Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Trofeul Ploieștean "Paleta de la Bloc" (4 Etape) - Etapa a III-a - 21 Noiembrie 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de iulian.vrasti Vezi post

    Nu mai bine anulam si inchid si forumul?

    Dane, citesti ce am scris? Nu ma suni mai bine daca ai chef de dezbateri ? Mergem si la o bere !

    p.s Tu lipseai !!!
    Tic - tac, tic - tac...
    BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
    Blade: KAZAK
    FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

    Comentariu


    • Postat în original de CatalinCraiu Vezi post
      Se retrage craiu si necsoiu, multumim, succes tururor, nu ne am fi retras dar daca ieri stiam ca jucam, rata fiind 4 si ceva si azi aflam ca nu se mai poate, asta este, stima.
      Cata, ai fost retras in mod discriminator ca si mine dealtfel, mai ales ca atat tu cat si eu am trecut prin boala si am capatat imunitate in mod natural. Dar da, pt. cei care nu au facut boala, vaccinarea este solutia! Acum chiar ca am ramas prostii Europei, pt. ca pana si Bulgaria a introdus obtinerea C.V. in baza dovezii obtinerii imunitatii celulare sau celei umorale ( cu anticorpi ). A nu se uita faptul ca a trecut doar o luna de la Turneul Final si care nu s-a numit Turneul Vaccinatilor gratie d-lui Gelu Vladoiu. Asta da ,,intoarcere ca la Ploiești"...

      Comentariu


      • Postat în original de Cristian Docan Vezi post

        Cata, ai fost retras in mod indirect si discriminator ca si mine dealtfel, mai ales ca atat tu cat si eu am trecut prin boala si am capatat imunitate in mod natural. Dar da, pt. cei care nu au facut boala, vaccinarea este solutia! Acum chiar ca am ramas prostii Europei, pt. ca pana si Bulgaria a introdus obtinerea C.V. in baza dovezii obtinerii imunitatii celulare sau celei umorale ( cu anticorpi ). A nu se uita totusi faptul ca a trecut doar o luna de la Turneul Final si care nu s-a numit Turneul Vaccinatilor gratie d-lui Gelu Vladoiu. Asta da ,,intoarcere ca la Ploiești"...

        Comentariu


        • IMPORTANT !

          Din respect pentru cei care au dreptul sa joace, va rog sa mutam discutiile aici:

          https://www.tenisdemasa.ro/forum/nod...476#post948476

          Imi ingreunati urmarirea si gestionarea celor care sunt inscrisi conform hotararii luate.

          Multumesc anticipat !

          Comentariu


          • Postat în original de Gita Dan Vezi post
            Se înscrie Gita Dan din Sfantu Gheorghe la hobby, cu certificat verde
            De repus in lista, scuze, mi-a scapat.

            Comentariu


            • Se retrage Iliescu Dan, Pitești, 2195 - 15 - A - Cert.QR
              BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
              FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
              BH: Tibhar super defence 40

              Comentariu


              • Buna seara,
                Cu parere de rau se retrage Marchitan Marius, Brașov, Hobby.

                Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

                Comentariu


                • Se retrage Mihăilă GEORGE OPEN București

                  Comentariu


                  • Iulian, felicitari pentru faptul ca ti-ai asumat organizarea acestui turneul, cand multi alti organizatori au preferat sa anuleze . Traim vremuri grele si imprevizibile! Sunt convins ca acest acest turneu , ca organizare, o sa fie unul la inaltime!
                    Blade : Harimoto Tomokazu Innerforce Super ZLC;
                    FH: Glayzer 05;
                    BH: Glayzer 05;

                    Comentariu


                    • Se înscrie Irimia Marian din Ploiești la categoria Avansați.
                      R45 / Andro Ligna CI Off / R47
                      "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                      Comentariu


                      • Iulian, specific faptul că am certificat verde.
                        R45 / Andro Ligna CI Off / R47
                        "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                        Comentariu


                        • Neculai Alexandru-Tulcea-Elite, certificat verde

                          Comentariu


                          • Dacă tot o dam în legalitate papagalul de Istrate Cristian ce dreak mai caută pe listă

                            Comentariu


                            • Și dacă sa vaccinat nu are vechime...

                              Comentariu


                              • se retrage radu daniel, buc., elite, cu scuzele de rigoare
                                One man can be more cunning than another, but not more cunning than everybody else.
                                (Benjamin Franklin)

                                Comentariu


                                • Felicitari Iulica!!!
                                  O sa fie bine!

                                  Comentariu


                                  • Dumitru Gheorghe București Elite are certificat si doreste sa se reinscrie.

                                    Comentariu


                                    • Sa îl vedem pe a lui Istrate

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Dantim Vezi post
                                        Sa îl vedem pe a lui Istrate
                                        El asta a postat:

                                        Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                        Salutare tuturor, Cristian Istrate open București. cu nazipass QR, asa cum i-i sade bine unui cetatean model.
                                        Inteleg din asta ca are certificat, am zis ca nu ma pricep la tot felul de denumiri, ca nu caut in alte forumuri alte discutii, desi am dat peste o discutie cautand altceva.
                                        Si l-am intrebat pe mess pe feisbuc daca are, spunandu-i clar ca regula este aceeasi pentru toti.
                                        Sa fac alte cercetari, cred ca imi ia prea mult timp si nu este cazul.

                                        Cine vrea sa riste, are acest drept, face o plimbare pana la Ploiești si inapoi.

                                        Comentariu


                                        • Are de anticorpi ,zice el deci nu are treabă cu regulamentul...

                                          Comentariu


                                          • Se retrage Bistreanu Armand - Open.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de armani Vezi post
                                              Se retrage Bistreanu Armand - Open.
                                              Este vina mea...am avut impresia ca 21 noi e sambata....duminica nu pot ajunge!

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Cristian Docan Vezi post

                                                Cata, ai fost retras in mod discriminator ca si mine dealtfel, mai ales ca atat tu cat si eu am trecut prin boala si am capatat imunitate in mod natural. Dar da, pt. cei care nu au facut boala, vaccinarea este solutia! Acum chiar ca am ramas prostii Europei, pt. ca pana si Bulgaria a introdus obtinerea C.V. in baza dovezii obtinerii imunitatii celulare sau celei umorale ( cu anticorpi ). A nu se uita faptul ca a trecut doar o luna de la Turneul Final si care nu s-a numit Turneul Vaccinatilor gratie d-lui Gelu Vladoiu. Asta da ,,intoarcere ca la Ploiești"...
                                                Din cate stiu, daca ai trecut prin boala si te-ai inregistrat la DSP, iti poti descarca certificat verde, nu trebuie sa te vaccinezi.
                                                Noi parintii vaccinati, ai mei copii raciti au fost testati si depistati pozitivi, inregistrati la DSP si tratati acasa si le-am descarcat certificat verde.
                                                Intr-adevar nu stiu valabilitatea...

                                                Comentariu


                                                • Din culise - Episodul II ( pregatirile continua... )

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de klau2k Vezi post
                                                    Se inscrie Claudiu Baicu, București -Avansati. Multumesc
                                                    Iulian, cred ca ti-a fost frica de serpisorii care te-au muscat la Cheile Gradistei, ca nici nu m-ai bagat in lista (glumesc!):

                                                    O sa te rog sa nu ma mai bagi in lista, pentru ca ma retrag din motive personale. Mult succes participantilor
                                                    Blade: DHS W968 (Hurricane Long 5 National)
                                                    FH: Butterfly Tenergy 05
                                                    BH: Butterfly Dignics 80

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X