Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ocna Mureș - 18 sep (E,O) - 19 sep (A,H) 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Ocna Mureș - 18 sep (E,O) - 19 sep (A,H) 2021



    LOCALITATEA: Ocna Mureș (AB)
    DATA: 18-19 septembrie 2021 - ora 09.30

    ADRESA: Str. 9 Mai nr.1
    -
    -
    4 Categorii:

    Sâmbătă 18 sep - ora 09.30
    Open - 66 de jucători
    Elite - 30 de jucători

    Duminică 19 sep - ora 09.30
    Avansați - 54 de jucători
    Hobby - 42 de jucători

    ... din care cate 2 wildcarduri la fiecare categorie ...

    LOGISTICA: 16 mese
    TAXA:
    - 50 lei
    - 25 lei - juniorii până în 14 ani inclusiv
    - fără taxă - persoanele cu dizabilități

    Se asigură apă plată/minerală, cafea, masă de prânz, cafea imbunătățită, fursecuri, fructe ...

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - cupe și diplome - locurile 1-4
    - medalii și diplome - locurile 5-8

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum;
    - ultima înscriere/retragere pe forum - Vineri ora 21.00;

    SISTEMUL DE JOC:

    - Grupe inferioare de câte 5-6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (pozițiile 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători, se califică primii 2, eventual și ceva locuri 3 în funcție de câte grupe vom avea;
    - tablouri eliminatorii generate automat.

    ORGANIZATORI:
    - principal: Dirlea Ioan 0755 057282
    - tehnic: Apian Florin


    La acest turneu putem achiziționa materiale specifice tenisului de masă de la
    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - Andro Gir,
    reprezentant XIOM, DONIC și NITTAKU.
    - -
    IMPORTANT:

    Anexa VI - Regulament AmaTur 2021
    Art. 2. Organizatorii turneelor din „perioada de tranziție” se vor asigura că toți participanții respectă reglementările Comitetului Național pentru Situații de Urgență, mai exact că accesul tuturor (personal administrativ, jucători, spectatori etc) în sala de sport se face cu una dintre următoarele variante:
    - dovada vaccinării împotriva virusului SARS-CoV-2, pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare;
    - dovada unui test PCR negativ efectuat cu cel mult 72h înaintea competiției;
    - dovada unui test antigen (test rapid) negativ efectuat cu cel mult 48h înaintea competiției;
    - dovada că a trecut prin boală în ultimele 6 luni, dar nu mai devreme de 14 zile de la vindecare.
    TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table

  • #2
    Inscrieri Elite (18 sep -- 09.30) - 22:23:03 - v5.3 / cls_2021-sep

    1. Simon Csaba, Targu Mureș, 2 - 52.26 - EMW
    2. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 38 - 52.21 - EM
    3. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mureș, 3 - 47.22 - EM
    4. Mutrescu Eugen, Timișoara, 1 - 47.01 - E
    5. Moldovan Cristian, Târnaveni, 1688 - 46.9 - E
    6. Olahut Rares, Cehu Silvaniei, 1301 - 44 - EL
    7. Govoreanu Florin, Cisnadie, 4 - 43.19 - EW
    8. Nistor Dorel, Bistrița, 85 - 42.64 - EL
    9. Blaga Marius, Cluj Napoca, 123 - 41.69 - ED
    10. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 22 - 40.42 - E
    11. Petrus Florin, Zalău, 8 - 39.15 - EL
    12. Mican Nicolae, Dej, 18 - 38.13 - E
    13. Parjol Rares, Cluj Napoca, 632 - 37.55 - E
    14. Andone Claudiu, Cugir, 409 - 37.29 - EW
    15. Damian Alin, Campia Turzii, 104 - 37.23 - E
    16. Balogh Attila, Oradea, 125 - 37.09 - E
    17. Grigore Alexandru, Campina, 11 - 36.8 - E
    18. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 197 - 36.35 - E
    19. Apian Florin, Bistrița, 43 - 35.92 - EW
    20. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 31 - 35.58 - E
    21. Tic Ioan, Oradea, 39 - 35.42 - E
    22. Ciortescu Cristi, Iași, 5 - 33.84 - E
    23. Mitzea Alexandru, Sibiu, 87 - 33.54 - E
    24. Ferenczy Zita, Cluj Napoca, 1003 - 33.38 - ELF
    25. Nicula Florin, Constanța, 80 - 30.39 - OW
    26. Istrate Cristian, București, 14 - 30.08 - OW
    27. Muntean Alin, Târnaveni, 2603 - 0 - E


    Inscrieri Open (18 sep -- 09.30) - 22:23:18 - v5.3 / cls_2021-sep

    1. Boznea Daniel, Deva, 317 - 32.17 - O
    2. Szakacs Raul, Deva, 551 - 31.95 - O
    3. Vaida Sorin, Oradea, 89 - 31.76 - OW
    4. Bora Nicolae, Alba Iulia, 474 - 31.45 - O
    5. Jurescu Sorin, Timișoara, 52 - 31.2 - OW
    6. Vass Alexander, Cluj Napoca, 586 - 30.82 - O
    7. Gecse Alpar, Chibed, 57 - 30.43 - O
    8. Toader George, Agnita, 294 - 29.88 - O
    9. Migea Cornel, Sibiu, 109 - 29.62 - OW
    10. Babics Tamas, Gheorgheni, 166 - 29.62 - O
    11. Barac Marius, Sibiu, 160 - 28.93 - OW
    12. Georgescu Constantin, Orastie, 92 - 28.61 - O
    13. Ciobanu Daniel, Blaj, 110 - 27.89 - OW
    14. Ambrus Szilard, Ludus, 295 - 27.85 - O
    15. Kromek Iulian, Cugir, 363 - 27.75 - O
    16. Popovici Ciprian, Hunedoara, 1125 - 26.55 - O
    17. Janosi Attila, Targu Mureș, 131 - 26.32 - O
    18. Sandu Andrei, Sibiu, 203 - 25.36 - O
    19. Maximciuc Felix, Baia Mare, 925 - 24.9 - O
    20. Sabau Aurel, Târnaveni, 1373 - 24.35 - O
    21. Miclos Andrei, Dej, 213 - 24.12 - O
    22. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 308 - 24.1 - O
    23. Pralea Marius Dan, Botoșani, 56 - 24.06 - O
    24. Bumbu Pavel, Razboieni, 566 - 24 - O
    25. Barbu Tiberiu, Deva, 705 - 23.85 - O
    26. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 425 - 23.52 - O
    27. Postelnicu Mihai, Sibiu, 470 - 22.6 - O
    28. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 449 - 21.89 - O
    29. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 370 - 21.81 - O
    30. Mureșan Florin, Deva, 959 - 21.7 - O
    31. Szivery Adrian, Arad, 326 - 21.55 - O
    32. Strugar Ioan, Deda, 376 - 20.89 - O
    33. Lulciuc Dumitru, Timișoara, 1401 - 20.85 - O
    34. Docan Cristian, București, 142 - 20.81 - O
    35. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 561 - 20.77 - O
    36. Cir Florin, Razboieni, 399 - 20.58 - O
    37. Orban Alexandru, Lugoj, 175 - 20.5 - O
    38. Birtalan Laszlo, Oradea, 282 - 20.46 - OW
    39. Bozosan Petre, Sibiu, 182 - 20.15 - OW
    40. Radu Constantin, Sibiu, 216 - 19.65 - AW
    41. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 494 - 19.28 - A
    42. Goia Alina, Cluj Napoca, 1216 - 19.28 - AF
    43. Benyovski Bela, Sibiu, 358 - 18.54 - AW
    44. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 328 - 18.41 - A
    45. Piper Petru, Luna CJ, 292 - 17.92 - ADW
    46. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 396 - 17.78 - A
    47. Dinu Gheorghe, București, 189 - 17.76 - AW
    48. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 299 - 17.74 - A
    49. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 539 - 17.32 - A
    50. Fulop Attila, Aiud, 311 - 17.06 - AW
    51. Orban Marius, Lugoj, 448 - 16.26 - A
    52. Bardas Mark, Dumbraveni SB, 761 - 15.49 - AJ
    53. Pop Robert, Cugir, 1587 - 13.8 - A
    54. Csibi Arpad, Ditrau, 1151 - 12.49 - A
    55. Moldovan Andrei, Oradea, 1144 - 12.24 - A
    56. Caraus Sorin, Deva, 605 - 11.68 - A
    57. Podariu Paul, Ocna Mureș, 6001 - 0
    58. Lazar Emil, Ocna Mureș, 6003 - 0
    59. Beican Razvan, Bistrița, 6006 - 0

    Inscrieri Avansati (19 sep -- 09.30) - 22:23:30 - v5.3 / cls_2021-sep

    1. Popescu Radu, Arad, 261 - 19.39 - A
    2. Marginean Mihai, Luna CJ, 479 - 19.27 - A
    3. Bal Adrian, Gherla, 583 - 18.71 - A
    4. Starcz Adrian, Lupeni, 641 - 18.53 - A
    5. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 113 - 18.44 - A
    6. Rebrisorean Daniel, Cluj Napoca, 2316 - 18.25 - A
    7. Gipsy King, Hunedoara, 482 - 17.9 - AW
    8. Orban Marc Adrian, Turda, 725 - 17.34 - A
    9. Tatar Dorel, Simeria, 673 - 17.29 - AW
    10. Pasca Lucian, Targu Mureș, 517 - 17.16 - A
    11. Sovea Sorin, Suceava, 580 - 16.94 - A
    12. Balaj Roland, Arad, 306 - 16.72 - A
    13. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 522 - 16.26 - A
    14. Sicoe Ioan, Turda, 819 - 16.24 - AW
    15. Matei Dumitru, Deva, 321 - 15.84 - AW
    16. Coste Rafael, Lupeni, 1738 - 15.7 - A
    17. Ispas Emil, Alba Iulia, 833 - 15.65 - A
    18. Marko Gabor, Sibiu, 1621 - 15.3 - A
    19. Oniga Paul, Blaj, 1496 - 14.87 - A
    20. Cobzaru Radu, Deva, 322 - 14.83 - A
    21. Stanciu Dumitru, Simeria, 920 - 14.54 - A
    22. Tedi Ioja, Calan, 805 - 13.69 - A
    23. Luca Eugen, Aiud, 1260 - 13.68 - A
    24. Faraian Alexandru, Aiud, 628 - 13.64 - A
    25. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 1299 - 13.48 - A
    26. Petrache Radu, Blaj, 1164 - 13.38 - A
    27. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 729 - 13.27 - A
    28. Anca Valentin, Ludus, 2011 - 13 - A
    29. Valcica Raul Ginno, Uricani, 1929 - 12.9 - A
    30. Decsei Emma, Ludus, 1963 - 12.7 - AF
    31. Barabancea Lili, Iași, 679 - 12.3 - AF
    32. Olaru Aurel, Mediaș, 2067 - 11.3 - A
    33. Radulescu Eugeniu, Turda, 1629 - 11.23 - A
    34. Stanescu Romeo, Hunedoara, 1364 - 10.76 - A
    35. Jurj Sorin, Calan, 2566 - 10.5 - A
    36. Hidisan Cornel, Luna CJ, 2683 - 10.4 - A
    37. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1009 - 10.26 - A
    38. Anca Ana Maria, Ludus, 2346 - 10.15 - AF
    39. Naghi Vlad, Hunedoara, 2389 - 10.13 - A
    40. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 865 - 9.55 - H
    41. Aron Valentin, Zlatna, 861 - 9.52 - H
    42. Onofrei Petru, Gherla, 998 - 9.03 - HW
    43. Suciu Sergiu, Turda, 987 - 8.73 - HW
    44. Gaciu Gabriel, Gherla, 1497 - 8.33 - H
    45. Schiau Dan, Hunedoara, 1387 - 7.33 - H
    46. Vana Florin, Turda, 2122 - 7 - HW
    47. Marin Marcel, Zlatna, 1594 - 6.36 - H
    48. Puscas Darius, Gherla, 2130 - 6.22 - H
    49. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 894 - 5.16 - H
    50. Banceanu Radu, Hunedoara, 6004 - 0

    Inscrieri Hobby (19 sep -- 09.30) - 22:23:42 - v5.3 / cls_2021-sep

    1. Muntean Atila, Hunedoara, 896 - 9.6 - H
    2. Dranca David, Aiud, 993 - 9.23 - HJ
    3. Chivaran Alin, Caransebeș, 771 - 9.07 - H
    4. Susman Dan, Alba Iulia, 670 - 9.01 - H
    5. Marian Ioan, Alba Iulia, 897 - 8.52 - HW
    6. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1242 - 8.35 - H
    7. Vela Gabriel, Timișoara, 837 - 8.24 - H
    8. Csiki Ioan, Targu Mureș, 899 - 8.23 - H
    9. Suciu Andrei, Borsec, 712 - 8.08 - HW
    10. Hagea Andra, Aiud, 1119 - 7.79 - HJF
    11. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1615 - 6.78 - H
    12. Popa Florin, Mediaș, 1573 - 6.75 - H
    13. Matei Alin, Arad, 1516 - 6.65 - H
    14. Konti Florin, Apahida, 2155 - 6.62 - H
    15. Creta Petru, Luna CJ, 701 - 6.53 - H
    16. Birtalan Attila, Crasna, 1207 - 5.95 - H
    17. Hohoi Alessandro, Cugir, 1674 - 5.85 - H
    18. Marin Catalin, Zlatna, 2177 - 5.65 - H
    19. Badescu Silvia, Cluj Napoca, 4025 - 5.4 - HF
    20. Gruita Andrei, Aiud, 4177 - 5.4 - H
    21. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1920 - 5.38 - H
    22. Scrobota Ioan Cristian, Aiud, 4483 - 5.2 - H
    23. Stanciu Patrick, Aiud, 2629 - 5 - H
    24. Pasca Vlad, Targu Mureș, 4095 - 5 - H
    25. Dirlea Ana, Aiud, 1619 - 4.8 - HF
    26. Lopadean Daria, Aiud, 2094 - 4.11 - HF
    27. Olar Oana, Aiud, 4536 - 4 - HF
    28. Lupean Dumitru, Alba Iulia, 3261 - 0 - H
    29. Triff Raul, Deva, 4455 - 0 - H
    30. Pojar Ciprian, Cluj Napoca, 5448 - 0 - H
    31. Varadi Daniel, Aiud, 5565 - 0 - H
    32. Susman Alexandru, Alba Iulia, 6001 - 0
    33. Tirziu Andrei, Zlatna, 6002 - 0
    34. Nagy Eduard, Deva, 6003 - 0
    35. Nisipescu Rares, Luna CJ, 6005 - 0
    36. Toma Andrei, Borsec, 6006 - 0
    37. Floarea Codrut, Borsec, 6007 - 0
    38. Scaete Alexandru, Borsec, 6008 - 0
    39. Balmos Alexandru, Borsec, 6009 - 0
    40. Valcica Razvan Daniel, Uricani, 6012 - 0
    41. Morar Ovidiu, Târnaveni, 6013 - 0


    TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table

    Comentariu


    • #3
      Se inscriu la Hobby din Alba Iulia: Susman Dan, Marian Ioan, Moldovan Cristian,Susman Alexandru.Multumim

      Comentariu


      • #4
        Vela Gabriel, Timișoara, hobby

        Comentariu


        • #5
          Din ocna mureș la open Paul Podariu, Mario Gabor, Emil Lazăr, din Alba Lupean Dumitru, din războieni Bumbu Pavel, din Botoșani Pralea Marius Dan, la avansați din războieni Asavei Gheorghe si Cif Florin

          Comentariu


          • #6
            Pasca Lucian, Tg Mureș, Avansati
            Pasca Vlad, Tg Mureș, Hobby
            Csiki Ioan, Tg Mureș, Hobby

            Comentariu


            • #7
              Se înscrie Toma Adrian la Elite.

              Comentariu


              • #8
                Se inscrie: Popescu Radu - Arad - Avansati

                Comentariu


                • #9
                  Petrus Florin din Zalău la elite.

                  Comentariu


                  • #10
                    Goia Alina Cluj-Napoca Open

                    Comentariu


                    • #11
                      Damian Alin-Campia Turzii elite

                      Comentariu


                      • #12
                        Schuller Claudiu, Cluj-Napoca, Avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Ciobanu Daniel - Blaj open Damian Mircea - Bistrița open Fulop Attila - Aiud open

                          Comentariu


                          • #14
                            Piper Petru - Luna avansați Cristea Samuel - Bistrița avansați Cristea Daniel - Bistrița hoby

                            Comentariu


                            • #15
                              Zamblau Ionut, Elite, Cluj-Napoca
                              Andro TP Ligna CO
                              FH Andro Rasanter R42
                              BH Dignics 09C

                              Comentariu


                              • #16
                                Dorin Dragoste- Cluj-Napoca - Avansati
                                Asteleanu Lucian - Cluj- Napoca - Avansati
                                Badescu Tudor - Cluj-Napoca - Avansati
                                Badescu Silvia - Cluj-Napoca - Hobby
                                Butterfly Timo Boll ALC
                                FH : Tenergy 05 FX
                                BH : Tenergy 05 FX

                                Comentariu


                                • #17
                                  Din aiud se înscriu la hobby D?rlea Ana, Dranca David, Hagea Andra, Lopadean Daria, Scrobotă Ioan Cristian, Stanciu Patrick, Olar Oana si Gruiță Andrei, la avansați Fărăian Alexandru si Luca Eugen

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Mitar Marius Tiberiu/ avansati! Sannicolau Mare

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Chivaran Alin - Caransebeș Hobby

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Aron Valentin și Marin Marcel din Zlatna la avansați; Marin Cătălin și Târziu Andrei jucător nou din Zlatna la Hobby

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Matei Dumitru din Deva la avansați

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Hohoi Alessandro din Cugir la Hobby

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Vladut Vrinceanu - Hobby - Caransebeș

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Migea Cornel
                                                Din Sibiu, la open! Vă mulțumesc..

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Se înscrie Naghi Vlad avansati Hunedoara
                                                  Szakacs Raul open Deva
                                                  Triff Raul hobby Deva

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X