Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TTA", București – 29 si 30 Mai 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Dan V
    a răspuns
    Felicitri Daniel, felicitari Dan, felicitări Gabi!
    Multumiri Catalin Duțu pentru conditiile create si pentru efortul depus in acest Maraton al Tenisului de masă desfasurat pe cele 2 zile si sunt sigur că după acest inceput spectaculos sala va avea un succes deosebit.
    Migo, Gabi, Anca, Dan, o adevarata placere sa joc cu voi. (Migo, trebuie sa hăcuim calculatoarele astea care ne tot bagă pe noi amândoi mereu in sferturi... ).

    Lasă un comentariu:


  • Dan Roh
    a răspuns
    Se pare ca la turneul acesta targovistenii au fost fruntea(aproape). Gabi Vulpoi, targovisten get beget, mai, mai sa joace finala de hobby.Felcitari Daniel Gutnic pentru locul intai. A fost finala frumoasa. Bravo!

    Lasă un comentariu:


  • Danigutnic
    a răspuns
    Postat în original de meme6513 Vezi post
    Felicitări medaliaților , în special t?narului Daniel Gutnic care ne-a arătat cum cei din urmă ( ieri) vor fi primii ( azi) !!
    Fie roata si patrata, tot se-ntoarce ea odata, nea Mircea ) cei din urma vor fi cei dintai, o sa vedeti


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • meme6513
    a răspuns
    Felicitări medaliaților , în special t?narului Daniel Gutnic care ne-a arătat cum cei din urmă ( ieri) vor fi primii ( azi) !!

    Lasă un comentariu:


  • TopTenisArena
    a răspuns
    Clasament Hobby

    1. Gutnic Daniel - București
    2. Alexe Dan - București
    3 -- 4
    Vulpoi Gabriel - Targoviște
    Vaireanu Danut Ionel - București
    5 -- 8
    Tonciu Costin - București
    Silagyi Anca - București
    Gorneanu Andrei - București
    Caranfilian Migo - București
    9 -- 16
    Ionescu Laurentiu - București
    Ienasoae Dragos - București
    Neagu Marius - București
    David Razvan - București
    Souca Liviu - București
    Hardan Nicolas - București
    Stanciu Marian - București
    Alexandroaie Emanuel - București
    17 -- 19
    Smantana Vitalie - București
    Ionescu Mihai - Buc
    Ciochir Cristian - București
    20 -- 1v gr.inf.
    Sferloiu Ioana - București
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Varzaru Alexandru - București
    Ciochir Petru - București
    Fratieanu Cristian - București
    Ionescu Mihai Dragos - București

    Lasă un comentariu:


  • TopTenisArena
    a răspuns
    Finals - Hobby

    Alexe Dan
    -------------------------Gutnic Daniel 3-2
    Gutnic Daniel

    Lasă un comentariu:


  • GeorgeDospinescu
    a răspuns
    Și organizarea a fost foarte bună!
    Felicitări, Cătălin! O frumoasă inaugurare a sălii, mult succes!

    Trimis de pe al meu SM-M515F folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • GeorgeDospinescu
    a răspuns
    Felicitări premianților de la O/E, lui Ovidiu pt. locul 1, dar, mai ales lui Andi Pantelimon pt. locul 3.
    Andi, ești în plină ascensiune! Bravo!

    Trimis de pe al meu SM-M515F folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • armani
    a răspuns
    Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
    Stoica Patricia un copil talentat! Felicitari mentorului! Va fi un nume mare in acest sport indragit de noi! 90% precizie in lovituri de pe acuma! Si mai creste! Felicitari Patricia! De mult nu am fost batut asa clar/ curat!
    Un sportiv adevarat stie sa piarda! Felicitari pt. ganduri, Marius Mitar!

    Lasă un comentariu:


  • TopTenisArena
    a răspuns
    Eliminatorii Hobby

    1. Vaireanu Danut Ionel
    --------------------Vaireanu Danut Ionel 3-0
    32. Bye
    -----------------------------------Vaireanu Danut Ionel 3-0
    17. Ionescu Mihai Dragos
    --------------------Ionescu Mihai Dragos 3-0
    16. Ionescu Mihai
    --------------------------------------------------Vaireanu Danut Ionel 3-1
    9. Caranfilian Migo
    --------------------Caranfilian Migo 3-0
    24. Bye
    -----------------------------------Caranfilian Migo 3-0
    25. Bye
    --------------------Stanciu Marian 3-0
    8. Stanciu Marian
    -----------------------------------------------------------------Alexe Dan 3-0
    5. Alexe Dan
    --------------------Alexe Dan 3-0
    28. Bye
    -----------------------------------Alexe Dan 3-0
    21. Bye
    --------------------Ienasoae Dragos 3-0
    12. Ienasoae Dragos
    --------------------------------------------------Alexe Dan 3-2
    13. Alexandroaie Emanuel
    --------------------Silagyi Anca 3-2
    20. Silagyi Anca
    -----------------------------------Silagyi Anca 3-1
    29. Bye
    --------------------Souca Liviu 3-0
    4. Souca Liviu

    -------------------------------------------------------------------------------- -

    3. Gorneanu Andrei
    --------------------Gorneanu Andrei 3-0
    30. Bye
    -----------------------------------Gorneanu Andrei 3-0
    19. Hardan Nicolas
    --------------------Hardan Nicolas 3-0
    14. Ciochir Cristian
    --------------------------------------------------Vulpoi Gabriel 3-1
    11. Vulpoi Gabriel
    --------------------Vulpoi Gabriel 3-0
    22. Bye
    -----------------------------------Vulpoi Gabriel 3-0
    27. Bye
    --------------------Neagu Marius 3-0
    6. Neagu Marius
    -----------------------------------------------------------------Gutnic Daniel 3-2
    7. Tonciu Costin
    --------------------Tonciu Costin 3-0
    26. Bye
    -----------------------------------Tonciu Costin 3-0
    23. Bye
    --------------------David Razvan 3-0
    10. David Razvan
    --------------------------------------------------Gutnic Daniel 3-0
    15. Smantana Vitalie
    --------------------Ionescu Laurentiu 3-1
    18. Ionescu Laurentiu
    -----------------------------------Gutnic Daniel 3-0
    31. Bye
    --------------------Gutnic Daniel 3-0
    2. Gutnic Daniel
    Ultima editare de TopTenisArena; 30.mai.2021, 20:13.

    Lasă un comentariu:


  • TopTenisArena
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 VULPOI GABRIEL TARGOVISTE
    1-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    3
    3 VARZARU ALEXANDRU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 SILAGYI ANCA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    5 DAVID RAZVAN BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CARANFILIAN MIGO BUCURESTI
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 IENASOAE DRAGOS BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    3 GUTNIC DANIEL BUCURESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 FRATIEANU CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 HARDAN NICOLAS BUCURESTI
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STANCIU MARIAN BUCURESTI
    3-2
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    2
    2 ALEXANDROAIE EMANUEL BUCURESTI
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 GORNEANU ANDREI BUCURESTI
    3-2
    3-2
    1-3
    3-0
    3
    1
    4 IANCU CATALIN BUCURESTI
    5 SFERLOIU IOANA BUCURESTI
    2-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    6 IONESCU LAURENTIU BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SOUCA LIVIU BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TONCIU COSTIN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 NITA PAUL BUCURESTI
    4 CIOCHIR CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    5 IONESCU MIHAI DRAGOS BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ALEXE DAN BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 NEAGU MARIUS BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 SMANTANA VITALIE BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 CIOCHIR PETRU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 IONESCU MIHAI BUC
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4

    Lasă un comentariu:


  • Mitar Marius Tiberiu
    a răspuns
    Stoica Patricia un copil talentat! Felicitari mentorului! Va fi un nume mare in acest sport indragit de noi! 90% precizie in lovituri de pe acuma! Si mai creste! Felicitari Patricia! De mult nu am fost batut asa clar/ curat!

    Lasă un comentariu:


  • TopTenisArena
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
    2 VULPOI GABRIEL TARGOVISTE
    3 VARZARU ALEXANDRU BUCURESTI
    4 SILAGYI ANCA BUCURESTI
    5 DAVID RAZVAN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CARANFILIAN MIGO BUCURESTI
    2 IENASOAE DRAGOS BUCURESTI
    3 GUTNIC DANIEL BUCURESTI
    4 FRATIEANU CRISTIAN BUCURESTI
    5 HARDAN NICOLAS BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STANCIU MARIAN BUCURESTI
    2 ALEXANDROAIE EMANUEL BUCURESTI
    3 GORNEANU ANDREI BUCURESTI
    4 IANCU CATALIN BUCURESTI
    5 SFERLOIU IOANA BUCURESTI
    6 IONESCU LAURENTIU BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SOUCA LIVIU BUCURESTI
    2 TONCIU COSTIN BUCURESTI
    3 NITA PAUL BUCURESTI
    4 CIOCHIR CRISTIAN BUCURESTI
    5 IONESCU MIHAI DRAGOS BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ALEXE DAN BUCURESTI
    2 NEAGU MARIUS BUCURESTI
    3 SMANTANA VITALIE BUCURESTI
    4 CIOCHIR PETRU BUCURESTI
    5 IONESCU MIHAI BUC

    Lasă un comentariu:


  • Gigi Spin
    a răspuns
    Felicitari ... Constantin Eduard ! Cine este Stoica Patricia ? Cum a avansat asa rapid ?

    Lasă un comentariu:


  • TopTenisArena
    a răspuns
    Clasament OPEN/ELITE

    1. Panea Ovidiu - București
    2. Virtopeanu Andrei - București
    3 -- 4
    Balan Mihai - Ploiești
    Pantelimon Andi - București
    5 -- 8
    Buzatu Vasile - Buftea
    Dumitru Gheorghe - București
    Cristache George - București
    Dinca Dorinel - Călărași
    9 -- 16
    Papacu Bejoli - București
    Radu Daniel - București
    Rogoz Nicoleta - București
    Catana Claudiu - București
    Florescu Bogdan - București
    Trohonel Daniel - București
    Dinca Daniel - București
    Craiu Catalin - București
    17 -- 32
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Nitu Serban - Paulesti
    Zgantoi Florin - București
    Paul Cosmin Sebastian - București
    Gheorghe Nicolae - București
    Grigore Alexandru - Campina
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    Dumitrescu Cornel - București
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Istrate Cristian - București
    Bivolaru Marius - Ploiești
    Popescu Eugen - București
    Marcu Nicolae - București
    Angelescu Mihai - București
    33 -- 35 1v gr.inf.
    Voin Doru - București
    Ene Florin - Ploiești
    Boroica Alex - București
    36 -- 40 0v gr.inf.
    Craciun David Mihai - București
    Sursilov Constantin - București
    Dospinescu George - Sibiu
    Docan Cristian - București
    Georgescu Marian - București

    Lasă un comentariu:


  • TopTenisArena
    a răspuns
    Finals - OPEN/ELITE

    Virtopeanu Andrei
    -------------------------Panea Ovidiu 3-1
    Panea Ovidiu

    Lasă un comentariu:


  • TopTenisArena
    a răspuns
    Eliminatorii OPEN/ELITE

    1. Catana Claudiu
    --------------------Catana Claudiu 3-1
    32. Istrate Cristian
    -----------------------------------Pantelimon Andi 3-2
    17. Pantelimon Andi
    --------------------Pantelimon Andi 3-2
    16. Paul Cosmin Sebastian
    --------------------------------------------------Pantelimon Andi 3-0
    9. Dinca Dorinel
    --------------------Dinca Dorinel 3-0
    24. Caldararu Mihai Florentin
    -----------------------------------Dinca Dorinel 3-0
    25. Craiu Catalin
    --------------------Craiu Catalin 3-2
    8. Angelescu Mihai
    -----------------------------------------------------------------Virtopeanu Andrei 3-0
    5. Virtopeanu Andrei
    --------------------Virtopeanu Andrei 3-0
    28. Nitu Serban
    -----------------------------------Virtopeanu Andrei 3-0
    21. Dena Corneliu
    --------------------Radu Daniel 3-0
    12. Radu Daniel
    --------------------------------------------------Virtopeanu Andrei 3-2
    13. Popescu Eugen
    --------------------Trohonel Daniel 3-0
    20. Trohonel Daniel
    -----------------------------------Dumitru Gheorghe 3-1
    29. Grigore Alexandru
    --------------------Dumitru Gheorghe 3-0
    4. Dumitru Gheorghe

    -------------------------------------------------------------------------------- -

    3. Rogoz Nicoleta
    --------------------Rogoz Nicoleta 3-1
    30. Bejan Alexandru
    -----------------------------------Balan Mihai 3-2
    19. Balan Mihai
    --------------------Balan Mihai 3-0
    14. Zgantoi Florin
    --------------------------------------------------Balan Mihai 3-0
    11. Cristache George
    --------------------Cristache George 3-1
    22. Plaiasu Ion
    -----------------------------------Cristache George 3-0
    27. Marcu Nicolae
    --------------------Dinca Daniel 3-0
    6. Dinca Daniel
    -----------------------------------------------------------------Panea Ovidiu 3-2
    7. Panea Ovidiu
    --------------------Panea Ovidiu 3-2
    26. Retegan Cosmin
    -----------------------------------Panea Ovidiu 3-0
    23. Papacu Bejoli
    --------------------Papacu Bejoli 3-2
    10. Dumitrescu Cornel
    --------------------------------------------------Panea Ovidiu 3-1
    15. Florescu Bogdan
    --------------------Florescu Bogdan 3-2
    18. Bivolaru Marius
    -----------------------------------Buzatu Vasile 3-0
    31. Gheorghe Nicolae
    --------------------Buzatu Vasile 3-0
    2. Buzatu Vasile
    Ultima editare de TopTenisArena; 30.mai.2021, 14:05.

    Lasă un comentariu:


  • TopTenisArena
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TROHONEL DANIEL BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    3
    2 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 GHEORGHE NICOLAE BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    4
    4 ENE FLORIN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5 ZGANTOI FLORIN BUCURESTI
    3-2
    0-3
    3-0
    0-3
    2
    2
    Gr.inferioara nr. 2 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BUZATU VASILE BUFTEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BALAN MIHAI PLOIESTI
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    3
    3 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    4 POPESCU EUGEN BUCURESTI
    0-3
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    2
    5 BOROICA ALEX BUCURESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 3 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROGOZ NICOLETA BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    0-3
    3-0
    1-3
    2-3
    1
    4
    3 VOIN DORU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4 PAUL COSMIN SEBASTIAN BUCURESTI
    0-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    2
    5 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 4 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
    3-0
    3-0
    0-3
    3-1
    3
    1
    2 PANTELIMON ANDI BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    3
    3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4 BEJAN ALEXANDRU TECUCI
    3-0
    1-3
    3-1
    1-3
    2
    4
    5 FLORESCU BOGDAN BUCURESTI
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 5 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VIRTOPEANU ANDREI BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 MARCU NICOLAE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    4 CALDARARU MIHAI FLORENTIN GIURGIU
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    5 GEORGESCU MARIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DINCA DANIEL BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 DINCA DORINEL CALARASI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    4 DOSPINESCU GEORGE SIBIU
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    5 NITU SERBAN PAULESTI
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 7 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RADU DANIEL BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 PANEA OVIDIU BUCURESTI
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 PLAIASU ION PLOPENI
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5 CRAIU CATALIN BUCURESTI
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 8 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    2-3
    3
    2
    2 RETEGAN COSMIN PLOPENI
    2-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    3 DENA CORNELIU GIURGIU
    2-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    3
    4 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    5 ANGELESCU MIHAI BUCURESTI
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    1

    Lasă un comentariu:


  • TopTenisArena
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TROHONEL DANIEL BUCURESTI
    2 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    3 GHEORGHE NICOLAE BUCURESTI
    4 ENE FLORIN PLOIESTI
    5 ZGANTOI FLORIN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 2 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BUZATU VASILE BUFTEA
    2 BALAN MIHAI PLOIESTI
    3 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    4 POPESCU EUGEN BUCURESTI
    5 BOROICA ALEX BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 3 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROGOZ NICOLETA BUCURESTI
    2 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    3 VOIN DORU BUCURESTI
    4 PAUL COSMIN SEBASTIAN BUCURESTI
    5 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    Gr.inferioara nr. 4 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
    2 PANTELIMON ANDI BUCURESTI
    3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    4 BEJAN ALEXANDRU TECUCI
    5 FLORESCU BOGDAN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 5 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VIRTOPEANU ANDREI BUCURESTI
    2 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
    3 MARCU NICOLAE BUCURESTI
    4 CALDARARU MIHAI FLORENTIN GIURGIU
    5 GEORGESCU MARIAN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 6 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DINCA DANIEL BUCURESTI
    2 DINCA DORINEL CALARASI
    3 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
    4 DOSPINESCU GEORGE SIBIU
    5 NITU SERBAN PAULESTI
    Gr.inferioara nr. 7 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RADU DANIEL BUCURESTI
    2 PANEA OVIDIU BUCURESTI
    3 PLAIASU ION PLOPENI
    4 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    5 CRAIU CATALIN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 8 - OPEN/ELITE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
    2 RETEGAN COSMIN PLOPENI
    3 DENA CORNELIU GIURGIU
    4 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
    5 ANGELESCU MIHAI BUCURESTI

    Lasă un comentariu:


  • gpopescu
    a răspuns
    Ies din lista de asteptare. Succes!

    Lasă un comentariu:


  • TopTenisArena
    a răspuns
    pozele facute astazi si finala de la avansati au fost incarcate aici https://www.facebook.com/groups/683268642100393/

    Lasă un comentariu:


  • nitu serban
    a răspuns
    Bravo Prahova!!!

    Lasă un comentariu:


  • TopTenisArena
    a răspuns
    Accesul cu masina se face pe Aleea Matelotilor nr. 1 pana la poarta Clubului Sporturilor Tehnico Aplicative, unde puteti parca masinile. Accesul pietonal se face formand codul de acces 1977#. Sala se afla la aprox. 100m de intrare.
    Va asteptam!!

    Lasă un comentariu:


  • Constantin Sursilov
    a răspuns
    Postat în original de TopTenisArena Vezi post
    Clasament AVANSATI

    1. Stoica Patricia - București
    2. Dumitru George - Targoviște
    3 -- 4
    Matei Mircea - Targoviște
    Avadanoaei Petuel - Botoșani
    5 -- 8
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Baluta Silviu - București
    Saitan Claudiu - București
    Vaireanu Danut Ionel - București
    9 -- 16
    Stoica Dragos - București
    Vitalie Bria - București
    Marinescu Nelu - Targoviște
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    Ipate Virgil - București
    Ciocau Viorel - București
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Constantin Eduard - București
    17 -- 31
    Moraru Constantin - București
    Boteanu Nicu - București
    Enache Ciprian - Ploiești
    Banu Dan - Ploiești
    Dina Alexandru - București
    Mihai Constantin - București
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    Vrasti Iulian - Ploiești
    Moca Vasile - București
    Velicescu Dragos - Pitești
    Alexe Dan - București
    Constantin Mihaela - București
    Vilcu Dragos - București
    Chibulcuteanu Paul - București
    Avramescu Bogdan - București
    32 -- 34 1v gr.inf.
    Cristescu Cristian - București
    Busnatu Radu Andrei - București
    Butcan Victor - București
    35 -- 40 0v gr.inf.
    Stanciu Marian - București
    Matea Aurelian - București
    Danila Eugeniu - București
    Ienasoaie Dragos - Sibiu
    Gutnic Daniel - București
    Fabian Claudiu Ioan - București
    Felicitari Mirciulica!!!

    Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • TopTenisArena
    a răspuns
    Clasament AVANSATI

    1. Stoica Patricia - București
    2. Dumitru George - Targoviște
    3 -- 4
    Matei Mircea - Targoviște
    Avadanoaei Petuel - Botoșani
    5 -- 8
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Baluta Silviu - București
    Saitan Claudiu - București
    Vaireanu Danut Ionel - București
    9 -- 16
    Stoica Dragos - București
    Vitalie Bria - București
    Marinescu Nelu - Targoviște
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    Ipate Virgil - București
    Ciocau Viorel - București
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Constantin Eduard - București
    17 -- 31
    Moraru Constantin - București
    Boteanu Nicu - București
    Enache Ciprian - Ploiești
    Banu Dan - Ploiești
    Dina Alexandru - București
    Mihai Constantin - București
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    Vrasti Iulian - Ploiești
    Moca Vasile - București
    Velicescu Dragos - Pitești
    Alexe Dan - București
    Constantin Mihaela - București
    Vilcu Dragos - București
    Chibulcuteanu Paul - București
    Avramescu Bogdan - București
    32 -- 34 1v gr.inf.
    Cristescu Cristian - București
    Busnatu Radu Andrei - București
    Butcan Victor - București
    35 -- 40 0v gr.inf.
    Stanciu Marian - București
    Matea Aurelian - București
    Danila Eugeniu - București
    Ienasoaie Dragos - Sibiu
    Gutnic Daniel - București
    Fabian Claudiu Ioan - București

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X