Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Trofeul Ploieștean "Paleta de la Bloc" (4 Etape) - Etapa a III-a - 21 Noiembrie 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de klau2k Vezi post

    Iulian, cred ca ti-a fost frica de serpisorii care te-au muscat la Cheile Gradistei, ca nici nu m-ai bagat in lista (glumesc!):

    O sa te rog sa nu ma mai bagi in lista, pentru ca ma retrag din motive personale. Mult succes participantilor
    Scuze, dar unii au si noroc, ce sa zic...

    p.s. nu ai vrea sa stii cate fisiere am, rev.1,2,3... si tot nu nimeresc ce e pe forum

    Comentariu


    • Am si eu o nelamurire: ce inseamna cand se retrage cineva si primeste Like? ... inseamna ca nu a fost dorit de la inceput?

      Comentariu


      • Postat în original de armani Vezi post
        Am si eu o nelamurire: ce inseamna cand se retrage cineva si primeste Like? ... inseamna ca nu a fost dorit de la inceput?
        Inseamna ca sunt prea multe presupuse interpretari cu online-ul asta...

        Nu inseamna mai nimic, apreciez ca mi s-a spus si ca nu m-am trezit in ziua concursului cu absenti "nemotivati", cand de cu seara fac o simulare sperand ca raman grupele.

        Si cateodata nu stiu nici eu de ce dau like... poate tic de la facebook

        Comentariu


        • Postat în original de iulian.vrasti Vezi post

          Din cate stiu, daca ai trecut prin boala si te-ai inregistrat la DSP, iti poti descarca certificat verde, nu trebuie sa te vaccinezi.
          Noi parintii vaccinati, ai mei copii raciti au fost testati si depistati pozitivi, inregistrati la DSP si tratati acasa si le-am descarcat certificat verde.
          Intr-adevar nu stiu valabilitatea...
          Scrie pe el. 6 luni pt cei trecuti prin infectie si înregistra ti la dsp. Multă sănătate!

          Comentariu



          • ACTUALIZARE INSCRIERI - Rev.10 - prima pagina - post #2

            IMPORTANT !

            In conformitate cu reglementarile in vigoare cu privire la starea de alerta pe teritoriul Romaniei, la acest concurs pot participa doar persoanele care sunt vaccinate împotriva virusului SARS-CoV-2 și pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, respectiv persoanele care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi și a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2.

            Comentariu


            • Buna dimineata, se retrg Tirlea Gheorghe avansati si Neagu Vlad hobby!

              Comentariu


              • Postat în original de C.Mircea Vezi post
                Salut !
                Se retrag Cretu Ionut - București - avansati si Galca Andrei - București - Hobby

                Comentariu


                • IMPORTANT !

                  SISTEMUL DE JOC***:
                  - Elite - maxim 13 participanti + 2 wild carduri;
                  - Open - maxim 58 participanti + 2 wild carduri;;
                  - Avansati - maxim 58 participanti + 2 wild carduri;;

                  - Hobby - maxim 33 participanti + 2 wild carduri;;
                  ACTUALIZARE 19 Noiembrie 2021

                  Hobby - maxim 43 participanti + 2 wild carduri;

                  Comentariu


                  • Nitescu Horia - Ploiești - Open - Certificat

                    Comentariu


                    • Se retrage Topsaneanu Valentin,Chitila-avansati.

                      Sa aveți un turneu reușit.

                      Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • La mullti ani tuturor participantilor (barbati) si organizatorului!

                        Comentariu


                        • Se înscrie la avansați Sandu Adrian din Călărași cu certificat QR.

                          Comentariu


                          • Postat în original de armani Vezi post
                            La mullti ani tuturor participantilor (barbati) si organizatorului!
                            Multumim !

                            Dar ce sarbatorim?

                            Comentariu


                            • 19 noiembrie - Ziua internațională a Bărbatului.
                              Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                              FH: Butterfly - Dignics 80
                              BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                              Comentariu


                              • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                19 noiembrie - Ziua internațională a Bărbatului.
                                In sfarsit avem motiv sa ne mai si descretim fruntile !

                                La multi ani !

                                Comentariu


                                • Postat în original de Comitetul Director Vezi post
                                  Ca urmare a Hotararii nr. 1183/08.11.2021, art. 9 participarea la competitiile sportive, indiferent de rata de incidenta, este permisa doar pentru persoanele care:
                                  - sunt vaccinate impotriva virusului SARS-CoV-2 si pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare;
                                  - se afla in perioada cuprinsa intre a 15-a zi si a 180-a zi ulterioara confirmarii infectarii cu virusul SARS-CoV-2;
                                  Copiii sub 12 ani pot participa daca sunt insotiti de o persoana de minim 18 ani.

                                  ATENTIE! Nu sunt acceptate testele de niciun fel, nici cele din care rezulta un certificat verde cu cod QR!
                                  Va reamintim ca in interiorul salilor de sport, precum si in alte incaperi, este obligatorie purtarea mastilor de protectie, cu exceptia persoanelor care se afla la masa de joc.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Comitetul Director Vezi post
                                    Ioi, ca avusei dreptate !

                                    Acord consultanta, primele 2 ore gratis.!

                                    Comentariu


                                    • Panait Adrian, avansați-Brăila, certificat QR




                                      Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • Ma retrag, Gheorghiță Vasile open!
                                        Mulțumesc!

                                        Trimis de pe al meu STK-L21 folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • Am solicitat înscriere în pagina 5
                                          Am revenit cu solicitare în pagina 10
                                          Și pe lista nu apar.

                                          Deci ma retrag de pe lista celor neacceptati în concurs

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Dorin Patrascu Vezi post
                                            Am solicitat înscriere în pagina 5
                                            Am revenit cu solicitare în pagina 10
                                            Și pe lista nu apar.

                                            Deci ma retrag de pe lista celor neacceptati în concurs
                                            Merg la Fieni, acolo sunt acceptat.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Dorin Patrascu Vezi post
                                              Patrascu Dorin, înscris la avansați, posed certificat
                                              Era trecut și în postul de înscriere.
                                              Imi cer scuze, da mi-a scapat vad, de mai multe ori.
                                              Daca doriti inca sa participati, maine dimineata cand fac actualizarea o sa fiti inscris.pe lista.
                                              Va rog sa-mi comunicati daca ramaneti in concurs.

                                              Multumesc !

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de iulian.vrasti Vezi post

                                                Imi cer scuze, da mi-a scapat vad, de mai multe ori.
                                                Daca doriti inca sa participati, maine dimineata cand fac actualizarea o sa fiti inscris.pe lista.
                                                Va rog sa-mi comunicati daca ramaneti in concurs.

                                                Multumesc !
                                                La acest concurs, nu, mulțumesc.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Dantim Vezi post
                                                  Se retrage Paul Cosmin Sebastian, București.
                                                  Se reinscrie - Certificat Verde - Open
                                                  Ultima editare de iulian.vrasti; 19.nov.2021, 15:40.

                                                  Comentariu


                                                  • Gheorghe Radu Andrei - Hobby - Ploiești - 9 ani - nou

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X