Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar Paleta !!

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar Paleta !!

    Cumpar paleta gata facuta ( poate sa fie si sh ! ) , ma intereseaza o fata cat mai buna pentru spin mult si o iarba (de preferat interzise, iarba etc.). La fel vreau sa am si cat mai mult control, nu vreau sa imi sara mingea din paleta, asta daca e posibil.
    Ca stil de joc, am un joc defensiv , stau mai departe de masa, multe mingi taiate dar si atac.
    Oferte aici sau pe PM. Multumesc !

    Buget 200 +/-

  • #2
    la bugetul asta vorbeste cu RBlade este un comerciant foarte bun...produse de inalta calitate...la 150 +/- gasesti exact ceea ce iti doresti
    Blade:Primorac Carbon Off+ Old
    Fh: Xiom Omega IV Pro Max
    Bh:Joola Phenix Max

    Comentariu


    • #3
      http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...aleta+completa
      In caz ca te intereseaza scrie-mi mp!Atat fetele cat si lemnul sunt in stare buna!
      Lemne: DHS Hurricane Long W997
      FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
      BH: DHS GoldArc 8

      Comentariu


      • #4
        va pot pune la dispozitie urmatoarele configuratii !
        1 lemn gruba carbon all+cu fata rosie giant dragon taichi soft de 1,8 si iarba neagra tt master insider pret 220 ron
        2 lemn balsax5 carbon off cu fata giant dragon karate hard de 2 mm si iarba neagra amstrong ox pret 250 ron !
        3lemn dan universal cu maner tip dotec cu fata neagra btf flextra si sandwich rosu hallmark superspecial extra ! pret 160 !!
        mentionez ca cele 2 lemne btf sunt noi si fetele giant dragon la fel sunt noi !! pt alte combinatii intre cele 3 palete discutam pe mp sau tel 0748352369 ! ma puteti suna oricand !!
        - - - Actualizat - - -
        se poate face si o combinatie cu lemn combi dan universal si fetele de mai sus !!
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #5
          Multumesc tuturor pentru oferte !
          Am luat de la Dl. Fabregas o combinatie
          Se poate inchide, multumesc !

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X