Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Ciresar" Ploiești, Indoor Table Tennis 26-27 iunie 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
"Eliminatorii or Finals or Semifinals or 3rd"
Curăță tot
postări noi

  • #1
    Eliminatorii OPEN
    1. Trocan Nicolae
    ------------------------- Trocan Nicolae 3-0
    16. Botoc Ovidiu
    ----------------------------------- Trocan Nicolae 3-1
    9. Darmaz Ion
    ------------------------- Darmaz Ion 3-0
    8. Ivan Sorin Ioan
    --------------------------------------------------
    5. Raileanu Raissa
    ------------------------- Raileanu Raissa 3-1
    12. Matei Mircea
    ----------------------------------- Raileanu Raissa 3-2
    13. Popescu Apreotesei Mihai
    ------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-0
    4. Ionascu Gabriel
    -----------------------------------------------------------------
    3. Manta Viorel
    ------------------------- Manta Viorel 3-0
    14. Dinu Gheorghe
    ----------------------------------- Catana Claudiu 2-3
    11. Istrate Cristian
    ------------------------- Catana Claudiu 0-3
    6. Catana Claudiu
    --------------------------------------------------
    7. Marian Bogdan
    ------------------------- On Ho 0-3
    10. On Ho
    ----------------------------------- On Ho 3-1
    15. Grumeza Lucian
    ------------------------- Grumeza Lucian 3-1
    2. Stancescu Sebastian
    Marian Bogdan likes this.

    Comentariu


    • #2
      Semifinals - OPEN
      Trocan Nicolae
      ------------------------- Raileanu Raissa 1-3
      Raileanu Raissa
      Catana Claudiu
      ------------------------- Catana Claudiu 3-0
      On Ho

      Comentariu


      • #3
        Finals - OPEN
        Raileanu Raissa
        ------------------------- Raileanu Raissa 3-1
        Catana Claudiu
        Clasament OPEN
        1. Raileanu Raissa - București
        2. Catana Claudiu - București
        3 -- 4
        Trocan Nicolae - Mioveni
        ON HO - București
        5 -- 8
        Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
        Manta Viorel - Baicoi
        Darmaz Ion - Targoviște
        Grumeza Lucian - București
        9 -- 16
        Matei Mircea - Targoviște
        Istrate Cristian - București
        Botoc Ovidiu - Paulesti
        Marian Bogdan - Ploiești
        Ionascu Gabriel - București
        Dinu Gheorghe - București
        Ivan Sorin Ioan - Targoviște
        Stancescu Sebastian - Ploiești
        17 - 1 v in gr. inf
        Radu Dragos - Targoviște
        18- 0 v in gr inf
        Marinescu Nelu
        - Targoviște
        Ultima editare de george60; 27.iun.2021, 07:11.

        Comentariu


        • #4
          Eliminatorii AVANSATI

          1. Topsaneanu Valentin
          ------------------------- Topsaneanu Valentin 3-2
          16. Velicescu Dragos
          ----------------------------------- Topsaneanu Valentin 3-1
          9. Enache Puiu Adrian
          ------------------------- Enache Puiu Adrian 3-2
          8. Barbu Daniel
          -------------------------------------------------- Vrasti Iulian 0-3
          5. Vrasti Iulian
          ------------------------- Vrasti Iulian 3-0
          12. Tudor Valeriu
          ----------------------------------- Vrasti Iulian 3-0
          13. Constantin Filip
          ------------------------- Banu Dan 0-3
          4. Banu Dan
          ----------------------------------------------------------------- Bivolaru Marius 2-3
          3. Ipate Virgil
          ------------------------- Ipate Virgil 3-2
          14. Popescu Horia
          ----------------------------------- Bivolaru Marius 1-3
          11. Bivolaru Marius
          ------------------------- Bivolaru Marius 3-1
          6. Stoica Mihai
          -------------------------------------------------- Bivolaru Marius 3-0
          7. Vlasceanu Valentin
          ------------------------- Sandu Vasilica 0-3
          10. Sandu Vasilica
          ----------------------------------- Casuneanu Briana 0-3
          15. Bistreanu Armand
          ------------------------- Casuneanu Briana 0-3
          2. Casuneanu Briana

          Comentariu


          • #5
            Eliminatorii Hobby

            1. Vasile Victor
            ------------------------- Vasile Victor 3-0
            16. Petre Corina
            ----------------------------------- Vasile Victor 3-2
            9. Chirtoaca Sergiu
            ------------------------- Chirtoaca Sergiu 3-0
            8. Negulescu Cristi
            -------------------------------------------------- Enache Ciprian 0-3
            5. Enache Ciprian
            ------------------------- Enache Ciprian 3-0
            12. Stoicescu Gheorghe
            ----------------------------------- Enache Ciprian 3-1
            13. Georgescu Robert Stefan
            ------------------------- Manolache Florin 0-3
            4. Manolache Florin
            -----------------------------------------------------------------
            3. Tigau Aurelia
            ------------------------- Tigau Aurelia 3-0
            14. Caranfilian Migo
            ----------------------------------- Tigau Aurelia 3-1
            11. Varzaru Vivi
            ------------------------- Varzaru Vivi 3-1
            6. Nedelcu Mihai
            -------------------------------------------------- Tigau Aurelia 3-0
            7. Nedelcu Marian
            ------------------------- Nedelcu Marian 3-1
            10. Chirtoaca Ion
            ----------------------------------- Nedelcu Marian 3-1
            15. Damian Sebastian
            ------------------------- Georgescu Cristian 0-3
            2. Georgescu Cristian

            Comentariu


            • #6
              Finals - Hobby

              Enache Ciprian
              ------------------------- Tigau Aurelia 2-3
              Tigau Aurelia

              Comentariu


              • #7
                DEPARTAMENT MEDIA

                Grupe Inferioare Avansati
                https://fb.watch/6oHmf4fsFc/
                https://fb.watch/6oHJFR9Vdx/
                https://fb.watch/6oHKLA4LIg/

                Eliminatorii Avansati
                Mircea Vrasti - Tudor Valeriu / 3 - 0
                Banu Dan - Constantin Filip / 3 - 0
                https://fb.watch/6oHMs42ZLM/

                Eliminatorii Avansati
                Vlasceanu Valentin - Sandu Vasilica / 0 - 3
                https://fb.watch/6oHNOGt9qx/

                Eliminatorii Avansati
                Mircea Vrasti - Banu Dan / 3 - 0
                Enache Puiu Adrian - Topsaneanu Valentin / 1 - 3
                https://fb.watch/6oHOo2eKfb/

                Eliminatorii Avansati
                Mircea Vrasti - Topsaneanu Valentin / 3 - 0
                https://fb.watch/6oHQdu595l/

                Finala Avansati
                Marius Bivolaru - Vrasti Iulian / 3 - 2
                https://fb.watch/6oHRc8QG_D/

                Premierea Avansati
                Locul I - Marius Bivolaru
                Locul II - Mircea Vrasti
                Locul III - Casuneanu Briana
                Locul IV - Topsaneanu Valentin
                https://fb.watch/6oHS4Iy-TS/

                Inferioare Hobby
                https://fb.watch/6oHT6nTCux/
                https://fb.watch/6oHTL6jJRK/
                https://fb.watch/6oHUQ--j8o/

                Eliminatorii Hobby
                Andreea Aurelia Tigau - Vivi Varzaru / 3 - 1
                https://fb.watch/6oHZkKtYZ-/

                Eliminatorii Hobby
                Enache Ciprian - Florin Manolache / 3 - 1
                https://fb.watch/6oH_oSmd1y/

                Elininatorii
                Andreea Aurelia Tigau - Nedelcu Marian / 3 - 0
                https://fb.watch/6oH-mr4weq/

                Eliminatorii
                Enache Ciprian - Vasile Victor / 3 - 0
                https://fb.watch/6oI0o_7_ln/

                Finala Hobby
                Enache Ciprian - Andreea Aurelia Tigau / 2-3
                https://fb.watch/6oI1zaUWvm/

                Premierea Hobby
                Locul I - Andreea Aurelia Tigau - Ploiești
                Locul II- Enache Ciprian - Ploiești
                Locul III - Nedelcu Marian - Sinaia
                https://fb.watch/6oI2CXkmwJ/

                NEA GEORGICA NO.1 !!!
                Ultima editare de iulian.vrasti; 28.iun.2021, 08:05.

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X