Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

București, 26-29 aug 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de armani Vezi post

    Din cate observ, e pe pct. de a se isca o noua controversa ......dar ma uit siderat la lista de inscrieri si nu inteleg care e pb!!
    De data asta, Cristi are dreptate in totalitate...Cum sa tii un turneulpt. un jucator? Atentie, este vorba de turneul de Elite, nu de celelalte 3 turnee (Open etc.).
    Cu o zi inainte de disputarea turneului, pe lista de inscrieri la Elite e un singur jucator, si acela din Buc.
    Care sunt jucatorii care si-au platit cazarea si nu mai pot veni, deaorece nu se mai tine turneul la Elite??
    Oameni buni, inainte de a scrie ceva pe forum, treceti si prin filtrul gandiri .....
    Stimate domn, nu doresc sa ma contrazic/:cert cu dvs. sau cu cineva de aici, dar, va rog frumos, mai usor cu astfel de sugestii gen " filtrul gandirii" si cititi cu atentie, va rog, ce scrie organizatorul " daca la elite nu sunt minim sase jucatori turneul nu se mai disputa" . Turneul se anuleaza, nu o anumita categorie, domnule. Nu exista 3-4 turnee intr-unul singur. Exista: una; doua, trei sau patru categorii intr-un singur turneu. De asemenea, daca veti citi si regulamentul Amatur 2021, pct. 5.3, veti constata faptul ca in orice varianta nu se poate organiza un turneu fara o categorie din cele patru. In schimb se pot comasa categoriile A+ H, E+ O , E+O+A, H..s.a.m.d
    Multumesc.

    Comentariu


    • Postat în original de Popescu Radu Vezi post

      In schimb se pot comasa categoriile A+ H, E+ O , E+O+A, H..s.a.m.d
      Hello. Pe mine nu m-ar deranja sa joc impotriva unor jucatori de Elite daca se pot comasa categoriile. Din contra, faceti grupele si puneti-ma in grupa cu cei mai tari/rai/buni/valorosi jucatori de la Elite.

      Comentariu


      • Bună,

        ?n primul rand îmi pare rău și ne cerem scuze pentru toată povestea creata în jurul vorbelor neadecvate schimbate între Cristian Istrate și dl Gelu din Brașov, discuție care nu ne reprezinta și nu reprezinta nici tenisul de masa sau sportivitatea!

        Noi, Top Spin din București, ne am dat acordul pentru pentru a organiza un turneu Amatur de tip B la noi în sala, cu condiția sa fim ajutați de persoane care se pricep sa folosească programul AmaTur, pentru ca noi nu știm sa îl folosim, moment în care Cristian Istrate a spus ca se ocupa el și va fi ajutat de dl Gelu din Brașov!

        Lucrurile au degenereat pentru ca cei doi nu au ajuns la un consens, dl Gelu din Brașov a motivat ca a fost în concediu și nu a putut ?ntocmi listele asa cum promisese, iar Cristi Istrate nu a stiut sa le facă, iar cei interesați de a se înscrie pentru a prinde loc la concurs nu știau dacă mai sunt disponibile poziții eligibile, neexist?nd nici un tabel, lista etc ?ntocmite!

        Consideram ca acest forum este pentru discuții despre tenis de masă și nu despre vedete personale, fapt pe care îl dezaprobam și consideram ca cei care fac aceste lucruri ar trebui sa fie avertizati de către administratorii acestui forum!

        Laura Stoica

        Comentariu


        • Nu am citit regulamentul insa nu imi aduc aminte sa fi vazut vreodata un turneu H, A si O/E .... poate mi-a scapat mie ... dar cred ca ar trebui sa fie H/A si O/E ... iar in aceasta formula lucrurile s-ar complica iar avand in vedere ca numarul celor inscrisi la cele 2 categorii H si A va depasi numarul maxim de locuri... Plus ca vor ramane 2 zile in loc de 3 si sunt schimbari prea din scurt ...

          Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk

          Blade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
          Fh: Butterfly Glayzer
          Bh: Butterfly Glayzer 09C

          Comentariu


          • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
            Nu am citit regulamentul insa nu imi aduc aminte sa fi vazut vreodata un turneu H, A si O/E .... poate mi-a scapat mie ... dar cred ca ar trebui sa fie H/A si O/E ... iar in aceasta formula lucrurile s-ar complica iar avand in vedere ca numarul celor inscrisi la cele 2 categorii H si A va depasi numarul maxim de locuri... Plus ca vor ramane 2 zile in loc de 3 si sunt schimbari prea din scurt ...

            Trimis de pe al meu SM-N986B folosind Tapatalk
            Nu cred ca am fost inteles. Sugestia / rugamintea mea, era/eate de a nu se anula turneul, ci de a se comasa Elite+Open, avand in vedere existenta unui singur jucator la Elite. Iar la celelate doua categorii, respectiv Hobby si Avansati, sa ramana cum a fost stabilit.

            Comentariu


            • Postat în original de Stoica Laura-Lucia Vezi post
              Bună,

              ?n primul rand îmi pare rău și ne cerem scuze pentru toată povestea creata în jurul vorbelor neadecvate schimbate între Cristian Istrate și dl Gelu din Brașov, discuție care nu ne reprezinta și nu reprezinta nici tenisul de masa sau sportivitatea!

              Noi, Top Spin din București, ne am dat acordul pentru pentru a organiza un turneu Amatur de tip B la noi în sala, cu condiția sa fim ajutați de persoane care se pricep sa folosească programul AmaTur, pentru ca noi nu știm sa îl folosim, moment în care Cristian Istrate a spus ca se ocupa el și va fi ajutat de dl Gelu din Brașov!

              Lucrurile au degenereat pentru ca cei doi nu au ajuns la un consens, dl Gelu din Brașov a motivat ca a fost în concediu și nu a putut ?ntocmi listele asa cum promisese, iar Cristi Istrate nu a stiut sa le facă, iar cei interesați de a se înscrie pentru a prinde loc la concurs nu știau dacă mai sunt disponibile poziții eligibile, neexist?nd nici un tabel, lista etc ?ntocmite!

              Consideram ca acest forum este pentru discuții despre tenis de masă și nu despre vedete personale, fapt pe care îl dezaprobam și consideram ca cei care fac aceste lucruri ar trebui sa fie avertizati de către administratorii acestui forum!

              Laura Stoica
              Vă rog să menționați si faptul că v-am contactat telefonic pentru a vă ajuta, si mi-ati spus că nu aveți timp de asa ceva, că se ocupă Istrate Cristian, plus faptul că Dvs nu v-ați dorit acest turneu. Păi pe cine să ajut (? ) sau pe cine să ?nvăț să butoneze (?), cum ați fi procedat în locul meu (?). Să fim serioși, totul a fost preparat de Istrate să nu piardă global-trotineta pe luna asta. Măcar vede si el ce ?nseamnă un Mega-Turneu.

              Referitor la cum se vorbeste , cu mare sportivitate, fac eu un rezumat (cand am timp) să vedem oare de ce!
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • Postat în original de armani Vezi post

                Din cate observ, e pe pct. de a se isca o noua controversa ......dar ma uit siderat la lista de inscrieri si nu inteleg care e pb!!
                De data asta, Cristi are dreptate in totalitate...Cum sa tii un turneulpt. un jucator? Atentie, este vorba de turneul de Elite, nu de celelalte 3 turnee (Open etc.).
                Cu o zi inainte de disputarea turneului, pe lista de inscrieri la Elite e un singur jucator, si acela din Buc.
                Care sunt jucatorii care si-au platit cazarea si nu mai pot veni, deaorece nu se mai tine turneul la Elite??
                Oameni buni, inainte de a scrie ceva pe forum, treceti si prin filtrul gandiri .....
                Prietene nu prea ești atent la ce scriu!!!!
                Am spus clar ca dacă e un singur jucător cu MEDIE de Elite ?(nu Petrov) nscris era normal sa se ia în calcul și aceasta varianta. Dacă anunți ca, dacă nu sunt 6 juc la Elite nu se mai tine fi sigur ca potențialii 1,2....5 jucat de Elite nu se mai înscriu. Eu sunt ferm convins ca dacă nu făcea anunțul 2,3-4 jucat cu medie de Elite se înscriau la concurs

                Comentariu


                • Postat în original de Popescu Radu Vezi post

                  Stimate domn, nu doresc sa ma contrazic/:cert cu dvs. sau cu cineva de aici, dar, va rog frumos, mai usor cu astfel de sugestii gen " filtrul gandirii" si cititi cu atentie, va rog, ce scrie organizatorul " daca la elite nu sunt minim sase jucatori turneul nu se mai disputa" . Turneul se anuleaza, nu o anumita categorie, domnule. Nu exista 3-4 turnee intr-unul singur. Exista: una; doua, trei sau patru categorii intr-un singur turneu. De asemenea, daca veti citi si regulamentul Amatur 2021, pct. 5.3, veti constata faptul ca in orice varianta nu se poate organiza un turneu fara o categorie din cele patru. In schimb se pot comasa categoriile A+ H, E+ O , E+O+A, H..s.a.m.d
                  Multumesc.
                  Da, poate ca Cristi s-a exprimat gresit....banuiesc ca s-a referit la categorie, nu la turneu.
                  Si probabil, dupa cum zicea si Constantin Sursilov, nu cred ca se poate separat H si A si comasat O/E, toate in cadrul aceluiasi turneu. Deci, ce ne facem atunci??
                  SI da, nici eu nu vreau sa ma cert / contrazic cu nimeni....imi cer scuze daca s-a simti cineva jignit de postarea mea.
                  ...... azi e ZIUA internationala a impacarii!! ....
                  Mai ca imi vine sa ma impac si cu Cristi si sa ma inscriu sambata......

                  Comentariu


                  • Postat în original de buzatu vasile Vezi post

                    Prietene nu prea ești atent la ce scriu!!!!
                    Am spus clar ca dacă e un singur jucător cu MEDIE de Elite ?(nu Petrov) nscris era normal sa se ia în calcul și aceasta varianta. Dacă anunți ca, dacă nu sunt 6 juc la Elite nu se mai tine fi sigur ca potențialii 1,2....5 jucat de Elite nu se mai înscriu. Eu sunt ferm convins ca dacă nu făcea anunțul 2,3-4 jucat cu medie de Elite se înscriau la concurs
                    Se pare totusi ca nici tu nu esti atent....
                    Eu ma refeream la observatia ca "jucatorii si-au platti cazarea si nu se mai tine turneul"....care sunt acesi jucatori? Petrov, din Buc? Nu vorbeam de viitori inscrisi ...
                    Asta era subiectul, de fapt...

                    Comentariu


                    • întrebare???.......se mai tine turneul?

                      Comentariu


                      • Comasare la Elite+Open, apoi celalalte doua categorii in zile separate, asa ar fi cel mai ok, daca e regulamentar.

                        Comentariu


                        • Gata, nu mai zic nimic....constat ca reusesc sa supar multe persoane .... scopul meu nu e sa ma cert, dar probabil ca nu reusesc sa ma fac inteles!
                          Scuze din nou celor care s-au simtit atacati!
                          O zi buna!

                          Comentariu


                          • Postat în original de Stoica Laura-Lucia Vezi post
                            ... cu condiția sa fim ajutați de persoane care se pricep sa folosească programul AmaTur, pentru ca noi nu știm sa îl folosim...
                            Buna ziua,
                            am stat cu sotul dvs., Florin Stoica, on-line cateva turnee la rand si i-am tot explicat si invatat sa foloseasca programul. Chiar a dus la bun sfarsit niste turnee, singur, fara niciun ajutor din partea mea. Deci a invatat sa foloseasca programul. Ma putea suna acum, in caz ca nu-si mai aducea aminte... Dar probabil e mai usor sa-l faca altcineva si sa nu aveti batai de cap, daca tot nu doreati acest turneu.

                            Comentariu


                            • Și va rog frumos sa nu va mai certați......doar va cunoașteți din Amatour de ceva vreme și va ciondaniti ca niște copii.
                              Sper ca nu am supărat pe nimeni. Va doresc o zi mai înțeleaptă.
                              Rog răspuns la post 185

                              Comentariu


                              • Postat în original de armani Vezi post

                                Da, poate ca Cristi s-a exprimat gresit....banuiesc ca s-a referit la categorie, nu la turneu.
                                Si probabil, dupa cum zicea si Constantin Sursilov, nu cred ca se poate separat H si A si comasat O/E, toate in cadrul aceluiasi turneu. Deci, ce ne facem atunci??
                                SI da, nici eu nu vreau sa ma cert / contrazic cu nimeni....imi cer scuze daca s-a simti cineva jignit de postarea mea.
                                ...... azi e ZIUA internationala a impacarii!! ....
                                Mai ca imi vine sa ma impac si cu Cristi si sa ma inscriu sambata......
                                Esti bine venit,te astept cu drag... nu am apsolut nimic cu tine, chiar daca tu nu aveai acea reactie dl. Vladoiu inventa o reactie.

                                Comentariu


                                • Postat în original de Categoria Incepatori Vezi post
                                  Comasare la Elite+Open, apoi celalalte doua categorii in zile separate, asa ar fi cel mai ok, daca e regulamentar.
                                  Regulamentul Amatur 2021 il gasiti aici:

                                  https://www.tenisdemasa.ro/forum/for...nt-amatur-2021



                                  . 5.3. Organizarea turneelor
                                  5.3.1 Organizarea turneelor de tip B
                                  - număr minim de mese: 2;
                                  - număr minim de participanți 10 și se punctează conform grilei de punctaj;
                                  - pentru derularea unei categorii este nevoie de minim un jucător care se încadrează în categorie, iar punctajul se face conform grilei de punctaj superioare;
                                  - o categorie (E/O/A/H amestecat), două categorii (varianta 1: E/O și A/H, varianta 2: E și O/A/H, varianta 3: E/O/A și H), trei categorii (varianta 1: E/O, A și H, varianta 2: E, O/A și H, varianta 3: E, O și A/H) sau patru categorii (E, O, A și H);

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de buzatu vasile Vezi post

                                    Prietene nu prea ești atent la ce scriu!!!!
                                    Am spus clar ca dacă e un singur jucător cu MEDIE de Elite ?(nu Petrov) nscris era normal sa se ia în calcul și aceasta varianta. Dacă anunți ca, dacă nu sunt 6 juc la Elite nu se mai tine fi sigur ca potențialii 1,2....5 jucat de Elite nu se mai înscriu. Eu sunt ferm convins ca dacă nu făcea anunțul 2,3-4 jucat cu medie de Elite se înscriau la concurs
                                    Erau bine veniti Vasile nu a fost nici cea mai mica intentie sa anulez elitul nici una, evident ca Dan Petrov a vrut sa puna paie pe foc... toti stim glumele lui. A fost o formulare nefericita cu "anulare" categoriei. evident ca tu te-ai exprimat corect "(..)doar daca sunt jucatori de elite inscrisi (..)
                                    Probabil ca dl. de la Arad n-a inteles gluma lui Dan Petrov, noi de aici am inteles-o, nu ne suparam pe el ca e de-al nostru, sa nu mai mentionez ca el e de open ca medie. Si pe urma jucatorii de open vor accepta toti acum ca unii jucatori de elite sa se comaseze cu ei, eu n-am nimic impotriva, asta in ipoteza daca ar fii jucatori de elite.

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                      De ce nu spui cum stau lucrurile? Nu-i primul mesaj.
                                      Da dl. Vladoiu voi raspunde la momentul oportun, voi explica pe larg ce s-a intamplat acolo. Am vazut noaptea trecuta ca doresti sa ma suspenzi de la Turneul Final, am fost amenintat printr-o postare pe forumul de la Targul Mureș unde s-a desfasurat turneul. Sunt convins ca membrii Comitetului Director Amatur vor avea intelepciunea sa judece corect acest caz, si sa ma intrebe si pe mine ce s-a intamplat acolo, Veti avea o surpriza de proportii. Nu i-am raspuns dl. Vladoiu, e evident de ce... nu mai dores polemica cu el. Astept Comitetul Director Amatur sa ma intrebe ce s-a intamplat acolo si voi raspunde negresit, stima !

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Bogdan V Vezi post

                                        Regulamentul Amatur 2021 il gasiti aici:

                                        https://www.tenisdemasa.ro/forum/for...nt-amatur-2021


                                        Perfect, invitam jucatorul de la elite sa se alature.

                                        Comentariu



                                        • Așa cum am promis, trebuie să mă țin de cuv?nt și să relatez câteva cuvinte de-ale lui Mitică, fără să-mi fac iluzii că el înțelege ceva.
                                          Titlul: Ai uitat să tragi apa!
                                          Intoroducere: Să nu uităm de unde am plecat!


                                          Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                          ......

                                          Momentul mai putin placut din ziua de ieri a fost cand era sa "nasc" la masa de joc... in compania amicului Serban Nitu, FENOMENAL... era s-o comit inainte sa dea balamutii astia legea LGBT, ...sigur sigur... ma arestau progresistii din cauza unei nasteri premature ! ce vorbesti... !

                                          ....aproape ca era sa pierd meciul din cauza inconvenientului buclucas si am fost salvat de clopotel ( sau asa am crezut ) ....am zis ca am terminat meciul in decisiv cu ultima mingie pentru 11-6.... deja eram in alergare intr-un suflet la baie sa ma intalnesc cu "moasa" si cu closetul izbavitor ! ...ce sa vezi ? ...cand colo imi spune la final in tribune colegul Serban cel cu care ma duelam in acea partida ca de fapt era 10-5 pentru mine ! si nu terminasem inca meciul !!! Bine eu in momentele alea triste din viata mea nu ma gandeam decat la sansa vietii mele sa ajung urgent unde trebuie, sa nu ma fac de cacao la propriu si la figurat taman la zi aniversara.

                                          ...dragii mei va anunt pe aceasta cale, ca "nasterea" a decurs perfect "din prima" fara complicatii inutile, bebelusul fiind clar de genul... neutru ( ca am zis ?... de ce sa-l chinui pe micut, la o varsta frageda "sa-si "alega "singur" ce vrea sa devina cand va fii "mare" , mai bine pe repede inainte sa fie in trend desigur...
                                          dar... GHOINION... la venire murise prin deces !

                                          sper ca v-ati amuzat un pic de patania mea iar morala e una singura... in afara de sportul de baza trebuie sa va pregatiti si pentru fuleu viteza, pentru ca nu se stie niciodata ce va rezerva "viitorul" !

                                          Pentru cititorii acestei telenovele, trebuie să menționez că Dl. Istrate este un om foarte ocupat ,in afară de Iohannis, Iohannis, Iohannis, a mai apărut și problema asta cu Maternitatea.
                                          In fine, să plecam de aici, adică exact de unde am început eu cu opiniile mele, si acum nu mă mai opresc din cauza parchetului, practic este un derapaj controlat.


                                          Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                          Ai rabdare tati nu te grabii ca fata la maritat... ...
                                          Postat în original de GeluBv Vezi post
                                          Vorbește frumos, .omul a întrebat corect! Nu este normal să nu actualizezi listele de atâta timp. Alții le actualizează zilnic. D-na Laura a spus clar "nu am timp de așa ceva"...
                                          Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                          Esti un diversionist... si rautacios pe deasupra ! ..
                                          Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                          Eu ISTRATE CRISTIAN declar public ca nu voi mai vorbii niciodata cu tine ....
                                          Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                          TE MAI INTREB ODATA, SI E ULTIMA OARA CAND O FAC,.....
                                          Postat în original de Cristian Istrate Vezi post

                                          Chiar tu nu stii altfel sa discuti decat sa jignesti, chiar e atat de greu sa te exprimi intr-un cadru sportiv asa cum e acest forum,.
                                          Aici mi-au dat lacrimile)) Crede-mă, chiar m-am străduit să prescurtez propozițiile, dacă ne auzeam în privat, te făceam să renunți la Maternitate, practic te ”rahat” pe tine.

                                          Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                          ..e de porc ca sa zic asa.
                                          ..... netratabile si trebuie sa intervina psihiatria.
                                          Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                          ... eu zic sa lasi securismele astea departe de acest turneu, mai rau te afunzi...
                                          ... acum poti inceta ?
                                          Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                          ...cred ca la viata lui a fost securist sau turnator la securitate,... Nu pot decat atat sa-ti spun esti josnic si dezgustator !
                                          Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                          ..ce mama naibi ai, esti baut... tie bine ! .....
                                          Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                          ..... cred ca nu te mai scapa nici militia, ...

                                          Oare ce cuvinte frumoase ți-aș fi putut adresa ca urmare a ceea ce vezi? No, acum vrei să ne oprim!? Mă gîndesc că trebuie să te concentrezi la Mega-Turneul pe care-l organizezi. Hai Pa!
                                          Hobby: Motoare si ski !
                                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                          Comentariu


                                          • Se poate coordonatorul site-ului sa mute discutia pe fight, ( am primit o sugestie in acest sens si e de bun simt) sa nu mai scriem aici sa lasam turneul sa-si continue cursul firesc, si voi raspunde acolo fara discutie la ultima postare a dl. Vladoiu. Multumesc frumos.

                                            Comentariu


                                            • Inscriere: Branescu Marius, București - HOBBY.
                                              Multumesc

                                              Trimis de pe al meu NOH-NX9 folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de popyeug Vezi post
                                                întrebare???.......se mai tine turneul?
                                                Evident ca se tine.

                                                Comentariu


                                                • Nu il cunosc bine pe Cristi (ne-am intersectat de cateva ori - m-a batut bine cand m-a prins ..., chiar am vorbit o data mai mult la tel si ne-am si intalnit), dar am totusi impresia ca nu e baiat rau.
                                                  Are ciudateniile lui (asa cum, de altfel, le avem cu totii, nu?), dar, per total, este OK....are un stil de exprimare mai deosebit, cateodata....dar, acum, judecand la rece, nu cred ca e cu rea intentie, asa e el, mai patimas!
                                                  Apreciez efortul lui de a organiza un turneu de o asemenea anvergura .... mai ales ca in Buc putina lume se incumeta! Motivele mai putin ma intereseaza, important e ca se tine un turneu!
                                                  In general, eu ce spun nu spun cu rautate (trebuie sa ma supere cineva f rau ca sa am o reactie deplasata) si, mai ales, dupa ce spun ce am de spus, ma straduiesc sa nu port pica.
                                                  Am zis ca nu merg la concurs, dar la o analiza mai atenta cred ca nu e totusi (numai) vina lui ca sunt pb. ....vezi si postarile de mai sus (post 181 si post 18...
                                                  De aceea, avand in vedere (dupa cum spuneam mai sus) si ca azi e Ziua impacarii .... .... pt. a arata ca nu-i port pica ...
                                                  .......... se inscrie Bistreanu Armand - Buc - avansati.

                                                  Comentariu


                                                  • Actualizare liste :

                                                    Hobby

                                                    01. Gorneanu Andrei mp 9 04 București
                                                    02. Ivan Tiberiu mp 7 01 București
                                                    03. Branescu Marius mp 6. 3 București
                                                    04. Danila Eugeniu mp 6 53 București
                                                    05. Mavrodin Cristian mp 5 00 Oltenita
                                                    06. Buzoianu Eduard mp 4 00 Oltenita
                                                    07. Cocotan Vasile np 0 Oltenita
                                                    08. Anghel Andrei mp 0 București - jucator nou, nu se afla in baza de date.
                                                    09. Gosea Denis mp 0 București - jucator nou, nu se afla in baza de date.
                                                    10. Daniel Amzăr mp 0 București - jucator nou, nu se afla in baza de date.

                                                    Avansati

                                                    01. Popescu Radu mp 19 83 Arad
                                                    02. Zaharia Puiu mp 17 77 București
                                                    03. Curelea Petre mp 16 63 Lehliu Gara
                                                    04. Băluță Silviu mp 14 21 București
                                                    05. Enculescu Mihaita mp 13 13 București
                                                    06. Baicu Claudiu mp 12 76 București
                                                    07. Constantin Eduard mp 12 67 București
                                                    08. Constantin Mihaela mp 12 01 București
                                                    09. Georgescu Vlad mp 12 00 București
                                                    10. Cristescu Cristian mp 11 28 București
                                                    11. Burcea Daniel mp 10 88 București
                                                    12. Boteanu Nicu mp 9 13 București
                                                    13. Ciobanu Marius mp 8 55 București
                                                    14. Matea Aurelian mp 5.92 București
                                                    15. Stoicescu Gheorghe mp 5.48 Iedera
                                                    16. Irimia Marian mp 6 28 București
                                                    17. Alexandroaie Emanuel mp 5. 7 București
                                                    18. Paul Chiriac mp 0 Drobeta Turnu Severin
                                                    19. Khasham Salem Mp 0 București Jucator nou

                                                    Open

                                                    01. Chirila Robert mp 32. 8 București
                                                    02. Gavrila Aurel mp 31 22 București
                                                    03. Catană Claudiu mp 31 București
                                                    04. Sabin Cristian mp 29 7 București
                                                    05. Istrate Cristian mp 29. 4 București
                                                    06. Crăciun David Mihai mp 29 37 București
                                                    07. Sandu Ștefan mp 28 06 București
                                                    08. Ionașcu Gabriel mp 27 54 București
                                                    09. Papacu Bejoli mp 26 91 București
                                                    10. Vasile Gelu Iulian mp 26. 5 București
                                                    11. Popescu Eugen mp 21.83 București
                                                    12. Campean Adrian mp 21 61 București
                                                    13. Lazar Ion mp 22 05 București
                                                    14. Guluta Florin mp 20 92 București
                                                    15. Paul Cosmin Sebastian mp 20 48 București
                                                    16. Docan Cristian mp 19 06 București
                                                    17. Chirica Alexandru mp 18 59 București
                                                    18. Vlad Iordache mp 0 București
                                                    19. Radu Aurel mp 0 București
                                                    20. Saitan Claudiu mp 0 București


                                                    Elite

                                                    01. Petrov Dan mp 23 87 București

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X