Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Odin, Târgoviște - 04/05.09.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
"Eliminatorii or Finals or Semifinals or 3rd"
Curăță tot
postări noi

  • #1
    Eliminatorii ELITE

    1. Govoreanu Florin
    -------------------------
    8. Fratea Aurel
    -----------------------------------
    5. Lazaroiu Adrian
    -------------------------
    4. Mitrea Silviu
    --------------------------------------------------
    3. Noragiu Paul
    -------------------------
    6. Popescu Apreotesei Mihai
    -----------------------------------
    7. Leolea Andrei
    -------------------------
    2. Dobrin Adrian
    ClaudiuManoiu likes this.

    Comentariu


    • #2
      Eliminatorii ELITE

      1. Govoreanu Florin
      ------------------------- Fratea Aurel 1-3
      8. Fratea Aurel
      ----------------------------------- Mitrea Silviu 1-3
      5. Lazaroiu Adrian
      ------------------------- Mitrea Silviu 0-3
      4. Mitrea Silviu
      -------------------------------------------------- Mitrea Silviu 3-1
      3. Noragiu Paul
      ------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 1-3
      6. Popescu Apreotesei Mihai
      ----------------------------------- Dobrin Adrian 0-3
      7. Leolea Andrei
      ------------------------- Dobrin Adrian 0-3
      2. Dobrin Adrian

      Comentariu


      • #3
        Eliminatorii OPEN

        1. Nitu Serban
        ------------------------- Nitu Serban 3-0
        16. Mihu Florin
        ----------------------------------- Gheorghe Nicolae 0-3
        9. Iordache Vlad
        ------------------------- Gheorghe Nicolae 1-3
        8. Gheorghe Nicolae
        -------------------------------------------------- Catana Claudiu 2-3
        5. Matei Mircea
        ------------------------- Catana Claudiu 0-3
        12. Catana Claudiu
        ----------------------------------- Catana Claudiu 3-0
        13. Caranda Alexandru
        ------------------------- Trocan Nicolae 1-3
        4. Trocan Nicolae
        ----------------------------------------------------------------- Catana Claudiu 3-2
        3. Darmaz Ion
        ------------------------- Darmaz Ion 3-1
        14. Sterczer Sandor
        ----------------------------------- Radu Aurel 0-3
        11. Radu Aurel
        ------------------------- Radu Aurel 3-2
        6. Gorum Adrian
        -------------------------------------------------- Radu Aurel 3-1
        7. Alexandru Marius
        ------------------------- Cobeanu Marius 2-3
        10. Cobeanu Marius
        ----------------------------------- Bivolaru Stelian 1-3
        15. Bivolaru Stelian
        ------------------------- Bivolaru Stelian 3-0
        2. Bivolaru Marius

        Comentariu


        • #4
          Eliminatorii HOBBY

          1. Varzaru Vivi
          ------------------------- Varzaru Vivi 3-0
          16. Bye
          -----------------------------------
          9. Botosneanu Ion
          -------------------------
          8. Nicolae Sorin
          --------------------------------------------------
          5. Nedelcu Marian
          -------------------------
          12. Ontoiu Catalin
          -----------------------------------
          13. Bye
          ------------------------- Marin Catalin 0-3
          4. Marin Catalin
          -----------------------------------------------------------------
          3. Negulescu Cristi
          ------------------------- Negulescu Cristi 3-0
          14. Bye
          -----------------------------------
          11. Irimia Marian
          -------------------------
          6. Stan Constantin
          --------------------------------------------------
          7. Mandrican Liviu
          -------------------------
          10. Caranfilian Migo
          -----------------------------------
          15. Bye
          ------------------------- Vasile Victor 0-3
          2. Vasile Victor

          Comentariu


          • #5
            Eliminatorii HOBBY

            1. Varzaru Vivi
            ------------------------- Varzaru Vivi 3-0
            16. Bye
            ----------------------------------- Varzaru Vivi 3-1
            9. Botosneanu Ion
            ------------------------- Botosneanu Ion 3-0
            8. Nicolae Sorin
            -------------------------------------------------- Varzaru Vivi 3-1
            5. Nedelcu Marian
            ------------------------- Nedelcu Marian 3-2
            12. Ontoiu Catalin
            ----------------------------------- Marin Catalin 0-3
            13. Bye
            ------------------------- Marin Catalin 0-3
            4. Marin Catalin
            ----------------------------------------------------------------- Varzaru Vivi 3-1
            3. Negulescu Cristi
            ------------------------- Negulescu Cristi 3-0
            14. Bye
            ----------------------------------- Stan Constantin 0-3
            11. Irimia Marian
            ------------------------- Stan Constantin 0-3
            6. Stan Constantin
            -------------------------------------------------- Stan Constantin 3-2
            7. Mandrican Liviu
            ------------------------- Mandrican Liviu 3-1
            10. Caranfilian Migo
            ----------------------------------- Vasile Victor 2-3
            15. Bye
            ------------------------- Vasile Victor 0-3
            2. Vasile Victor

            Comentariu


            • #6
              Eliminatorii AVANSATI

              1. Patrascu Dorin
              -------------------------
              16. Enache Ciprian
              -----------------------------------
              9. Dumitru George
              -------------------------
              8. Farkas Bence
              --------------------------------------------------
              5. Baicu Claudiu
              -------------------------
              12. Fusca Georgian
              -----------------------------------
              13. Velicescu Dragos
              -------------------------
              4. Bratescu Adrian
              -----------------------------------------------------------------
              3. Baluta Silviu
              -------------------------
              14. Gagiu Remus
              -----------------------------------
              11. Melnerovici Daniel
              -------------------------
              6. Vlasceanu Valentin
              --------------------------------------------------
              7. Lazar Dumitru
              -------------------------
              10. Lungu Mihai
              -----------------------------------
              15. Mocanu Adrian
              -------------------------
              2. Tataru Tiberiu

              Comentariu


              • #7
                Eliminatorii AVANSATI

                1. Patrascu Dorin
                ------------------------- Patrascu Dorin 3-2
                16. Enache Ciprian
                ----------------------------------- Farkas Bence 0-3
                9. Dumitru George
                ------------------------- Farkas Bence 1-3
                8. Farkas Bence
                -------------------------------------------------- Farkas Bence 3-0
                5. Baicu Claudiu
                ------------------------- Baicu Claudiu 3-0
                12. Fusca Georgian
                ----------------------------------- Bratescu Adrian 0-3
                13. Velicescu Dragos
                ------------------------- Bratescu Adrian 1-3
                4. Bratescu Adrian
                ----------------------------------------------------------------- Farkas Bence 3-2
                3. Baluta Silviu
                ------------------------- Baluta Silviu 3-1
                14. Gagiu Remus
                ----------------------------------- Baluta Silviu 3-2
                11. Melnerovici Daniel
                ------------------------- Vlasceanu Valentin 2-3
                6. Vlasceanu Valentin
                -------------------------------------------------- Baluta Silviu 3-1
                7. Lazar Dumitru
                ------------------------- Lazar Dumitru 3-0
                10. Lungu Mihai
                ----------------------------------- Mocanu Adrian 2-3
                15. Mocanu Adrian
                ------------------------- Mocanu Adrian 3-2
                2. Tataru Tiberiu

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X