicescu Dragos
                ----------------------------------- -
                29. Enache Ciprian
                -------------------- -
                4. Matei Mircea

                -------------------------------------------------------------------------------- -

                3. Tataru Tiberiu
                -------------------- -
                30. Alexe Dan
                ----------------------------------- -
                19. Banu Dan
                -------------------- -
                14. Avadanoaei Petuel
                -------------------------------------------------- -
                11. Vrasti Iulian
                -------------------- -
                22. Vaireanu Danut Ionel
                ----------------------------------- -
                27. Avramescu Bogdan
                -------------------- -
                6. Constantin Eduard
                ----------------------------------------------------------------- -
                7. Vitalie Bria
                -------------------- -
                26. Moca Vasile
                ----------------------------------- -
                23. Boteanu Nicu
                -------------------- -
                10. Dumitru George
                -------------------------------------------------- -
                15. Ciocau Viorel
                -------------------- -
                18. Vilcu Dragos
                ----------------------------------- -
                31. Mihai Constantin
                -------------------- -
                2. Baluta Silviu

                Comentariu


                • Eliminatorii AVANSATI

                  1. Mitar Marius Tiberiu
                  --------------------Mitar Marius Tiberiu 3-0
                  32. Dina Alexandru
                  -----------------------------------Mitar Marius Tiberiu 3-0
                  17. Constantin Mihaela
                  --------------------Ipate Virgil 3-0
                  16. Ipate Virgil
                  --------------------------------------------------Stoica Patricia 3-0
                  9. Stoica Patricia
                  --------------------Stoica Patricia 3-0
                  24. Moraru Constantin
                  -----------------------------------Stoica Patricia 3-0
                  25. Ienasoaie Dragos
                  --------------------Stoica Dragos 3-0
                  8. Stoica Dragos
                  -----------------------------------------------------------------Stoica Patricia 3-0
                  5. Saitan Claudiu
                  --------------------Saitan Claudiu 3-0
                  28. Enculescu Mihaita
                  -----------------------------------Saitan Claudiu 3-1
                  21. Chibulcuteanu Paul
                  --------------------Stanescu Tiberiu 3-0
                  12. Stanescu Tiberiu
                  --------------------------------------------------Matei Mircea 3-1
                  13. Marinescu Nelu
                  --------------------Marinescu Nelu 3-0
                  20. Velicescu Dragos
                  -----------------------------------Matei Mircea 3-2
                  29. Enache Ciprian
                  --------------------Matei Mircea 3-0
                  4. Matei Mircea

                  -------------------------------------------------------------------------------- -

                  3. Tataru Tiberiu
                  --------------------Tataru Tiberiu 3-0
                  30. Alexe Dan
                  -----------------------------------Avadanoaei Petuel 3-1
                  19. Banu Dan
                  --------------------Avadanoaei Petuel 3-0
                  14. Avadanoaei Petuel
                  --------------------------------------------------Avadanoaei Petuel 3-2
                  11. Vrasti Iulian
                  --------------------Vaireanu Danut Ionel 3-1
                  22. Vaireanu Danut Ionel
                  -----------------------------------Vaireanu Danut Ionel 3-1
                  27. Avramescu Bogdan
                  --------------------Constantin Eduard 3-0
                  6. Constantin Eduard
                  -----------------------------------------------------------------Dumitru George 3-2
                  7. Vitalie Bria
                  --------------------Vitalie Bria 3-0
                  26. Moca Vasile
                  -----------------------------------Dumitru George 3-2
                  23. Boteanu Nicu
                  --------------------Dumitru George 3-0
                  10. Dumitru George
                  --------------------------------------------------Dumitru George 3-0
                  15. Ciocau Viorel
                  --------------------Ciocau Viorel 3-1
                  18. Vilcu Dragos
                  -----------------------------------Baluta Silviu 3-2
                  31. Mihai Constantin
                  --------------------Baluta Silviu 3-0
                  2. Baluta Silviu

                  Comentariu


                  • Finals - AVANSATI

                    Stoica Patricia
                    -------------------------Stoica Patricia 3-2
                    Dumitru George
                    MARIUS67 and Enculescu Mihaita like this.

                    Comentariu


                    • Clasament AVANSATI

                      1. Stoica Patricia - București
                      2. Dumitru George - Targoviște
                      3 -- 4
                      Matei Mircea - Targoviște
                      Avadanoaei Petuel - Botoșani
                      5 -- 8
                      Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
                      Baluta Silviu - București
                      Saitan Claudiu - București
                      Vaireanu Danut Ionel - București
                      9 -- 16
                      Stoica Dragos - București
                      Vitalie Bria - București
                      Marinescu Nelu - Targoviște
                      Tataru Tiberiu - Targu Jiu
                      Ipate Virgil - București
                      Ciocau Viorel - București
                      Stanescu Tiberiu - Slatina
                      Constantin Eduard - București
                      17 -- 31
                      Moraru Constantin - București
                      Boteanu Nicu - București
                      Enache Ciprian - Ploiești
                      Banu Dan - Ploiești
                      Dina Alexandru - București
                      Mihai Constantin - București
                      Enculescu Mihaita - Dobroesti
                      Vrasti Iulian - Ploiești
                      Moca Vasile - București
                      Velicescu Dragos - Pitești
                      Alexe Dan - București
                      Constantin Mihaela - București
                      Vilcu Dragos - București
                      Chibulcuteanu Paul - București
                      Avramescu Bogdan - București
                      32 -- 34 1v gr.inf.
                      Cristescu Cristian - București
                      Busnatu Radu Andrei - București
                      Butcan Victor - București
                      35 -- 40 0v gr.inf.
                      Stanciu Marian - București
                      Matea Aurelian - București
                      Danila Eugeniu - București
                      Ienasoaie Dragos - Sibiu
                      Gutnic Daniel - București
                      Fabian Claudiu Ioan - București

                      Comentariu


                      • Postat în original de TopTenisArena Vezi post
                        Clasament AVANSATI

                        1. Stoica Patricia - București
                        2. Dumitru George - Targoviște
                        3 -- 4
                        Matei Mircea - Targoviște
                        Avadanoaei Petuel - Botoșani
                        5 -- 8
                        Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
                        Baluta Silviu - București
                        Saitan Claudiu - București
                        Vaireanu Danut Ionel - București
                        9 -- 16
                        Stoica Dragos - București
                        Vitalie Bria - București
                        Marinescu Nelu - Targoviște
                        Tataru Tiberiu - Targu Jiu
                        Ipate Virgil - București
                        Ciocau Viorel - București
                        Stanescu Tiberiu - Slatina
                        Constantin Eduard - București
                        17 -- 31
                        Moraru Constantin - București
                        Boteanu Nicu - București
                        Enache Ciprian - Ploiești
                        Banu Dan - Ploiești
                        Dina Alexandru - București
                        Mihai Constantin - București
                        Enculescu Mihaita - Dobroesti
                        Vrasti Iulian - Ploiești
                        Moca Vasile - București
                        Velicescu Dragos - Pitești
                        Alexe Dan - București
                        Constantin Mihaela - București
                        Vilcu Dragos - București
                        Chibulcuteanu Paul - București
                        Avramescu Bogdan - București
                        32 -- 34 1v gr.inf.
                        Cristescu Cristian - București
                        Busnatu Radu Andrei - București
                        Butcan Victor - București
                        35 -- 40 0v gr.inf.
                        Stanciu Marian - București
                        Matea Aurelian - București
                        Danila Eugeniu - București
                        Ienasoaie Dragos - Sibiu
                        Gutnic Daniel - București
                        Fabian Claudiu Ioan - București
                        Felicitari Mirciulica!!!

                        Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk

                        meme6513 and Marinescu Nelu like this.
                        Blade: Yasaka Dynamix 17
                        Fh: Nittaku Fastarc G-1
                        Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                        Comentariu


                        • Accesul cu masina se face pe Aleea Matelotilor nr. 1 pana la poarta Clubului Sporturilor Tehnico Aplicative, unde puteti parca masinile. Accesul pietonal se face formand codul de acces 1977#. Sala se afla la aprox. 100m de intrare.
                          Va asteptam!!

                          Comentariu


                          • Bravo Prahova!!!

                            Comentariu


                            • pozele facute astazi si finala de la avansati au fost incarcate aici https://www.facebook.com/groups/683268642100393/
                              armani likes this.

                              Comentariu


                              • Ies din lista de asteptare. Succes!
                                blade : Butterfly Schlager Aramid Carbon; fh Tenaji 05 Hard/bh Tenaji 05

                                Comentariu


                                • Gr.inferioara nr. 1 - OPEN/ELITE
                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 TROHONEL DANIEL BUCURESTI
                                  2 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
                                  3 GHEORGHE NICOLAE BUCURESTI
                                  4 ENE FLORIN PLOIESTI
                                  5 ZGANTOI FLORIN BUCURESTI
                                  Gr.inferioara nr. 2 - OPEN/ELITE
                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 BUZATU VASILE BUFTEA
                                  2 BALAN MIHAI PLOIESTI
                                  3 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
                                  4 POPESCU EUGEN BUCURESTI
                                  5 BOROICA ALEX BUCURESTI
                                  Gr.inferioara nr. 3 - OPEN/ELITE
                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 ROGOZ NICOLETA BUCURESTI
                                  2 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
                                  3 VOIN DORU BUCURESTI
                                  4 PAUL COSMIN SEBASTIAN BUCURESTI
                                  5 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                                  Gr.inferioara nr. 4 - OPEN/ELITE
                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
                                  2 PANTELIMON ANDI BUCURESTI
                                  3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
                                  4 BEJAN ALEXANDRU TECUCI
                                  5 FLORESCU BOGDAN BUCURESTI
                                  Gr.inferioara nr. 5 - OPEN/ELITE
                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 VIRTOPEANU ANDREI BUCURESTI
                                  2 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
                                  3 MARCU NICOLAE BUCURESTI
                                  4 CALDARARU MIHAI FLORENTIN GIURGIU
                                  5 GEORGESCU MARIAN BUCURESTI
                                  Gr.inferioara nr. 6 - OPEN/ELITE
                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 DINCA DANIEL BUCURESTI
                                  2 DINCA DORINEL CALARASI
                                  3 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
                                  4 DOSPINESCU GEORGE SIBIU
                                  5 NITU SERBAN PAULESTI
                                  Gr.inferioara nr. 7 - OPEN/ELITE
                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 RADU DANIEL BUCURESTI
                                  2 PANEA OVIDIU BUCURESTI
                                  3 PLAIASU ION PLOPENI
                                  4 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
                                  5 CRAIU CATALIN BUCURESTI
                                  Gr.inferioara nr. 8 - OPEN/ELITE
                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
                                  2 RETEGAN COSMIN PLOPENI
                                  3 DENA CORNELIU GIURGIU
                                  4 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
                                  5 ANGELESCU MIHAI BUCURESTI

                                  Comentariu


                                  • Gr.inferioara nr. 1 - OPEN/ELITE
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 TROHONEL DANIEL BUCURESTI
                                    2-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    2-3
                                    2
                                    3
                                    2 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
                                    3-2
                                    1-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    3 GHEORGHE NICOLAE BUCURESTI
                                    1-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    0-3
                                    2
                                    4
                                    4 ENE FLORIN PLOIESTI
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    1
                                    5 ZGANTOI FLORIN BUCURESTI
                                    3-2
                                    0-3
                                    3-0
                                    0-3
                                    2
                                    2
                                    Gr.inferioara nr. 2 - OPEN/ELITE
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 BUZATU VASILE BUFTEA
                                    3-1
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    4
                                    1
                                    2 BALAN MIHAI PLOIESTI
                                    1-3
                                    3-1
                                    2-3
                                    3-0
                                    2
                                    3
                                    3 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
                                    0-3
                                    1-3
                                    1-3
                                    3-2
                                    1
                                    4
                                    4 POPESCU EUGEN BUCURESTI
                                    0-3
                                    3-2
                                    3-1
                                    1-3
                                    2
                                    2
                                    5 BOROICA ALEX BUCURESTI
                                    0-3
                                    0-3
                                    2-3
                                    3-1
                                    1
                                    Gr.inferioara nr. 3 - OPEN/ELITE
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 ROGOZ NICOLETA BUCURESTI
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    4
                                    1
                                    2 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
                                    0-3
                                    3-0
                                    1-3
                                    2-3
                                    1
                                    4
                                    3 VOIN DORU BUCURESTI
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-2
                                    0-3
                                    1
                                    4 PAUL COSMIN SEBASTIAN BUCURESTI
                                    0-3
                                    3-1
                                    2-3
                                    3-2
                                    2
                                    2
                                    5 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                                    0-3
                                    3-2
                                    3-0
                                    2-3
                                    2
                                    3
                                    Gr.inferioara nr. 4 - OPEN/ELITE
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
                                    3-0
                                    3-0
                                    0-3
                                    3-1
                                    3
                                    1
                                    2 PANTELIMON ANDI BUCURESTI
                                    0-3
                                    3-1
                                    3-1
                                    0-3
                                    2
                                    3
                                    3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
                                    0-3
                                    1-3
                                    1-3
                                    1-3
                                    0
                                    4 BEJAN ALEXANDRU TECUCI
                                    3-0
                                    1-3
                                    3-1
                                    1-3
                                    2
                                    4
                                    5 FLORESCU BOGDAN BUCURESTI
                                    1-3
                                    3-0
                                    3-1
                                    3-1
                                    3
                                    2
                                    Gr.inferioara nr. 5 - OPEN/ELITE
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 VIRTOPEANU ANDREI BUCURESTI
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    4
                                    1
                                    2 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    2
                                    3 MARCU NICOLAE BUCURESTI
                                    0-3
                                    0-3
                                    1-3
                                    3-2
                                    1
                                    4
                                    4 CALDARARU MIHAI FLORENTIN GIURGIU
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-1
                                    3-1
                                    2
                                    3
                                    5 GEORGESCU MARIAN BUCURESTI
                                    0-3
                                    0-3
                                    2-3
                                    1-3
                                    0
                                    Gr.inferioara nr. 6 - OPEN/ELITE
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 DINCA DANIEL BUCURESTI
                                    3-0
                                    3-1
                                    3-0
                                    3-1
                                    4
                                    1
                                    2 DINCA DORINEL CALARASI
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    2
                                    3 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
                                    1-3
                                    0-3
                                    3-2
                                    3-2
                                    2
                                    3
                                    4 DOSPINESCU GEORGE SIBIU
                                    0-3
                                    0-3
                                    2-3
                                    0-3
                                    0
                                    5 NITU SERBAN PAULESTI
                                    1-3
                                    0-3
                                    2-3
                                    3-0
                                    1
                                    4
                                    Gr.inferioara nr. 7 - OPEN/ELITE
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 RADU DANIEL BUCURESTI
                                    1-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    3-1
                                    3
                                    2
                                    2 PANEA OVIDIU BUCURESTI
                                    3-1
                                    2-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    3 PLAIASU ION PLOPENI
                                    1-3
                                    3-2
                                    3-0
                                    3-1
                                    3
                                    3
                                    4 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
                                    0-3
                                    1-3
                                    0-3
                                    1-3
                                    0
                                    5 CRAIU CATALIN BUCURESTI
                                    1-3
                                    0-3
                                    1-3
                                    3-1
                                    1
                                    4
                                    Gr.inferioara nr. 8 - OPEN/ELITE
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
                                    3-2
                                    3-2
                                    3-0
                                    2-3
                                    3
                                    2
                                    2 RETEGAN COSMIN PLOPENI
                                    2-3
                                    2-3
                                    3-2
                                    3-2
                                    2
                                    4
                                    3 DENA CORNELIU GIURGIU
                                    2-3
                                    3-2
                                    3-0
                                    0-3
                                    2
                                    3
                                    4 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
                                    0-3
                                    2-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    5 ANGELESCU MIHAI BUCURESTI
                                    3-2
                                    2-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    Johnny Plaiasu likes this.

                                    Comentariu


                                    • Eliminatorii OPEN/ELITE

                                      1. Catana Claudiu
                                      --------------------Catana Claudiu 3-1
                                      32. Istrate Cristian
                                      -----------------------------------Pantelimon Andi 3-2
                                      17. Pantelimon Andi
                                      --------------------Pantelimon Andi 3-2
                                      16. Paul Cosmin Sebastian
                                      --------------------------------------------------Pantelimon Andi 3-0
                                      9. Dinca Dorinel
                                      --------------------Dinca Dorinel 3-0
                                      24. Caldararu Mihai Florentin
                                      -----------------------------------Dinca Dorinel 3-0
                                      25. Craiu Catalin
                                      --------------------Craiu Catalin 3-2
                                      8. Angelescu Mihai
                                      -----------------------------------------------------------------Virtopeanu Andrei 3-0
                                      5. Virtopeanu Andrei
                                      --------------------Virtopeanu Andrei 3-0
                                      28. Nitu Serban
                                      -----------------------------------Virtopeanu Andrei 3-0
                                      21. Dena Corneliu
                                      --------------------Radu Daniel 3-0
                                      12. Radu Daniel
                                      --------------------------------------------------Virtopeanu Andrei 3-2
                                      13. Popescu Eugen
                                      --------------------Trohonel Daniel 3-0
                                      20. Trohonel Daniel
                                      -----------------------------------Dumitru Gheorghe 3-1
                                      29. Grigore Alexandru
                                      --------------------Dumitru Gheorghe 3-0
                                      4. Dumitru Gheorghe

                                      -------------------------------------------------------------------------------- -

                                      3. Rogoz Nicoleta
                                      --------------------Rogoz Nicoleta 3-1
                                      30. Bejan Alexandru
                                      -----------------------------------Balan Mihai 3-2
                                      19. Balan Mihai
                                      --------------------Balan Mihai 3-0
                                      14. Zgantoi Florin
                                      --------------------------------------------------Balan Mihai 3-0
                                      11. Cristache George
                                      --------------------Cristache George 3-1
                                      22. Plaiasu Ion
                                      -----------------------------------Cristache George 3-0
                                      27. Marcu Nicolae
                                      --------------------Dinca Daniel 3-0
                                      6. Dinca Daniel
                                      -----------------------------------------------------------------Panea Ovidiu 3-2
                                      7. Panea Ovidiu
                                      --------------------Panea Ovidiu 3-2
                                      26. Retegan Cosmin
                                      -----------------------------------Panea Ovidiu 3-0
                                      23. Papacu Bejoli
                                      --------------------Papacu Bejoli 3-2
                                      10. Dumitrescu Cornel
                                      --------------------------------------------------Panea Ovidiu 3-1
                                      15. Florescu Bogdan
                                      --------------------Florescu Bogdan 3-2
                                      18. Bivolaru Marius
                                      -----------------------------------Buzatu Vasile 3-0
                                      31. Gheorghe Nicolae
                                      --------------------Buzatu Vasile 3-0
                                      2. Buzatu Vasile
                                      Ultima editare de TopTenisArena; 30.mai.2021, 13:05.
                                      Johnny Plaiasu likes this.

                                      Comentariu


                                      • Finals - OPEN/ELITE

                                        Virtopeanu Andrei
                                        -------------------------Panea Ovidiu 3-1
                                        Panea Ovidiu

                                        Comentariu


                                        • Clasament OPEN/ELITE

                                          1. Panea Ovidiu - București
                                          2. Virtopeanu Andrei - București
                                          3 -- 4
                                          Balan Mihai - Ploiești
                                          Pantelimon Andi - București
                                          5 -- 8
                                          Buzatu Vasile - Buftea
                                          Dumitru Gheorghe - București
                                          Cristache George - București
                                          Dinca Dorinel - Călărași
                                          9 -- 16
                                          Papacu Bejoli - București
                                          Radu Daniel - București
                                          Rogoz Nicoleta - București
                                          Catana Claudiu - București
                                          Florescu Bogdan - București
                                          Trohonel Daniel - București
                                          Dinca Daniel - București
                                          Craiu Catalin - București
                                          17 -- 32
                                          Retegan Cosmin - Plopeni
                                          Nitu Serban - Paulesti
                                          Zgantoi Florin - București
                                          Paul Cosmin Sebastian - București
                                          Gheorghe Nicolae - București
                                          Grigore Alexandru - Campina
                                          Plaiasu Ion - Plopeni
                                          Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
                                          Dumitrescu Cornel - București
                                          Dena Corneliu - Giurgiu
                                          Bejan Alexandru - Tecuci
                                          Istrate Cristian - București
                                          Bivolaru Marius - Ploiești
                                          Popescu Eugen - București
                                          Marcu Nicolae - București
                                          Angelescu Mihai - București
                                          33 -- 35 1v gr.inf.
                                          Voin Doru - București
                                          Ene Florin - Ploiești
                                          Boroica Alex - București
                                          36 -- 40 0v gr.inf.
                                          Craciun David Mihai - București
                                          Sursilov Constantin - București
                                          Dospinescu George - Sibiu
                                          Docan Cristian - București
                                          Georgescu Marian - București
                                          Johnny Plaiasu likes this.

                                          Comentariu


                                          • Felicitari ... Constantin Eduard ! Cine este Stoica Patricia ? Cum a avansat asa rapid ?

                                            Comentariu


                                            • Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              5
                                              6
                                              V
                                              Loc
                                              1 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
                                              2 VULPOI GABRIEL TARGOVISTE
                                              3 VARZARU ALEXANDRU BUCURESTI
                                              4 SILAGYI ANCA BUCURESTI
                                              5 DAVID RAZVAN BUCURESTI
                                              Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              5
                                              6
                                              V
                                              Loc
                                              1 CARANFILIAN MIGO BUCURESTI
                                              2 IENASOAE DRAGOS BUCURESTI
                                              3 GUTNIC DANIEL BUCURESTI
                                              4 FRATIEANU CRISTIAN BUCURESTI
                                              5 HARDAN NICOLAS BUCURESTI
                                              Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              5
                                              6
                                              V
                                              Loc
                                              1 STANCIU MARIAN BUCURESTI
                                              2 ALEXANDROAIE EMANUEL BUCURESTI
                                              3 GORNEANU ANDREI BUCURESTI
                                              4 IANCU CATALIN BUCURESTI
                                              5 SFERLOIU IOANA BUCURESTI
                                              6 IONESCU LAURENTIU BUCURESTI
                                              Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              5
                                              6
                                              V
                                              Loc
                                              1 SOUCA LIVIU BUCURESTI
                                              2 TONCIU COSTIN BUCURESTI
                                              3 NITA PAUL BUCURESTI
                                              4 CIOCHIR CRISTIAN BUCURESTI
                                              5 IONESCU MIHAI DRAGOS BUCURESTI
                                              Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              5
                                              6
                                              V
                                              Loc
                                              1 ALEXE DAN BUCURESTI
                                              2 NEAGU MARIUS BUCURESTI
                                              3 SMANTANA VITALIE BUCURESTI
                                              4 CIOCHIR PETRU BUCURESTI
                                              5 IONESCU MIHAI BUC

                                              Comentariu


                                              • Stoica Patricia un copil talentat! Felicitari mentorului! Va fi un nume mare in acest sport indragit de noi! 90% precizie in lovituri de pe acuma! Si mai creste! Felicitari Patricia! De mult nu am fost batut asa clar/ curat!
                                                Gigi Spin and armani like this.

                                                Comentariu


                                                • Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  6
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  4
                                                  1
                                                  2 VULPOI GABRIEL TARGOVISTE
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  0-3
                                                  2
                                                  3
                                                  3 VARZARU ALEXANDRU BUCURESTI
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  4 SILAGYI ANCA BUCURESTI
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  1-3
                                                  1
                                                  4
                                                  5 DAVID RAZVAN BUCURESTI
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3
                                                  2
                                                  Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  6
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 CARANFILIAN MIGO BUCURESTI
                                                  3-0
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  2
                                                  2 IENASOAE DRAGOS BUCURESTI
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  2
                                                  3
                                                  3 GUTNIC DANIEL BUCURESTI
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  4
                                                  1
                                                  4 FRATIEANU CRISTIAN BUCURESTI
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  5 HARDAN NICOLAS BUCURESTI
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  4
                                                  Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  6
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 STANCIU MARIAN BUCURESTI
                                                  3-2
                                                  2-3
                                                  3-2
                                                  3-1
                                                  3
                                                  2
                                                  2 ALEXANDROAIE EMANUEL BUCURESTI
                                                  2-3
                                                  2-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  2
                                                  3
                                                  3 GORNEANU ANDREI BUCURESTI
                                                  3-2
                                                  3-2
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3
                                                  1
                                                  4 IANCU CATALIN BUCURESTI
                                                  5 SFERLOIU IOANA BUCURESTI
                                                  2-3
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  1-3
                                                  1
                                                  6 IONESCU LAURENTIU BUCURESTI
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  1
                                                  4
                                                  Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  6
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 SOUCA LIVIU BUCURESTI
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  1
                                                  2 TONCIU COSTIN BUCURESTI
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2
                                                  3 NITA PAUL BUCURESTI
                                                  4 CIOCHIR CRISTIAN BUCURESTI
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  3
                                                  5 IONESCU MIHAI DRAGOS BUCURESTI
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  4
                                                  Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  6
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 ALEXE DAN BUCURESTI
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  4
                                                  1
                                                  2 NEAGU MARIUS BUCURESTI
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3
                                                  2
                                                  3 SMANTANA VITALIE BUCURESTI
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  2
                                                  3
                                                  4 CIOCHIR PETRU BUCURESTI
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  5 IONESCU MIHAI BUC
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  4

                                                  Comentariu


                                                  • Eliminatorii Hobby

                                                    1. Vaireanu Danut Ionel
                                                    --------------------Vaireanu Danut Ionel 3-0
                                                    32. Bye
                                                    -----------------------------------Vaireanu Danut Ionel 3-0
                                                    17. Ionescu Mihai Dragos
                                                    --------------------Ionescu Mihai Dragos 3-0
                                                    16. Ionescu Mihai
                                                    --------------------------------------------------Vaireanu Danut Ionel 3-1
                                                    9. Caranfilian Migo
                                                    --------------------Caranfilian Migo 3-0
                                                    24. Bye
                                                    -----------------------------------Caranfilian Migo 3-0
                                                    25. Bye
                                                    --------------------Stanciu Marian 3-0
                                                    8. Stanciu Marian
                                                    -----------------------------------------------------------------Alexe Dan 3-0
                                                    5. Alexe Dan
                                                    --------------------Alexe Dan 3-0
                                                    28. Bye
                                                    -----------------------------------Alexe Dan 3-0
                                                    21. Bye
                                                    --------------------Ienasoae Dragos 3-0
                                                    12. Ienasoae Dragos
                                                    --------------------------------------------------Alexe Dan 3-2
                                                    13. Alexandroaie Emanuel
                                                    --------------------Silagyi Anca 3-2
                                                    20. Silagyi Anca
                                                    -----------------------------------Silagyi Anca 3-1
                                                    29. Bye
                                                    --------------------Souca Liviu 3-0
                                                    4. Souca Liviu

                                                    -------------------------------------------------------------------------------- -

                                                    3. Gorneanu Andrei
                                                    --------------------Gorneanu Andrei 3-0
                                                    30. Bye
                                                    -----------------------------------Gorneanu Andrei 3-0
                                                    19. Hardan Nicolas
                                                    --------------------Hardan Nicolas 3-0
                                                    14. Ciochir Cristian
                                                    --------------------------------------------------Vulpoi Gabriel 3-1
                                                    11. Vulpoi Gabriel
                                                    --------------------Vulpoi Gabriel 3-0
                                                    22. Bye
                                                    -----------------------------------Vulpoi Gabriel 3-0
                                                    27. Bye
                                                    --------------------Neagu Marius 3-0
                                                    6. Neagu Marius
                                                    -----------------------------------------------------------------Gutnic Daniel 3-2
                                                    7. Tonciu Costin
                                                    --------------------Tonciu Costin 3-0
                                                    26. Bye
                                                    -----------------------------------Tonciu Costin 3-0
                                                    23. Bye
                                                    --------------------David Razvan 3-0
                                                    10. David Razvan
                                                    --------------------------------------------------Gutnic Daniel 3-0
                                                    15. Smantana Vitalie
                                                    --------------------Ionescu Laurentiu 3-1
                                                    18. Ionescu Laurentiu
                                                    -----------------------------------Gutnic Daniel 3-0
                                                    31. Bye
                                                    --------------------Gutnic Daniel 3-0
                                                    2. Gutnic Daniel
                                                    Ultima editare de TopTenisArena; 30.mai.2021, 19:13.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X