Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Cupa Sovata", Sovata - 30.10.2021

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Sovata", Sovata - 30.10.2021

    Cupa Sovata - 30.10.2021.
    Turneu A
    Categoria Concursului: Turneu tip A
    Localitatea: Sovata, jud. Mures

    Data: Sâmbătă 30 octombrie 2021.

    Categoriile turneului: Elite, Open, Avansați, Începători.

    Ora de incepere:
    Începători, Avansati - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;
    Open, Elite - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;

    Locația: Sala de Sport Gara Mica, Sovata
    [TD]

    [/TD]

    Logistică: 16 de mese ITTF (Gewo, Tibhar), mingi Joola Prime

    Spațiu de joc: Parchet sport multistrat.

    Contributia participantilor:
    - 45 ron (adulți);
    - 0 ron (persoanele cu dizabilități);
    Se asigură:
    - apă minerală,
    - cafea
    - gustare
    - masa de prânz.
    Material de premiere:
    - Locurile 1–4 cupă, diplomă,
    - Locurile 5–8 diplomă, medalie.

    NUMAR PARTICIPANTI:
    CATEGORIILE TURNEULUI:

    ÎNCEPĂTORI
    - poate participa orice jucător cu media între 0 si 9,99;
    Număr maxim de jucători: 24

    AVANSAȚI
    - poate participa orice jucător cu media între 10 si 19,99;
    Număr maxim de jucători: 36

    OPEN
    - poate participa orice jucător cu media între 20,00 si 32,99;
    Număr maxim de jucători: 24

    ELITE
    - poate participa orice jucător cu media >= 33,00;
    Număr maxim de jucători: 12


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere: joi 28.10.2021, ora 21:00;
    - retragerile după termen / absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4(eventual cel mai bun loc cinci);
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dat de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de calculator (tragere la sorți cu butonul auto).
    * În funcție de numărul jucătorilor înscriși, sistemul de joc poate suferi modificări, ce vor fi anunțate în timp util pe forum.

    IMPORTANT:
    In cursul turneului masa de pranz va fi servit intre orele 13-14!!!!

    Ca urmare a noilor reglementări introduse de Guvernul României care fac referire la desfășurarea competițiilor sportive, precizăm că turneele se pot desfășura în continuare, fără spectatori, conform legislației în vigoare și în conformitate cu ratele de incidență din fiecare localitate organizatoare după cum urmează:
    a) sub 6, accesul tuturor (personal administrativ și jucători) în sala de sport se face cu una dintre următoarele variante:
    - prezentarea certificatului verde;
    - dovada unui test PCR negativ efectuat cu cel mult 72h înaintea competiției;
    - dovada unui test antigen (test rapid) negativ efectuat cu cel mult 48h înaintea competiției (în cazul în care organizatorul are personal calificat, testele rapide se pot face la intrarea în sală);
    b) peste 6, pot participa exclusiv persoanele care posedă certificat verde cu cod QR.
    Vă reamintim că în interiorul sălilor de sport, precum și în alte încăperi, este obligatorie purtarea măștilor de protecție, cu excepția persoanelor care se află la masa de joc.

    SOVATA---6.42


    ORGANIZATORI:
    - Birtalan Levente, tel. 0747.115.343
    cu sprijinul: Héja Zsolt, Héja Zoltán 0755868386

    Parteneri:
    Primăria Orașului Sovata
    Petco S.R.L.
    Casa de Oaspeți Kalabash
    Hotel Szeifert
    Last edited by hjz70; 27-Oct-2021, 16:43.

  • #2
    Inscrieri Hobby (data) - 17:29:15 - v5.1 / cls_2021-oct (2)

    1. Onofrei Petru, Gherla, 897 - 9,51 - HW
    2. Dan Radu, Zalau, 1445 - 9,33 - H
    3. Matei Alin, Arad, 1198 - 9,12 - H
    4. Kiss Norbert, Targu Mures, 3156 - 8 - H
    5. Anastasiu Constantin, Comanesti, 1223 - 7,56 - HW
    6. Stanciu Constantin, Brasov, 1173 - 7,4 - H
    7. Megyes Andras, Sovata, 938 - 7,03 - H
    8. Cofari Eugen, Sovata, 2694 - 6,75 - H
    9. Birtalan Attila, Crasna, 1101 - 6,05 - H
    10. Pasca Vlad, Targu Mures, 3133 - 5 - H
    11. Toma Andrei, Borsec, 3380 - 4,6 - H
    12. Heja Zsolt, Ditrau, 1995 - 4,4 - H
    13. Suciu Mihai, Borsec, 6002 - 0
    14. Orza Gabor, Miercurea Ciuc, 6003 - 0
    15. Lantos Monica, Targu Mures, 6005 - 0
    16. Szekely Claudia, Targu Mures, 6006 - 0
    17. Botez Radu, Targu Mures, 6007 - 0
    18. Dusan Marcel, Arad, 6009 - 0
    19. Szocs Szilveszter, Borsec, 6012 - 0
    20. Katona Gellert, Targu Mures, 6013 - 0
    21. Hadnagy Zoltan, Sansimion, 6015 - 0



    Inscrieri Avansati (data) - 17:29:31 - v5.1 / cls_2021-oct (2)

    1. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 288 - 19,83 - A
    2. Ene Florin, Ploiesti, 153 - 19,77 - A
    3. Popescu Radu, Arad, 204 - 19,34 - A
    4. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 98 - 18,92 - A
    5. Cristofor Razvan, Moinesti, 362 - 17,98 - AW
    6. Uglea Mihai, Cluj Napoca, 1150 - 17,84 - A
    7. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 192 - 17,69 - AW
    8. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 387 - 17,32 - A
    9. Mates Flavius, Arad, 2454 - 17,1 - A
    10. Szakacs Attila, Targu Mures, 758 - 16,79 - A
    11. Orban Marius, Lugoj, 364 - 16,78 - A
    12. Pasca Lucian, Targu Mures, 487 - 16,72 - A
    13. Bardas Mark, Dumbraveni SB, 677 - 15,77 - AJ
    14. Matei Dumitru, Deva, 275 - 15,26 - AW
    15. Herteg Dorinel, Arad, 508 - 14,71 - A
    16. Lupescu Nicolae, Reghin, 669 - 14,59 - A
    17. Cobzaru Radu, Deva, 305 - 14,21 - A
    18. Iancu Marius, Brasov, 1241 - 14,05 - A
    19. Birtalan Levente, Sovata, 707 - 13,95 - A
    20. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 763 - 13,67 - AF
    21. Prodan Iosif, Tarnaveni, 1922 - 13,65 - A
    22. Barta Dezso, Sovata, 2065 - 12,73 - A
    23. Oltean Octavian, Targu Mures, 905 - 12,46 - A
    24. Lazar Dumitru, Mizil, 314 - 12,05 - A
    25. Ianovici Florin, Brasov, 1352 - 10,8 - A
    26. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 918 - 10,79 - A
    27. Darie Gabriel, Comanesti, 601 - 10,34 - A
    28. Birtalan Hunor, Sovata, 1346 - 9,24 - H
    29. Csiki Ioan, Targu Mures, 874 - 8,29 - H
    30. Ghitu Liviu, Onesti, 574 - 7,99 - H
    31. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1633 - 6,08 - H
    32. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 830 - 5,5 - H
    33. Bondrea Attila, Gheorgheni, 3415 - 5 - H

    Inscrieri Open (data) - 17:29:38 - v5.1 / cls_2021-oct

    1. Toader George, Agnita, 231 - 31,31 - O
    2. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 65 - 30,61 - O
    3. Husa Gelu, Zalau, 40 - 30,18 - OD
    4. Denes Ferenc, Praid, 166 - 29,69 - OW
    5. Toader Valentin, Agnita, 413 - 29,46 - O
    6. Vladoiu Gelu, Brasov, 71 - 29 - OW
    7. Carpaci Alexandru, Ludus, 219 - 28,38 - OW
    8. Kincses Jozsef, Praid, 381 - 28,28 - O
    9. Babics Tamas, Gheorgheni, 148 - 27,99 - O
    10. Majai Lehel, Sovata, 415 - 27,52 - O
    11. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 1106 - 27,08 - O
    12. Janosi Attila, Targu Mures, 125 - 26,61 - O
    13. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 483 - 26,42 - O
    14. Grosan Nicu, Piatra Neamt, 1525 - 26,4 - OW
    15. Nitu Serban, Paulesti, 145 - 25,62 - OW
    16. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 156 - 24,58 - OW
    17. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 196 - 24,45 - OW
    18. Neamt Doru, Arad, 504 - 24,1 - OW
    19. Loghin Florin, Brasov, 167 - 23,37 - O
    20. Heja Zoltan, Ditrau, 277 - 23,18 - OW
    21. Joldes Adrian, Bistrita, 552 - 22,48 - O
    22. Orban Alexandru, Lugoj, 132 - 22,19 - O
    23. Vajda Erno, Reghin, 330 - 21,94 - OW
    24. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 356 - 21,69 - O
    25. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 197 - 21,41 - O
    26. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 261 - 21,04 - O
    27. Strugar Ioan, Deda, 348 - 20,94 - O
    28. Boariu Timofte Danut, Borsec, 404 - 20,44 - OW
    29. Birtalan Bence, Sovata, 622 - 20 - O
    30. Balaj Roland, Arad, 241 - 18,54 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Sursilov Constantin, Bucuresti, 122 - 24,35 - O


    Inscrieri Elite (data) - 17:29:45 - v5.1 / cls_2021-oct (2)

    1. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 2 - 47,72 - EM
    2. Anca Octavian, Ludus, 1123 - 42,73 - E
    3. Petrus Florin, Zalau, 6 - 40,46 - EL
    4. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 18 - 39,21 - E
    5. Farkas Gabor, Targu Mures, 249 - 39,13 - EW
    6. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 180 - 38,43 - E
    7. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 110 - 37,63 - E
    8. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 95 - 37,04 - E
    9. Hutanu Alin, Brasov, 108 - 36,02 - E
    10. Zidar Victor, Reghin, 182 - 35,71 - E
    11. Dirlea Ioan, Aiud, 113 - 27,9 - OD
    12. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 391 - 25,83 - O

    Originally posted by hjz70 View Post
    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 ONOFREI PETRU - Gherla
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    3
    2 MEGYES ANDRAS - Sovata
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 PASCA VLAD - Targu Mures
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    4
    4 ORZA GABOR - Miercurea Ciuc
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    5 LANTOS MONICA - Targu Mures
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 DAN RADU - Zalau
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 ANDRAS ZOLTAN - Miercurea Ciuc
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 SUCIU MIHAI - Borsec
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    5 SZEKELY CLAUDIA - Targu Mures
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    5
    6 KATONA GELLERT - Targu Mures
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 MATEI ALIN - Arad
    3-1
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    3
    2 ANASTASIU CONSTANTIN - Comanesti
    1-3
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
    3 BIRTALAN ATTILA - Crasna
    3-2
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    4
    2
    4 HEJA ZSOLT - Ditrau
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 BOTEZ RADU - Targu Mures
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    6 SZOCS SZILVESZTER - Borsec
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 BONDREA ATTILA - Gheorgheni
    3-2
    3-1
    3-1
    0-3
    3-0
    4
    2
    2 KISS NORBERT - Targu Mures
    2-3
    3-0
    2-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    3 COFARI EUGEN - Sovata
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    5
    4 TOMA ANDREI - Borsec
    1-3
    3-2
    3-2
    0-3
    3-1
    3
    3
    5 DUSAN MARCEL - Arad
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    6 HADNAGY ZOLTAN - Sansimion
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 MEGYES ANDRAS - Sovata
    3-2
    0-3
    1
    2 TOMA ANDREI - Borsec
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 KISS NORBERT - Targu Mures
    3-0
    2-3
    1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 DAN RADU - Zalau
    3-0
    2-3
    1
    2
    2 MATEI ALIN - Arad
    0-3
    1-3
    0
    3 ANASTASIU CONSTANTIN - Comanesti
    3-2
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 BOTEZ RADU - Targu Mures
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 ANDRAS ZOLTAN - Miercurea Ciuc
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 SUCIU MIHAI - Borsec
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 DUSAN MARCEL - Arad
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 ONOFREI PETRU - Gherla
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 PASCA VLAD - Targu Mures
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 BONDREA ATTILA - Gheorgheni
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 ORZA GABOR - Miercurea Ciuc
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 SZEKELY CLAUDIA - Targu Mures
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 BIRTALAN ATTILA - Crasna
    0-3
    3-2
    1
    2
    2 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 COFARI EUGEN - Sovata
    2-3
    0-3
    0
    -
    Eliminatorii Hobby

    1. Kiss Norbert
    ------------------------- Kiss Norbert 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Birtalan Attila 1-3
    9. Andras Zoltan
    ------------------------- Birtalan Attila 2-3
    8. Birtalan Attila
    -------------------------------------------------- Dusan Marcel 0-3
    5. Bondrea Attila
    ------------------------- Dan Radu 0-3
    12. Dan Radu
    ----------------------------------- Dusan Marcel 0-3
    13. Bye
    ------------------------- Dusan Marcel 0-3
    4. Dusan Marcel
    ----------------------------------------------------------------- Dusan Marcel 3-0
    3. Botez Radu
    ------------------------- Botez Radu 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Botez Radu 3-1
    11. Toma Andrei
    ------------------------- Toma Andrei 3-1
    6. Stanciu Constantin
    -------------------------------------------------- Botez Radu 3-0
    7. Orza Gabor
    ------------------------- Orza Gabor 3-1
    10. Onofrei Petru
    ----------------------------------- Anastasiu Constantin 1-3
    15. Bye
    ------------------------- Anastasiu Constantin 0-3
    2. Anastasiu Constantin

    Clasament Hobby

    1. Dusan Marcel - Arad
    2. Botez Radu - Targu Mures
    3 -- 4
    Birtalan Attila - Crasna
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    5 -- 8
    Dan Radu - Zalau
    Toma Andrei - Borsec
    Kiss Norbert - Targu Mures
    Orza Gabor - Miercurea Ciuc
    9 -- 12
    Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    Bondrea Attila - Gheorgheni
    Stanciu Constantin - Brasov
    Onofrei Petru - Gherla
    13 -- 1v gr.sup.
    Megyes Andras - Sovata
    14 -- 18 0v gr.sup.
    Matei Alin - Arad
    Cofari Eugen - Sovata
    Pasca Vlad - Targu Mures
    Suciu Mihai - Borsec
    Szekely Claudia - Targu Mures
    19 -- 1v gr.inf.
    Szocs Szilveszter - Borsec
    20 -- 23 0v gr.inf.
    Heja Zsolt - Ditrau
    Lantos Monica - Targu Mures
    Katona Gellert - Targu Mures
    Hadnagy Zoltan - Sansimion

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 TOFENI OVIDIU - Cluj Napoca
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    2 SZAKACS ATTILA - Targu Mures
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    3
    3 BARDAS MARK - Dumbraveni SB
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 MOLDOVAN FLAVIA - Tarnaveni
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5 BARTA DEZSO - Sovata
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 ENE FLORIN - Ploiesti
    1-3
    3-2
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    2 MATES FLAVIUS - Arad
    3-1
    3-1
    1-3
    3-2
    3-2
    4
    1
    3 PASCA LUCIAN - Targu Mures
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 BIRTALAN LEVENTE - Sovata
    3-2
    3-1
    1-3
    0-3
    3-0
    3
    4
    5 LAZAR DUMITRU - Mizil
    2-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    6 GHITU LIVIU - Onesti
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 POPESCU RADU - Arad
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 BARDAS IOAN - Dumbraveni SB
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    3 ORBAN MARIUS - Lugoj
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 IANCU MARIUS - Brasov
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    5 OLTEAN OCTAVIAN - Targu Mures
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    6 DARIE GABRIEL - Comanesti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    3 MATEI DUMITRU - Deva
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2-3
    2
    4 LUPESCU NICOLAE - Reghin
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    2
    5 IANOVICI FLORIN - Brasov
    2-3
    3-1
    3-1
    0-3
    1-3
    2
    4
    6 BIRTALAN HUNOR - Sovata
    0-3
    3-1
    3-2
    2-3
    3-1
    3
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 CRISTOFOR RAZVAN - Moinesti
    0-3
    3-2
    1-3
    0-3
    3-1
    2
    4
    2 UGLEA MIHAI - Cluj Napoca
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 HERTEG DORINEL - Arad
    2-3
    3-0
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    5
    4 COBZARU RADU - Deva
    3-1
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3
    3
    5 MIKLOS BOTOND - Miercurea Ciuc
    3-0
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    6 CSIKI IOAN - Targu Mures
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 BARDAS MARK - Dumbraveni SB
    3-0
    1-3
    1
    2
    2 BIRTALAN HUNOR - Sovata
    0-3
    2-3
    0
    3 COBZARU RADU - Deva
    3-1
    3-2
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 MATES FLAVIUS - Arad
    1-3
    2-3
    0
    2 ORBAN MARIUS - Lugoj
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 CRISTOFOR RAZVAN - Moinesti
    3-2
    0-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 BARDAS IOAN - Dumbraveni SB
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 ENE FLORIN - Ploiesti
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 IANOVICI FLORIN - Brasov
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 SZAKACS ATTILA - Targu Mures
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 IANCU MARIUS - Brasov
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 UGLEA MIHAI - Cluj Napoca
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 TOFENI OVIDIU - Cluj Napoca
    1-3
    1-3
    0
    3 BIRTALAN LEVENTE - Sovata
    0-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 MIKLOS BOTOND - Miercurea Ciuc
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 PASCA LUCIAN - Targu Mures
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 BARTA DEZSO - Sovata
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 LUPESCU NICOLAE - Reghin
    0-3
    0-3
    0
    2 POPESCU RADU - Arad
    3-0
    3-2
    2
    1
    3 HERTEG DORINEL - Arad
    3-0
    2-3
    1
    2
    -
    Eliminatorii Avansati

    1. Cobzaru Radu
    ------------------------- Cobzaru Radu 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Cobzaru Radu 3-0
    9. Pasca Lucian
    ------------------------- Herteg Dorinel 1-3
    8. Herteg Dorinel
    -------------------------------------------------- Uglea Mihai 1-3
    5. Uglea Mihai
    ------------------------- Uglea Mihai 3-0
    12. Bardas Ioan
    ----------------------------------- Uglea Mihai 3-1
    13. Cristofor Razvan
    ------------------------- Mitar Marius Tiberiu 0-3
    4. Mitar Marius Tiberiu
    ----------------------------------------------------------------- Uglea Mihai 3-1
    3. Ene Florin
    ------------------------- Ene Florin 3-1
    14. Bardas Mark
    ----------------------------------- Miklos Botond 1-3
    11. Szakacs Attila
    ------------------------- Miklos Botond 1-3
    6. Miklos Botond
    -------------------------------------------------- Popescu Radu 1-3
    7. Popescu Radu
    ------------------------- Popescu Radu 3-0
    10. Birtalan Levente
    ----------------------------------- Popescu Radu 3-1
    15. Bye
    ------------------------- Orban Marius 0-3
    2. Orban Marius

    Clasament Avansati

    1. Uglea Mihai - Cluj Napoca
    2. Popescu Radu - Arad
    3 -- 4
    Cobzaru Radu - Deva
    Miklos Botond - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Orban Marius - Lugoj
    Herteg Dorinel - Arad
    Ene Florin - Ploiesti
    9 -- 14
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Birtalan Levente - Sovata
    Szakacs Attila - Targu Mures
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Pasca Lucian - Targu Mures
    Bardas Mark - Dumbraveni SB
    15 -- 21 0v gr.sup.
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    Mates Flavius - Arad
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Iancu Marius - Brasov
    Barta Dezso - Sovata
    Ianovici Florin - Brasov
    Birtalan Hunor - Sovata
    22 -- 23 2v gr.inf.
    Matei Dumitru - Deva
    Lazar Dumitru - Mizil
    24 -- 26 1v gr.inf.
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Oltean Octavian - Targu Mures
    Darie Gabriel - Comanesti
    27 -- 30 0v gr.inf.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Csiki Ioan - Targu Mures
    Ghitu Liviu - Onesti
    Stoicescu Gheorghe - Iedera


    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 TOADER GEORGE - Agnita
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 MAJAI LEHEL - Sovata
    1-3
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    2
    3 MIKLOS IMRE - Miercurea Ciuc
    3-1
    0-3
    3-0
    0-3
    2
    4
    4 HEJA ZOLTAN - Ditrau
    0-3
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    5 VAJDA ERNO - Reghin
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 PETHO MIHALY - Racosu de Sus
    3-1
    3-2
    1-3
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 BABICS TAMAS - Gheorgheni
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 JANOSI ATTILA - Targu Mures
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
    4 LOGHIN FLORIN - Brasov
    3-1
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    2
    5 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 BALAJ ROLAND - Arad
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 HUSA GELU - Zalau
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    4
    2 KINCSES JOZSEF - Praid
    3-2
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 FAZAKAS GERGELY - Miercurea Ciuc
    3-2
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3
    3
    4 NEAMT DORU - Arad
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    5 BARDAS PATRICK - Dumbraveni SB
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    6 BIRTALAN BENCE - Sovata
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 DENES FERENC - Praid
    3-0
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3
    3
    2 CARPACI ALEXANDRU - Ludus
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    4
    3 GROSAN NICU - Piatra Neamt
    3-0
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    4
    2
    4 KANTOR IMRE ZOLTAN - Reghin
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    5 CANEA KOCSIS ANDRAS - Targu Secuiesc
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
    6 BOARIU TIMOFTE DANUT - Borsec
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 TOADER VALENTIN - Agnita
    3-0
    3-2
    2-3
    1-3
    3-1
    3
    2
    2 VLADOIU GELU - Brasov
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    1-3
    3
    3
    3 NITU SERBAN - Paulesti
    2-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4
    4 FANCSALI KALMAN - Miercurea Ciuc
    3-2
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    1
    5 LOVASZ VILMOS - Gheorgheni
    3-1
    1-3
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    1
    6 STRUGAR IOAN - Deda
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2-3
    2
    5
    -
    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 TOADER GEORGE - Agnita
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 DENES FERENC - Praid
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 VLADOIU GELU - Brasov
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 PETHO MIHALY - Racosu de Sus
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 FAZAKAS GERGELY - Miercurea Ciuc
    2-3
    0-3
    0
    3 NITU SERBAN - Paulesti
    0-3
    3-0
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 NEAMT DORU - Arad
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 JANOSI ATTILA - Targu Mures
    0-3
    2-3
    0
    3 CARPACI ALEXANDRU - Ludus
    0-3
    3-2
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 CANEA KOCSIS ANDRAS - Targu Secuiesc
    2-3
    0-3
    0
    2 VAJDA ERNO - Reghin
    3-2
    0-3
    1
    2
    3 HUSA GELU - Zalau
    3-0
    3-0
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 LOVASZ VILMOS - Gheorgheni
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 MAJAI LEHEL - Sovata
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 TOADER VALENTIN - Agnita
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 BABICS TAMAS - Gheorgheni
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 MIKLOS IMRE - Miercurea Ciuc
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 GROSAN NICU - Piatra Neamt
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 KINCSES JOZSEF - Praid
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 STRUGAR IOAN - Deda
    0-3
    1-3
    0
    -
    Eliminatorii Open

    1. Denes Ferenc
    ------------------------- Denes Ferenc 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Toader Valentin 1-3
    9. Toader Valentin
    ------------------------- Toader Valentin 3-1
    8. Grosan Nicu
    -------------------------------------------------- Toader Valentin 3-2
    5. Lovasz Vilmos
    ------------------------- Carpaci Alexandru 0-3
    12. Carpaci Alexandru
    ----------------------------------- Husa Gelu 2-3
    13. Nitu Serban
    ------------------------- Husa Gelu 2-3
    4. Husa Gelu
    ----------------------------------------------------------------- Toader George 1-3
    3. Neamt Doru
    ------------------------- Toader George 0-3
    14. Toader George
    ----------------------------------- Toader George 3-1
    11. Vajda Erno
    ------------------------- Babics Tamas 1-3
    6. Babics Tamas
    -------------------------------------------------- Toader George 3-1
    7. Kincses Jozsef
    ------------------------- Majai Lehel 1-3
    10. Majai Lehel
    ----------------------------------- Majai Lehel 3-1
    15. Bye
    ------------------------- Petho Mihaly 0-3
    2. Petho Mihaly

    Clasament Open

    1. Toader George - Agnita
    2. Toader Valentin - Agnita
    3 -- 4
    Majai Lehel - Sovata
    Husa Gelu - Zalau
    5 -- 8
    Babics Tamas - Gheorgheni
    Denes Ferenc - Praid
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Carpaci Alexandru - Ludus
    9 -- 14
    Neamt Doru - Arad
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    Kincses Jozsef - Praid
    Nitu Serban - Paulesti
    Vajda Erno - Reghin
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    15 -- 21 0v gr.sup.
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Janosi Attila - Targu Mures
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Orban Alexandru - Lugoj
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Strugar Ioan - Deda
    22 -- 2v gr.inf.
    Loghin Florin - Brasov
    23 -- 26 1v gr.inf.
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Heja Zoltan - Ditrau
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    27 -- 29 0v gr.inf.
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    Birtalan Bence - Sovata
    Balaj Roland - Arad

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 JOZSA ZOLTAN - Odorheiu Secuiesc
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    2-3
    1
    4
    3 MOLDOVAN ALEXANDRU - Tarnaveni
    2-3
    3-2
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    3
    4 POLOTCA STEFAN - Sangeorgiu de Padure
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5
    5 HUTANU ALIN - Brasov
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    6 MAKSZEM SZABOLCS - Gheorgheni
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    VIC
    LOC
    1 ANCA OCTAVIAN - Ludus
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PETRUS FLORIN - Zalau
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 FARKAS GABOR - Targu Mures
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 TOMA ADRIAN - Sfantu Gheorghe
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 ZIDAR VICTOR - Reghin
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 DIRLEA IOAN - Aiud
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 FARKAS GABOR - Targu Mures
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 TOMA ADRIAN - Sfantu Gheorghe
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 ANCA OCTAVIAN - Ludus
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 MOLDOVAN ALEXANDRU - Tarnaveni
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 JOZSA ZOLTAN - Odorheiu Secuiesc
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    VIC
    LOC
    1 PETRUS FLORIN - Zalau
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 HUTANU ALIN - Brasov
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 POLOTCA STEFAN - Sangeorgiu de Padure
    0-3
    0-3
    0
    -
    Eliminatorii Elite

    1. Moldovan Horvath Csaba
    ------------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-0
    8. Bye
    ----------------------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-1
    5. Moldovan Alexandru
    ------------------------- Moldovan Alexandru 3-0
    4. Hutanu Alin
    -------------------------------------------------- Petrus Florin 1-3
    3. Petrus Florin
    ------------------------- Petrus Florin 3-0
    6. Farkas Gabor
    ----------------------------------- Petrus Florin 3-1
    7. Bye
    ------------------------- Anca Octavian 0-3
    2. Anca Octavian
    Clasament Elite

    1. Petrus Florin - Zalau
    2. Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    3 -- 4
    Anca Octavian - Ludus
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    5 -- 6
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Hutanu Alin - Brasov
    7 -- 9 0v gr.sup.
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    10 -- 11 1v gr.inf.
    Zidar Victor - Reghin
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    12 -- 0v gr.inf.
    Dirlea Ioan - Aiud
    Last edited by hjz70; 29-Oct-2021, 17:29.

    Comment


    • #3
      Lucian Pasca, Tg Mureș, avansati, csiki Ioan, Tg Mureș, hobby
      sarcani likes this.

      Comment


      • #4
        Kis Istvan Avansatii Brasov
        cule and Roli B like this.

        Comment


        • #5
          Kovacs Eduard open
          Petra Ioan hobby

          Comment


          • #6
            Anca Octavian - Ludus - Elite

            Comment


            • #7
              Pelaghie Ioan, Tg Mureș, open

              Comment


              • #8
                Bardocz Ferenc avansati
                Illyes Elemer hobby
                Heja Zsolt hobby
                Heja Zoltan open

                Comment


                • #9
                  Motorga Dorin, Tg Mureș, elite
                  dorinmo likes this.

                  Comment


                  • #10
                    Lovasz Vilmos - Open

                    Comment


                    • #11
                      Din Tg Mureș se înscriu la categoria hobby, Lantos Monica și Szekely Claudia.

                      Comment


                      • #12
                        Se inscrie din Tg Mures, Farkas Gábor la elite.
                        blade:timo boll tamca 5000
                        fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                        bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                        Comment


                        • #13
                          Din Racosul de Sus se inscrie:
                          Pethő Mihály SR. open Pethő Katalin hobby
                          Bíró Gyula hobby

                          Comment


                          • #14
                            Din Tg Mureș, la categoria hobby, Botez Radu.

                            Comment


                            • #15
                              se inscrie -din M-ciuc la open Szanto Lajos . .Lakatos Zsolt,. Fazakas Gergely -La avansati -Miklos Botond

                              Comment


                              • #16
                                Se inscrie la open - din M-ciuc Fancsali Kalman .,Laszlol Levente /. Kovacs Istvan .;Miklos Imre

                                Comment


                                • #17
                                  se inscrie Kincses Jozsef open

                                  Comment


                                  • #18
                                    Barta István-Zsolt avansati, Barta Zsolt-Attila open, Korodi Csaba hobby, Korodi Krisztián hobby, Korodi Dániel hobby.

                                    Comment


                                    • #19
                                      Mitar Marius Tiberiu / Sannicolau Mare/ Timis!
                                      Gigi Spin likes this.

                                      Comment


                                      • #20
                                        Mitar Marius Tiberiu / Sannicolau Mare/ Timis/ Avansati!
                                        Gigi Spin, Craiu camelia and 2 others like this.

                                        Comment


                                        • #21
                                          Se inscriu finom M ciuc: Lőrincz Zoltán la open, Vaszi Dénes, Ambrus Zoltán avansati, Orza Gábor , Kanabe Tibor si Czari-Hollo Arnold la incepatoru

                                          Comment


                                          • #22
                                            Ciobanu Daniel-BLAJ OPEN Fulop Attila -Aiud avansati

                                            Comment


                                            • #23
                                              Popescu Radu - Arad - Avansati
                                              Herteg Dorinel - Arad - Avansati
                                              Cobzaru Radu - Deva - Avansati

                                              Comment


                                              • #24
                                                Se inscrie din Micfalau Nagy István open

                                                Comment


                                                • #25
                                                  Damian Alin-Campia Turzii elite

                                                  Comment

                                                  Who has read this thread:
                                                  Working...
                                                  X