Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

București, 26-29 aug 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post

    Cred ca am fii fericiti cu totii daca am putea sa stam cu ranga-n sus important e pentru ce folosim ranga si cine o tine-n mana... ... dar totusi sa intrebam poetul... intrebatorul, nu cel cu ranga... !
    Tu poți să o ții, că stai mai mult pe wc! E un pamflet.

    M?ine te ajut cu răspunsul pentru postul 124, trebuie să citesc și nu am timp (vrei o poză să vezi ce fac?)acum sincer nu meriți, mai așteaptă
    Recunosc, la mesajul ăsta m-ai pierdut puțin. Vrei să fi tu întrebătorul și eu cu ranga!? Daca Da , se aprobă!
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • Dl. Gelutu mai faci mult scandal ? ca ma intreaba un prieten si nu stiu ce sa-i raspund !

      Comentariu


      • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post

        Cred ca am fii fericiti cu totii daca am putea sa stam cu ranga-n sus important e pentru ce folosim ranga si cine o tine-n mana... ... dar totusi sa intrebam poetul... intrebatorul, nu cel cu ranga... !
        Sa înțeleg ca ești mai mereu trist?
        Dacă te uitai la micul ecran vedeai la ce folosește! Unii au deschis ușile de la mașină, alții de la apartament. De regula dacă e o ranga sănătoasă se tine în "m?ini" dacă nu, o porți pe picior și de regula o ferești de privirile curioșilor sa nu te compătimească!

        Comentariu


        • Se inscrie Cristian Sabin open București.

          Comentariu


          • Postat în original de buzatu vasile Vezi post

            Sa înțeleg ca ești mai mereu trist?
            Dacă te uitai la micul ecran vedeai la ce folosește! Unii au deschis ușile de la mașină, alții de la apartament. De regula dacă e o ranga sănătoasă se tine în "m?ini" dacă nu, o porți pe picior și de regula o ferești de privirile curioșilor sa nu te compătimească!
            Vasile si tu ai frustrarile tale, ce se intampla cu tine ?

            Comentariu


            • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
              Dl. Gelutu mai faci mult scandal ? ca ma intreaba un prieten si nu stiu ce sa-i raspund !
              Esti un "adevărat" bărbat. Cum de uiți că ai spus de câteva ori că (public) nu mai vorbești cu mine. Adică folosești citate , plus numele meu si acum te întrebi dacă eu fac scandal. Mă faci să renunț ! A crescut săm?nța pusă de tine?
              Te-am rugat să aștepți răspunsul la P124, si tu , cu doi elitiști înscriși faci ce faci să bați recordul la postări de can-can. Pe mine nu mă deranjează, nu te jignesc, răspund pe măsura audienței.
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • Se inscrie Robert Chirila open București.

                Comentariu


                • Postat în original de GeluBv Vezi post

                  Esti un "adevărat" bărbat. Cum de uiți că ai spus de câteva ori că (public) nu mai vorbești cu mine. Adică folosești citate , plus numele meu si acum te întrebi dacă eu fac scandal. Mă faci să renunț ! A crescut săm?nța pusă de tine?
                  Te-am rugat să aștepți răspunsul la P124, si tu , cu doi elitiști înscriși faci ce faci să bați recordul la postări de can-can. Pe mine nu mă deranjează, nu te jignesc, răspund pe măsura audienței.
                  Atentie amaturisti, fiti cu bagare de seama, cine face ca mine ca mine sa pateasca ! Tot ce face acest domn este impecabil si perfect !


                  Tu crezi ca eu nu stiu de ce faci tu scandal, faci scandal ca sa "sperii vanatul", eu zic sa lasi securismele astea departe de acest turneu, mai rau te afunzi... n-ai argumente esti bolnav de furie si nu inteleg motivul ! .... a stiu ti-am "jignit" parchetul ! Scuzati-ma... pot sa retractez ce-am spus, im fac mea culpa... altadata nu mai fac... acum poti inceta ?

                  Comentariu


                  • Georgescu Vlad, București - Avansati
                    Butterfly Viscaria ST | FH: BTY Tenergy 05 | BH: BTY TENERGY 05FX
                    Fotograf de nunta - Website: www.vladgphoto.com

                    Comentariu


                    • Se inscrie Gelu Iulian Vasile open București.

                      Comentariu


                      • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post

                        Vasile si tu ai frustrarile tale, ce se intampla cu tine ?
                        Stai liniștit ca sunt bine Cristi. Nu am treaba cu certurile din post dar când aduci vb de "sindicat" ma faci sa pun "m?na pe rangă" Alta idee mai teribilista eu nu am mai auzit. Poate facem și o "casa de avocatura" sa ne apere interesele ca avem cu cine și dacă nu, mergem pana la CEDO! Ideea e ca nu putem sa aj pana acolo în plimbare cu m?inile în buzunar și cu ruxacul în spate! Treb sa scoatem"banul" și aici e mai greu pt unii!

                        Comentariu


                        • Domnilor lucrurile devin grave....eu sper ca dupa concursul de la Fieni o sa reveniti la sentimente mai bune..........hai sa ne mai si amuzam:

                          Comentariu


                          • Postat în original de buzatu vasile Vezi post

                            Stai liniștit ca sunt bine Cristi. Nu am treaba cu certurile din post dar când aduci vb de "sindicat" ma faci sa pun "m?na pe rangă" Alta idee mai teribilista eu nu am mai auzit. Poate facem și o "casa de avocatura" sa ne apere interesele ca avem cu cine și dacă nu, mergem pana la CEDO! Ideea e ca nu putem sa aj pana acolo în plimbare cu m?inile în buzunar și cu ruxacul în spate! Treb sa scoatem"banul" și aici e mai greu pt unii!
                            Sunt de acord cu tine dar cand avem "cazuri complicate" ca acestea cum le putem trata. Colegul nostru e din alt film cu o regie clara, exista remediu pentru asa ceva. Mi-am cerut scuze ca am jignit parchetul imi fac mea culpa twice... cer si scuze directorului de la parchete daca e nevoie... dar vad ca omul nostru nu se mai opreste. ...ma poti sfatuii ce pot sa fac in acest caz ?

                            Comentariu


                            • Khashan Salem -Avansati
                              Alexandroaie Emanuel - Avansati
                              Blade : Butterfly Viscaria
                              FH: Dignics 09C
                              BH: Tenergy 05 Hard

                              Comentariu


                              • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                Sunt de acord cu tine dar cand avem "cazuri complicate" ca acestea cum le putem trata. Colegul nostru e din alt film cu o regie clara, exista remediu pentru asa ceva. Mi-am cerut scuze ca am jignit parchetul imi fac mea culpa twice... cer si scuze directorului de la parchete daca e nevoie... dar vad ca omul nostru nu se mai opreste. ...ma poti sfatuii ce pot sa fac in acest caz ?
                                Te sfătuiesc eu. Taci , că ești habarnist!
                                Hobby: Motoare si ski !
                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                Comentariu


                                • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                  Sunt de acord cu tine dar cand avem "cazuri complicate" ca acestea cum le putem trata. Colegul nostru e din alt film cu o regie clara, exista remediu pentru asa ceva. Mi-am cerut scuze ca am jignit parchetul imi fac mea culpa twice... cer si scuze directorului de la parchete daca e nevoie... dar vad ca omul nostru nu se mai opreste. ...ma poti sfatuii ce pot sa fac in acest caz ?
                                  Sa nu mai răspunzi

                                  Comentariu


                                  • Chirica Alexandru - București - open

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Brulea Petre Vezi post

                                      Sa nu mai răspunzi
                                      Cred ca da... asta e solutia, dar oare dl. Vladoiu se opreste ?

                                      Comentariu


                                      • Actualizare liste :

                                        Hobby

                                        Gorneanu Andrei mp 9 04 București
                                        Ivan Tiberiu mp 7 01 București
                                        Danila Eugeniu mp 6 53 București
                                        Mavrodin Cristian mp 5 00 Oltenita
                                        Buzoianu Eduard mp 4 00 Oltenita
                                        Cocotan Vasile np 0 Oltenita
                                        Anghel Andrei mp 0 București - jucator nou, nu se afla in baza de date.
                                        Gosea Denis mp 0 București - jucator nou, nu se afla in baza de date.

                                        Avansati

                                        Popescu Radu mp 19 83 Arad
                                        Zaharia Puiu mp 17 77 București
                                        Curelea Petre mp 16 63 Lehliu Gara
                                        Băluță Silviu mp 14 21 București
                                        Enculescu Mihaita mp 13 13 București
                                        Baicu Claudiu mp 12 76 București
                                        Constantin Eduard mp 12 67 București
                                        Constantin Mihaela mp 12 01 București
                                        Georgescu Vlad mp 12 00 București
                                        Cristescu Cristian mp 11 28 București
                                        Burcea Daniel mp 10 88 București
                                        Boteanu Nicu mp 9 13 București
                                        Ciobanu Marius mp 8 55 București
                                        Matea Aurelian mp 5.92 București
                                        Stoicescu Gheorghe mp 5.48 Iedera
                                        Irimia Marian mp 6 28 București
                                        Alexandroaie Emanuel mp 5. 7 București
                                        Paul Chiriac mp 0 Drobeta Turnu Severin
                                        Khasham Salem Mp 0 București Jucator nou

                                        Open

                                        Chirila Robert mp 32. 8 București
                                        Gavrila Aurel mp 31 22 București
                                        Sabin Cristian mp 29 7 București
                                        Istrate Cristian mp 29 04 București
                                        Crăciun David Mihai mp 29 37 București
                                        Sandu Ștefan mp 28 06 București
                                        Vasile Gelu Iulian mp 26. 5 București
                                        Popescu Eugen mp 21.83 București
                                        Campean Adrian mp 21 61 București
                                        Lazar Ion mp 22 05 București
                                        Guluta Florin mp 20 92 București
                                        Paul Cosmin Sebastian mp 20 48 București
                                        Docan Cristian mp 19 06 București
                                        Chirica Alexandru mp 18 59 București
                                        Saitan Claudiu mp 0 București
                                        Vlad Iordache mp 0 București

                                        Elite

                                        ​​​​​​​Secu Valeriu mp 40 05 București
                                        Arabagiu ​​​​​​​Marius mp 38 01 București
                                        Ionașcu Gabriel mp 27 54 București
                                        Papacu Bejoli mp 26 91 București
                                        Laura Stoica mp 0 București
                                        Radu Aurel mp 0 București

                                        Comentariu


                                        • Se retrage marius arabagiu - elite

                                          Comentariu


                                          • Catana Claudiu - București - Open

                                            Comentariu


                                            • Se transfera de la elite la open Bejouli Papacu, Gabriel Ionascu si Aurel Radu.

                                              Comentariu


                                              • Actualizare liste :

                                                Hobby

                                                01. Gorneanu Andrei mp 9 04 București
                                                02. Ivan Tiberiu mp 7 01 București
                                                03. Danila Eugeniu mp 6 53 București
                                                04. Mavrodin Cristian mp 5 00 Oltenita
                                                05. Buzoianu Eduard mp 4 00 Oltenita
                                                06. Cocotan Vasile np 0 Oltenita
                                                07. Anghel Andrei mp 0 București - jucator nou, nu se afla in baza de date.
                                                08. Gosea Denis mp 0 București - jucator nou, nu se afla in baza de date.

                                                Avansati

                                                01. Popescu Radu mp 19 83 Arad
                                                02. Zaharia Puiu mp 17 77 București
                                                03. Curelea Petre mp 16 63 Lehliu Gara
                                                04. Băluță Silviu mp 14 21 București
                                                05. Enculescu Mihaita mp 13 13 București
                                                06. Baicu Claudiu mp 12 76 București
                                                07. Constantin Eduard mp 12 67 București
                                                08. Constantin Mihaela mp 12 01 București
                                                09. Georgescu Vlad mp 12 00 București
                                                10. Cristescu Cristian mp 11 28 București
                                                11. Burcea Daniel mp 10 88 București
                                                12. Boteanu Nicu mp 9 13 București
                                                13. Ciobanu Marius mp 8 55 București
                                                14. Matea Aurelian mp 5.92 București
                                                15. Stoicescu Gheorghe mp 5.48 Iedera
                                                16. Irimia Marian mp 6 28 București
                                                17. Alexandroaie Emanuel mp 5. 7 București
                                                18. Paul Chiriac mp 0 Drobeta Turnu Severin
                                                19. Khasham Salem Mp 0 București Jucator nou

                                                Open

                                                01. Chirila Robert mp 32. 8 București
                                                02. Gavrila Aurel mp 31 22 București
                                                03. Catană Claudiu mp 31 București
                                                04. Sabin Cristian mp 29 7 București
                                                05. Crăciun David Mihai mp 29 37 București
                                                06. Istrate Cristian mp 29 04 București
                                                07. Sandu Ștefan mp 28 06 București
                                                08. Ionașcu Gabriel mp 27 54 București
                                                09. Papacu Bejoli mp 26 91 București
                                                10. Vasile Gelu Iulian mp 26. 5 București
                                                11. Popescu Eugen mp 21.83 București
                                                12. Campean Adrian mp 21 61 București
                                                13. Lazar Ion mp 22 05 București
                                                14. Guluta Florin mp 20 92 București
                                                15. Paul Cosmin Sebastian mp 20 48 București
                                                16. Docan Cristian mp 19 06 București
                                                17. Chirica Alexandru mp 18 59 București
                                                18. Vlad Iordache mp 0 București
                                                19. Radu Aurel mp 0 București
                                                20. Saitan Claudiu mp 0 București


                                                Elite

                                                01. Secu Valeriu mp 40 05 București
                                                02. Laura Stoica mp 0 București

                                                Comentariu


                                                • Dan Petrov, elite....

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de GeluBv Vezi post

                                                    Te sfătuiesc eu. Taci , că ești habarnist!
                                                    Gelutu ,înțeleg o pedeapsă cu o pauză de 2,3 ani da nu pe viață că nu a omor?t pe nimeni, dacă tot am scăpat de de covid dai și lu Cornel Dena o șansă să continue și el în circ...uit ,a... dacă iar recidivează va dau dreptate...hai să vedem ce se întâmplă

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X