Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Nationala Amatur" Zona 1 (SV,BT,IS,NT,BC,VS, R.Moldova, Ucraina) -Vorona 11.09.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Gabriel Avram Rădăuți-open,dacă nu voi putea ajunge voi anunța din timp,multumesc
    Blade: Balsa Carbo x5
    FH : Sriver G3 Fx
    BH : Sriver G3 Fx

    Comentariu


    • Mosneagu Marius-Elite
      Bujoreanu Neculai-Open
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • Stefan Alex-Vaslui-Open
        of all the things i lost i miss my mind the most

        Comentariu


        • Se înscrie la avansați Istrate Gheorghiță - Suceava

          Comentariu


          • Corect este Istrate Ghiorghita, asa este înscris om amatur.

            Comentariu


            • Postat în original de Sil Vezi post
              Munteanu Silviu - Suceava (Elite)
              Va rog sa ma treceți la OPEN. Mulțumesc!

              Comentariu


              • Gavriliuc Daniel l -hobby

                Comentariu


                • Nemaciuc Ovidiu-Suceava--open

                  Comentariu


                  • Bună dimineața, poate reușiți să faceți cumva să poată participa câți mai mulți jucători. Eu personal am așteptat acest turneu, doar că am reușit să mă uit pe saitul amatur la sf?rșitul săptăm?nii de lucru, iar surpriza a fost că șansele sunt mici de participare la câți jucători s-au înscris în primele 72 ore . Poate se găsesc soluții de participare organizandu-se în două zile. Mulțumesc

                    Comentariu


                    • Am fost sunat de organizatorul competiției, dl Zamfirache, și rugat sa va comunic următoarele :
                      Nu exista nici o posibilitate de a suplimenta locurile, vor fi 108 +54 dintre care câte 2 wild card /categorie.
                      Un eveniment neprevazut face ca sala Colegiului tehnic din localitate(a doua sala din Vorona) sa fie indisponibila momentan iar duminica este programat un alt eveniment sportiv în sala unde jucam noi sâmbăta
                      Ultima editare de cata_60; 28.aug.2021, 16:18.
                      of all the things i lost i miss my mind the most

                      Comentariu


                      • Postat în original de ovi Vezi post
                        Bună dimineața, poate reușiți să faceți cumva să poată participa câți mai mulți jucători. Eu personal am așteptat acest turneu, doar că am reușit să mă uit pe saitul amatur la sf?rșitul săptăm?nii de lucru, iar surpriza a fost că șansele sunt mici de participare la câți jucători s-au înscris în primele 72 ore . Poate se găsesc soluții de participare organizandu-se în două zile. Mulțumesc
                        P?nă sâmbătă 04.09 înscrierile se fac în funcție de cls
                        of all the things i lost i miss my mind the most

                        Comentariu


                        • Se inscriu la Hobyy urmatori: Prajinariu Gabriel,Prajinariu Giulia si Prajinariu Mariana


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comentariu


                          • Albu Vlad si Sumanaru Catalin -> elite

                            Trimis de pe al meu JNY-LX1 folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • Hariuc Costică și Dicu Vlad - Open. Având în vedere cum stam in clasament, solicitam 2 wild carduri. Sa fie prezent și Vasluiul..... Mulțumim.

                              Comentariu


                              • Hasna Cosmin elite
                                of all the things i lost i miss my mind the most

                                Comentariu


                                • Buzila Adrian, Bitosani, hobby. P?nzaru Gabriel, Bitoșani, hibby.Multumesc!
                                  blade- Primorac carbon
                                  FH dignics 09C
                                  BH tenergy 05 FX

                                  Comentariu


                                  • Aldea Nelu din Fălticeni la open.
                                    Blade : Butterfly Photino ST
                                    Bh : Xion Yanus DF 1,5
                                    Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

                                    Comentariu


                                    • Cervicescu Laurențiu / Botoșani / avansați

                                      Comentariu


                                      • Salut,

                                        Se inscrie:

                                        Andrei Radu Alexandru - Iași - Open

                                        Olaru Miruna Andreea - Comănești - Avansati

                                        Multumesc !
                                        Do. Or do not. There is no try.

                                        Comentariu


                                        • Se inscrie Aparaschive Iulian - Botoșani hobby

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de rcolesniuc Vezi post
                                            Din Botoșani, Colesniuc Romeo - open. Eu personal il mai astept pe Vasile la Vorona. Sper sa se razgandeasca.........
                                            adik pi mini?
                                            posibil sa ajung, daca nu ca jucator, macar spectator
                                            Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                            FH: Tenergy 05 FX
                                            BH: Tenergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • Clasamentul a fost actualizat cu luna septembrie si va fi folosit in continuare la acest turneu
                                              Schimbari;
                                              -Rusu Lucian; de la A la H
                                              -Duceac Catalin ; de la E la O.(.
                                              daca doresti totusi sa joci la Elite poti sa mentionezi acest lucru,dar risti sa iti pierzi locul si implicit dreptul de a juca in cazul in care laElite se mai inscriu 3 jucatori cu MP > 33)
                                              -Aparschivei Paul figureaza in cls incepand din luna septembrie 2021 drept Aparaschive Paul
                                              -Mihailov Victoria figura deja in cls Amatur drept Mihailova Victoria...


                                              Conform deciziei C.D. Amatur,pana la data de 04.09.2021 inscrierile se fac in functie de locul in cls septembrie 2021 dupa care se fac in ordine cronologica
                                              IMPORTANT:
                                              Capacitatea maxima a salii este de 108 jucatori dimineta si 54 jucatori dupa amiaza
                                              Organizatorii turneulu(dnii Zamfirache,Portariuc,Lupu) vor stabili cui ofera wild cardurile si cate locuri vor aloca fiecarei categorii
                                              of all the things i lost i miss my mind the most

                                              Comentariu


                                              • Sisca Nicusor - Comănești - Avansati
                                                Nicu Sisca

                                                Comentariu


                                                • Din Botoșani VILCU ALIN elite!!

                                                  Comentariu


                                                  • Morosanu Vasile-Suceava-elite

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X