Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

SKT - 23 iunie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    (at)Alex O sa verific. N-am apucat sa verific foile de joc, dar daca l-ai batut pe Boaca foarte posibil vei fi mai sus in clasament

    (at)Sorin Tu esti rautacios. Ti-am zis ca mai ai un meci, dar ca nu conteaza, nu mai ai cum sa te califici.
    Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

    FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
    BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

    Comentariu


    • #52
      Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
      CORECT! Trebuia sa precizeze ca si Petrescu a pierdut primul set cu tine de la 9-4 pentru el in urma unui blocaj muscular, dupa care au urmat cele 3 la avantaje tot cu blocaj muscular!
      Plus ca in cazul meu a fost dea dreptul rautacios! L-am intrebat pe Cristi daca mai am meciuri de jucat (pierdusem cele 2 meciuri in superioare) si mi-a spus clar ca nu. M-am dus, am facut dus, m-am schimbat si cand ies era cu Mario Macarenco si ii spunea ca trebuie sa joace cu mine, dar daca eu m-am schimbat asta e, am pierdut cu 3-0!
      Cine nu este atent si nu se prezinta la masa va pierde meciul cu 3-0.CITATdl FLEASCA
      Propun sa-l aducem pe dl. Popovici in locul d-lui Rusu!
      De acord mai ales ca dl POPOVICI nu o sa dea amenzi si in plus dsul are o subrutina in care introduce rezultatele si cand iesi de la dus deja stii retingul la care se lucreaza la greu.

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de rflash Vezi post
        (at)Alex O sa verific. N-am apucat sa verific foile de joc, dar daca l-ai batut pe Boaca foarte posibil vei fi mai sus in clasament
        (at)Sorin Tu esti rautacios. Ti-am zis ca mai ai un meci, dar ca nu conteaza, nu mai ai cum sa te califici.
        Nu cristi pt ca nemaiputand sa joc din cauza accidentarii am pus toate meciurile mele pierdute cu 0-3 ....ca sa nu depinda calificarea altuia de meciul cu mine ...pentru ca cu boaca am putut sa joc ..iar la meciul cu sobo nu am mai putut ...iar locul 4 se disputa intre ei doi ...
        Stai linistit ca nu e problema insa pe viitor adauga si tu comentariile necesare pentru ca altfel il convocam la lot pe Popovici !
        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

        Comentariu


        • #54
          Ce bine e cu voi inapoi pe forum, baieti.
          On-topic:
          Super turneu. Excelenta idee. Felicitari organizatorilor, participantilor si invingatorilor.
          TsE

          Comentariu


          • #55
            Postat în original de rflash Vezi post
            In seara asta voi posta clasamentul, iar in mod normal joi ar trebui sa afisez si ratingul dupa cele 2 concursuri.
            Asteptam!
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • #56
              http://www.youtube.com/user/toptenisbucuresti
              Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
              FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
              BH: Tibhar Quantum X Pro Max

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X