Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup, Tg. Mureș, 24-25 iulie 2021
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Echipa Prahova 2 confirma prezenta miine.
seara buna
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Cluj 1 prezent
Trimis de pe al meu Digi C2 folosind Tapatalk
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
Avand in vedere experienta de data trecuta, rog echipele de pe tabloul 2 sa confirme daca participa si maine. Multumesc.
BN2 - prezent
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
ELIMINATORII 29-42 1 5A CLUJ 1 CLUJ 1 2 BYE BYE 3 6F BIHOR 2 4 6G MARAMUREȘ 1 25.07 9:00 Masa 13 5 5E IAȘI 2 6 6C MARAMUREȘ 2 25.07 9:00 Masa 14 7 6B BRAȘOV 1 8 5D NEAMȚ 25.07 9:00 Masa 15 9 5C BISTRIȚA-NĂSĂUD 1 10 6A IAȘI 3 25.07 9:00 Masa 16 11 6D VRANCEA 12 5F PRAHOVA 2 25.07 9:00 Masa 17 13 5G IAȘI 4 14 6E SIBIU 2 25.07 9:00 Masa 18 15 BYE BYE BISTRIȚA-NĂSĂUD 2 16 5B BISTRIȚA-NĂSĂUD 2
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
ELIMINATORII 1-28 PRIMII 32 1 1A ARAD 2 ARAD 2 2 BYE BYE 3 3C SUCEAVA 4 3B PRAHOVA 1 25.07 9:00 Masa 1 5 2F CLUJ 3 6 4E BIHOR 1 25.07 9:00 Masa 2 7 4D ALBA 8 2G TIMIȘ 1 25.07 9:00 Masa 3 9 1E CLUJ 2 10 4A SĂLAJ 25.07 9:00 Masa 4 11 3G PRAHOVA 3 12 2C TIMIȘ 2 25.07 9:00 Masa 5 13 2B BOTOȘANI 14 3F IAȘI 1 25.07 9:00 Masa 6 15 BYE BYE ARAD 1 16 1D ARAD 1 17 1C ARGEȘ ARGEȘ 18 BYE BYE 19 3E BUZĂU 20 2A HARGHITA 25.07 9:00 Masa 7 21 2D DâMBOVIȚA 22 4G MUREȘ 3 25.07 9:00 Masa 8 23 4B HUNEDOARA 24 1F BUCUREȘTI 25.07 9:00 Masa 9 25 1G BRAȘOV 2 26 4C COVASNA 25.07 9:00 Masa 10 27 4F SIBIU 1 28 2E GORJ 25.07 9:00 Masa 11 29 3A MUREȘ 1 30 3D MUREȘ 2 25.07 9:00 Masa 12 31 BYE BYE TULCEA 32 1B TULCEA
- Aprecieri 4
Lasă un comentariu:
-
Are cineva filmare făcută în jurul orei 16 in care să se vadă jocul de la masa 9 ?
Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara C - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 SUCEAVA - ZONA1 1-33-13-12-23-173 2 TIMIȘ 2 - ZONA7 3-13-14-01-33-182 3 COVASNA - ZONA6 1-31-33-11-32-234 4 MARAMUREȘ 2 - ZONA8 1-30-41-30-42-215 ARGEȘ - ZONA5 2-23-13-14-04-091 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD 1 - ZONA8 1-31-32-22-20-42
Gr.inferioara D - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 ARAD 1 - ZONA7 2-23-14-03-13-191 2 MUREȘ 2 - ZONA6 2-23-13-11-33-173 3 NEAMȚ - ZONA1 1-31-31-30-42-214 ALBA - ZONA8 0-41-33-11-33-144 5 DâMBOVIȚA - ZONA4 1-33-14-03-14-082 6 VRANCEA - ZONA2 1-31-32-21-30-41
Gr.inferioara E - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 CLUJ 2 - ZONA8 4-02-24-02-22-271 2 BIHOR 1 - ZONA7 0-43-12-22-22-254 3 SIBIU 2 - ZONA6 2-21-30-43-11-334 IAȘI 2 - ZONA1 0-42-24-01-31-335 GORJ - ZONA5 2-22-21-33-13-162 6 BUZĂU - ZONA4 2-22-23-13-11-363
Gr.inferioara F - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 BUCUREȘTI - ZONA3 2-23-12-24-02-272 2 IAȘI 1 - ZONA1 2-22-22-23-12-263 3 SIBIU 1 - ZONA6 1-32-22-23-12-254 4 CLUJ 3 - ZONA8 2-22-22-24-04-071 5 BIHOR 2 - ZONA7 0-41-31-30-42-216 PRAHOVA 2 - ZONA4 2-22-22-20-42-24
Gr.inferioara G - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 TIMIȘ 1 - ZONA7 0-43-13-13-13-182 2 BRAȘOV 2 - ZONA6 4-04-04-03-13-1101 3 MARAMUREȘ 1 - ZONA8 1-30-41-31-31-304 MUREȘ 3 - ZONA6 1-30-43-12-22-244 5 IAȘI 4 - ZONA1 1-31-33-12-21-336 PRAHOVA 3 - ZONA4 1-31-33-12-23-153
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
REZUTATE GRUPE ORA 19GRUPA C MARAMUREȘ 2 BISTRIȚA-NĂSĂUD 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite ȚICALĂ Vasile jr. DAMIAN Mircea 11 6 11 7 12 10 3 0 Open MAXIMCIUC Felix JOLDEȘ Adrian 7 11 11 7 10 12 10 12 1 3 Avansați ȚICALĂ Vasile ȘOȘDEAN Cosmin 11 6 9 11 6 11 11 6 12 10 3 2 Hobby CURTEA Daniel CRISTEA Samuel 9 11 7 11 11 9 11 8 6 11 2 3 GRUPA C COVASNA ARGEȘ Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite WELKER Ivan CORBU Mihai Cosmin 9 11 11 7 11 4 9 11 11 9 3 2 Open PETHO Mihaly TUȚĂ Radu Ionuț 8 11 11 13 3 11 0 3 Avansați TOMA Dan OROȘANU Alexandru 9 11 10 12 4 11 0 3 Hobby ELEKES Csaba DUMITRU Rareș 9 11 10 12 10 12 0 3 GRUPA C TIMIȘ 2 SUCEAVA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite COSTACHE-ROȘIORU Cristian HASNA Cosmin 6 11 9 11 10 12 0 3 Open NEAG Ioan ZAMFIROAIA Sorin 11 6 8 11 11 5 6 11 11 7 3 2 Avansați ORBAN Alexandru SOFIAN Corneliu 11 7 8 11 12 10 8 11 11 7 3 2 Hobby ORBAN Marius SAHLEAN Alexandru Silvestru 11 5 11 3 16 14 3 0 GRUPA D ALBA VRANCEA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite CIOBANU Daniel POPESCU-APREOTESEI Mihai 10 12 11 8 12 10 12 10 3 1 Open D?RLEA Ioan SOCACI Sorin 6 11 11 8 3 11 11 9 11 4 3 2 Avansați FULOP Attila STOICA Săndel 8 11 11 9 11 7 11 9 3 1 Hobby ARON Valentin POPA Gelu 9 11 7 11 9 11 0 3 GRUPA D NEAMȚ DâMBOVIȚA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 0 4 Elite COROIU Andrei DOBRIN Adrian 8 11 10 12 7 11 0 3 Open BUBULAC Cristi ST?NGACIU Alexandru 1 11 9 11 3 11 0 3 Avansați BOBU Ștefan Minodor MATEI Mircea 6 11 5 11 2 11 0 3 Hobby SAVINA Dan BADEA Mihai 11 6 11 9 8 11 6 11 9 11 2 3 GRUPA D MUREȘ 2 ARAD 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite MOLDOVAN Horvath Csaba ROMAN Bogdan 11 13 11 8 11 9 7 11 13 11 3 2 Open POLOTCA Ștefan KAPOSTA Victor 11 4 11 2 12 10 3 0 Avansați SARCANI Andrei GHERMAN Romulus 4 11 5 11 6 11 0 3 Hobby CSIKI Ioan DOB?NDĂ Dinu 3 11 6 11 8 11 0 3 GRUPA E IAȘI 2 BUZĂU Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite SUMĂNARU Cătălin COSTACHE Laurențiu 11 8 11 4 4 11 11 1 3 1 Open IACOB Gabriel CODREANU Laurențiu 10 12 12 10 5 11 2 11 1 3 Avansați ROBU Mihai GHEORGHIȚĂ Vasile 5 11 4 11 10 12 0 3 Hobby CIURLICĂ Mugurel SERBAN Adi Iulian 5 11 1 11 7 11 0 3 GRUPA E SIBIU 2 GORJ Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite DANELIUC Gabi SĂCELEANU Bogdan 11 7 14 12 11 5 3 0 Open BĂRBULESCU Dan BOTĂNEL Eduard 11 8 7 11 4 11 9 11 1 3 Avansați BĂRDAȘ Patrick TĂTARU Tiberiu 11 6 11 7 4 11 3 11 11 8 3 2 Hobby ROTARIU Andrei MAREȘ Cristian 11 9 10 12 14 12 11 3 3 1 GRUPA E BIHOR 1 CLUJ 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 0 4 Elite SAVU Cristian MARCHIȘ Maximilian 10 12 2 11 7 11 0 3 Open VAIDA Sorin IRIMIA Sorin jr. 8 11 7 11 6 11 0 3 Avansați ROATIȘ Gheorghe BĂDESCU Tudor 10 12 12 10 9 11 7 11 1 3 Hobby CULDA Andrei ARICIU George 9 11 12 10 9 11 9 11 1 3 GRUPA F CLUJ 3 PRAHOVA 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 4 0 Elite ZAMBLĂU Ionuț GRIGORE Alexandru 11 7 11 7 11 3 3 0 Open VASS Alexander BIVOLARU Marius 2 11 11 5 11 8 11 7 3 1 Avansați SOLYOM Sandor NIȚU Șerban 12 10 11 9 11 8 3 0 Hobby PASCALĂU Cristian ENACHE Ciprian 11 6 10 12 15 13 11 5 3 1 GRUPA F SIBIU 1 BIHOR 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite GOVOREANU Florin ȚIC Ioan 11 6 9 11 11 3 11 9 3 1 Open BARAC Marius CURPAS Ioan 11 9 9 11 11 1 11 7 3 1 Avansați MANIȚIU Florin CHEREGI Nelu 9 11 7 11 11 6 11 8 8 11 2 3 Hobby BARDAS Mark MOLDOVAN Andrei 11 8 9 11 11 7 11 9 3 1 GRUPA F IAȘI 1 BUCUREȘTI Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite ALBU Vlad MACARENCO Andrei 11 3 11 5 8 11 11 8 3 1 Open DRĂGAN Petru Ioan ISTRATE Cristian 11 5 5 11 9 11 6 11 1 3 Avansați DONISAN Costel DINU Gheorghe 8 11 11 5 11 6 8 11 11 9 3 2 Hobby STAVARACHE Florentin VĂIREANU Dănuț Ionel 7 11 6 11 11 9 11 8 7 11 2 3 GRUPA G MUREȘ 3 PRAHOVA 3 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite MOTORGA Dorin BĂLAN Mihai 12 10 2 11 9 11 6 11 1 3 Open KANTOR Imre-Zoltan MARIAN Bogdan 1 11 4 11 8 11 0 3 Avansați BUCUR Alin Adrian ENACHE Puiu Adrian 9 11 11 8 11 8 11 7 3 1 Hobby DECSEI Emma BANU Dan 11 7 12 10 9 11 11 6 3 1 GRUPA G MARAMUREȘ 1 IAȘI 4 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite GALBĂN Călin NICOLAICIUC Ovidiu 5 11 8 11 6 11 0 3 Open MAL Denis NICU Constantin 14 12 4 11 11 6 11 5 3 1 Avansați LAYIS Rita APARASCHIVEI Bogdan 13 11 6 11 12 10 4 11 4 11 2 3 Hobby CURTEA Lucas BUSTIUC Răzvan 5 11 8 11 7 11 0 3 GRUPA G BRAȘOV 2 TIMIȘ 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 4 0 Elite ROMAN Iulian MUTRESCU Eugen 11 6 11 9 11 9 3 0 Open VLĂDOIU Gelu JURESCU Sorin 5 11 13 11 8 11 11 6 15 13 3 2 Avansați KIS Istvan MITAR Marius Tiberiu 13 11 11 8 6 11 11 6 3 1 Hobby APOPEI Rareș Gabriel VELA Gabriel 12 10 11 8 11 7 3 0
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara A - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 MUREȘ 1 - ZONA6 1-33-12-24-02-263 2 HARGHITA - ZONA6 3-12-21-33-13-172 3 SĂLAJ - ZONA8 1-32-21-33-13-154 4 ARAD 2 - ZONA7 2-23-13-12-22-271 5 CLUJ 1 - ZONA8 0-41-31-32-23-136 IAȘI 3 - ZONA1 2-20-41-32-21-32
Gr.inferioara B - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 PRAHOVA 1 - ZONA4 3-13-11-34-01-363 2 HUNEDOARA - ZONA7 1-34-02-22-23-164 3 BRAȘOV 1 - ZONA6 1-30-41-32-21-314 BOTOȘANI - ZONA1 3-12-23-14-01-372 5 BISTRIȚA-NĂSĂUD 2 - ZONA8 0-42-22-20-41-326 TULCEA - ZONA2 3-11-33-13-13-181
Gr.inferioara C - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 SUCEAVA - ZONA1 3-13-12-23-172 TIMIȘ 2 - ZONA7 3-14-01-33-163 COVASNA - ZONA6 1-31-33-12-234 MARAMUREȘ 2 - ZONA8 1-30-41-30-405 ARGEȘ - ZONA5 2-23-14-04-076 BISTRIȚA-NĂSĂUD 1 - ZONA8 1-31-32-20-41
Gr.inferioara D - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 ARAD 1 - ZONA7 3-14-03-13-182 MUREȘ 2 - ZONA6 3-13-11-33-163 NEAMȚ - ZONA1 1-31-31-32-214 ALBA - ZONA8 0-41-33-11-325 DâMBOVIȚA - ZONA4 1-33-13-14-066 VRANCEA - ZONA2 1-31-32-20-41
Gr.inferioara E - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 CLUJ 2 - ZONA8 2-24-02-22-252 BIHOR 1 - ZONA7 3-12-22-22-253 SIBIU 2 - ZONA6 2-21-30-43-11-334 IAȘI 2 - ZONA1 0-42-24-01-335 GORJ - ZONA5 2-22-21-33-13-166 BUZĂU - ZONA4 2-22-23-11-34
Gr.inferioara F - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 BUCUREȘTI - ZONA3 3-12-24-02-262 IAȘI 1 - ZONA1 2-22-23-12-253 SIBIU 1 - ZONA6 1-32-22-22-234 CLUJ 3 - ZONA8 2-22-22-24-055 BIHOR 2 - ZONA7 0-41-30-42-216 PRAHOVA 2 - ZONA4 2-22-22-22-24
Gr.inferioara G - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 TIMIȘ 1 - ZONA7 3-13-13-13-182 BRAȘOV 2 - ZONA6 4-04-03-13-183 MARAMUREȘ 1 - ZONA8 1-30-41-31-304 MUREȘ 3 - ZONA6 1-30-43-12-235 IAȘI 4 - ZONA1 1-31-32-21-316 PRAHOVA 3 - ZONA4 1-31-33-13-14
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
REZULTATE ORA 17GRUPA D VRANCEA MUREȘ 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite POPESCU-APREOTESEI Mihai MOLDOVAN Horvath Csaba 6 11 9 11 9 11 0 3 Open SOCACI Sorin POLOTCA Ștefan 9 11 7 11 9 11 0 3 Avansați STOICA Săndel SARCANI Andrei 9 11 6 11 11 6 7 11 1 3 Hobby POPA Gelu CSIKI Ioan 11 6 11 8 11 4 3 0 GRUPA D ARAD 1 NEAMȚ Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite ROMAN Bogdan COROIU Andrei 11 4 11 7 14 12 3 0 Open KAPOSTA Victor BUBULAC Cristi 9 11 9 11 6 11 0 3 Avansați GHERMAN Romulus BOBU Ștefan Minodor 6 11 11 9 11 2 11 7 3 1 Hobby DOB?NDĂ Dinu SAVINA Dan 11 1 11 7 11 7 3 0 GRUPA D DâMBOVIȚA ALBA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite DOBRIN Adrian CIOBANU Daniel 11 5 11 5 11 5 3 0 Open ST?NGACIU Alexandru D?RLEA Ioan 11 5 11 9 11 4 3 0 Avansați MATEI Mircea FULOP Attila 11 8 11 9 8 11 4 11 11 7 3 2 Hobby BADEA Mihai ARON Valentin 7 11 11 13 11 8 5 11 1 3 GRUPA E BUZĂU BIHOR 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite COSTACHE Laurențiu SAVU Cristian 5 11 3 11 3 11 0 3 Open CODREANU Laurențiu VAIDA Sorin 11 13 9 11 8 11 0 3 Avansați GHEORGHIȚĂ Vasile ROATIȘ Gheorghe 11 6 11 6 8 11 5 11 11 9 3 2 Hobby SERBAN Adi Iulian CULDA Andrei 11 5 8 11 11 7 13 11 3 1 GRUPA E CLUJ 2 SIBIU 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite MARCHIȘ Maximilian DANELIUC Gabi 11 6 11 7 11 5 3 0 Open IRIMIA Sorin jr. BĂRBULESCU Dan 10 12 11 5 11 1 119 3 1 Avansați TOFENI Ovidiu BĂRDAȘ Patrick 10 12 11 13 8 11 0 3 Hobby ARICIU George ROTARIU Andrei 11 13 9 11 8 11 0 3 GRUPA E GORJ IAȘI 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite SĂCELEANU Bogdan SUMĂNARU Cătălin 11 7 2 11 11 9 13 11 3 1 Open BOTĂNEL Eduard IACOB Gabriel 11 7 11 6 11 9 3 0 Avansați TĂTARU Tiberiu ROBU Mihai 9 11 7 11 7 11 0 3 Hobby MAREȘ Cristian CIURLICĂ Mugurel 11 8 11 8 11 7 3 0 GRUPA F PRAHOVA 2 IAȘI 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite GRIGORE Alexandru ALBU Vlad 4 11 11 9 11 9 5 11 6 11 2 3 Open BIVOLARU Marius DRĂGAN Petru Ioan 11 6 11 5 8 11 4 11 11 9 3 2 Avansați NIȚU Șerban DONISAN Costel 11 8 9 11 11 8 8 11 7 11 2 3 Hobby ENACHE Ciprian STAVARACHE Florentin 11 3 7 11 11 5 5 11 11 6 3 2 GRUPA F BUCUREȘTI SIBIU 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite MACARENCO Andrei GOVOREANU Florin 11 9 11 6 9 11 11 7 3 1 Open ISTRATE Cristian BARAC Marius 11 5 11 6 9 11 9 11 11 9 3 2 Avansați DINU Gheorghe MANIȚIU Florin 11 6 11 7 9 11 8 11 12 14 2 3 Hobby VĂIREANU Dănuț Ionel BARDAS Mark 11 5 11 6 11 5 3 0 GRUPA F BIHOR 2 CLUJ 3 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 0 4 Elite ȚIC Ioan ZAMBLĂU Ionuț 11 8 8 11 6 11 9 11 1 3 Open CURPAS Ioan VASS Alexander 8 11 6 11 9 11 0 3 Avansați CHEREGI Nelu SOLYOM Sandor 10 12 11 7 8 11 6 11 1 3 Hobby MOLDOVAN Andrei PASCALĂU Cristian 9 11 11 4 11 7 6 11 11 13 2 3 GRUPA G PRAHOVA 3 BRAȘOV 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite BĂLAN Mihai ROMAN Iulian 8 11 10 12 6 11 0 3 Open MARIAN Bogdan VLĂDOIU Gelu 5 11 7 11 8 11 0 3 Avansați ENACHE Puiu Adrian KIS Istvan 12 10 11 5 8 11 11 5 3 1 Hobby BANU Dan APOPEI Rareș Gabriel 5 11 5 11 9 11 0 3 GRUPA G TIMIȘ 1 MARAMUREȘ 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite MUTRESCU Eugen GALBĂN Călin 11 8 11 3 11 9 3 0 Open JURESCU Sorin MAL Denis 11 8 11 9 11 2 3 0 Avansați MITAR Marius Tiberiu LAYIS Rita 11 1 11 4 11 4 3 0 Hobby VELA Gabriel CURTEA Lucas 11 4 11 5 10 12 9 11 11 13 2 3 GRUPA G IAȘI 4 MUREȘ 3 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite NICOLAICIUC Ovidiu MOTORGA Dorin 11 9 11 9 14 12 3 0 Open NICU Constantin KANTOR Imre-Zoltan 11 5 5 11 11 4 11 5 3 1 Avansați APARASCHIVEI Bogdan BUCUR Alin Adrian 2 11 9 11 5 11 0 3 Hobby BUSTIUC Răzvan DECSEI Emma 10 12 11 9 9 11 13 15 1 3 GRUPA A ARAD 2 IAȘI 3 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite ARDELEAN Raul CIORTESCU Cristi 11 3 11 5 10 12 6 11 10 12 2 3 Open DAROȚI Florin ANDREI Radu Alexandru 11 6 10 12 11 6 11 5 3 1 Avansați SZIVERY Adrian BARABANCEA Lili 11 8 11 9 12 10 3 0 Hobby LERIC David GALCA Cristian 11 8 10 12 11 9 10 12 7 11 2 3 GRUPA A SĂLAJ CLUJ 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite PETRUȘ Florin MICAN Nicolae 11 9 11 5 7 11 11 6 3 1 Open HUSA Gelu GOIA Alina 15 13 11 8 15 13 3 0 Avansați DIMENY Alex PIPER Petru 2 11 7 11 11 7 11 7 7 11 2 3 Hobby BIRTALAN Attila CREȚA Petru 13 11 9 11 11 4 14 12 3 1 GRUPA A HARGHITA MUREȘ 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite JOZSA Zoltan SIMON Csaba 6 11 3 11 10 12 0 3 Open TAMAS Szilard GECSE Alpar 11 6 11 5 11 8 3 0 Avansați HEJA Zoltan LOSONCZI Denes 11 2 11 9 8 11 11 13 11 8 3 2 Hobby ANGI Zoltan SABĂU Mircea 7 11 11 6 11 8 9 11 12 10 3 2 GRUPA B BOTOȘANI TULCEA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite GROSU Alexandru PANCRAT Cristian 11 2 11 8 11 5 3 0 Open PRALEA Marius Dan GHERASIM Iulian 6 11 11 7 5 11 4 11 1 3 Avansați SĂLĂVĂSTRU Petru NICULACHE Chirică 11 5 11 8 6 11 8 11 2 11 2 3 Hobby VĂCULIȘTEANU Ionuț RAUSCHE Valentin 11 6 7 11 5 11 12 10 9 11 2 3 GRUPA B BRAȘOV 1 BISTRIȚA-NĂSĂUD 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite ȘTEFAN Patrick APIAN Florin 9 11 9 11 6 11 0 3 Open PĂDURARIU Costel MĂEREAN Claudiu 3 11 11 5 7 11 5 11 1 3 Avansați LOGHIN Florin POP Ioan 5 11 11 3 11 9 11 8 3 1 Hobby MALENE Petru CRISTEA Daniel 11 4 11 6 11 8 3 0 GRUPA B HUNEDOARA PRAHOVA 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite PAVEL Călin FRĂȚILĂ Robert 14 16 5 11 7 11 0 3 Open GEORGESCU Constantin AVRAM Nicolae 11 7 12 10 11 9 3 0 Avansați STOICA Mihai ENE Florin 12 14 8 11 12 10 6 11 1 3 Hobby OPREAN Andrei VRASTI Iulian 7 11 12 10 9 11 6 11 1 3
- Aprecieri 2
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara A - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 MUREȘ 1 - ZONA6 3-12-24-02-262 HARGHITA - ZONA6 2-21-33-14-053 SĂLAJ - ZONA8 1-32-21-33-134 ARAD 2 - ZONA7 2-23-13-12-265 CLUJ 1 - ZONA8 0-41-32-23-136 IAȘI 3 - ZONA1 2-20-41-31-31
Gr.inferioara B - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 PRAHOVA 1 - ZONA4 3-11-34-01-342 HUNEDOARA - ZONA7 4-02-22-23-163 BRAȘOV 1 - ZONA6 1-30-41-31-304 BOTOȘANI - ZONA1 3-12-23-14-075 BISTRIȚA-NĂSĂUD 2 - ZONA8 0-42-20-41-316 TULCEA - ZONA2 3-11-33-13-16
Gr.inferioara C - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 SUCEAVA - ZONA1 3-13-12-23-172 TIMIȘ 2 - ZONA7 3-14-01-33-163 COVASNA - ZONA6 1-31-33-12-234 MARAMUREȘ 2 - ZONA8 1-30-41-30-405 ARGEȘ - ZONA5 2-23-14-04-076 BISTRIȚA-NĂSĂUD 1 - ZONA8 1-31-32-20-41
Gr.inferioara D - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 ARAD 1 - ZONA7 4-03-13-162 MUREȘ 2 - ZONA6 3-13-11-343 NEAMȚ - ZONA1 1-31-32-214 ALBA - ZONA8 0-41-33-125 DâMBOVIȚA - ZONA4 1-33-14-046 VRANCEA - ZONA2 1-32-20-41
Gr.inferioara E - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 CLUJ 2 - ZONA8 2-24-02-22-252 BIHOR 1 - ZONA7 3-12-22-243 SIBIU 2 - ZONA6 2-21-30-43-11-334 IAȘI 2 - ZONA1 0-42-24-035 GORJ - ZONA5 2-22-21-33-146 BUZĂU - ZONA4 2-23-11-33
Gr.inferioara F - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 BUCUREȘTI - ZONA3 2-24-02-242 IAȘI 1 - ZONA1 2-22-23-143 SIBIU 1 - ZONA6 2-22-22-234 CLUJ 3 - ZONA8 2-22-22-235 BIHOR 2 - ZONA7 0-41-32-216 PRAHOVA 2 - ZONA4 2-22-22-23
Gr.inferioara G - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 TIMIȘ 1 - ZONA7 3-13-13-162 BRAȘOV 2 - ZONA6 4-04-03-163 MARAMUREȘ 1 - ZONA8 0-41-31-304 MUREȘ 3 - ZONA6 1-30-43-125 IAȘI 4 - ZONA1 1-31-31-306 PRAHOVA 3 - ZONA4 1-33-13-14
Lasă un comentariu:
-
REZULTATE GRUPE ORA 15GRUPA E GORJ BUZĂU Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite SĂCELEANU Bogdan COSTACHE Laurențiu 11 6 11 5 11 4 3 0 Open BOTĂNEL Eduard CODREANU Laurențiu 11 9 9 11 11 5 12 10 3 1 Avansați TĂTARU Tiberiu GHEORGHIȚĂ Vasile 11 8 11 5 7 11 7 11 11 6 3 2 Hobby MAREȘ Cristian SERBAN Adi Iulian 12 10 9 11 4 11 7 11 1 3 GRUPA E IAȘI 2 CLUJ 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 0 4 Elite SUMĂNARU Cătălin MARCHIȘ Maximilian 8 11 5 11 11 13 0 3 Open IACOB Gabriel IRIMIA Sorin jr. 6 11 3 11 1 11 0 3 Avansați ROBU Mihai BĂDESCU Tudor 8 11 11 7 8 11 7 11 1 3 Hobby CIURLICĂ Mugurel ARICIU George 4 11 5 11 7 11 0 3 GRUPA E SIBIU 2 BIHOR 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite DANELIUC Gabi SAVU Cristian 10 12 11 7 8 11 11 4 9 11 2 3 Open BĂRBULESCU Dan VAIDA Sorin 7 11 8 11 6 11 0 3 Avansați BĂRDAȘ Patrick ROATIȘ Gheorghe 11 8 11 6 12 10 3 0 Hobby ROTARIU Andrei CULDA Andrei 6 11 7 11 12 10 11 8 9 11 2 3 GRUPA F BIHOR 2 PRAHOVA 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite ȚIC Ioan GRIGORE Alexandru 7 11 7 11 9 11 11 4 1 3 Open MAXIM Alexandru BIVOLARU Marius 11 7 5 11 8 11 15 13 11 9 3 2 Avansați CHEREGI Nelu NIȚU Șerban 10 12 6 11 10 12 0 3 Hobby MOLDOVAN Andrei ENACHE Ciprian 12 10 9 11 11 3 11 8 3 1 GRUPA F CLUJ 3 BUCUREȘTI Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite ZAMBLĂU Ionuț MACARENCO Andrei 11 5 6 11 10 12 5 11 1 3 Open VASS Alexander ISTRATE Cristian 11 8 9 11 8 11 11 9 11 8 3 2 Avansați SOLYOM Sandor DINU Gheorghe 11 9 8 11 11 9 11 8 3 1 Hobby PASCALĂU Cristian VĂIREANU Dănuț Ionel 11 8 5 11 11 6 10 12 5 11 2 3 GRUPA F SIBIU 1 IAȘI 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite GOVOREANU Florin ALBU Vlad 11 2 6 11 7 11 9 11 1 3 Open BARAC Marius DRĂGAN Petru Ioan 4 11 11 6 8 11 8 11 1 3 Avansați MANIȚIU Florin DONISAN Costel 11 8 11 3 11 8 3 0 Hobby BARDAS Mark STAVARACHE Florentin 11 8 11 9 11 8 3 0 GRUPA G IAȘI 4 PRAHOVA 3 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite NICOLAICIUC Ovidiu BĂLAN Mihai 18 16 11 9 10 12 9 11 9 11 2 3 Open NICU Constantin MARIAN Bogdan 5 11 5 11 3 11 0 3 Avansați APARASCHIVEI Bogdan ENACHE Puiu Adrian 8 11 11 8 11 9 10 12 11 5 3 2 Hobby BUSTIUC Răzvan BANU Dan 8 11 9 11 2 11 0 3 GRUPA G MUREȘ 3 TIMIȘ 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite MOTORGA Dorin MUTRESCU Eugen 6 11 6 11 5 11 0 3 Open KANTOR Imre-Zoltan JURESCU Sorin 3 11 11 8 5 11 11 6 10 12 2 3 Avansați DERZSI Lorand MITAR Marius Tiberiu 9 11 3 11 6 11 0 3 Hobby DECSEI Emma VELA Gabriel 12 14 11 8 11 9 12 14 11 9 3 2 GRUPA G MARAMUREȘ 1 BRAȘOV 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 0 4 Elite GALBĂN Călin ROMAN Iulian 7 11 6 11 9 11 0 3 Open MAL Denis BOKOR Zoltan Jr. 8 11 12 10 3 11 7 11 1 3 Avansați LAYIS Rita KIS Istvan 4 11 5 11 7 11 0 3 Hobby CURTEA Lucas APOPEI Rareș Gabriel 10 12 8 11 9 11 0 3 GRUPA A IAȘI 3 HARGHITA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite CIORTESCU Cristi JOZSA Zoltan 9 11 13 11 9 11 5 11 1 3 Open ANDREI Radu Alexandru TAMAS Szilard 10 12 10 12 4 11 0 3 Avansați BARABANCEA Lili HEJA Zoltan 12 10 9 11 11 8 6 11 16 18 2 3 Hobby GALCA Cristian ANGI Zoltan 11 6 7 11 12 10 11 4 3 1 GRUPA A MUREȘ 1 SĂLAJ Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite SIMON Csaba PETRUȘ Florin 11 6 12 10 11 4 3 0 Open GECSE Alpar HUSA Gelu 11 5 11 2 11 8 3 0 Avansați LOSONCZI Denes DIMENY Alex 11 6 7 11 7 11 8 11 1 3 Hobby SABĂU Mircea BIRTALAN Attila 11 8 7 11 11 1 8 11 11 7 3 2 GRUPA A CLUJ 1 ARAD 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite MICAN Nicolae ARDELEAN Raul 11 9 11 8 11 7 3 0 Open GOIA Alina DAROȚI Florin 11 8 8 11 12 10 4 11 5 11 2 3 Avansați PIPER Petru SZIVERY Adrian 11 8 3 11 11 9 9 11 11 2 3 2 Hobby CREȚA Petru LERIC David 9 11 5 11 9 11 0 3 GRUPA B TULCEA HUNEDOARA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite PANCRAT Cristian PAVEL Călin 7 11 11 8 7 11 10 12 1 3 Open GHERASIM Iulian GEORGESCU Constantin 8 11 8 11 6 11 0 3 Avansați NICULACHE Chirică STOICA Mihai 8 11 8 11 7 11 0 3 Hobby RAUSCHE Valentin OPREAN Andrei 11 6 11 8 9 11 11 9 3 1 GRUPA B PRAHOVA 1 BRAȘOV 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite FRĂȚILĂ Robert ȘTEFAN Patrick 11 7 11 8 11 5 3 0 Open AVRAM Nicolae PĂDURARIU Costel 7 11 11 8 11 9 18 16 3 1 Avansați ENE Florin LOGHIN Florin 9 11 11 9 8 11 11 4 9 11 2 3 Hobby VRASTI Iulian MALENE Petru 11 9 11 7 13 11 3 0 GRUPA B BISTRIȚA-NĂSĂUD 2 BOTOȘANI Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 0 4 Elite APIAN Florin GROSU Alexandru 5 11 7 11 11 7 8 11 1 3 Open MĂEREAN Claudiu PRALEA Marius Dan 8 11 7 11 6 11 0 3 Avansați POP Ioan SĂLĂVĂSTRU Petru 11 4 5 11 8 11 6 11 1 3 Hobby CRISTEA Daniel VĂCULIȘTEANU Ionuț 9 11 5 11 5 11 0 3 GRUPA C BISTRIȚA-NĂSĂUD 1 TIMIȘ 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite DAMIAN Mircea COSTACHE-ROȘIORU Cristian 7 11 11 9 5 11 9 11 1 3 Open JOLDEȘ Adrian NEAG Ioan 8 11 4 11 4 11 0 3 Avansați ȘOȘDEAN Cosmin ORBAN Alexandru 7 11 4 11 11 8 9 11 1 3 Hobby CRISTEA Samuel ORBAN Marius 12 10 11 6 7 11 6 11 12 10 3 2 GRUPA C SUCEAVA COVASNA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite HASNA Cosmin WELKER Ivan 11 8 11 5 9 11 13 11 3 1 Open ZAMFIROAIA Sorin PETHO Mihaly 11 7 9 11 13 11 11 5 3 1 Avansați SOFIAN Corneliu TOMA Dan 12 10 11 8 7 11 11 8 3 1 Hobby SAHLEAN Alexandru Silvestru ELEKES Csaba 8 11 5 11 11 7 12 10 9 11 2 3 GRUPA C ARGEȘ MARAMUREȘ 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 4 0 Elite CORBU Mihai Cosmin ȚICALĂ Vasile jr. 4 11 16 14 14 16 11 5 11 9 3 2 Open TUȚĂ Radu Ionuț MAXIMCIUC Felix 11 7 11 8 11 4 3 0 Avansați OROȘANU Alexandru ȚICALĂ Vasile 11 7 11 7 10 12 11 6 3 1 Hobby DUMITRU Rareș CURTEA Daniel 11 8 11 8 11 5 3 0
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara A - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 MUREȘ 1 - ZONA6 2-24-02-242 HARGHITA - ZONA6 2-21-33-133 SĂLAJ - ZONA8 2-21-33-134 ARAD 2 - ZONA7 2-23-13-155 CLUJ 1 - ZONA8 0-41-33-126 IAȘI 3 - ZONA1 2-21-31-31
Gr.inferioara B - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 PRAHOVA 1 - ZONA4 1-34-01-322 HUNEDOARA - ZONA7 4-02-22-243 BRAȘOV 1 - ZONA6 0-41-31-304 BOTOȘANI - ZONA1 3-12-23-155 BISTRIȚA-NĂSĂUD 2 - ZONA8 0-42-21-316 TULCEA - ZONA2 3-13-13-16
Gr.inferioara C - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 SUCEAVA - ZONA1 3-12-23-152 TIMIȘ 2 - ZONA7 3-14-01-343 COVASNA - ZONA6 1-33-12-234 MARAMUREȘ 2 - ZONA8 1-30-41-305 ARGEȘ - ZONA5 2-23-14-056 BISTRIȚA-NĂSĂUD 1 - ZONA8 1-32-20-41
Gr.inferioara D - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 ARAD 1 - ZONA7 4-03-13-162 MUREȘ 2 - ZONA6 3-13-11-343 NEAMȚ - ZONA1 1-31-32-214 ALBA - ZONA8 0-41-33-125 DâMBOVIȚA - ZONA4 1-33-14-046 VRANCEA - ZONA2 1-32-20-41
Gr.inferioara E - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VICLOC1 CLUJ 2 - ZONA8 2-22-222 BIHOR 1 - ZONA7 2-22-223 SIBIU 2 - ZONA6 0-41-304 IAȘI 2 - ZONA1 2-24-035 GORJ - ZONA5 2-22-226 BUZĂU - ZONA4 2-23-13
Gr.inferioara F - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 BUCUREȘTI - ZONA3 4-02-232 IAȘI 1 - ZONA1 2-23-133 SIBIU 1 - ZONA6 2-22-224 CLUJ 3 - ZONA8 2-22-225 BIHOR 2 - ZONA7 0-41-306 PRAHOVA 2 - ZONA4 2-22-22
Gr.inferioara G - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 TIMIȘ 1 - ZONA7 3-13-142 BRAȘOV 2 - ZONA6 4-03-143 MARAMUREȘ 1 - ZONA8 1-31-304 MUREȘ 3 - ZONA6 0-43-125 IAȘI 4 - ZONA1 1-31-306 PRAHOVA 3 - ZONA4 1-33-12
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
REZULTATE GRUPE ORA 13GRUPA F PRAHOVA 2 SIBIU 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite GRIGORE Alexandru GOVOREANU Florin 14 12 10 12 9 11 10 12 1 3 Open BIVOLARU Marius BARAC Marius 11 3 12 10 11 1 3 0 Avansați NIȚU Șerban MANIȚIU Florin 11 8 11 9 11 8 3 0 Hobby ENACHE Ciprian BARDAS Mark 6 11 11 13 9 11 0 3 GRUPA F IAȘI 1 CLUJ 3 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite ALBU Vlad ZAMBLĂU Ionuț 11 4 9 11 11 6 12 14 12 10 3 2 Open DRĂGAN Petru Ioan VASS Alexander 9 11 11 7 11 6 5 11 12 10 3 2 Avansați DONISAN Costel SOLYOM Sandor 7 11 6 11 8 11 0 3 Hobby STAVARACHE Florentin PASCALĂU Cristian 6 11 5 11 7 11 0 3 GRUPA F BUCUREȘTI BIHOR 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 4 0 Elite MACARENCO Andrei ȚIC Ioan 11 7 11 7 11 6 3 0 Open ISTRATE Cristian CURPAS Ioan 11 5 11 4 8 11 11 9 3 1 Avansați DINU Gheorghe CHEREGI Nelu 11 7 4 11 11 6 8 11 11 7 3 2 Hobby VĂIREANU Dănuț Ionel MOLDOVAN Andrei 17 15 11 6 10 12 11 9 3 1 GRUPA G PRAHOVA 3 MARAMUREȘ 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite BĂLAN Mihai GALBĂN Călin 10 12 11 9 12 14 12 10 11 9 3 2 Open MARIAN Bogdan MAL Denis 10 12 7 11 6 11 0 3 Avansați ENACHE Puiu Adrian LAYIS Rita 11 6 11 6 11 5 3 0 Hobby BANU Dan CURTEA Lucas 11 6 7 11 11 6 15 13 3 1 GRUPA G BRAȘOV 2 MUREȘ 3 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 4 0 Elite ROMAN Iulian MOTORGA Dorin 11 4 11 3 11 8 3 0 Open BOKOR Zoltan Jr. KANTOR Imre-Zoltan 11 5 11 8 11 0 3 0 Avansați KIS Istvan BUCUR Alin Adrian 11 7 11 6 11 8 3 0 Hobby APOPEI Rareș Gabriel DECSEI Emma 11 5 11 6 11 4 3 0 GRUPA G TIMIȘ 1 IAȘI 4 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite MUTRESCU Eugen NICOLAICIUC Ovidiu 11 9 11 9 11 5 3 0 Open JURESCU Sorin NICU Constantin 11 7 11 2 13 11 3 0 Avansați MITAR Marius Tiberiu APARASCHIVEI Bogdan 12 10 11 9 11 6 3 0 Hobby VELA Gabriel BUSTIUC Răzvan 13 11 3 11 4 11 8 11 1 3 GRUPA A CLUJ 1 IAȘI 3 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite MICAN Nicolae CIORTESCU Cristi 8 11 11 3 11 8 11 8 3 1 Open GOIA Alina ANDREI Radu Alexandru 9 11 11 2 11 5 11 5 3 1 Avansați PIPER Petru BARABANCEA Lili 14 12 11 7 11 9 3 0 Hobby CREȚA Petru GALCA Cristian 9 11 10 12 11 13 0 3 GRUPA A ARAD 2 MUREȘ 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite ARDELEAN Raul SIMON Csaba 8 11 2 11 6 11 0 3 Open DAROȚI Florin GECSE Alpar 11 8 11 8 10 12 13 11 3 1 Avansați SZIVERY Adrian LOSONCZI Denes 11 8 7 11 9 11 11 7 10 12 2 3 Hobby LERIC David SABĂU Mircea 11 8 9 11 11 3 11 6 3 1 GRUPA A SĂLAJ HARGHITA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite PETRUȘ Florin JOZSA Zoltan 11 8 9 11 8 11 6 11 1 3 Open HUSA Gelu TAMAS Szilard 5 11 5 11 7 11 0 3 Avansați DIMENY Alex HEJA Zoltan 11 3 12 10 10 12 13 15 11 9 3 2 Hobby BIRTALAN Attila ANGI Zoltan 6 11 11 5 11 6 11 5 3 1 GRUPA B BISTRIȚA-NĂSĂUD 2 TULCEA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite APIAN Florin PANCRAT Cristian 11 6 11 8 9 11 11 5 3 1 Open MĂEREAN Claudiu GHERASIM Iulian 8 11 1 11 9 11 0 3 Avansați POP Ioan NICULACHE Chirică 11 7 7 11 11 8 8 11 5 11 2 3 Hobby CRISTEA Daniel RAUSCHE Valentin 7 11 8 11 6 11 0 3 GRUPA B BOTOȘANI PRAHOVA 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite GROSU Alexandru FRĂȚILĂ Robert 6 11 7 11 4 11 0 3 Open PRALEA Marius Dan AVRAM Nicolae 11 4 11 8 11 6 3 0 Avansați SĂLĂVĂSTRU Petru ENE Florin 3 11 11 9 14 12 11 8 3 1 Hobby VĂCULIȘTEANU Ionuț VRASTI Iulian 8 11 11 5 8 11 13 11 11 8 3 2 GRUPA B BRAȘOV 1 HUNEDOARA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 0 4 Elite ȘTEFAN Patrick PAVEL Călin 12 14 7 11 7 11 0 3 Open PĂDURARIU Costel GEORGESCU Constantin 10 12 5 11 11 8 9 11 1 3 Avansați LOGHIN Florin STOICA Mihai 10 12 10 12 8 11 0 3 Hobby MALENE Petru OPREAN Andrei 7 11 6 11 5 11 0 3 GRUPA C ARGEȘ BISTRIȚA-NĂSĂUD 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 4 0 Elite CORBU Mihai Cosmin DAMIAN Mircea 11 8 11 9 11 8 3 0 Open TUȚĂ Radu Ionuț JOLDEȘ Adrian 11 5 8 11 13 11 7 11 11 7 3 2 Avansați OROȘANU Alexandru ȘOȘDEAN Cosmin 11 5 11 8 11 8 3 0 Hobby DUMITRU Rareș CRISTEA Samuel 12 10 11 9 11 7 3 0 GRUPA C MARAMUREȘ 2 SUCEAVA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite ȚICALĂ Vasile jr. HASNA Cosmin 8 11 11 9 6 11 7 11 1 3 Open MAXIMCIUC Felix ZAMFIROAIA Sorin 11 7 3 11 10 12 10 12 1 3 Avansați ȚICALĂ Vasile SOFIAN Corneliu 11 7 11 3 11 4 3 0 Hobby CURTEA Daniel SAHLEAN Alexandru Silvestru 6 11 6 11 9 11 0 3 GRUPA C COVASNA TIMIȘ 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite WELKER Ivan IANA Remus 11 7 11 8 12 10 3 0 Open PETHO Mihaly NEAG Ioan 6 11 9 11 6 11 0 3 Avansați TOMA Dan ORBAN Alexandru 6 11 2 11 7 11 0 3 Hobby ELEKES Csaba ORBAN Marius 5 11 4 11 3 11 0 3 GRUPA D DâMBOVIȚA VRANCEA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 4 0 Elite DOBRIN Adrian POPESCU-APREOTESEI Mihai 12 10 11 5 11 7 3 0 Open ST?NGACIU Alexandru SOCACI Sorin 11 7 11 4 16 14 3 0 Avansați MATEI Mircea STOICA Săndel 11 6 11 5 11 7 3 0 Hobby BADEA Mihai POPA Gelu 10 12 11 9 5 11 11 7 11 7 3 2 GRUPA D ALBA ARAD 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 0 4 Elite CIOBANU Daniel ROMAN Bogdan 7 11 8 11 8 11 0 3 Open D?RLEA Ioan KAPOSTA Victor 5 11 7 11 6 11 0 3 Avansați FULOP Attila GHERMAN Romulus 7 11 7 11 7 11 0 3 Hobby ARON Valentin DOB?NDĂ Dinu 6 11 8 11 11 8 9 11 1 3 GRUPA D NEAMȚ MUREȘ 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite COROIU Andrei MOLDOVAN Horvath Csaba 11 6 10 12 9 11 9 11 1 3 Open BUBULAC Cristi POLOTCA Ștefan 11 0 0 11 0 11 0 11 1 3 Avansați BOBU Ștefan Minodor SARCANI Andrei 11 9 11 6 11 9 3 0 Hobby SAVINA Dan CSIKI Ioan 11 9 9 11 8 11 9 11 1 3
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara A - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 MUREȘ 1 - ZONA6 4-02-232 HARGHITA - ZONA6 1-33-123 SĂLAJ - ZONA8 1-33-124 ARAD 2 - ZONA7 3-13-145 CLUJ 1 - ZONA8 0-41-306 IAȘI 3 - ZONA1 2-21-31
Gr.inferioara B - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 PRAHOVA 1 - ZONA4 4-01-322 HUNEDOARA - ZONA7 2-22-223 BRAȘOV 1 - ZONA6 1-31-304 BOTOȘANI - ZONA1 2-23-135 BISTRIȚA-NĂSĂUD 2 - ZONA8 0-42-216 TULCEA - ZONA2 3-13-14
Gr.inferioara C - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 SUCEAVA - ZONA1 2-23-132 TIMIȘ 2 - ZONA7 4-01-323 COVASNA - ZONA6 3-12-234 MARAMUREȘ 2 - ZONA8 0-41-305 ARGEȘ - ZONA5 2-23-136 BISTRIȚA-NĂSĂUD 1 - ZONA8 1-32-21
Gr.inferioara D - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 ARAD 1 - ZONA7 3-13-142 MUREȘ 2 - ZONA6 3-11-323 NEAMȚ - ZONA1 1-32-214 ALBA - ZONA8 1-33-125 DâMBOVIȚA - ZONA4 1-33-126 VRANCEA - ZONA2 1-32-21
Gr.inferioara E - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 CLUJ 2 - ZONA8 2-22-222 BIHOR 1 - ZONA7 2-22-223 SIBIU 2 - ZONA6 0-41-304 IAȘI 2 - ZONA1 2-24-035 GORJ - ZONA5 2-22-226 BUZĂU - ZONA4 2-23-13
Gr.inferioara F - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 BUCUREȘTI - ZONA3 2-212 IAȘI 1 - ZONA1 3-123 SIBIU 1 - ZONA6 2-214 CLUJ 3 - ZONA8 2-215 BIHOR 2 - ZONA7 1-306 PRAHOVA 2 - ZONA4 2-21
Gr.inferioara G - Echipe-Nr Nume si prenume - Localitate 123456PctLOC1 TIMIȘ 1 - ZONA7 3-122 BRAȘOV 2 - ZONA6 3-123 MARAMUREȘ 1 - ZONA8 1-304 MUREȘ 3 - ZONA6 3-125 IAȘI 4 - ZONA1 1-306 PRAHOVA 3 - ZONA4 1-30
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
REZULTATE GRUPE ORA 11GRUPA G TIMIȘ 1 PRAHOVA 3 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite MUTRESCU Eugen BĂLAN Mihai 12 10 11 5 11 4 3 0 Open JURESCU Sorin MARIAN Bogdan 11 7 11 5 11 8 3 0 Avansați MITAR Marius Tiberiu ENACHE Puiu Adrian 11 6 11 6 11 9 3 0 Hobby VELA Gabriel BANU Dan 10 12 10 12 3 11 0 3 GRUPA G IAȘI 4 BRAȘOV 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite NICOLAICIUC Ovidiu ROMAN Iulian 3 11 4 11 7 11 0 3 Open NICU Constantin VLĂDOIU Gelu 11 5 11 6 11 4 3 0 Avansați APARASCHIVEI Bogdan KIS Istvan 8 11 6 11 11 7 6 11 1 3 Hobby BUSTIUC Răzvan APOPEI Rareș Gabriel 11 9 9 11 9 11 1 11 1 3 GRUPA G MUREȘ 3 MARAMUREȘ 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite MOTORGA Dorin GALBĂN Călin 3 11 4 11 7 11 0 3 Open KANTOR Imre-Zoltan MAL Denis 9 11 11 13 11 6 13 11 12 10 3 2 Avansați BUCUR Alin Adrian LAYIS Rita 11 9 11 3 11 6 3 0 Hobby DECSEI Emma CURTEA Lucas 9 11 11 4 7 11 12 10 11 7 3 2 GRUPA A IAȘI 3 SĂLAJ Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite CIORTESCU Cristi PETRUȘ Florin 6 11 13 15 13 15 0 3 Open ANDREI Radu Alexandru HUSA Gelu 9 11 10 12 11 2 12 14 1 3 Avansați BARABANCEA Lili DIMENY Alex 11 6 6 11 7 11 7 11 1 3 Hobby GALCA Cristian BIRTALAN Attila 11 7 10 12 11 6 11 6 3 1 GRUPA A HARGHITA ARAD 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 1 3 Elite JOZSA Zoltan ARDELEAN Raul 13 11 6 11 6 11 10 12 1 3 Open TAMAS Szilard DAROȚI Florin 11 13 9 11 8 11 0 3 Avansați HEJA Zoltan SZIVERY Adrian 9 11 12 10 9 11 16 14 11 8 3 2 Hobby ANGI Zoltan LERIC David 11 8 9 11 9 11 7 11 1 3 GRUPA A MUREȘ 1 CLUJ 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 4 0 Elite SIMON Csaba MICAN Nicolae 11 6 11 4 11 4 3 0 Open GECSE Alpar GOIA Alina 7 11 15 13 4 11 11 9 11 9 3 2 Avansați LOSONCZI Denes PIPER Petru 11 4 11 7 9 11 5 11 11 6 3 2 Hobby SABĂU Mircea CREȚA Petru 12 10 11 7 6 11 7 11 11 3 3 2 GRUPA B TULCEA BRAȘOV 1 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite PANCRAT Cristian ȘTEFAN Patrick 8 11 12 14 8 11 0 3 Open GHERASIM Iulian PĂDURARIU Costel 4 11 11 5 11 5 6 11 11 9 3 2 Avansați NICULACHE Chirică LOGHIN Florin 11 0 0 11 11 0 11 0 3 1 Hobby RAUSCHE Valentin MALENE Petru 11 9 5 11 11 6 8 11 11 7 3 2 GRUPA B HUNEDOARA BOTOȘANI Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite PAVEL Călin GROSU Alexandru 11 5 11 5 16 14 3 0 Open GEORGESCU Constantin PRALEA Marius Dan 14 16 10 12 10 12 0 3 Avansați STOICA Mihai SĂLĂVĂSTRU Petru 11 7 11 8 6 11 11 9 3 1 Hobby OPREAN Andrei VĂCULIȘTEANU Ionuț 8 11 11 13 11 13 0 3 GRUPA B PRAHOVA 1 BISTRIȚA-NĂSĂUD 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 4 0 Elite FRĂȚILĂ Robert APIAN Florin 11 2 11 6 11 8 3 0 Open AVRAM Nicolae MĂEREAN Claudiu 5 11 11 8 11 6 11 8 3 1 Avansați ENE Florin POP Ioan 11 6 12 10 11 3 3 0 Hobby VRASTI Iulian CRISTEA Daniel 11 0 11 4 5 11 11 8 3 1 GRUPA C BISTRIȚA-NĂSĂUD 1 COVASNA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite DAMIAN Mircea WELKER Ivan 6 11 1 11 5 11 0 3 Open JOLDEȘ Adrian PETHO Mihaly 11 8 10 12 4 11 11 6 4 11 2 3 Avansați ȘOȘDEAN Cosmin TOMA Dan 11 8 11 13 11 5 6 11 11 9 3 2 Hobby CRISTEA Samuel ELEKES Csaba 11 9 8 11 8 11 11 4 11 9 3 2 GRUPA C TIMIȘ 2 MARAMUREȘ 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 4 0 Elite IANA Remus ȚICALĂ Vasile jr. 11 8 8 11 8 11 11 5 11 6 3 2 Open NEAG Ioan MAXIMCIUC Felix 11 1 12 10 11 5 3 0 Avansați ORBAN Alexandru ȚICALĂ Vasile 11 7 11 9 11 4 3 0 Hobby ORBAN Marius CURTEA Daniel 11 4 12 10 13 11 3 0 GRUPA C SUCEAVA ARGEȘ Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite HASNA Cosmin CORBU Mihai Cosmin 11 3 11 4 12 10 3 0 Open ZAMFIROAIA Sorin TUȚĂ Radu Ionuț 8 11 11 9 11 2 11 7 3 1 Avansați SOFIAN Corneliu OROȘANU Alexandru 12 10 9 11 8 11 9 11 1 3 Hobby SAHLEAN Alexandru Silvestru DUMITRU Rareș 8 11 10 12 4 11 0 3 GRUPA D VRANCEA NEAMȚ Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite POPESCU-APREOTESEI Mihai COROIU Andrei 11 6 5 11 9 11 11 13 1 3 Open SOCACI Sorin BUBULAC Cristi 11 7 3 11 3 11 18 20 1 3 Avansați STOICA Săndel BOBU Ștefan Minodor 10 12 11 9 11 9 11 7 3 1 Hobby POPA Gelu SAVINA Dan 11 8 5 11 11 2 11 6 3 1 GRUPA D MUREȘ 2 ALBA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite MOLDOVAN Horvath Csaba CIOBANU Daniel 11 2 11 6 11 3 3 0 Open POLOTCA Ștefan D?RLEA Ioan 11 7 11 9 11 4 3 0 Avansați SARCANI Andrei FULOP Attila 6 11 4 11 12 10 11 9 11 7 3 2 Hobby CSIKI Ioan ARON Valentin 7 11 11 9 7 11 5 11 1 3 GRUPA D ARAD 1 DâMBOVIȚA Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite ROMAN Bogdan DOBRIN Adrian 11 4 13 15 13 11 11 5 3 1 Open KAPOSTA Victor ST?NGACIU Alexandru 15 17 11 9 11 7 4 11 9 11 2 3 Avansați GHERMAN Romulus MATEI Mircea 7 11 11 6 13 11 12 10 3 1 Hobby DOB?NDĂ Dinu BADEA Mihai 8 11 11 2 11 7 11 2 3 1 GRUPA E BUZĂU SIBIU 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 3 1 Elite COSTACHE Laurențiu DANELIUC Gabi 4 11 8 11 5 11 0 3 Open CODREANU Laurențiu BĂRBULESCU Dan 11 6 11 5 11 8 3 0 Avansați GHEORGHIȚĂ Vasile BĂRDAȘ Patrick 11 9 11 5 5 11 9 11 11 7 3 2 Hobby SERBAN Adi Iulian ROTARIU Andrei 11 6 11 8 7 11 11 9 3 1 GRUPA E BIHOR 1 IAȘI 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite SAVU Cristian SUMĂNARU Cătălin 10 12 12 14 10 12 0 3 Open VAIDA Sorin IACOB Gabriel 11 13 5 11 11 6 11 6 11 6 3 2 Avansați ROATIȘ Gheorghe ROBU Mihai 7 11 4 11 3 11 0 3 Hobby CULDA Andrei CIURLICĂ Mugurel 13 11 11 5 11 8 3 0 GRUPA E CLUJ 2 GORJ Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 2 2 Elite MARCHIȘ Maximilian SĂCELEANU Bogdan 11 6 11 5 11 6 3 0 Open IRIMIA Sorin jr. BOTĂNEL Eduard 11 4 11 7 11 8 3 0 Avansați TOFENI Ovidiu TĂTARU Tiberiu 8 11 10 12 7 11 0 3 Hobby ARICIU George MAREȘ Cristian 7 11 11 8 5 11 11 9 5 11 2 3
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: