Soimusan Tudor - Cluj-Napoca - Hobby
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
`Cupa Victoriei` Lot TT - Cluj Napoca, 09 oct (A, H) / 10 oct (E+O)
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Echipa AmaTur
- 13.nov.2017
- 1888
- Cluj-Napoca
- 47
Likes given: 423Likes received: 759
Luput Bogdan - Cluj - Napoca - Hobby
Matei Samuel - Cluj - Napoca - HobbyButterfly Viscaria
FH : Dignics 05
BH : Dignics 05
Comentariu
Inscrieri Elite/Open (10 oct - 09.30) - 18:43:48 - v5.3 / cls_2021-oct
1. Mocean Dan, Cluj Napoca, 159 - 43.72 - E
2. Galban Calin, Viseu, 15 - 42.62 - E
3. Ticala Vasile Jr, Viseu, 72 - 41.71 - E
4. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 110 - 37.63 - E
5. Miron Mihai, Cluj Napoca, 416 - 34.78 - ED
6. Istrate Cristian, București, 9 - 32.98 - OW
7. Goia Alina, Cluj Napoca, 1010 - 21.3 - OF
8. Marginean Mihai, Luna CJ, 396 - 21.11 - O
9. Orban Marc Adrian, Turda, 585 - 18.65 - A
10. Piper Petru, Luna CJ, 254 - 18.39 - ADW
11. Marko Gabor, Sibiu, 1409 - 13.68 - A
12. Aron Valentin, Zlatna, 749 - 12.55 - A
13. Tovis Levente, Cluj Napoca, 2091 - 12.27 - A
14. Ariciu George, Cluj Napoca, 1148 - 10.61 - A
Inscrieri Avansati (09 oct - 09.30) - 18:43:58 - v5.3 / cls_2021-oct
1. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1371 - 18.52 - AW
2. Rebrisorean Daniel, Cluj Napoca, 1542 - 18.38 - A
3. Starcz Adrian, Lupeni, 577 - 18.04 - A
4. Tocaciu Septimiu, Beclean, 718 - 17.61 - A
5. Fulop Attila, Aiud, 291 - 16.54 - AW
6. Vass Sandor, Beclean, 447 - 16.54 - AW
7. Balazs Imre Florin, Apahida, 845 - 15.24 - A
8. Panczel Jozsef, Cluj Napoca, 1213 - 14.32 - A
9. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 1272 - 13.08 - A
10. Kiss Attila, Crasna, 1003 - 11.33 - A
11. Gaciu Gabriel, Gherla, 1141 - 11.31 - A
12. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 906 - 11.25 - A
13. Bora Paul, Cluj Napoca, 1364 - 10.87 - A
14. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1589 - 9.78 - H
15. Onofrei Petru, Gherla, 897 - 9.51 - HW
16. Pascalau Cristian, Huedin, 1005 - 9.3 - H
17. Rakosi Istvan, Satu Mare, 816 - 9.19 - H
18. Puscas Darius, Gherla, 1581 - 8.09 - H
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Uglea Mihai, Cluj Napoca, 1150 - 17.84 - A
2. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 586 - 14.24 - A
Inscrieri Hobby (09 oct - 16.00) - 18:44:09 - v5.3 / cls_2021-oct
1. Vidrut Ioan, Apahida, 1845 - 9.26 - H
2. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 1362 - 8.75 - H
3. Hidisan Cornel, Luna CJ, 2499 - 8.2 - H
4. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 834 - 7.88 - H
5. Konti Florin, Apahida, 1648 - 7.87 - H
6. Biraut Emil, Cluj Napoca, 2558 - 7.55 - H
7. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 1099 - 7.52 - H
8. Creta Petru, Luna CJ, 719 - 6.62 - H
9. Vescan Adrian, Cluj Napoca, 1949 - 6.5 - H
10. Cebotari Claudiu, Apahida, 2994 - 6.47 - H
11. Corabian Daniel, Cluj Napoca, 2269 - 5.67 - H
12. Vescan Radu, Floresti, 3394 - 5 - H
13. Simion Luana, Cluj Napoca, 3366 - 4.33 - HF
14. Kis Mariana, Cluj Napoca, 2827 - 4 - HF
15. Potra Virgil, Cluj Napoca, 4220 - 4 - H
16. Baican Cristian, Cluj Napoca, 6001 - 0
17. Sava Sergiu, Cluj Napoca, 6002 - 0
18. Soimusan Tudor, Cluj Napoca, 6003 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Luput Bogdan, Apahida, 3565 - 6.1 - H
2. Matei Sami, Apahida, 3730 - 5.4 - H
3. Balla Bela Jozsef, Cluj Napoca, 6004 - 0
4. Halasz Levente, Cluj Napoca, 1794 - 6.41 - H
5. Ma inscriu sambata la hobby, boboc, 6005 - 0
TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
- Aprecieri 2
Comentariu
organizator local- 15.feb.2019
- 1242
- zalau
Likes given: 3495Likes received: 1679
Postat în original de FlorinBN Vezi postInscrieri Elite/Open (10 oct - 09.30) - 18:43:48 - v5.3 / cls_2021-oct
1. Mocean Dan, Cluj Napoca, 159 - 43.72 - E
2. Galban Calin, Viseu, 15 - 42.62 - E
3. Ticala Vasile Jr, Viseu, 72 - 41.71 - E
4. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 110 - 37.63 - E
5. Miron Mihai, Cluj Napoca, 416 - 34.78 - ED
6. Istrate Cristian, București, 9 - 32.98 - OW
7. Goia Alina, Cluj Napoca, 1010 - 21.3 - OF
8. Marginean Mihai, Luna CJ, 396 - 21.11 - O
9. Orban Marc Adrian, Turda, 585 - 18.65 - A
10. Piper Petru, Luna CJ, 254 - 18.39 - ADW
11. Marko Gabor, Sibiu, 1409 - 13.68 - A
12. Aron Valentin, Zlatna, 749 - 12.55 - A
13. Tovis Levente, Cluj Napoca, 2091 - 12.27 - A
14. Ariciu George, Cluj Napoca, 1148 - 10.61 - A
Inscrieri Avansati (09 oct - 09.30) - 18:43:58 - v5.3 / cls_2021-oct
1. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1371 - 18.52 - AW
2. Rebrisorean Daniel, Cluj Napoca, 1542 - 18.38 - A
3. Starcz Adrian, Lupeni, 577 - 18.04 - A
4. Tocaciu Septimiu, Beclean, 718 - 17.61 - A
5. Fulop Attila, Aiud, 291 - 16.54 - AW
6. Vass Sandor, Beclean, 447 - 16.54 - AW
7. Balazs Imre Florin, Apahida, 845 - 15.24 - A
8. Panczel Jozsef, Cluj Napoca, 1213 - 14.32 - A
9. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 1272 - 13.08 - A
10. Kiss Attila, Crasna, 1003 - 11.33 - A
11. Gaciu Gabriel, Gherla, 1141 - 11.31 - A
12. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 906 - 11.25 - A
13. Bora Paul, Cluj Napoca, 1364 - 10.87 - A
14. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1589 - 9.78 - H
15. Onofrei Petru, Gherla, 897 - 9.51 - HW
16. Pascalau Cristian, Huedin, 1005 - 9.3 - H
17. Rakosi Istvan, Satu Mare, 816 - 9.19 - H
18. Puscas Darius, Gherla, 1581 - 8.09 - H
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Uglea Mihai, Cluj Napoca, 1150 - 17.84 - A
2. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 586 - 14.24 - A
Inscrieri Hobby (09 oct - 16.00) - 18:44:09 - v5.3 / cls_2021-oct
1. Vidrut Ioan, Apahida, 1845 - 9.26 - H
2. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 1362 - 8.75 - H
3. Hidisan Cornel, Luna CJ, 2499 - 8.2 - H
4. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 834 - 7.88 - H
5. Konti Florin, Apahida, 1648 - 7.87 - H
6. Biraut Emil, Cluj Napoca, 2558 - 7.55 - H
7. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 1099 - 7.52 - H
8. Creta Petru, Luna CJ, 719 - 6.62 - H
9. Vescan Adrian, Cluj Napoca, 1949 - 6.5 - H
10. Cebotari Claudiu, Apahida, 2994 - 6.47 - H
11. Corabian Daniel, Cluj Napoca, 2269 - 5.67 - H
12. Vescan Radu, Floresti, 3394 - 5 - H
13. Simion Luana, Cluj Napoca, 3366 - 4.33 - HF
14. Kis Mariana, Cluj Napoca, 2827 - 4 - HF
15. Potra Virgil, Cluj Napoca, 4220 - 4 - H
16. Baican Cristian, Cluj Napoca, 6001 - 0
17. Sava Sergiu, Cluj Napoca, 6002 - 0
18. Soimusan Tudor, Cluj Napoca, 6003 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Luput Bogdan, Apahida, 3565 - 6.1 - H
2. Matei Sami, Apahida, 3730 - 5.4 - H
3. Balla Bela Jozsef, Cluj Napoca, 6004 - 0
4. Halasz Levente, Cluj Napoca, 1794 - 6.41 - H
5. Ma inscriu sambata la hobby, boboc, 6005 - 0lemn Primorac carbon
fete Andro Rasanter R42 ultramax
Comentariu
Ma gandeam eu, dar cu numai 14 turnee in spate nu te inscrii asaTEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
- Aprecieri 4
Comentariu
1,77245385- 26.mai.2010
- 10596
- Timișoara
Likes given: 1156Likes received: 4265
Postat în original de Comitetul Director Vezi postCa urmare a noilor reglementări introduse de Guvernul României care fac referire la desfășurarea competițiilor sportive, precizăm că turneele se pot desfășura în continuare, fără spectatori, conform legislației în vigoare și în conformitate cu ratele de incidență din fiecare localitate organizatoare după cum urmează:
a) sub 6, accesul tuturor (personal administrativ și jucători) în sala de sport se face cu una dintre următoarele variante:
- prezentarea certificatului verde;
- dovada unui test PCR negativ efectuat cu cel mult 72h înaintea competiției;
- dovada unui test antigen (test rapid) negativ efectuat cu cel mult 48h înaintea competiției (În cazul în care organizatorul are personal calificat, testele rapide se pot face la intrarea în sală);
b) peste 6, pot participa exclusiv persoanele care posedă certificat verde.
Vă reamintim că în interiorul sălilor de sport, precum și în alte încăperi, este obligatorie purtarea măștilor de protecție, cu excepția persoanelor care se află la masa de joc.
Comentariu
Echipa AmaTur- 13.nov.2017
- 1888
- Cluj-Napoca
- 47
Likes given: 423Likes received: 759
Se inscriu :
Pirjol Rares - Cluj - Napoca - Elite
Hurloi Vlad - Cluj - Napoca - EliteButterfly Viscaria
FH : Dignics 05
BH : Dignics 05
Comentariu
Cat este rata la Cluj?
Tapatalkkal küldve az én POCOPHONE F1 eszközömről
Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7
Comentariu
Inscrieri Elite/Open (10 oct - 09.30) - 22:22:23 - v5.3 / cls_2021-oct
1. Mocean Dan, Cluj Napoca, 159 - 43.72 - E
2. Hurloi Vlad, Cluj Napoca, 1163 - 43 - EM
3. Galban Calin, Viseu, 15 - 42.62 - E
4. Ticala Vasile Jr, Viseu, 72 - 41.71 - E
5. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 110 - 37.63 - E
6. Parjol Rares, Cluj Napoca, 593 - 37.34 - E
7. Miron Mihai, Cluj Napoca, 416 - 34.78 - ED
8. Istrate Cristian, București, 9 - 32.98 - OW
9. David Zoltan, Cluj Napoca, 1722 - 23.2 - O
10. Goia Alina, Cluj Napoca, 1010 - 21.3 - OF
11. Marginean Mihai, Luna CJ, 396 - 21.11 - O
12. Orban Marc Adrian, Turda, 585 - 18.65 - A
13. Piper Petru, Luna CJ, 254 - 18.39 - ADW
14. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 444 - 17.68 - A
15. Marko Gabor, Sibiu, 1409 - 13.68 - A
16. Tovis Levente, Cluj Napoca, 2091 - 12.27 - A
17. Ariciu George, Cluj Napoca, 1148 - 10.61 - A
Inscrieri Avansati (09 oct - 09.30) - 22:22:35 - v5.3 / cls_2021-oct
1. Rebrisorean Daniel, Cluj Napoca, 1542 - 18.38 - A
2. Starcz Adrian, Lupeni, 577 - 18.04 - A
3. Uglea Mihai, Cluj Napoca, 1150 - 17.84 - A
4. Tocaciu Septimiu, Beclean, 718 - 17.61 - A
5. Fulop Attila, Aiud, 291 - 16.54 - AW
6. Vass Sandor, Beclean, 447 - 16.54 - AW
7. Balazs Imre Florin, Apahida, 845 - 15.24 - A
8. Panczel Jozsef, Cluj Napoca, 1213 - 14.32 - A
9. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 1272 - 13.08 - A
10. Kiss Attila, Crasna, 1003 - 11.33 - A
11. Gaciu Gabriel, Gherla, 1141 - 11.31 - A
12. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 906 - 11.25 - A
13. Bora Paul, Cluj Napoca, 1364 - 10.87 - A
14. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1589 - 9.78 - H
15. Onofrei Petru, Gherla, 897 - 9.51 - HW
16. Pascalau Cristian, Huedin, 1005 - 9.3 - H
17. Rakosi Istvan, Satu Mare, 816 - 9.19 - H
18. Puscas Darius, Gherla, 1581 - 8.09 - H
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 586 - 14.24 - A
Inscrieri Hobby (09 oct - 16.00) - 22:22:44 - v5.3 / cls_2021-oct
1. Vidrut Ioan, Apahida, 1845 - 9.26 - H
2. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 1362 - 8.75 - H
3. Hidisan Cornel, Luna CJ, 2499 - 8.2 - H
4. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 834 - 7.88 - H
5. Konti Florin, Apahida, 1648 - 7.87 - H
6. Biraut Emil, Cluj Napoca, 2558 - 7.55 - H
7. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 1099 - 7.52 - H
8. Creta Petru, Luna CJ, 719 - 6.62 - H
9. Vescan Adrian, Cluj Napoca, 1949 - 6.5 - H
10. Luput Bogdan, Apahida, 3565 - 6.1 - H
11. Corabian Daniel, Cluj Napoca, 2269 - 5.67 - H
12. Matei Sami, Apahida, 3730 - 5.4 - H
13. Vescan Radu, Floresti, 3394 - 5 - H
14. Kis Mariana, Cluj Napoca, 2827 - 4 - HF
15. Potra Virgil, Cluj Napoca, 4220 - 4 - H
16. Baican Cristian, Cluj Napoca, 6001 - 0
17. Sava Sergiu, Cluj Napoca, 6002 - 0
18. Soimusan Tudor, Cluj Napoca, 6003 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Balla Bela Jozsef, Cluj Napoca, 6004 - 0
2. Halasz Levente, Cluj Napoca, 1794 - 6.41 - H
3. Vigh Marton, Cluj Napoca, 1287 - 7.9 - H
TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 20:08.Procesare...X
Comentariu