Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Odin, Târgoviște - 04/05.09.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de meme6513 Vezi post
    Mocanu Adrian, Targoviște, avansați
    Nu stiu ce sa zic...MP =19.98...zau ca ar merita o incadrare la Open, chiar daca il doare-n cot, cum ziceai...

    Comentariu


    • Postat în original de Bogdan V Vezi post

      Nu stiu ce sa zic...MP =19.98...zau ca ar merita o incadrare la Open, chiar daca il doare-n cot, cum ziceai...
      Știi doar că este "emotivo-sfios", Open-ul doar i-ar accentua durerea-n suflet și cot și- apoi cic-ar vrea ca unii participanți de la avansați să aibă onoarea de-a juca cu primul avansat al țării în acest moment " dupe" MP ,la acest turneu...

      Comentariu


      • Postat în original de DAN LAZAR Vezi post
        Lazar Dumitru - Mizil - Avansati
        Bine, eu vin mai mult sa mananc... bataie... Paine si sare cre'ca mai am de data trecuta...
        Asa, stai cuminte, ai grija, orice victorie te-ar da peste cap, nu mai esti obisnuit de ceva timp...

        Comentariu


        • Postat în original de iulian.vrasti Vezi post

          Asa, stai cuminte, ai grija, orice victorie te-ar da peste cap, nu mai esti obisnuit de ceva timp...
          Te-ai g?ndit vreo clipă că grija ta față de semeni talentați ca el poate să- i genereze o reacție de tipul ,, aceste vorbe mă doare"?

          Comentariu


          • Mă transfer la Open să nu deranjez pe nimeni!
            Blade - Timo Boll ZLF - OFF
            FH - Xiom Sigma II Pro
            BH- Xiom Sigma II Pro

            Comentariu


            • Postat în original de ClaudiuManoiu Vezi post
              Mă transfer la Open să nu deranjez pe nimeni!
              De ce dom`profesor? Eu credeam că nici la Elite nu deranjați pe nimeni...

              Comentariu


              • Postat în original de iulian.vrasti Vezi post

                Asa, stai cuminte, ai grija, orice victorie te-ar da peste cap, nu mai esti obisnuit de ceva timp...
                Aceste vorbe ma 'doare'... Gata! M-am ambitionat... O sa plec de la turneu cu o cupa... Chit ca vin cu ea pregatita in rucsac... Rog organizatorii sa trimita poza cu premiili ca sa stiu ce caut in talcioc!

                Comentariu


                • Postat în original de DAN LAZAR Vezi post

                  Aceste vorbe ma 'doare'... Gata! M-am ambitionat... O sa plec de la turneu cu o cupa... Chit ca vin cu ea pregatita in rucsac... Rog organizatorii sa trimita poza cu premiili ca sa stiu ce caut in talcioc!
                  Nu cred că se găsesc cupe nici în talciocul din urbea ta. Nea Gigi Stoicescu caută una de vreo trei ani prin toata țara și n-a găsit și-l cred pentru că este om umblat, nu ca noi!

                  Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • Postat în original de meme6513 Vezi post
                    Nu cred că se găsesc cupe nici în talciocul din urbea ta. Nea Gigi Stoicescu caută una de vreo trei ani prin toata țara și n-a găsit și-l cred pentru că este om umblat, nu ca noi!

                    Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk
                    Fiecare sac cu peticul lui , fiecare om are bomboana sa ...Dan stie ce cauta ( daca vede poza ! ) ... Eu ce caut ?!!! (cu siguranta nici cupe si nici medalii )

                    Comentariu


                    • Postat în original de meme6513 Vezi post
                      Nu cred că se găsesc cupe nici în talciocul din urbea ta. Nea Gigi Stoicescu caută una de vreo trei ani prin toata țara și n-a găsit și-l cred pentru că este om umblat, nu ca noi!

                      Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk
                      Nu sunt umblat , mai am de umblat mult (sper foarte mult ) , caut , observ ,,,,,,,,observ din ce in ce mai multi care cauta pentru mine !!! ,,,, CE ?!!!

                      Comentariu


                      • Buna dimineata!
                        Banuiesc ca doar cu 7 la elite nu se intrunesc conditiile minime. Se mai tine concursul? Sa stim si noi ce program ne facem pentru weekend.
                        Multumesc

                        Comentariu


                        • Postat în original de ClaudiuManoiu Vezi post
                          Mă transfer la Open să nu deranjez pe nimeni!
                          Imi pare rau daca v-am deranjat cu observatia mea....;(....asa e regulamentul si nu voiam sa fie probleme pt. organizatori.
                          Dinspre partea mea puteti ramane la Elite, nu am nici o treaba.
                          Dar daca se poate sari peste 2 categorii, mie chiar imi convine, ca in ritmul asta o sa ajung la Hobby si mi-ar placea sa pot merge la Open in continuare! ...

                          Comentariu


                          • Postat în original de Mihai Balan Vezi post
                            Buna dimineata!
                            Banuiesc ca doar cu 7 la elite nu se intrunesc conditiile minime. Se mai tine concursul? Sa stim si noi ce program ne facem pentru weekend.
                            Multumesc
                            Răspuns pozitiv, jucătorii din această categorie postează mai rar, se hotărasc mai greu..

                            Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • Lăzăroiu Adrian, Lucieni, Elite

                              Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • Se retrage Dinca Dorinel Călărași Elite. Multumesc

                                Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

                                Comentariu


                                • Postat în original de meme6513 Vezi post
                                  Răspuns pozitiv, jucătorii din această categorie postează mai rar, se hotărasc mai greu..

                                  Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk
                                  Art. 3. Se recomandă desfășurarea turneelor cu grupe de 5, si se interzice grupa de 7. In cazuri speciale, cum ar fi imposibilitatea formării a minim două grupe, organizatorul poate face si o grupă de 7, 8 sau 9 jucători, (fiecare cu fiecare), pe minim 2, 3 sau 4 mese.

                                  Deci, nici o pb....turneul pt. categoria respectiva nu e in pericol......

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de meme6513 Vezi post
                                    Nu cred că se găsesc cupe nici în talciocul din urbea ta. Nea Gigi Stoicescu caută una de vreo trei ani prin toata țara și n-a găsit și-l cred pentru că este om umblat, nu ca noi!

                                    Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk
                                    Asa-i cand unii renunta la licoarea din bateriile de vin si se infrupta cu cea din bateriile auto. Devin acizi fara frica de Dumnezeu (adicatelea Amin0-acizi). Nea Gigi o sa gaseasca la un moment dat cupele (desi nu le cauta...) si atunci cred ca va fi greu de oprit...

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de DAN LAZAR Vezi post

                                      Asa-i cand unii renunta la licoarea din bateriile de vin si se infrupta cu cea din bateriile auto. Devin acizi fara frica de Dumnezeu (adicatelea Amin0-acizi). Nea Gigi o sa gaseasca la un moment dat cupele (desi nu le cauta...) si atunci cred ca va fi greu de oprit...
                                      Offf, ce vină am eu că nea Gigi e complet demagnetizat? Că nu atrage "feru' '' neam..? M-am tot g?ndit la soluții, ultima studiată fiind aceea în care să se joace finala cu un singur jucător, nu știu dacă e regulamentar și-apoi cred că și în cazul acesta nea Gigi s-ar bătea singur, deci tot pe locul 2 ar ieși așa că nea Gigi, dau o bere și-un suc, dă-le-n colo de cupe, să le ia alții!

                                      Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • Se inscriu de la Sinaia : Negulescu Cristi, Nedelcu Marian : Hobby. Multumim!
                                        Blade : Harimoto Tomokazu Innerforce Super ZLC;
                                        FH: Glayzer 05;
                                        BH: Glayzer 05;

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de armani Vezi post

                                          Art. 3. Se recomandă desfășurarea turneelor cu grupe de 5, si se interzice grupa de 7. In cazuri speciale, cum ar fi imposibilitatea formării a minim două grupe, organizatorul poate face si o grupă de 7, 8 sau 9 jucători, (fiecare cu fiecare), pe minim 2, 3 sau 4 mese.

                                          Deci, nici o pb....turneul pt. categoria respectiva nu e in pericol......
                                          Sauron-ul AmaTur-ului, analitic și util ca-ntotdeauna,răspunsul meu a fost succint considerând că se cunoaște Regulamentul!

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de meme6513 Vezi post
                                            Offf, ce vină am eu că nea Gigi e complet demagnetizat? Că nu atrage "feru' '' neam..? M-am tot g?ndit la soluții, ultima studiată fiind aceea în care să se joace finala cu un singur jucător, nu știu dacă e regulamentar și-apoi cred că și în cazul acesta nea Gigi s-ar bătea singur, deci tot pe locul 2 ar ieși așa că nea Gigi, dau o bere și-un suc, dă-le-n colo de cupe, să le ia alții!

                                            Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk
                                            Gata, ai dat si solutia....ii dai o bere sa un suc, dar....intr-o cupa....si gata, s-a rezolvat. Bea si bere / suc, ramane si cu cupa...

                                            Comentariu


                                            • Tot la cupe va ganditi , dar la Olimpiada nu vad inghesuiala la medalii . nu cunoasteti chineza , nu sare mingea romaneste , scuze , motive etc. Ce bucurie sa am sa ma iau la tranta cu toti cei care viseaza cupe de Fe vopsite ?
                                              Pe mine ma incanta bucuria din ochii celor care ma intalnesc in calea lor spre implinire !

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Stoicescu Gheorghe Vezi post

                                                Nu sunt umblat , mai am de umblat mult (sper foarte mult ) , caut , observ ,,,,,,,,observ din ce in ce mai multi care cauta pentru mine !!! ,,,, CE ?!!!
                                                Nea Gigi, lasă filozofia și hai să jucăm tenis de masă așa cum poți și cum putem, participă la turnee, plimbă- te, socializează, simte-te bine, asta încercăm să facem toți.Suntem oameni la o vârstă pentru care "trenul" performanței e pierdut demult sau poate nici c- a trecut vreodată prin gara noastră, nu asta e important, importante sunt aspectele pe care fiecare și le identifică în treaba asta, ori asta e de respectat. Dincolo de rezultate,care nu știu cât de mult contează, știm cine și cum suntem și faptul că alegem să fim prezenți la un eveniment de gen spune mai mult decât cuvintele, fie ele și sub formă de glumă ( acidă după unii..).Dacă te simți "agresat" de comment-urile mele, spune-mi și poate am să mă opresc!

                                                Comentariu


                                                • .....poate am să mă opresc!

                                                  Comentariu


                                                  • Cam așa de-un loc pe podium, hai nea Gigi că e mai mult plastic în cupa asta, ai sanse...

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X