Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Trofeul Ploieștean "Paleta de la Bloc" (4 Etape) - Etapa a III-a - 21 Noiembrie 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Am fost trecut pe lista open si avansati.Va rog sa raman la open,asa cum m-am inscris.Multumesc.

    Comentariu


    • Postat în original de Visan Victor Vezi post
      Am fost trecut pe lista open si avansati.Va rog sa raman la open,asa cum m-am inscris.Multumesc.
      Poate jucai la amandoua

      Scuze, rezolvat !

      Comentariu


      • Dinca Iustin - Giurgiu- Avansati - jucator nou - Certificat verde

        Comentariu


        • Postat în original de Iulian Gherasim Vezi post

          Salut Iulian!
          De exemplu aici iese foarte frumos tabloul daca din cele 3 grupe inferioare se califica primii 4 si apoi se generează 4 grupe superioare de cate 3 jucatori. Astfel raman 8 insi pe tabloul final.
          Ideal este sa se evite calificarea a doar 3 jucatori din grupa inferioara (din mai multe considerente).
          Da, am zis, nu am gandit numarul de inscrisi si regula dupa tabloul eliminatoriu, deoarce numarul de inscrisi variaza.
          Da, normal ca este mai bine asa, vedem atunci la fata locului in functie de numarul celor inscrisi.
          Am mai calificat asa la Elite, adica mai multi decat s-a fost precizat in anunt, deoarece erau putini si era pacat.

          De aia este corect sa avem "disclaimer" in functie de dinamica inscrierilor, astfel incat sa ne putem adapta sistemul de joc in functie de nr participantilor, de timp etc...

          Comentariu


          • Docan Cristian - București - Open.

            Comentariu


            • Postat în original de iulian.vrasti Vezi post
              ACTUALIZARE INSCRIERI - prima pagina - post #2

              IMPORTANT !

              Cei care nu ati comunicat ca aveti certificat verde si aveti, va rog nu va bazati ca stiu sau ca iau informatia de la alte concursuri unde ati fost.
              Va rog sa ne comunicati pe forum, in scris !

              Va rugam sa tineti cont ca, rata de incidenta a cazurilor Covid-19 in Ploiești la data concursului s-a putea sa fie peste 6 si atunci vor avea voie sa participe exclusiv persoanele ce detin certificat verde cu cod QR.
              In acest caz, persoanele ce detin certificat, sunt rugate sa il aduca printat pentru a ramane la sala in cazul unui eventual control.

              Multumim !
              Salut,

              La postul 113 s-a înscris și Melnerovici Daniel cu certificat ce nu apare pe lista de avansați - apar doar eu, Remus Gagiu.

              Puteți verifica? Ms!


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Blade : Butterfly Omar Assar
              FH: Xiom Omega V Pro
              BH: Xiom Omega V Tour

              Comentariu


              • Marandici Ion si Marandici Vasile din București se inscriu la Open si Petrea Stefan din Chisinau ( jucator nou in Amatur) se inscrie la Open. Toti au vaccin /certificat verde. Multumesc.

                Comentariu


                • Nitu Serban
                  Ene Florin
                  Lazar Dumitru
                  Toti au certificate verzi

                  Comentariu


                  • Postat în original de Remus82 Vezi post

                    Salut,

                    La postul 113 s-a înscris și Melnerovici Daniel cu certificat ce nu apare pe lista de avansați - apar doar eu, Remus Gagiu.

                    Puteți verifica? Ms!


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Rezolvat, multumesc !

                    Comentariu


                    • ACTUALIZARE INSCRIERI - Rev.03 - prima pagina - post #2

                      IMPORTANT !

                      Cei care nu ati comunicat ca aveti certificat verde si aveti, va rog nu va bazati ca stiu sau ca iau informatia de la alte concursuri unde ati fost.
                      Va rog sa ne comunicati pe forum, in scris !

                      Va rugam sa tineti cont ca, rata de incidenta a cazurilor Covid-19 in Ploiești la data concursului s-a putea sa fie peste 6 si atunci vor avea voie sa participe exclusiv persoanele ce detin certificat verde cu cod QR.
                      In acest caz, persoanele ce detin certificat, sunt rugate sa il aduca printat pentru a ramane la sala in cazul unui eventual control.

                      Multumim !
                      Ultima editare de iulian.vrasti; 10.nov.2021, 10:31.

                      Comentariu


                      • Postat în original de iulian.vrasti Vezi post
                        ACTUALIZARE INSCRIERI - prima pagina - post #2

                        IMPORTANT !

                        Cei care nu ati comunicat ca aveti certificat verde si aveti, va rog nu va bazati ca stiu sau ca iau informatia de la alte concursuri unde ati fost.
                        Va rog sa ne comunicati pe forum, in scris !

                        Va rugam sa tineti cont ca, rata de incidenta a cazurilor Covid-19 in Ploiești la data concursului s-a putea sa fie peste 6 si atunci vor avea voie sa participe exclusiv persoanele ce detin certificat verde cu cod QR.
                        In acest caz, persoanele ce detin certificat, sunt rugate sa il aduca printat pentru a ramane la sala in cazul unui eventual control.

                        Multumim !

                        Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • Sa ne inscriem si noi ca ramanem fara locuri...

                          Vrasti Iulian - Avansati - Ploiești - CV
                          Vrasti Ioan - Hobby - Ploiești - CV

                          Comentariu


                          • Lazaroiu Adrian- Lucieni(DB) , Open . Mulțumesc! Certificat verde.

                            Comentariu


                            • Postat în original de Stoicescu Gheorghe Vezi post
                              Am certificat
                              garantez eu ca are , are si iarba verde , acum daca se gaseste si cerneala verde poti trece si in dreptul lui Cert.QR

                              Comentariu


                              • Postat în original de Stoicescu Gheorghe Vezi post

                                garantez eu ca are , are si iarba verde , acum daca se gaseste si cerneala verde poti trece si in dreptul lui Cert.QR
                                Sa aveți răbdare cu infractorul bilă și delicioasa yang tao

                                Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • Bratescu adrian-tirgoviste- open

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Stoicescu Gheorghe Vezi post

                                    garantez eu ca are , are si iarba verde , acum daca se gaseste si cerneala verde poti trece si in dreptul lui Cert.QR
                                    Trecut, te asteptam si cu iarba...

                                    Comentariu


                                    • Barbu Alexandru - București - Avansati - CV

                                      Comentariu


                                      • Open - Paul Cosmin Sebastian - București - CV

                                        Comentariu


                                        • Manescu Andrei / Manescu Emilian Costin (nou)
                                          Ploiești - Hobby - CV
                                          Ultima editare de iulian.vrasti; 10.nov.2021, 17:07.

                                          Comentariu


                                          • Sursilov Constantin, București, 114 - 25.1 - O - certificat

                                            Comentariu


                                            • Adi Radu / Avansati - cerificat verde

                                              Comentariu


                                              • Ene Florin, Ploiești, 129 - 19.84 - A - Cert.QR

                                                Se.transfera la.Open

                                                Comentariu


                                                • Se retrage cu părere de rău Stavarache Florentin din Pașcani de la hobby! Mulțumesc!

                                                  Comentariu


                                                  • - Popa Gelu, Focșani la Avansa'i cu certificat verde
                                                    Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                                                    FH: Butterfly Dignics 05
                                                    BH: Tibhar Grass D.TecS

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X