Paul Cosmin Sebastian - open/elite
Ipate Virgil - avansati
Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa TTA", București – 29 si 30 Mai 2021
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Virtopeanu Andrei + Boroica Alexandru, ambii la Elite
Multumesc !
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Pantelimon Andi - Open
Trimis de pe al meu SM-A515F folosind Tapatalk
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Bejan Alexandru Open
Trimis de pe al meu SM-A515F folosind Tapatalk
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Clasament AVANSATIInscrieri Hobby - on 29/05/2021 at 16:11:04 1. Vaireanu Danut Ionel, București, 760 - 8.45 - HW 2. Caranfilian Migo, București, 777 - 7.44 - HW 3. Stanciu Marian, București, 1751 - 7.15 - H 4. Souca Liviu, București, 1409 - 6.25 - H 5. Alexe Dan, București, 1929 - 6.1 - H 6. Tonciu Costin, București, 2408 - 5.75 - H 7. Ionescu Mihai, București, 3223 - 5.5 - H 8. Alexandroaie Emanuel, București, 3212 - 5.4 - H 9. Ienasoae Dragos, București, 1730 - 5.3 - H 10. Vulpoi Gabriel, Targoviște, 2589 - 4.5 - H 11. Varzaru Alexandru, București, 3418 - 4 - H 12. Gutnic Daniel, București, 1879 - 0 13. Gorneanu Andrei, București, 3169 - 0 14. Nita Paul, București, 6001 - 0 15. Smantana Vitalie, București, 6002 - 0 16. Iancu Catalin, București, 6003 - 0 17. Ciochir Cristian, București, 6004 - 0 18. Ciochir Petru, București, 6005 - 0 19. Fratieanu Cristian, București, 6006 - 0 20. Silagyi Anca, București, 6007 - 0 21. David Razvan, București, 6008 - 0 22. Hardan Nicolas, București, 6009 - 0 23. Sferloiu Ioana, București, 6010 - 0
1. Stoica Patricia - București
2. Dumitru George - Targoviște
3 -- 4
Matei Mircea - Targoviște
Avadanoaei Petuel - Botoșani
5 -- 8
Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
Baluta Silviu - București
Saitan Claudiu - București
Vaireanu Danut Ionel - București
9 -- 16
Stoica Dragos - București
Vitalie Bria - București
Marinescu Nelu - Targoviște
Tataru Tiberiu - Targu Jiu
Ipate Virgil - București
Ciocau Viorel - București
Stanescu Tiberiu - Slatina
Constantin Eduard - București
17 -- 31
Moraru Constantin - București
Boteanu Nicu - București
Enache Ciprian - Ploiești
Banu Dan - Ploiești
Dina Alexandru - București
Mihai Constantin - București
Enculescu Mihaita - Dobroesti
Vrasti Iulian - Ploiești
Moca Vasile - București
Velicescu Dragos - Pitești
Alexe Dan - București
Constantin Mihaela - București
Vilcu Dragos - București
Chibulcuteanu Paul - București
Avramescu Bogdan - București
32 -- 34 1v gr.inf.
Cristescu Cristian - București
Busnatu Radu Andrei - București
Butcan Victor - București
35 -- 40 0v gr.inf.
Stanciu Marian - București
Matea Aurelian - București
Danila Eugeniu - București
Ienasoaie Dragos - Sibiu
Gutnic Daniel - București
Fabian Claudiu Ioan - BucureștiClasament OPEN/ELITE 1. Panea Ovidiu - București 2. Virtopeanu Andrei - București 3 -- 4 Balan Mihai - Ploiești Pantelimon Andi - București 5 -- 8 Buzatu Vasile - Buftea Dumitru Gheorghe - București Cristache George - București Dinca Dorinel - Călărași 9 -- 16 Papacu Bejoli - București Radu Daniel - București Rogoz Nicoleta - București Catana Claudiu - București Florescu Bogdan - București Trohonel Daniel - București Dinca Daniel - București Craiu Catalin - București 17 -- 32 Retegan Cosmin - Plopeni Nitu Serban - Paulesti Zgantoi Florin - București Paul Cosmin Sebastian - București Gheorghe Nicolae - București Grigore Alexandru - Campina Plaiasu Ion - Plopeni Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu Dumitrescu Cornel - București Dena Corneliu - Giurgiu Bejan Alexandru - Tecuci Istrate Cristian - București Bivolaru Marius - Ploiești Popescu Eugen - București Marcu Nicolae - București Angelescu Mihai - București 33 -- 35 1v gr.inf. Voin Doru - București Ene Florin - Ploiești Boroica Alex - București 36 -- 40 0v gr.inf. Craciun David Mihai - București Sursilov Constantin - București Dospinescu George - Sibiu Docan Cristian - București Georgescu Marian - București Clasament Hobby 1. Gutnic Daniel - București 2. Alexe Dan - București 3 -- 4 Vulpoi Gabriel - Targoviște Vaireanu Danut Ionel - București 5 -- 8 Tonciu Costin - București Silagyi Anca - București Gorneanu Andrei - București Caranfilian Migo - București 9 -- 16 Ionescu Laurentiu - București Ienasoae Dragos - București Neagu Marius - București David Razvan - București Souca Liviu - București Hardan Nicolas - București Stanciu Marian - București Alexandroaie Emanuel - București 17 -- 19 Smantana Vitalie - București Ionescu Mihai - Buc Ciochir Cristian - București 20 -- 1v gr.inf. Sferloiu Ioana - București 21 -- 24 0v gr.inf. Varzaru Alexandru - București Ciochir Petru - București Fratieanu Cristian - București Ionescu Mihai Dragos - București Ultima editare de TopTenisArena; 30.mai.2021, 19:42.
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
"Cupa TTA", București – 29 si 30 Mai 2021
"Cupa TTA", București – 29 si 30 Mai 2021
LOCALITATEA: București;
DATA: 29 si 30 Mai;
CATEGORII: Avansați + Hobby + Elite / Open
ORA DE ÎNCEPERE:
Avansați 13.00 – 13.30 – inscrieri, la 13.45 incep meciurile;
Elite/Open : 08.00 - 08.30 – înscrieri, la 08.45 încep meciurile;
Hobby : 15.00 – 15.30 – înscrieri, la 15.45 încep meciurile;
SALA: Top Tenis Arena; Aleea Matelotilor,nr. 1, București-Sector 1.
INDICAȚII DE ACCES:
https://www.google.ro/maps/place/Top....0764886?hl=ro
LOGISTICĂ: 6 mese ANDRO COMPETITION BLUE + 2 mese Tibhar
, mingi plastic 3 ***;
SPAȚIU DE JOC: 45 mp;
FACILITĂȚI: Vestiare, minibar complet ;
TAXA: FARA TAXA DE PARTICIPARE.
MATERIALE DE PREMIERE:
Locurile 1?4 –cupe+ medalii + diplome;
INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
- pe forum sau telefonic;
- prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
- ultima retragere Vineri 28 Mai ( Avansati) si Sambata 29 Mai (Elite/Open si Hobby), ora 21,00;
SISTEMUL DE JOC:
- Avansați – maxim 40 participanți; Sambata, 29 Mai, 13.45 – 20.00.
-Elite/ Open – maxim 40 participanți; Duminica, 30 Mai, 08.45 – 15.00.
- Hobby – maxim 40 participanți; Duminica, 30 Mai, 15.45 – 22.00.
- Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
- Grupe inferioare de câte 5 – se califică primii 4;
- Capi de serie grupe inferioare – conform MP clasament Amatur;
- Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
- Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe .
- Tabloul eliminatoriu se generază automat;
ORGANIZATOR:
- Catalin Dutu, tel. 0774420441;
REGULI PRIVIND COVID-19
* Toți participanții vor fi supuși unui triaj epidemiologic și vor fi trecuți pe o listă nominală, pentru a facilita o eventuală anchetă epidemiologică;
* Nu se va permite accesul persoanelor care prezintă simptome de infecție respiratorie (tuse, strănut, rinoree, stare generală alterată) și febră mai mare de 37,3 oC;
NU se permite accesul spectatorilor!
* Participanții trebuie să respecte regulile de igienă (de exemplu, folosirea unei batiste de unică folosință, în caz de tuse sau strănut, evitarea schimbului de echipament sportiv, săpun, sticle cu apă și alte articole personale între competitori, evitarea contactului fizic - strângeri de m?nă, âmbrățișări)
* Masca este obligatorie pentru toti participantii pe toata durata sederii in sala, mai putin in momentul desfasurarii meciurilor.
* Nu se schimba masa de joc
Ultima editare de TopTenisArena; 26.mai.2021, 20:31.Taguri: Nimic
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu: