Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUPA "ORAȘULUI FIENI" - 4-5 decembrie 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mulțumim Claudiu si felicitări pentru implicarea ta la turneele organizate la Fieni. Brașovenii cu care am venit si nu numai, vin cu mare plăcere la Fieni. Să ne revedem sănătoși!
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • Claudiu este un om de nota 10. Păcat că unii participanți îi strică turneele prin comportamente lipsite de fair-play și chiar obraznice și tupeiste. Exemplu : IONESCU MIHAI
      Eu am promis că nu voi mai participa la turneele la care se va înscrie acest... Ionescu Mihai.

      Comentariu


      • Din păcate lumina nu prea a fost ok, ba soare pina pe la orele 15 după reflectaorele care îți băteau în ochi .

        Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

        Comentariu


        • La turneele astea e ca la nunta,niciodată nu se poate sa-i mulțumești pe toți asta ca o paranteza a comentariului meu asa ca voi fi foarte sincer și voi scrie asa,gazda de nota 10 cât despre sala au fost câteva minusuri și aici voi face referire la lumina deficitara și repartizata neuniform,frigul din sala(având în vedere ca afara erau câteva grade cu plus) si lipsa panourilor despărțitoare dintre mese.
          Când și dacă se vor remedia aceste minusuri voi revenii cu drag la FIENI.

          Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

          Comentariu


          • Stiti toti prea bine cum sunt salile tip Nastase*picura cand ploua, este mai frig ca intr.o sala moderna, lumina este cam salaba, etc*, dar toti jucam in aceleasi conditii!!!
            Observ comentarii in ceea ce priveste conditiile din sala de la jucatori care nu sunt de open si elite, ceea ce nu prea este ok, deoarece nici nu prea joaca la un nivel care sa il deranjeze cele mentionate mai sus si nici nu au perspective la primele locuri!!!
            Inchei prin a spune ca este foarte dificil sa mai organizezi turnee, mai ales in conditiile actuale!!!
            Cu aceasta ocazie ii felicit pe toti colegii mei organizatori din toata tara, care se implica in organizare si ma inclin in fata lor, pentru ca stiu ce riscuri implica!!!
            Pe cei nemultumiti, ii rog sa organizeze un mini turneu si apoi sa mai spuna ceva!!!!
            Va multumesc tuturor pentru aprecieri, dar multe dintre cele mentionate mai sus, nu depind de mine!!!!!
            Sa ne revedem sanatosi!!!
            Ultima editare de ClaudiuManoiu; 07.dec.2021, 11:23.
            Blade - Timo Boll ZLF - OFF
            FH - Xiom Sigma II Pro
            BH- Xiom Sigma II Pro

            Comentariu


            • Fiind prima mea participare la Fieni pot spune ca gazda a fost foarte ok si ca intr-adevar au fost mici probleme cu lumina la unele mese dar nu pot spune ca am pierdut vreun meci din cauza conditiilor din sala.
              O zi buna tuturor !

              Comentariu


              • Nu trebuiesc luate comentariile în nume personal,eu unul consider ca acestea trebuie sa existe ptr. a se putea îmbunătății condițiile de joc în cazul în care este posibil.
                Din punctul meu de vedere e simplu și dacă e sa adun 40 lei taxa+150 lei combustibilul dus/intors și sa ma chiorasc în sala și sa îmi mai fie și frig, zic pas la acea sala din Fieni și joc la mine unde e cald și bine și gata.
                Ma repet,nu am nimic personal cu organizatorul,astea au fost condițiile,atât s-a putut,asta e însă îmi rezerv dreptul asupra deciziei de a revenii acolo.
                Sănătate și sa ne revedem sănătoși!

                Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

                Comentariu


                • Dl. Valentin, vara este prea cald, iarna prea frig și tot timpul găsim un motiv să nu fie așa cum trebuie, dar dacă m-aș duce la primar și i-aș spune ceva de genul, mi-ar zice să fac la tine acolo sau unde este cald și bine!!!
                  Așa, niciodată nu am mai reuși să facem nici un turneu, iar despre cel care și-a dat cu părerea în legătură cu despărțitoarele, îi spun că este foarte ușor să îți dai cu părerea când tu chiar nu ai treabă cu amaturul și nu investești nimic în această frumoasă activitate!!!
                  ​​​​​ Mulți organizatori s-au retras datorită acestor lipsuri ale sălilor și reproșuri din partea unora cărora le place să spună multe, dar să facă puține!!!
                  Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                  FH - Xiom Sigma II Pro
                  BH- Xiom Sigma II Pro

                  Comentariu


                  • Tricourile câștigătorilor le voi distribui la turneul de la Ploiești sau prin jucători din zona dumneavoastră!
                    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                    FH - Xiom Sigma II Pro
                    BH- Xiom Sigma II Pro

                    Comentariu


                    • Postat în original de Topsaneanu Valentin Vezi post
                      La turneele astea e ca la nunta,niciodată nu se poate sa-i mulțumești pe toți asta ca o paranteza a comentariului meu asa ca voi fi foarte sincer și voi scrie asa,gazda de nota 10 cât despre sala au fost câteva minusuri și aici voi face referire la lumina deficitara și repartizata neuniform,frigul din sala(având în vedere ca afara erau câteva grade cu plus) si lipsa panourilor despărțitoare dintre mese.
                      Când și dacă se vor remedia aceste minusuri voi revenii cu drag la FIENI.

                      Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk
                      Nuntasii dau darul si pretind bonus cu carul ... Stau la mese, se distreaza fiind oaspeti cu pretentii, fura mireasa , nu sunt prea interesati de problemele organizatorice ... Asa si multi dintre noi ! Bine punctat, dle Vali, insa meritul principal nu il are'' ginerica'' ci omul care creeaza evenimentul, conditiile de participare si efortul depus de echipa sa ! Tot respectul pt cei care infrunta stressul organizatoric ! Mai ales in conditiile de restriste actuale . Multumim dle Claudiu ! .

                      Comentariu


                      • Dl. Florin, programul dumneavoastră le-a introdus sau poate fi din word 2016 pe care îl am în laptop! Dacă vă pot ajuta cu ceva, vă rog să îmi trimiteți materialele și se rezolva!!!!
                        Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                        FH - Xiom Sigma II Pro
                        BH- Xiom Sigma II Pro

                        Comentariu


                        • Postat în original de ClaudiuManoiu Vezi post
                          Dl. Florin, programul dumneavoastră le-a introdus sau poate fi din word 2016 pe care îl am în laptop! Dacă vă pot ajuta cu ceva, vă rog să îmi trimiteți materialele și se rezolva!!!!
                          Programul meu nu baga diacritice ... am sters mesajul pentru ca am vazut ca a aparut o modificare generala pe forum, nu doar aici. O sa incerc sa ma adaptez cumva.
                          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                          Comentariu


                          • Postat în original de Gigi Spin Vezi post

                            Nuntasii dau darul si pretind bonus cu carul ... Stau la mese, se distreaza fiind oaspeti cu pretentii, fura mireasa , nu sunt prea interesati de problemele organizatorice ... Asa si multi dintre noi ! Bine punctat, dle Vali, insa meritul principal nu il are'' ginerica'' ci omul care creeaza evenimentul, conditiile de participare si efortul depus de echipa sa ! Tot respectul pt cei care infrunta stressul organizatoric ! Mai ales in conditiile de restriste actuale . Multumim dle Claudiu ! .
                            Mai explicit de atat si pe intelesul tuturor nu se putea puncta. Felicitari !

                            Comentariu


                            • Acum totul e relativ.
                              Fiecare are dreptul sa vorbeasca.
                              Cel mai bine e sa se anunte de la inceput.
                              Sala are parcare proprie, are mantinele, sau nu, mesele eunt x sau y, pe jos e suprafata x sau y, e lumina naturala sau artificiala, etc. Asta pentru cei care nu au mai fost.
                              Astfel se previn unele discutii.
                              Acum, parerea mea e ca nu vii neaparat pentru conditii ci pentru atmosfera, pentru prieteni, sa scapi de nevasta, etc.
                              Sincer eu nu am fost acum, dar am fost cu alte ocazii, si sunt conditiile puse la dispozitie de primarie. Am fost implicat si in organizare, e destul de greu sa gasesti conditii. Imi aduc aminte ca am fost si am verificat o sala cu cateva zile inainte si era totul ok, iar in ziua concursului nu mergea jumatate din iluminat, se intampla. Plus chiria de la 120 ron in sus pe ora, mese, mantinele, mingi, cafea, vestiare, etc.
                              Cred ca e bine sa ne exprimam dar sa fim mai toleranti unii cu ceilalti. Multe lucruri nu pot fi schimbate sala, mese, parcari, dar daca atitudinea organizatorului e ok eu unul ma duc cu placere oricand.
                              As fi venit cu placere dar am avut fata bolnava.

                              Sent from my CPH2089 using Tapatalk

                              Lemn Balsa Fibre Off 60,
                              Forehand Tibhar Hybrid MK,
                              Rever/Backhand Donic Liga

                              Comentariu




                              • Linkuri YouTube Filmări Open și Elite

                                Marandici Ion - Ivan Sorin Ioan grupe inferioare Open


                                Zamfir Ionel - Darmaz Ion Optimi de finala Open


                                Zamfir Ionel - Marandici Ion Semifinala Open


                                Iorgoiu Constantin-Catană Claudiu Semifinala Open


                                Zamfir Ionel - Catană Claudiu Open Finala (primele 4 seturi)

                                Setul 5


                                CATEGORIA ELITE

                                Dracea Gabriel - Roman Iulian semifinala


                                Govoreanu Florin-Liviu Petrescu semifinala


                                Roman Iulian - Liviu Petrescu Finala


                                Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                                FH: Donic Bluefire JP 01 max
                                BH:Yasaka Rakza X max

                                Comentariu


                                • Mulțumesc frumos Sorin pentru toate filmările!!
                                  Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                                  FH - Xiom Sigma II Pro
                                  BH- Xiom Sigma II Pro

                                  Comentariu


                                  • Au sosit tricourile pentru câștigătorii fiecărei categorii!
                                    Mulțumim VERTICAL JUMP !!!
                                    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                                    FH - Xiom Sigma II Pro
                                    BH- Xiom Sigma II Pro

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X