Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Odin, Târgoviște - 04/05.09.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
"inferioara or superioara"
Curăță tot
postări noi

  • #1
    Gr.inferioara nr. 1 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    VIC
    LOC
    1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
    2 LAZAROIU ADRIAN - Targoviște
    3 NORAGIU PAUL - Targoviște
    4 CRAIU CATALIN - Videle
    5 LEOLEA ANDREI - Constanța
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    VIC
    LOC
    1 DOBRIN ADRIAN - Targoviște
    2 MITREA SILVIU - Navodari
    3 FRATEA AUREL - Constanța
    4 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
    5 -
    -
    ClaudiuManoiu likes this.

    Comentariu


    • #2
      Gr.inferioara nr. 1 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      VIC
      LOC
      1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
      3-0
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 LAZAROIU ADRIAN - Targoviște
      0-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      3 NORAGIU PAUL - Targoviște
      1-3
      3-1
      3-0
      3-2
      3
      2
      4 CRAIU CATALIN - Videle
      0-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      5 LEOLEA ANDREI - Constanța
      1-3
      0-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      VIC
      LOC
      1 DOBRIN ADRIAN - Targoviște
      3-2
      3-2
      3-1
      3
      1
      2 MITREA SILVIU - Navodari
      2-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      3 FRATEA AUREL - Constanța
      2-3
      2-3
      0-3
      0
      4
      4 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      3
      5 -
      -

      Comentariu


      • #3
        Gr.inferioara nr. 1 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        VIC
        LOC
        1 CATANA CLAUDIU - București
        2 GORUM ADRIAN - Topoloveni
        3 NITU SERBAN - Paulesti
        4 MANOIU CLAUDIU - Fieni
        5 BIVOLARU STELIAN - Targoviște
        -
        Gr.inferioara nr. 2 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        VIC
        LOC
        1 RADU AUREL - București
        2 BIVOLARU MARIUS - Ploiești
        3 MIHU FLORIN - Pitești
        4 CHIRICA ALEXANDRU - București
        5 MATEI MIRCEA - Targoviște
        -
        Gr.inferioara nr. 3 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        VIC
        LOC
        1 GHEORGHE NICOLAE - București
        2 DARMAZ ION - Targoviște
        3 CARANDA ALEXANDRU - București
        4 COBEANU MARIUS - Breaza
        5 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
        -
        Gr.inferioara nr. 4 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        VIC
        LOC
        1 IORDACHE VLAD - București
        2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
        3 STERCZER SANDOR - Sanzieni
        4 ALEXANDRU MARIUS - București
        5 MARINESCU NELU - Targoviște
        -

        Comentariu


        • #4
          Gr.inferioara nr. 1 - OPEN
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          VIC
          LOC
          1 CATANA CLAUDIU - București
          2-3
          2-3
          3-2
          3-0
          2
          3
          2 GORUM ADRIAN - Topoloveni
          3-2
          1-3
          3-1
          3-1
          3
          2
          3 NITU SERBAN - Paulesti
          3-2
          3-1
          3-1
          1-3
          3
          1
          4 MANOIU CLAUDIU - Fieni
          2-3
          1-3
          1-3
          0-3
          0
          5 BIVOLARU STELIAN - Targoviște
          0-3
          1-3
          3-1
          3-0
          2
          4
          -
          Gr.inferioara nr. 2 - OPEN
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          VIC
          LOC
          1 RADU AUREL - București
          2-3
          3-0
          3-0
          1-3
          2
          3
          2 BIVOLARU MARIUS - Ploiești
          3-2
          3-0
          3-1
          3-2
          4
          1
          3 MIHU FLORIN - Pitești
          0-3
          0-3
          3-2
          2-3
          1
          4
          4 CHIRICA ALEXANDRU - București
          0-3
          1-3
          2-3
          1-3
          0
          5 MATEI MIRCEA - Targoviște
          3-1
          2-3
          3-2
          3-1
          3
          2
          -
          Gr.inferioara nr. 3 - OPEN
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          VIC
          LOC
          1 GHEORGHE NICOLAE - București
          0-3
          3-2
          3-1
          3-2
          3
          2
          2 DARMAZ ION - Targoviște
          3-0
          3-0
          3-2
          3-0
          4
          1
          3 CARANDA ALEXANDRU - București
          2-3
          0-3
          2-3
          3-0
          1
          4
          4 COBEANU MARIUS - Breaza
          1-3
          2-3
          3-2
          3-0
          2
          3
          5 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
          2-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          -
          Gr.inferioara nr. 4 - OPEN
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          VIC
          LOC
          1 IORDACHE VLAD - București
          0-3
          3-1
          2-3
          3-0
          2
          3
          2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
          3-0
          3-0
          3-0
          3-1
          4
          1
          3 STERCZER SANDOR - Sanzieni
          1-3
          0-3
          1-3
          3-1
          1
          4
          4 ALEXANDRU MARIUS - București
          3-2
          0-3
          3-1
          0-3
          2
          2
          5 MARINESCU NELU - Targoviște
          0-3
          1-3
          1-3
          3-0
          1
          -

          Comentariu


          • #5
            Gr.inferioara nr. 1 - HOBBY
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            VIC
            LOC
            1 VARZARU VIVI - Videle
            2 STAN CONSTANTIN - Caragiale DB
            3 MANDRICAN LIVIU - Targoviște
            4 ONTOIU CATALIN - Pitești
            5 CARANFILIAN EDUARD - București
            6 -
            -
            Gr.inferioara nr. 2 - HOBBY
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            VIC
            LOC
            1 NEDELCU MARIAN - Sinaia
            2 VASILE VICTOR - Videle
            3 IRIMIA MARIAN - Ploiești
            4 NICOLAE SORIN - Targoviște
            5 IORDANESCU BOGDAN - București
            6 -
            -
            Gr.inferioara nr. 3 - HOBBY
            Nr Nume si prenume - Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            VIC
            LOC
            1 MARIN CATALIN - Targoviște
            2 CARANFILIAN MIGO - București
            3 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
            4 BOTOSNEANU ION - Videle
            5 ANGHEL LIVIU - Ploiești
            6 ASANACHE GINU - Targoviște
            -

            Comentariu


            • #6
              Gr.inferioara nr. 1 - HOBBY
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              VIC
              LOC
              1 VARZARU VIVI - Videle
              3-1
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              1
              2 STAN CONSTANTIN - Caragiale DB
              1-3
              3-1
              3-1
              3-0
              3
              2
              3 MANDRICAN LIVIU - Targoviște
              0-3
              1-3
              3-2
              3-0
              2
              3
              4 ONTOIU CATALIN - Pitești
              0-3
              1-3
              2-3
              3-1
              1
              4
              5 CARANFILIAN EDUARD - București
              0-3
              0-3
              0-3
              1-3
              0
              6 -
              -
              Gr.inferioara nr. 2 - HOBBY
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              VIC
              LOC
              1 NEDELCU MARIAN - Sinaia
              0-3
              3-0
              3-0
              3-2
              3
              2
              2 VASILE VICTOR - Videle
              3-0
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              1
              3 IRIMIA MARIAN - Ploiești
              0-3
              0-3
              2-3
              3-0
              1
              4
              4 NICOLAE SORIN - Targoviște
              0-3
              0-3
              3-2
              3-0
              2
              3
              5 IORDANESCU BOGDAN - București
              2-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              6 -
              -
              Gr.inferioara nr. 3 - HOBBY
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              VIC
              LOC
              1 MARIN CATALIN - Targoviște
              3-2
              2-3
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              2
              2 CARANFILIAN MIGO - București
              2-3
              3-1
              1-3
              3-1
              3-0
              3
              4
              3 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
              3-2
              1-3
              3-1
              3-0
              3-0
              4
              1
              4 BOTOSNEANU ION - Videle
              0-3
              3-1
              1-3
              3-0
              3-0
              3
              3
              5 ANGHEL LIVIU - Ploiești
              0-3
              1-3
              0-3
              0-3
              3-0
              1
              6 ASANACHE GINU - Targoviște
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              -

              Comentariu


              • #7
                Gr.inferioara nr. 1 - AVANSATI
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                VIC
                LOC
                1 MOCANU ADRIAN - Targoviște
                2 PATRASCU DORIN - Pitești
                3 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
                4 CRISTESCU CRISTIAN - București
                5 FUSCA GEORGIAN - Targoviște
                -
                Gr.inferioara nr. 2 - AVANSATI
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                VIC
                LOC
                1 TATARU TIBERIU - Targu Jiu
                2 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Argeș
                3 BAICU CLAUDIU - București
                4 BADEA MIHAI - Targoviște
                5 ENACHE CIPRIAN - Ploiești
                -
                Gr.inferioara nr. 3 - AVANSATI
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                VIC
                LOC
                1 FARKAS BENCE - Targu Mureș
                2 BALUTA SILVIU - București
                3 VELICESCU DRAGOS - Pitești
                4 LUNGU MIHAI - Targoviște
                5 VRASTI IULIAN - Ploiești
                -
                Gr.inferioara nr. 4 - AVANSATI
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                VIC
                LOC
                1 BRATESCU ADRIAN - Targoviște
                2 DUMITRU GEORGE - Targoviște
                3 LAZAR DUMITRU - Mizil
                4 GAGIU REMUS - Pitești
                5 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
                -

                Comentariu


                • #8
                  Gr.inferioara nr. 1 - AVANSATI
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  VIC
                  LOC
                  1 MOCANU ADRIAN - Targoviște
                  1-3
                  2-3
                  3-1
                  0-3
                  1
                  4
                  2 PATRASCU DORIN - Pitești
                  3-1
                  3-0
                  3-2
                  3-0
                  4
                  1
                  3 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
                  3-2
                  0-3
                  3-1
                  3-2
                  3
                  2
                  4 CRISTESCU CRISTIAN - București
                  1-3
                  2-3
                  1-3
                  1-3
                  0
                  5 FUSCA GEORGIAN - Targoviște
                  3-0
                  0-3
                  2-3
                  3-1
                  2
                  3
                  -
                  Gr.inferioara nr. 2 - AVANSATI
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  VIC
                  LOC
                  1 TATARU TIBERIU - Targu Jiu
                  3-0
                  3-0
                  3-2
                  2-3
                  3
                  1
                  2 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Argeș
                  0-3
                  1-3
                  3-2
                  3-2
                  2
                  3
                  3 BAICU CLAUDIU - București
                  0-3
                  3-1
                  1-3
                  3-1
                  2
                  2
                  4 BADEA MIHAI - Targoviște
                  2-3
                  2-3
                  3-1
                  1-3
                  1
                  5 ENACHE CIPRIAN - Ploiești
                  3-2
                  2-3
                  1-3
                  3-1
                  2
                  4
                  -
                  Gr.inferioara nr. 3 - AVANSATI
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  VIC
                  LOC
                  1 FARKAS BENCE - Targu Mureș
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3
                  2
                  2 BALUTA SILVIU - București
                  3-2
                  3-2
                  3-0
                  3-1
                  4
                  1
                  3 VELICESCU DRAGOS - Pitești
                  0-3
                  2-3
                  2-3
                  3-0
                  1
                  4
                  4 LUNGU MIHAI - Targoviște
                  0-3
                  0-3
                  3-2
                  3-0
                  2
                  3
                  5 VRASTI IULIAN - Ploiești
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  -
                  Gr.inferioara nr. 4 - AVANSATI
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  VIC
                  LOC
                  1 BRATESCU ADRIAN - Targoviște
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  1
                  2 DUMITRU GEORGE - Targoviște
                  0-3
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  3
                  3 LAZAR DUMITRU - Mizil
                  0-3
                  3-2
                  3-1
                  3-0
                  3
                  2
                  4 GAGIU REMUS - Pitești
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  1
                  4
                  5 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  -

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X