Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Brașov, 25.09.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B Brașov, 25.09.2021



    Turneu B "Cupa de sub Tâmpa", 25.09. 2021

    LOCALITATEA:Brașov, Locația: Colegiul Tehnic Energetic Remus Răduleț




    DATA:

    Sâmbătă 25.09.2021:
    -ora 9,00 categoria Elite+ Open, 24 locuri; (Sala de sus)

    -ora 9,00 categoria Avansați+Hobby - 24 locuri (Sala de jos)

    Prezența se face cu 10-20 minute înainte de orele stabilite mai sus.


    LOGISTICĂ: 4 + 4 mese aprobate ITTF, mingi plastic*** ;
    SPAȚIU DE JOC: 250 mp sala de sus si 300 mp Sala de jos;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet, Covor PVC Sport;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;
    TAXA: adulți 30 Lei; 20 lei pentru copii, zero pentru persoanele cu dizabilități.

    Se asigură apă plată 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Hobby, Amatori, Open, Elite: Locurile 1 cupe,medalii si diplome, 2-4 medalii si diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic (exclus SMS);
    -persoanele care își creează un cont nou sunt rugate să sune la nr de telefon 0722315757 -Gelu Vlădoiu
    - prioritatea la inscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 24.09.2021, ora 21,00

    - organizatorii iși rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a impiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC (pentru toate categoriile):


    - Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu ;



    IMPORTANT:
    Anexa VI - Regulament AmaTur 2021
    Art. 2. Organizatorii turneelor din „perioada de tranziție” se vor asigura că toți participanții respectă reglementările Comitetului Național pentru Situații de Urgență, mai exact că accesul tuturor (personal administrativ, jucători, spectatori etc) in sala de sport se face cu una dintre următoarele variante:
    - dovada vaccinării impotriva virusului SARS-CoV-2, pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare;
    - dovada unui test PCR negativ efectuat cu cel mult 72h inaintea competiției;
    - dovada unui test antigen (test rapid) negativ efectuat cu cel mult 48h inaintea competiției - se fac teste rapide la sala contracost 25 lei,iar cu condiția ca la inscriere să specificați acest lucru pentr achiziția exactă a numărului de teste rapide din farmacie ;
    - dovada că a trecut prin boală in ultimele 6 luni, dar nu mai devreme de 14 zile de la vindecare.
    Art. 3. Turneele se vor desfășura cu grupe de maximum 5 max 6 jucători.

    Organizatori:
    Alex Bondoc 0743 086313
    Gelu Vlădoiu 0722 315757


    Turnee (amatur.ro)
    Bubucrys and Alexandrel Bv13 like this.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Inscrieri Elite/Open 25.09.2021, ora 9,00 - 25.09.2021 / 07:28:41 - v4.3 / cls_2021-sep

    1. Roman Iulian, Brașov, 75 - 50,75 - EW
    2. Daneliuc Gabi, Selimbar, 13 - 36,77 - EW
    3. Bondoc Alexandru, Brașov, 460 - 36,18 - E
    4. Hutanu Alin, Brașov, 115 - 35,85 - E
    5. Stefan Patrick, Brașov, 30 - 34,81 - E
    6. Bokor Zoltan Jr, Brașov, 417 - 34,75 - EL
    7. Fratea Aurel, Constanța, 32 - 33,22 - EW
    8. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 1176 - 31,6 - EMJF
    9. Vladoiu Gelu, Brașov, 67 - 30,26 - OW
    10. Padurariu Costel, Brașov, 59 - 29,69 - O
    11. Anita Dorel, Brașov, 1120 - 29,1 - O
    12. Ilie Octavian Marius, Brașov, 218 - 27,75 - O
    13. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 518 - 27,22 - O
    14. Loghin Florin, Brașov, 162 - 24,26 - O
    15. Sterczer Sandor, Sanzieni, 146 - 22,29 - O
    16. Orban Alexandru, Lugoj, 175 - 20,5 - O
    17. Popa Mircea, Brașov, 169 - 20,25 - OW
    18. Bozosan Petre, Sibiu, 182 - 20,15 - OW
    19. Croitoru Alin, Brașov, 2006 - 19,5 - A
    20. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 634 - 19,22 - A
    21. Kis Istvan, Brașov, 272 - 19,1 - AW
    22. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 313 - 15,63 - AW
    23. Mitrofan Petrica, Brașov, 965 - 14,4 - AW
    24. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 904 - 8,91 - H

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 ROMAN IULIAN - Brașov
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SIMON TEODORA - Sfantu Gheorghe
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 VLADOIU GELU - Brașov
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    4 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 POPA MIRCEA - Brașov
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 TOBOSARU GHEORGHE - Brașov
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 DANELIUC GABI - Selimbar
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 FRATEA AUREL - Constanța
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 PADURARIU COSTEL - Brașov
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 LOGHIN FLORIN - Brașov
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    3
    5 TOMA DAN - Sfantu Gheorghe
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 MITROFAN PETRICA - Brașov
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    X
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 BONDOC ALEXANDRU - Brașov
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 BOKOR ZOLTAN JR - Brașov
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 ANITA DOREL - Brașov
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 STERCZER SANDOR - Sanzieni
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 CROITORU ALIN - Brașov
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    6 GITA DAN - Sfantu Gheorghe
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite/Open 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 HUTANU ALIN - Brașov
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    2
    2 STEFAN PATRICK - Brașov
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brașov
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
    3
    4 PERSA FLORIN - Sfantu Gheorghe
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 BOZOSAN PETRE - Sibiu
    3-0
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1
    6 KIS ISTVAN - Brașov
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    X

    XEliminatorii Elite/Open 25.09.2021, ora 9,00

    1. Roman Iulian
    -------------------- Roman Iulian 3-0
    16. Padurariu Costel
    ----------------------------------- Roman Iulian 3-0
    9. Ilie Octavian Marius
    -------------------- Bokor Zoltan Jr 1-3
    8. Bokor Zoltan Jr
    -------------------------------------------------- Roman Iulian 3-0
    5. Daneliuc Gabi
    -------------------- Daneliuc Gabi 3-0
    12. Orban Alexandru
    ----------------------------------- Daneliuc Gabi 3-0
    13. Croitoru Alin
    -------------------- Stefan Patrick 0-3
    4. Stefan Patrick
    ----------------------------------------------------------------- Roman Iulian 3-2
    3. Bondoc Alexandru
    -------------------- Bondoc Alexandru 3-0
    14. Persa Florin
    ----------------------------------- Bondoc Alexandru 3-0
    11. Loghin Florin
    -------------------- Simon Teodora 1-3
    6. Simon Teodora
    -------------------------------------------------- Bondoc Alexandru 3-1
    7. Hutanu Alin
    -------------------- Hutanu Alin 3-1
    10. Anita Dorel
    ----------------------------------- Hutanu Alin 3-2
    15. Vladoiu Gelu
    -------------------- Fratea Aurel 0-3
    2. Fratea Aurel


    Clasament Elite/Open 25.09.2021, ora 9,00

    1. Roman Iulian - Brașov
    2. Bondoc Alexandru - Brașov
    3 -- 4
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Hutanu Alin - Brașov
    5 -- 8
    Bokor Zoltan Jr - Brașov
    Simon Teodora - Sfantu Gheorghe
    Stefan Patrick - Brașov
    Fratea Aurel - Constanța
    9 -- 16
    Padurariu Costel - Brașov
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Orban Alexandru - Lugoj
    Anita Dorel - Brașov
    Ilie Octavian Marius - Brașov
    Loghin Florin - Brașov
    Croitoru Alin - Brașov
    Vladoiu Gelu - Brașov
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Kis Istvan - Brașov
    Mitrofan Petrica - Brașov
    19 -- 21 1v gr.inf.
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Bozosan Petre - Sibiu
    Tobosaru Gheorghe - Brașov
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Popa Mircea - Brașov
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe



    Inscrieri Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00 - 25.09.2021 / 07:36:43 - v4.3 / cls_2021-sep

    1. Apopei Rares Gabriel, Brașov, 743 - 17,5 - A
    2. Croitoru Nicusor, Brașov, 2279 - 16,4 - A
    3. Orban Marius, Lugoj, 448 - 16,26 - A
    4. Pitac Ovidiu, Brașov, 1079 - 15,85 - AW
    5. Tirlea Gheorghe, Brașov, 472 - 12,37 - A
    6. Serban Mircea, Brașov, 2529 - 12,3 - AW
    7. Babes Razvan, Brașov, 1311 - 12,07 - A
    8. Ianovici Florin, Brașov, 1340 - 11,03 - A
    9. Comsa Fulga Radu, Brașov, 2644 - 10,65 - A
    10. Saulea Bogdan, Brașov, 2029 - 10,5 - A
    11. Anghel Alexandru, Brașov, 2587 - 10,05 - A
    12. Dumitrascu Cristi, Brașov, 2282 - 8,2 - H
    13. Matsumoto Paul, Brașov, 2209 - 7,83 - H
    14. Radu Ciprian, Brașov, 1378 - 7,69 - H
    15. Stanciu Constantin, Brașov, 1233 - 6,88 - H
    16. Maftei Robert, Brașov, 2484 - 6,25 - H
    17. Cojocaru Nicusor, Brașov, 1390 - 6,21 - H
    18. Neagu Vlad, Brașov, 2167 - 6 - H
    19. Cuzub Rares, Brașov, 4170 - 5,5 - H
    20. Drapac Gheorghe, Brașov, 1270 - 5,11 - H
    21. Birta Andrei, Brașov, 3518 - 4,9 - H
    22. Marchitan Marius, Brașov, 6003 - 6,7 - H
    23. Munteanu Ion, Brașov, 6004 - 0
    24. Soficaru George, Brașov, 6005 - 0


    Gr.inferioara nr. 1 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 APOPEI RARES GABRIEL - Brașov
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 IANOVICI FLORIN - Brașov
    2-3
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    4
    3 COMSA FULGA RADU - Brașov
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    1-3
    2
    3
    4 MARCHITAN MARIUS - Brașov
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5 MAFTEI ROBERT - Brașov
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    2
    6 SOFICARU GEORGE - Brașov
    1-3
    2-3
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 CROITORU NICUSOR - Brașov
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 BABES RAZVAN - Brașov
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    0-3
    3
    3
    3 SAULEA BOGDAN - Brașov
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 STANCIU CONSTANTIN - Brașov
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    4
    5 COJOCARU NICUSOR - Brașov
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    6 MUNTEANU ION - Brașov
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    X
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 ORBAN MARIUS - Lugoj
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SERBAN MIRCEA - Brașov
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 ANGHEL ALEXANDRU - Brașov
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    3
    4 RADU CIPRIAN - Brașov
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 NEAGU VLAD - Brașov
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6 BIRTA ANDREI - Brașov
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    X
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 PITAC OVIDIU - Brașov
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TIRLEA GHEORGHE - Brașov
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 DUMITRASCU CRISTI - Brașov
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    4 MATSUMOTO PAUL - Brașov
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    3
    5 CUZUB RARES - Brașov
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    6 DRAPAC GHEORGHE - Brașov
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 1 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 APOPEI RARES GABRIEL - Brașov
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TIRLEA GHEORGHE - Brașov
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 ANGHEL ALEXANDRU - Brașov
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 STANCIU CONSTANTIN - Brașov
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    X
    Gr.superioara nr. 2 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 CROITORU NICUSOR - Brașov
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MAFTEI ROBERT - Brașov
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    3 MATSUMOTO PAUL - Brașov
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 RADU CIPRIAN - Brașov
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    X
    Gr.superioara nr. 3 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 ORBAN MARIUS - Lugoj
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MUNTEANU ION - Brașov
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 COMSA FULGA RADU - Brașov
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 DUMITRASCU CRISTI - Brașov
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 4 - Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 PITAC OVIDIU - Brașov
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 SERBAN MIRCEA - Brașov
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 BABES RAZVAN - Brașov
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4 IANOVICI FLORIN - Brașov
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    X
    Eliminatorii Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00

    1. Apopei Rares Gabriel
    -------------------- Apopei Rares Gabriel 3-1
    8. Munteanu Ion
    ----------------------------------- Apopei Rares Gabriel 3-1
    5. Radu Ciprian
    -------------------- Pitac Ovidiu 1-3
    4. Pitac Ovidiu
    -------------------------------------------------- Croitoru Nicusor 1-3
    3. Orban Marius
    -------------------- Orban Marius 3-0
    6. Tirlea Gheorghe
    ----------------------------------- Croitoru Nicusor 2-3
    7. Serban Mircea
    -------------------- Croitoru Nicusor 1-3
    2. Croitoru Nicusor

    Clasament Avansați/Hobby 25.09.2021, ora 9,00

    1. Croitoru Nicusor - Brașov
    2. Apopei Rares Gabriel - Brașov
    3 -- 4
    Orban Marius - Lugoj
    Pitac Ovidiu - Brașov
    5 -- 8
    Serban Mircea - Brașov
    Munteanu Ion - Brașov
    Tirlea Gheorghe - Brașov
    Radu Ciprian - Brașov
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Ianovici Florin - Brașov
    Comsa Fulga Radu - Brașov
    Stanciu Constantin - Brașov
    Maftei Robert - Brașov
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Babes Razvan - Brașov
    Anghel Alexandru - Brașov
    Dumitrascu Cristi - Brașov
    Matsumoto Paul - Brașov
    17 -- 2v gr.inf.
    Cuzub Rares - Brașov
    18 -- 21 1v gr.inf.
    Marchitan Marius - Brașov
    Cojocaru Nicusor - Brașov
    Birta Andrei - Brașov
    Soficaru George - Brașov
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Saulea Bogdan - Brașov
    Neagu Vlad - Brașov
    Drapac Gheorghe - Brașov
    Ultima editare de GeluBv; 26.sep.2021, 06:54.
    FlorinBN likes this.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      Marius Marchitan, Brașov, Hobby


      Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Orban Alexandru, lugoj, open
        Orban marius , lugoj,avansati

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de marius_b99 Vezi post
          Marius Marchitan, Brașov, Hobby


          Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
          + test antigen

          Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Hutanu Alin
            Vladoiu Gelu
            Bv
            E+O
            Aly78 likes this.
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • #7
              Ilie Octavian Marius, Brașov, Open
              sterczer sandor and remy like this.

              Comentariu


              • #8
                Anghel Alexandru, Brașov, Avansați
                Mulțumesc!
                Anghel Alexandru, Brașov

                Comentariu


                • #9
                  Babes Razvan, Avansati, Brașov.
                  Multumesc.

                  Comentariu


                  • #10
                    Munteanu Ion. Hobby. + test rapid.

                    Comentariu


                    • #11
                      Drapac Gheorghe/Brasov/Hobby-persoana cu dizabilitati
                      Cojocaru Nicusoar/Brasov/Hobby-persoana cu dizabilitati
                      Stanciu Constantin/Brasov/Hobby

                      Comentariu


                      • #12
                        Croitoru Alin și Croitoru Nicușor, Avansați, Brașov

                        Comentariu


                        • #13
                          Toboșaru Gheorghe
                          Avansați

                          Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

                          MARIUS67 likes this.
                          Blade: Nittaku Acoustic;
                          FH: Butterfly Tenergy 05;
                          BH: Victas Stiff.

                          Comentariu


                          • #14
                            Elite:
                            Bondoc Alexandru
                            Bokor Zoltan Jr
                            Incepatori
                            Matsumoto Paul
                            Maftei Robert
                            Cuzub Rares
                            Birta Andrei
                            Soficaru George
                            Brașov
                            13 Rules

                            Comentariu


                            • #15
                              Radu Ciprian, Hobby, Brașov

                              Multumesc

                              Comentariu


                              • #16
                                Șerban Mircea - avansați

                                Comentariu


                                • #17
                                  Se înscrie Apopei Rareș, Avansati

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Kis Istv?n avansat

                                    Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Loghin Florin...E/O... Brașov
                                      MARIUS67 likes this.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Pădurariu Costel...E/O... Brașov

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Ciobanu Adrian-Brașov-open

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Popa Mircea open / Bv

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Ianovici Florin-Brașov-Hobby
                                              Saulea Bogdan-Brașov-Hobby - persoana cu dizabilități


                                              Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Toma Dan - Sf Gheorghe - avansați

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Buna ziua, Tirlea Gheorghe si Comsa Fulga Radu avansati si Neagu Vlad si Dumitrascu Cristi hobby toti Brașov!

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X