Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Trofeul Ploieștean "Paleta de la Bloc" (4 Etape) - Etapa a III-a - 21 Noiembrie 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de iulian.vrasti Vezi post
    Calificati in eliminatorii - Hobby
    1 Minca Gabriel Iordan Andrei
    2 Anghel Liviu Drapac Gheorghe
    3 Gita Dan Caranfilian Migo
    4 Maladoi George Botosneanu Ion
    5 Galca Andrei Vasile Victor
    6 Stanciu Constantin Negulescu Cristi
    7 Cojocaru Nicusor Nedelcu Marian
    8 Dumitru Florin Ionescu Ioana
    9 Tonciu Costin Constantin Valentin

    Clasament Hobby

    1. Vasile Victor - Videle
    2. Minca Gabriel - Videle
    3 -- 4
    Iordan Andrei - Tulcea
    Negulescu Cristi - Sinaia
    5 -- 8
    Ionescu Ioana - București
    Tonciu Costin - București
    Constantin Valentin - Ploiesti
    Galca Andrei - București
    9 -- 16
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Caranfilian Migo - București
    Anghel Liviu - Ploiesti
    Maladoi George - Tulcea
    Stanciu Constantin - Brasov
    Dumitru Florin - Slobozia
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    Nedelcu Marian - Sinaia
    17 -- 18
    Botosneanu Ion - Videle
    Drapac Gheorghe - Brasov
    19 -- 2v gr.sup.
    Radu Ciprian - Brasov
    20 -- 27 1v gr.sup.
    Popescu Horia - Sinaia
    Georgescu Robert Stefan - București
    Dumitrescu Robert Nicolae - București
    Marias Robert - Ploiesti
    Minca Liviu - Videle
    Vrasti Ioan - Ploiesti
    Petculescu Giani Cristian - Ploiesti
    Pelmus Simion - Ploiesti
    28 -- 36 0v gr.sup.
    Irimia Marian - Ploiesti
    Cocan Mircea - București
    Petre Corina - Ploiesti
    Manu Matei - Boldesti Scaeni
    Ungureanu Stefan Radu - Ploiesti
    Cuciureanu Daniel - Ploiesti
    Damian Sebastian - Paulesti
    Iancu Marius - Videle
    Magura Casian - Constanța
    37 -- 43 0v gr.inf.
    Voicu Mihai - Ploiesti
    Magura Larian - Constanța
    Manescu Andrei - Ploiesti
    Tanase Antonia - București
    Codreanu Daria - București
    Manescu Emilian Costin - Ploiesti
    Gheorghe Radu Andrei - Ploiesti
    Videle power !

    Comentariu


    • Gr.superioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 GAGIU REMUS - Pitesti
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      -6
      2 STATE ORLANDO - București
      3-1
      3-2
      2-3
      2
      2
      2
      0
      1
      3 CONSTANTIN EDUARD - București
      3-0
      2-3
      3-0
      2
      1
      5
      2
      1
      4 SANDU ADRIAN - Calarasi
      3-2
      3-2
      0-3
      2
      -1
      -2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 VASILOIU MIHAI - Focsani
      3-1
      3-0
      2-3
      2
      1
      4
      1
      1
      2 COTET NICOLAE - Braila
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      1
      -1
      1
      3 CONSTANTIN MIHAELA - București
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      -7
      4 TICAL NICUSOR - Otopeni
      3-2
      2-3
      3-1
      2
      2
      2
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 TANASE ADELINA - București
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 CHIRTOACA ION - Ploiesti
      1-3
      3-0
      2-3
      1
      3 BOTEZATU NICUSOR - Focsani
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4 VRASTI IULIAN - Ploiesti
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 ORBAN MARIUS - Lugoj
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 STOLI NICU - Tulcea
      3-2
      2-3
      2-3
      1
      3 POPA GELU - Focsani
      0-3
      3-2
      0-3
      1
      4 IANCU MARIUS - Brasov
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 STOICA PATRICIA - București
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      2
      2 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      3 APOPEI RARES GABRIEL - Brasov
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      4 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 DINU GHEORGHE - București
      3-0
      1-3
      3-1
      2
      2
      2 COCLEA IONEL - Braila
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      3 STOICA MIHAI - Mioveni
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      4 CRISTESCU CRISTIAN - București
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 PANAIT ADRIAN - Braila
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      2
      2 SERBAN NICOLAE - Slobozia
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      3 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
      3-2
      3-1
      3-2
      3
      1
      4 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BARBU ALEXANDRU - București
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 FLOREA MARIN - Filipestii de Targ
      3-2
      3-0
      3-2
      3
      1
      3 COBZARU RADU - Deva
      0-3
      0-3
      0
      4 IANOVICI FLORIN - Brasov
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 RADU ADRIAN - Ploiesti
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      2 POPESCU RADU - Arad
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      4 BURCEA DANIEL - București
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 VAIREANU DANUT IONEL - București
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      2 IONESCU MIHAI - București
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 STIR ANDREI - Baicoi
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4 BABES RAZVAN - Brasov
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 RAUSCHE VALENTIN - Tulcea
      3-2
      0-3
      3-1
      2
      1
      2 NICOLAE IONUT - Ploiesti
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 BADESCU ANDREI - București
      3-0
      0-3
      2-3
      1
      4 LAZAR DUMITRU - Mizil
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      -
      mihais mioveni likes this.

      Comentariu


      • Felicitari Iulian pentru excelenta organizare a turneului !!! Ai facut si pe arbitru pentru a impaca pe toata lumea ! La cat mai multe turnee cu tine organizator !!
        sterczer sandor, Marian Bogdan and 2 others like this.

        Comentariu


        • Calificati in eliminatorii - Avansati
          1 Constantin Eduard State Orlando
          2 Vasiloiu Mihai Tical Nicusor
          3 Tanase Adelina Vrasti Iulian
          4 Orban Marius Iancu Marius
          5 Apopei Rares Gabriel Stoica Patricia
          6 Stoica Mihai Dinu Gheorghe
          7 Fusca Georgian Panait Adrian
          8 Florea Marin Barbu Alexandru
          9 Popescu Radu Radu Adrian
          10 Ionescu Mihai Vaireanu Danut Ionel
          11 Rausche Valentin Nicolae Ionut

          Eliminatorii Avansati

          1. Constantin Eduard
          ------------------------- Constantin Eduard 3-0
          32. Bye
          ----------------------------------- Constantin Eduard 3-0
          17. Dinu Gheorghe
          ------------------------- Panait Adrian 1-3
          16. Panait Adrian
          -------------------------------------------------- Popescu Radu 0-3
          9. Popescu Radu
          ------------------------- Popescu Radu 3-0
          24. Bye
          ----------------------------------- Popescu Radu 3-1
          25. Bye
          ------------------------- Florea Marin 0-3
          8. Florea Marin
          ----------------------------------------------------------------- Nicolae Ionut 0-3
          5. Apopei Rares Gabriel
          ------------------------- Apopei Rares Gabriel 3-0
          28. Bye
          ----------------------------------- Nicolae Ionut 0-3
          21. Tical Nicusor
          ------------------------- Nicolae Ionut 2-3
          12. Nicolae Ionut
          -------------------------------------------------- Nicolae Ionut 3-1
          13. Vaireanu Danut Ionel
          ------------------------- Vaireanu Danut Ionel 3-0
          20. Vrasti Iulian
          ----------------------------------- Vaireanu Danut Ionel 3-1
          29. Bye
          ------------------------- Orban Marius 0-3
          4. Orban Marius

          -------------------------------------------------------------------------------- Nicolae Ionut 3-0

          3. Tanase Adelina
          ------------------------- Tanase Adelina 3-0
          30. Bye
          ----------------------------------- Radu Adrian 2-3
          19. Iancu Marius
          ------------------------- Radu Adrian 1-3
          14. Radu Adrian
          -------------------------------------------------- Stoica Mihai 0-3
          11. Rausche Valentin
          ------------------------- Rausche Valentin 3-0
          22. State Orlando
          ----------------------------------- Stoica Mihai 0-3
          27. Bye
          ------------------------- Stoica Mihai 0-3
          6. Stoica Mihai
          ----------------------------------------------------------------- Stoica Mihai 3-0
          7. Fusca Georgian
          ------------------------- Fusca Georgian 3-0
          26. Bye
          ----------------------------------- Ionescu Mihai 1-3
          23. Bye
          ------------------------- Ionescu Mihai 0-3
          10. Ionescu Mihai
          -------------------------------------------------- Ionescu Mihai 3-2
          15. Barbu Alexandru
          ------------------------- Barbu Alexandru 3-0
          18. Stoica Patricia
          ----------------------------------- Barbu Alexandru 3-2
          31. Bye
          ------------------------- Vasiloiu Mihai 0-3
          2. Vasiloiu Mihai
          Marian Bogdan and mihais mioveni like this.

          Comentariu


          • Clasament Avansati

            1. Nicolae Ionut - Ploiesti
            2. Stoica Mihai - Mioveni
            3 -- 4
            Popescu Radu - Arad
            Ionescu Mihai - București
            5 -- 8
            Vaireanu Danut Ionel - București
            Radu Adrian - Ploiesti
            Constantin Eduard - București
            Barbu Alexandru - București
            9 -- 16
            Apopei Rares Gabriel - Brasov
            Rausche Valentin - Tulcea
            Florea Marin - Filipestii de Targ
            Fusca Georgian - Targoviste
            Orban Marius - Lugoj
            Tanase Adelina - București
            Panait Adrian - Braila
            Vasiloiu Mihai - Focsani
            17 -- 22
            Tical Nicusor - Otopeni
            Vrasti Iulian - Ploiesti
            Iancu Marius - Brasov
            Stoica Patricia - București
            State Orlando - București
            Dinu Gheorghe - București
            23 -- 24 2v gr.sup.
            Cotet Nicolae - Braila
            Sandu Adrian - Calarasi
            25 -- 34 1v gr.sup.
            Serban Nicolae - Slobozia
            Stoli Nicu - Tulcea
            Badescu Andrei - București
            Lazar Dumitru - Mizil
            Popa Gelu - Focsani
            Enache Ciprian - Ploiesti
            Banuta Dumitru - Ploiesti
            Cristescu Cristian - București
            Stir Andrei - Baicoi
            Chirtoaca Ion - Ploiesti
            35 -- 44 0v gr.sup.
            Cobzaru Radu - Deva
            Coclea Ionel - Braila
            Gagiu Remus - Pitesti
            Constantin Mihaela - București
            Botezatu Nicusor - Focsani
            Ianovici Florin - Brasov
            Babes Razvan - Brasov
            Burcea Daniel - București
            Constantin Filip - Sinaia
            Ileanu Bogdan - Targu Jiu
            45 -- 47 1v gr.inf.
            Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
            Movileanu Neculae - Brasov
            Craciun Mihaita - Brasov
            48 -- 52 0v gr.inf.
            Popescu George - București
            Moraru Constantin - București
            Anghel Alexandru - Brasov
            Ionescu Cristi - Ploiesti
            Stoicescu Gheorghe - Iedera
            Dorin Patrascu, FlorinBN and 3 others like this.

            Comentariu


            • Postat în original de iulian.vrasti Vezi post
              Clasament Avansati

              1. Nicolae Ionut - Ploiesti
              2. Stoica Mihai - Mioveni
              3 -- 4
              Popescu Radu - Arad
              Ionescu Mihai - București
              5 -- 8
              Vaireanu Danut Ionel - București
              Radu Adrian - Ploiesti
              Constantin Eduard - București
              Barbu Alexandru - București
              9 -- 16
              Apopei Rares Gabriel - Brasov
              Rausche Valentin - Tulcea
              Florea Marin - Filipestii de Targ
              Fusca Georgian - Targoviste
              Orban Marius - Lugoj
              Tanase Adelina - București
              Panait Adrian - Braila
              Vasiloiu Mihai - Focsani
              17 -- 22
              Tical Nicusor - Otopeni
              Vrasti Iulian - Ploiesti
              Iancu Marius - Brasov
              Stoica Patricia - București
              State Orlando - București
              Dinu Gheorghe - București
              23 -- 24 2v gr.sup.
              Cotet Nicolae - Braila
              Sandu Adrian - Calarasi
              25 -- 34 1v gr.sup.
              Serban Nicolae - Slobozia
              Stoli Nicu - Tulcea
              Badescu Andrei - București
              Lazar Dumitru - Mizil
              Popa Gelu - Focsani
              Enache Ciprian - Ploiesti
              Banuta Dumitru - Ploiesti
              Cristescu Cristian - București
              Stir Andrei - Baicoi
              Chirtoaca Ion - Ploiesti
              35 -- 44 0v gr.sup.
              Cobzaru Radu - Deva
              Coclea Ionel - Braila
              Gagiu Remus - Pitesti
              Constantin Mihaela - București
              Botezatu Nicusor - Focsani
              Ianovici Florin - Brasov
              Babes Razvan - Brasov
              Burcea Daniel - București
              Constantin Filip - Sinaia
              Ileanu Bogdan - Targu Jiu
              45 -- 47 1v gr.inf.
              Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
              Movileanu Neculae - Brasov
              Craciun Mihaita - Brasov
              48 -- 52 0v gr.inf.
              Popescu George - București
              Moraru Constantin - București
              Anghel Alexandru - Brasov
              Ionescu Cristi - Ploiesti
              Stoicescu Gheorghe - Iedera
              Felicitari Ionut Nicolae !!!
              mihais mioveni and iulian.vrasti like this.

              Comentariu


              • Felicitări pentru organizare.

                Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • Felicitari, Stoica Mihai pt finala ! Azi ai fost '' Argint viu ''! ,

                  Comentariu



                  • Comentariu


                    • FInal zi...


                      Comentariu


                      • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
                        Felicitari, Stoica Mihai pt finala ! Azi ai fost '' Argint viu ''! ,
                        Mulțumesc Gigi. Atâta timp cât te am de model, așa voi fi!
                        Mulțumesc organizatorilor pentru cât efort au depus.

                        Comentariu


                        • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                          George Bernard Shaw
                          https://www.youtube.com/user/megan1RO

                          Comentariu


                          • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                            George Bernard Shaw
                            https://www.youtube.com/user/megan1RO

                            Comentariu


                            • Multumiri organizatorilor pentru ospitalitate si toate eforturile vazute si nevazute (Iulian, "dirijorul") si multumim si lui Marian Bogdan pentru frumoasele colaje de amintiri.

                              Comentariu


                              • Multumim tuturor particinatilor, mai ales celor din parta a doua a zilei, Hobby si Avansati, care au avut rabdare si au asteptat destul de mult sa intre la joc si pe care i-am plimbat pe la cate o masa libera, mai ales pe cei de la Hobby, care i-am plimbat sa joace in ambele "sali".
                                Mutumesc tuturor celor care m-au ajutat, mai ales lui Nae Avram (ADN) care s-a implicat alaturi de mine la bunul mers al turneului.
                                Multumim lui Marian Bogdan pentru departamentul media virtual, poate data viitoare ori cad restrictiile, ori esti "booster"-it.

                                Si nu in ultimul rand felicitari ocupantilor podiumului.

                                p.s. scuze celor care nu i-am primit datorita restrictiilor, au fost si de la noi din Prahova...
                                Ultima editare de iulian.vrasti; 22.nov.2021, 09:32.

                                Comentariu


                                • Si acum intamplarea care m-a cam pus in dificultate si care trebuie sa o explic pentru cei implicati.

                                  Dupa inceperea eliminatoriilor la avansati, cu o multime de "bye"-uri in 32-uri, dupa ce s-a trecut la 16, au venit la pupitru foarte "spasiti" domnii Mihai Stoica si Dinu Gheorghe, zis Gigi Spin.
                                  Cum ca ei nu s-au auzit strigati si ca unul a iesit loc 1 in grupa, unul loc 2.
                                  Am verificat printurile si nu erau, am verificat grupele si aveau dreptate.

                                  Gr.superioara nr. 6 - Avansati
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  LOC
                                  1 DINU GHEORGHE - București
                                  3-0
                                  1-3
                                  3-1
                                  2
                                  2 COCLEA IONEL - Braila
                                  0-3
                                  1-3
                                  0-3
                                  0
                                  3 STOICA MIHAI - Mioveni
                                  3-1
                                  3-1
                                  3-1
                                  3
                                  4 CRISTESCU CRISTIAN - București
                                  1-3
                                  3-0
                                  1-3
                                  1
                                  Nu mai conteaza motivul, setarea locurilor la grupa 6 nu fusese facuta, tabelul eliminatoriu s-a generat automat fara cei doi calificati.


                                  Gr.superioara nr. 6 - Avansati
                                  Nr Nume si prenume - Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  LOC
                                  1 DINU GHEORGHE - București
                                  3-0
                                  1-3
                                  3-1
                                  2
                                  2
                                  2 COCLEA IONEL - Braila
                                  0-3
                                  1-3
                                  0-3
                                  0
                                  3 STOICA MIHAI - Mioveni
                                  3-1
                                  3-1
                                  3-1
                                  3
                                  1
                                  4 CRISTESCU CRISTIAN - București
                                  1-3
                                  3-0
                                  1-3
                                  1
                                  Intre timp veneau si cei ce jucau sa declare rezultatele, nu prea stiam ce sa fac, nefiind un concurs local sa ii bag cu pixul "pe undeva", desi obosit fiind, asa am pornit sa indrept situatia.

                                  I-am trecut cu pixul unul jos cu un bye si ma pregateam sa trec si sus timp in care am zis sa vad ce fac cu fisierul, cum fac acolo.

                                  Si am vazut cum era si normal, locurile "lipsa" puse automat in tabel.

                                  Eliminatorii Avansati

                                  1. Constantin Eduard
                                  ------------------------- Constantin Eduard 3-0
                                  32. Bye
                                  -----------------------------------
                                  17. Loc 2 Gr. 6
                                  -------------------------
                                  16. Panait Adrian

                                  --------------------------------------------------------------------------------

                                  11. Rausche Valentin
                                  -------------------------
                                  22. State Orlando
                                  -----------------------------------
                                  27. Bye
                                  ------------------------- Loc 1 Gr. 6 0-3
                                  6. Loc 1 Gr. 6

                                  Drept urmare i-am repus "in functie" si imi cer scuze d-lor Constantin Eduard si Panait Adrian carora le-am intrerupt primul set inceput.

                                  Eliminatorii Avansati

                                  1. Constantin Eduard
                                  ------------------------- Constantin Eduard 3-0
                                  32. Bye
                                  ----------------------------------- Constantin Eduard 3-0
                                  17. Dinu Gheorghe
                                  ------------------------- Panait Adrian 1-3
                                  16. Panait Adrian

                                  --------------------------------------------------------------------------------

                                  11. Rausche Valentin
                                  ------------------------- Rausche Valentin 3-0
                                  22. State Orlando
                                  ----------------------------------- Stoica Mihai 0-3
                                  27. Bye
                                  ------------------------- Stoica Mihai 0-3
                                  6. Stoica Mihai


                                  Domnul Rasche Valentin care era de fata, cum pe de o parte era si normal, a comentat ca am modificat cum am dorit eu, neintelegand explicatiile care i le-am dat, cele de sus.
                                  Si cred ca din oboseala, am auzit ca mi-a umplut si frigiderul de carne pe afara la plecare zicand ca am facut asta deoarece la nu mai stiu ce concurs, m-a batut.
                                  Sincer, la cata bataie mi-am luat si imi mai iau inca, nu prea am reusit inca sa ii tin minte pe toti.

                                  Imi cer scuze de siuatia creata, dar din noroc, cei doi calificati neprinsi in eliminatoriu, au venit la timp si s-a putut indrepta in mod corect situatia.

                                  Comentariu


                                  • BRAVOS d-lor pentruTROFEE. Mai rar asa o munca manuala si de calitate ! Daca stiam ce faine is trofeele nu ma mai retrageam !!! Incercam sa aman treaba pe care am avut-o si veneam sa ma lupt pentru unul !!!

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de CAMPEAN ADRIAN Vezi post
                                      felicirati VASILE !!! - drumul spre elite e deschis...
                                      Corect d-l Adrian, dar sa nu-l "gonim" inca, sa il mai "tinem" la Open sa jucam cu el cat mai putem, ca pe urma merge la elite cu frate-su eventual si nu ne mai atingem de ei decat cu 0-3 !!

                                      Comentariu


                                      • IMPORTANT - modificare clasament Hobby

                                        Initial

                                        Gr.superioara nr. 2 - Hobby
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        LOC
                                        1 COCAN MIRCEA - București
                                        2-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0
                                        2 ANGHEL LIVIU - Ploiesti
                                        3-2
                                        3-0
                                        3-0
                                        3
                                        1
                                        3 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
                                        3-0
                                        0-3
                                        3-0
                                        2
                                        2
                                        4 VRASTI IOAN - Ploiesti
                                        3-0
                                        0-3
                                        0-3
                                        1


                                        Real

                                        Gr.superioara nr. 2 - Hobby
                                        Nr Nume si prenume - Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        V
                                        LOC
                                        1 COCAN MIRCEA - București
                                        2-3
                                        0-3
                                        3-0
                                        1
                                        2 ANGHEL LIVIU - Ploiesti
                                        3-2
                                        3-0
                                        3-0
                                        3
                                        1
                                        3 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
                                        3-0
                                        0-3
                                        3-0
                                        2
                                        2
                                        4 VRASTI IOAN - Ploiesti
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        0

                                        CLASAMENT INITIAL


                                        Clasament Hobby

                                        1. Vasile Victor - Videle
                                        2. Minca Gabriel - Videle
                                        3 -- 4
                                        Iordan Andrei - Tulcea
                                        Negulescu Cristi - Sinaia
                                        5 -- 8
                                        Ionescu Ioana - București
                                        Tonciu Costin - București
                                        Constantin Valentin - Ploiesti
                                        Galca Andrei - București
                                        9 -- 16
                                        Gita Dan - Sfantu Gheorghe
                                        Caranfilian Migo - București
                                        Anghel Liviu - Ploiesti
                                        Maladoi George - Tulcea
                                        Stanciu Constantin - Brasov
                                        Dumitru Florin - Slobozia
                                        Cojocaru Nicusor - Brasov
                                        Nedelcu Marian - Sinaia
                                        17 -- 18
                                        Botosneanu Ion - Videle
                                        Drapac Gheorghe - Brasov
                                        19 -- 2v gr.sup.
                                        Radu Ciprian - Brasov
                                        20 -- 27 1v gr.sup.
                                        Popescu Horia - Sinaia
                                        Georgescu Robert Stefan - București
                                        Dumitrescu Robert Nicolae - București
                                        Marias Robert - Ploiesti
                                        Minca Liviu - Videle
                                        Vrasti Ioan - Ploiesti
                                        Petculescu Giani Cristian - Ploiesti
                                        Pelmus Simion - Ploiesti

                                        28 -- 36 0v gr.sup.
                                        Irimia Marian - Ploiesti
                                        Cocan Mircea - București

                                        Petre Corina - Ploiesti
                                        Manu Matei - Boldesti Scaeni
                                        Ungureanu Stefan Radu - Ploiesti
                                        Cuciureanu Daniel - Ploiesti
                                        Damian Sebastian - Paulesti
                                        Iancu Marius - Videle
                                        Magura Casian - Constanța
                                        37 -- 43 0v gr.inf.
                                        Voicu Mihai - Ploiesti
                                        Magura Larian - Constanța
                                        Manescu Andrei - Ploiesti
                                        Tanase Antonia - București
                                        Codreanu Daria - București
                                        Manescu Emilian Costin - Ploiesti
                                        Gheorghe Radu Andrei - Ploiesti
                                        CLASAMENT FINAL


                                        Clasament Hobby

                                        1. Vasile Victor - Videle
                                        2. Minca Gabriel - Videle
                                        3 -- 4
                                        Iordan Andrei - Tulcea
                                        Negulescu Cristi - Sinaia
                                        5 -- 8
                                        Ionescu Ioana - București
                                        Tonciu Costin - București
                                        Constantin Valentin - Ploiesti
                                        Galca Andrei - București
                                        9 -- 16
                                        Gita Dan - Sfantu Gheorghe
                                        Caranfilian Migo - București
                                        Anghel Liviu - Ploiesti
                                        Maladoi George - Tulcea
                                        Stanciu Constantin - Brasov
                                        Dumitru Florin - Slobozia
                                        Cojocaru Nicusor - Brasov
                                        Nedelcu Marian - Sinaia
                                        17 -- 18
                                        Botosneanu Ion - Videle
                                        Drapac Gheorghe - Brasov
                                        19 -- 2v gr.sup.
                                        Radu Ciprian - Brasov
                                        20 -- 27 1v gr.sup.
                                        Popescu Horia - Sinaia
                                        Georgescu Robert Stefan - București
                                        Dumitrescu Robert Nicolae - București
                                        Marias Robert - Ploiesti
                                        Minca Liviu - Videle
                                        Petculescu Giani Cristian - Ploiesti
                                        Pelmus Simion - Ploiesti
                                        Cocan Mircea - București

                                        28 -- 36 0v gr.sup.
                                        Vrasti Ioan - Ploiesti
                                        Irimia Marian - Ploiesti

                                        Petre Corina - Ploiesti
                                        Manu Matei - Boldesti Scaeni
                                        Ungureanu Stefan Radu - Ploiesti
                                        Cuciureanu Daniel - Ploiesti
                                        Damian Sebastian - Paulesti
                                        Iancu Marius - Videle
                                        Magura Casian - Constanța
                                        37 -- 43 0v gr.inf.
                                        Voicu Mihai - Ploiesti
                                        Magura Larian - Constanța
                                        Manescu Andrei - Ploiesti
                                        Tanase Antonia - București
                                        Codreanu Daria - București
                                        Manescu Emilian Costin - Ploiesti
                                        Gheorghe Radu Andrei - Ploiesti

                                        Comentariu


                                        • https://www.facebook.com/OktawMarius...96133348254556



                                          FINALA OPEN

                                          Marandici Vasile - Avram Nicolae
                                          3 - 1

                                          Comentariu


                                          • https://www.facebook.com/OktawMarius...49713499527709



                                            FINALA ELITE

                                            Fratila Robert - Neculai Alexandru

                                            3 - 0

                                            Comentariu


                                            • https://www.facebook.com/ConcursTeni...74431877831988



                                              FINALA AVANSATI
                                              Ionut Nicolae - Stoica Mihai
                                              3 - 0

                                              Comentariu


                                              • Diplome+Medalii neridicate.

                                                Cine doreste le gaseste la sala, ori sa ne transmita adresa (aici sau mesaj privat), sa le punem la curier.






                                                ,

                                                Comentariu


                                                • Offf.. unii nu le vor, altii nu-s in stare sa le obtina

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de ClaudiuC Vezi post
                                                    Offf.. unii nu le vor, altii nu-s in stare sa le obtina
                                                    Am depasit "nitel" programul.si cred ca au plecat...

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X