Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa de Iarna CSC Dumbravita 11 Decembrie 2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Cupa de Iarna CSC Dumbravita 11 Decembrie 2021


    Turneu A, Cupa De Iarna CSC. Dumbravita - 11.12.2021

    LOCALITATEA: com.Dumbravita, Jud. Timis;
    DATA: Sambata 11.Decembrie 2021;
    CATEGORII: Elite, Open, Avansati, Hobby;

    ATENTIE MODIFICAT ORA HOBBY

    ORA DE INCEPERE:
    Validarea inscrierilor:
    - Elite+Open : 08.00 - 08.30 validare inscrieri, la 9.00 incep meciurile;
    - Avansati +Hobby 12.30 - 13.00 validare inscrieri, 13.30 incep meciurile;


    SALA: - Sala Polivalenta a comunei Dumbravita;

    INDICATII DE ACCES:



    LOGISTICA: 20 mese;
    SPATIU DE JOC: suficient;
    SUPRAFATA DE JOC: "buna";
    FACILITATI: Vestiare;
    CONTRIBUTIE PARTICIPARE:
    - 50 lei adultii;
    - 25 lei copiii sub 14 ani, doamnele si domnisoarele;
    - 0 lei persoanele cu dizabilitati.
    -Se asigura masa calda de la catering.(Persoanele care nu au platit taxa de participare si doresc masa de pranz costul este de 20 lei per persoana)
    - Se asigura tot ce-i necesar pentru o buna desfasurare a concursului.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 cupe + medalii + diplome;
    Locurile 5-8 diplome;
    La dorintele unui sponsor anonim categoria Elite va fi premiat locul 1.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la inscriere: "primul venit, primul servit";
    - organizatorii isi rezerva dreptul de a refuza unele persoane, conform regulamentului Amatur in vigoare;;



    ATENTIE MODIFICAT NUMAR PARTICIPANTI
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite maxim 28 participanti+2 wild carduri;
    - Open maxim58 participanti+2 wild carduri;
    - Avansati maxim 38 participanti+2 wild carduri;
    - Hobby maxim 28 participanti+2 wild carduri;
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 5,6 jucatori;

    Atentie:Ultimele meciuri din grupele intarziate se vor juca pe restul de mese disponibile, refuzul va trage scoaterea din concurs a celui care refuza.
    - Grupe superioare de 3 sau 4;
    - Eliminatorii.
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP;

    ***In functie de dinamica inscrierilor, orele de desfasurare precum si numarul de locuri alocate unei categorii pot fi modificate. Eventualele schimbari vor fi anuntate in timp util. Multumim pentru intelegere.




    IMPORTANT
    Avand in vedere rata de incidenta a comunei Dumbravita, la acest turneu pot participa persoanele care poseda certificat verde cu cod QR, si cei care detin un test antigen sau PCR valabil.
    Va reamintim ca in interiorul salilor de sport, precum si in alte incaperi, este obligatorie purtarea mastilor de protectie, cu exceptia persoanelor care se afla la masa de joc.


    ORGANIZATORI:
    - Husar Nicoleta - 0722663121


    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Beltechi Dumitru - 0747630959




    Va asteptam cu drag !
    Ultima editare de Zosim1; 30.nov.2021, 13:46.
    andreyutzu, Bubucrys and 6 others like this.

  • #2
    Inscrieri Elite (11.12.2021) - 11:17:56 PM - v5.3 / cls_2021-dec

    1. Badea Bogdan, Dumbravita, 1595 - 53.9 - EM
    2. Sorescu Deian, Resita, 132 - 50.61 - EM
    3. Moldovan Daniel, Dumbravita, 721 - 50.4 - EM
    4. Iana Remus, Timisoara, 9 - 50.08 - EB
    5. Mutrescu Eugen, Timisoara, 1 - 48.57 - EW
    6. Roman Bogdanel, Arad, 1237 - 45.5 - E
    7. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 20 - 42.31 - EW
    8. Savu Cristian, Oradea, 22 - 40.91 - E
    9. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 417 - 40.38 - E
    10. Bielunkiewicz Pawel, Polonia, 1123 - 39.57 - E
    11. Put Gabriel, Oravita, 95 - 38.96 - E
    12. Craciun Calin, Oradea, 30 - 37.78 - E
    13. Tailbot Francois, Oradea, 497 - 37.37 - E
    14. Tic Ioan, Oradea, 13 - 37.12 - E
    15. Frunza Alexandru, Timisoara, 48 - 37.04 - E
    16. Curut Gabriel, Timisoara, 189 - 36.74 - E
    17. Grigore Alexandru, Campina, 10 - 36.35 - E
    18. Codau Vlad, Oradea, 166 - 35.99 - E
    19. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 32 - 34.88 - E
    20. Grubacichi Marius, Timisoara, 170 - 34.42 - E
    21. Vaida Sorin, Oradea, 41 - 33.33 - EW
    22. Jurescu Sorin, Timisoara, 18 - 33.26 - EW
    23. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 294 - 33.23 - E
    24. Kaposta Victor, Arad, 54 - 33.18 - E
    25. Mirza Sorin, Arad, 681 - 29.7 - O
    26. Avram Victor, Arad, 73 - 41.48 - E
    27. Orban Madalina, Siret, 965 - 36.37 - EBF
    28. Maxim Alexandru, Oradea, 659 - 28.14 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Blaga Marius, Cluj Napoca, 90 - 38.72 - ED
    2. Manea Mihaita, Tulcea, 254 - 37.33 - EB
    3. Verdet Adrian, Timisoara, 37 - 37.29 - EW
    4. Boru Lucian, Timisoara, 117 - 43.56 - E



    Inscrieri Open (11.12.2021) - 11:16:05 PM - v5.3 / cls_2021-dec

    1. Mihalescu Dinu, Timisoara, 40 - 32.7 - OW
    2. Busu Romulus, Hunedoara, 682 - 32.22 - O
    3. Marta Marcel, Timisoara, 1353 - 32 - O
    4. Ardelean Raul, Arad, 348 - 31.98 - O
    5. Dumitru Florin, Arad, 60 - 31.74 - O
    6. Szemciuk Istvan, Deva, 555 - 31.3 - O
    7. Boznea Daniel, Deva, 262 - 31.23 - O
    8. Daroti Florin, Lipova, 220 - 30.54 - O
    9. Drinceanu Lilian, Oravita, 246 - 30.45 - O
    10. Shehabi Amer, Timisoara, 938 - 30.2 - O
    11. Peta Octavian, Cluj Napoca, 141 - 29.73 - OW
    12. Hancig Mircea, Timisoara, 99 - 29.41 - O
    13. Migea Cornel, Sibiu, 110 - 29.21 - OW
    14. Popovici Ciprian, Hunedoara, 820 - 29.01 - O
    15. Georgescu Constantin, Orastie, 91 - 28.88 - O
    16. Szekeres Zoltan, Timisoara, 1018 - 28.25 - O
    17. Dirlea Ioan, Aiud, 114 - 27.9 - OD
    18. Csaky Tiberiu, Resita, 215 - 27.37 - OW
    19. Veres Francisc, Oravita, 445 - 27.19 - O
    20. Birtalan Robert, Oradea, 711 - 26.58 - O
    21. Pralea Marius Dan, Botosani, 61 - 26.34 - O
    22. Orban Alexandru, Lugoj, 84 - 26.33 - O
    23. Jichici Svetozar, Timisoara, 218 - 26.24 - OW
    24. Degianschi Obrad, Resita, 225 - 26.23 - O
    25. Cecan Vasile, Timisoara, 173 - 25.7 - O
    26. Gherman Romulus, Arad, 267 - 25.52 - O
    27. Ticu Sorin, Lugoj, 397 - 25.5 - O
    28. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 169 - 25.43 - O
    29. Neamt Doru, Arad, 273 - 25.41 - OW
    30. Demian Daniel, Arad, 446 - 24.7 - O
    31. Botea Fabian, Hunedoara, 1109 - 24.65 - O
    32. Deak Valentin, Sebis, 765 - 24.45 - O
    33. Halasz Peter, Oradea, 329 - 24.29 - O
    34. Nagy Iosif, Arad, 149 - 24.25 - OW
    35. Curpas Ioan, Oradea, 433 - 23.88 - OW
    36. Lulciuc Dumitru, Timisoara, 968 - 22.82 - O
    37. Dehelean Octavian, Timisoara, 732 - 22.58 - O
    38. Szivery Adrian, Arad, 290 - 22.32 - O
    39. Muresan Florin, Deva, 967 - 21.85 - O
    40. Vuca Adrian, Berzovia, 900 - 21.57 - O
    41. Birtalan Laszlo, Oradea, 208 - 21.28 - OW
    42. Fekete Istvan, Arad, 259 - 20.9 - OW
    43. Bozosan Petre, Sibiu, 165 - 20.07 - OW
    44. Balaj Roland, Arad, 192 - 20.06 - O
    45. Pauliuc Alesia, Timisoara, 1412 - 19.85 - AF
    46. Morariu Marius, Sibiu, 269 - 19.78 - A
    47. Leric David, Lipova, 470 - 19.26 - A
    48. Moldovan Dora, Dumbravita, 1467 - 18.57 - ABF
    49. Cheregi Nelu, Oradea, 1021 - 18.27 - A
    50. Lungu Marius, Oravita, 594 - 18.08 - A
    51. Craiovan Victor, Resita, 1046 - 15.55 - A
    52. Gipsy King, Hunedoara, 467 - 15.24 - AW
    53. Olah Remus, Arad, 961 - 14.3 - A
    54. Stancu Tiberiu, Deva, 1300 - 13.55 - AW
    55. Stanescu Romeo, Hunedoara, 1037 - 13.13 - A
    56. Naghi Vlad, Hunedoara, 1269 - 12.34 - A
    57. Caraus Sorin, Deva, 573 - 11.67 - A
    58. Tarhuna Alin, Dumbravita, 4484 - 0 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Sorin Inu Moise, Oradea, 1911 - 30.25 - O
    2. Kramarsic Milos, Belgrad, 516 - 22.72 - O
    3. Sandu Andrei, Sibiu, 175 - 28.02 - O
    4. Schiopulescu Ion, Lugoj, 710 - 28.02 - O
    5. Stoica Mihai, Hateg, 317 - 25.98 - O
    6. Poenar Alin, Resita, 1298 - 25.7 - O
    7. Dani Leo, Arad, 762 - 18.17 - AD

    Inscrieri Avansati (11.12.2021) - 11:24:44 PM - v5.3 / cls_2021-dec

    1. Fabian Wilhelm, Oradea, 854 - 19.88 - AW
    2. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 101 - 19.76 - A
    3. Herteg Dorinel, Arad, 324 - 19.76 - A
    4. Popescu Radu, Arad, 158 - 19.71 - A
    5. Orban Marius, Lugoj, 284 - 19.09 - A
    6. Dusan Marcel, Arad, 1437 - 18.77 - A
    7. Lascu Marius, Timisoara, 742 - 17.61 - A
    8. Stanciu Dumitru, Simeria, 819 - 17.45 - A
    9. Mates Flavius, Arad, 1504 - 16.87 - A
    10. Beltechi Dumitru, Victoria, 1388 - 16.23 - A
    11. Moldovan Andrei, Oradea, 802 - 16.01 - A
    12. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 421 - 15.5 - A
    13. Matei Dumitru, Deva, 232 - 15.44 - AW
    14. Clesiu Florin, Deva, 1285 - 13.85 - A
    15. Cobzaru Radu, Deva, 277 - 13.75 - A
    16. Nistor Alexandru, Sighetu Marmatiei, 2169 - 13.7 - A
    17. Tasedan Adrian, Arad, 1026 - 13.38 - A
    18. Kovacs Levente, Oradea, 1087 - 13.15 - A
    19. Dranca David, Aiud, 748 - 13.05 - AJ
    20. Vlad Florin, Arad, 3152 - 13 - A
    21. Schuller Claudiu, Cluj Napoca, 1145 - 12.71 - A
    22. Badea Catalin, Dumbravita, 1776 - 12.2 - A
    23. Aron Valentin, Zlatna, 759 - 11.9 - A
    24. Oprean Andrei, Brad, 596 - 10.81 - A
    25. Szilagyi Bence, Dumbravita, 2327 - 10.7 - A
    26. Pascutiu Adrian, Arad, 2821 - 10.6 - A
    27. Chivaran Alin, Caransebes, 652 - 10.53 - A
    28. Susman Dan, Alba Iulia, 613 - 10.31 - A
    29. Baltat Sebastian, Arad, 1419 - 9.52 - H
    30. Varkonyi Amalia, Oradea, 1193 - 9.38 - HF
    31. Negru Marius, Deva, 1423 - 8.32 - H
    32. Marian Ioan, Alba Iulia, 853 - 8.31 - HW
    33. Vela Gabriel, Timisoara, 892 - 7.85 - H
    34. Faur Lucian, Jimbolia, 1424 - 7.09 - HW
    35. Paul Alin Sabin, Sandra, 4190 - 5 - H

    Inscrieri Avansati (11.12.2021) - 11:33:29 PM - v5.3 / cls_2021-dec

    1. Fabian Wilhelm, Oradea, 854 - 19.88 - AW
    2. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 101 - 19.76 - A
    3. Herteg Dorinel, Arad, 324 - 19.76 - A
    4. Popescu Radu, Arad, 158 - 19.71 - A
    5. Orban Marius, Lugoj, 284 - 19.09 - A
    6. Dusan Marcel, Arad, 1437 - 18.77 - A
    7. Lascu Marius, Timisoara, 742 - 17.61 - A
    8. Stanciu Dumitru, Simeria, 819 - 17.45 - A
    9. Mates Flavius, Arad, 1504 - 16.87 - A
    10. Beltechi Dumitru, Victoria, 1388 - 16.23 - A
    11. Moldovan Andrei, Oradea, 802 - 16.01 - A
    12. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 421 - 15.5 - A
    13. Matei Dumitru, Deva, 232 - 15.44 - AW
    14. Clesiu Florin, Deva, 1285 - 13.85 - A
    15. Cobzaru Radu, Deva, 277 - 13.75 - A
    16. Nistor Alexandru, Sighetu Marmatiei, 2169 - 13.7 - A
    17. Tasedan Adrian, Arad, 1026 - 13.38 - A
    18. Kovacs Levente, Oradea, 1087 - 13.15 - A
    19. Dranca David, Aiud, 748 - 13.05 - AJ
    20. Vlad Florin, Arad, 3152 - 13 - A
    21. Schuller Claudiu, Cluj Napoca, 1145 - 12.71 - A
    22. Badea Catalin, Dumbravita, 1776 - 12.2 - A
    23. Aron Valentin, Zlatna, 759 - 11.9 - A
    24. Oprean Andrei, Brad, 596 - 10.81 - A
    25. Szilagyi Bence, Dumbravita, 2327 - 10.7 - A
    26. Pascutiu Adrian, Arad, 2821 - 10.6 - A
    27. Chivaran Alin, Caransebes, 652 - 10.53 - A
    28. Susman Dan, Alba Iulia, 613 - 10.31 - A
    29. Baltat Sebastian, Arad, 1419 - 9.52 - H
    30. Varkonyi Amalia, Oradea, 1193 - 9.38 - HF
    31. Negru Marius, Deva, 1423 - 8.32 - H
    32. Marian Ioan, Alba Iulia, 853 - 8.31 - HW
    33. Vela Gabriel, Timisoara, 892 - 7.85 - H
    34. Faur Lucian, Jimbolia, 1424 - 7.09 - HW
    35. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1663 - 5.99 - H
    36. Paul Alin Sabin, Sandra, 4190 - 5 - H


    Ultima editare de Zosim1; 09.dec.2021, 00:35.
    andreyutzu, tavy and ADN like this.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Clasament

      Comentariu


      • #4
        Rezervat organizatori

        In atentia participantiilor la Turneul A Cupa de Iarna CSC Dumbravita din 11.12.2021.
        Conducerea Clubului impreuna cu Primaria si Politia Locala au hotarat desfasurarea competitilor sportive de tenis de masa care vor avea loc incepand din data de 11.12 cu primul turneu de amatori continuand cu turneul de copii de Duminica 12.12 si cu Cupa Romaniei tineret si seniori intre 13-15 decembrie respectand toate Hotararile Guvernului Romaniei (1070) din 8 noiembrie.Masurile si aplicarea lor vor fi implementate si verificate de catre Politia Locala si conducerea Clubului CSC Dumbravita.
        Eu ,Emi ca organizator Tehnic al acestei competitii voi respecta Regulamentul Amatur 2021 in ceea ce priveste desfasurarea competitiei sub egida Amatur, si ma voi supune masurilor impuse de catre Guvernul Romaniei si implementate prin autoritatile sale.Intrarea in sala v-a fi reglementata de autoritatiile locale si eu voi autoriza inscrierea pe liste a tuturor celor care sunt in sala la orele anuntate in anuntul Turneului.

        “”HOTĂRÂRI ALE GUVERNULUI ROMÂNIEI GUVERNUL ROMÂNIEI HOTĂRÂRE (1070) H 1183, privind prelungirea stării de alertă pe teritoriul României începând cu data de 9 noiembrie 2021, precum și stabilirea măsurilor care se aplică pe durata acesteia pentru prevenirea și combaterea efectelor pandemiei de COVID-19
        Guvernul României adoptă prezenta hotărâre.
        Anexa.3
        4. în spațiile închise sau deschise, competițiile sportive se pot desfășura pe teritoriul României fără participarea spectatorilor, în condițiile stabilite prin ordinul comun al ministrului tineretului și sportului și al ministrului sănătății, emis în temeiul art. 43 și al art. 71 alin. (2) din Legea nr. 55/2020, cu modificările și completările ulterioare;

        LEGE nr. 55 din 15 mai 2020privind unele măsuri pentru prevenirea și combaterea efectelor pandemiei de COVID-19
        EMITENT · PARLAMENTUL ROMÂNIEI
        Publicat în MONITORUL OFICIAL nr. 396 din 15 mai 2020
        Secţiunea a 6-a Domeniul tineretului și sportuluiArticolul 43
        2) Pe durata stării de alertă, în scopul susținerii structurilor sportive, definite conform Legii nr. 69/2000, cu modificările și completările ulterioare, autoritățile administrației publice locale pot aproba, prin hotărârea consiliului local și/sau județean, după caz, diverse forme de sprijin pentru finanțarea cheltuielilor de funcționare sau de natură salarială ale structurilor sportive care își au sediul pe raza administrativ-teritorială ale acestora. În cazul acestor forme de sprijin, pe durata stării de alertă, nu sunt aplicabile prevederile legale privind ajutorul de stat și prevederile Legii nr. 350/2005 privind regimul finanțărilor nerambursabile din fonduri publice alocate pentru activități nonprofit de interes general, cu modificările și completările ulterioare.
        Articolul 71 (2) În vederea aplicării măsurilor prevăzute de prezenta lege, ministerele și celelalte autorități responsabile, la propunerea CNSSU, după caz, emit ordine și instrucțiuni.


        ORDIN nr. 310/708/2021pentru aprobarea regulamentelor privind condițiile necesar a fi respectate pentru accesul în bazele sportive, în vederea practicării sporturilor individuale în aer liber, pentru practicarea sporturilor de echipă în aer liber, pentru reluarea activității de natație în bazinele acoperite și în aer liber din România, în vederea desfășurării activităților sportive în spații închise, desfășurării activităților de pregătire fizică în săli de fitness și aerobic, respectiv accesul spectatorilor la evenimentele sportive
        EMITENT · MINISTERUL TINERETULUI ȘI SPORTULUI Nr. 310 din 18 mai 2021
        · MINISTERUL SĂNĂTĂȚII Nr. 708 din 18 mai 2021
        Publicat în MONITORUL OFICIAL nr. 522 din 20 mai 2021 “”

        La Sala Polivalenta din Dumbravita. Conform Ordinului MTS 310/18.05.2021 –MS 708/18.05.2021 si Monitorul Oficial 522/20.05.201 privind modul de organizare si desfasurare al antrenamentelor si competitiilor sportive in Romania, este permis scutirea de teste a participantilor la competitiile sportive in spatiul inchis, daca acestia au fost vaccinati si au trecut mai mult de 10 zile de la rapel (trebuie prezentata dovada) sau test antigen rapid nu mai vechi de 48 ore. Toate aceste teste cat si acordul parintilor vor fi prezentate de antrenori la sedinta tehnica. Este interzis prezenta spectatorilor in sala.

        Ultima editare de Zosim1; 08.dec.2021, 23:21.
        Roli B likes this.

        Comentariu


        • #5
          Grubacichi Marius, elite, Timișoara
          Zosim1 likes this.

          Comentariu


          • #6
            Vela Gabriel, avansati, Timișoara
            Roli B likes this.

            Comentariu


            • #7
              Se inscriu la Open:
              Leric David-Lipova. Daroti Florin-Lipova.
              Ardelean Raul-Arad.
              Zosim1 and Roli B like this.

              Comentariu


              • #8
                Daneliuc Gabi-Selimbar la Elite
                Zosim1 likes this.

                Comentariu


                • #9
                  Savu Cristian - Oradea - Elite
                  Craciun Calin - Oradea - Elite
                  Tic Ioan - Oradea - Elite
                  Codau Vlad - Oradea - Elite
                  Vaida Sorin - Oradea - Elite
                  Talboit Francois - Oradea - Elite
                  Curpas Ioan - Oradea - Open
                  Tanc Florin - Oradea - Open
                  Halasz Peter - Oradea - Open
                  Zosim1 likes this.
                  In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                  Dalai Lama

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscrie Matei Alin - Arad - Avansati
                    Herteg Dorinel - Arad - Avansati
                    Dusan Marcel - Arad - Avansati
                    Tasedan Adrian - Arad - Avansati
                    Roli B likes this.

                    Comentariu


                    • #11
                      Balogh Attila - Oradea - Elite
                      In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                      Dalai Lama

                      Comentariu


                      • #12
                        Se înscriu
                        Mutrescu eugen
                        Jurescu sorin
                        Din timisoara la elite
                        Și cecan Vasile
                        Hancig Mircea
                        Din timisoara la open
                        Zosim1, lulciuc.dumitru and Roli B like this.

                        Comentariu


                        • #13
                          Frunza Alexandru elite Timișoara
                          Zosim1 likes this.

                          Comentariu


                          • #14
                            Buna ziua, se inscrie Veres Adrian din Timișoara la open, multumesc.

                            Trimis de pe al meu SM-G780F folosind Tapatalk

                            Blade: HM CRT Combi
                            FH: Victas Ventus Limber
                            BH:
                            Dawei 388D-1

                            Comentariu


                            • #15
                              Orban Alexandru-Lugoj-open
                              Orban Marius-Lugoj-Avansati

                              Comentariu


                              • #16
                                Jichici Svetozar - Timișoara - Open
                                Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
                                Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
                                Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

                                Comentariu


                                • #17
                                  Iana Remus, Timișoara, elite.
                                  Costache-Rosioru Cristian, Timișoara, elite.


                                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Dehelean Alexandru
                                    Marta Marcel
                                    Szecheres Zoltan
                                    open toti trei

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Peta Octavian,Cluj Napoca-open.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Din Deva se inscriu Boznea Daniel si Caraus Sorin la Open

                                        Sent from my SM-G975F using Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Fekete Istvan Arad Open

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Chivaran Alin-Caransebeș - avansati

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Kaposta Victor - Arad.


                                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare - Avansati,
                                                Cobzaru Radu - Deva - Avansati,
                                                Matei Dumitru - Deva - Avansati,
                                                Popescu Radu - Arad - Avansati



                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Bozga Dan - Arad - Hobby
                                                  Pascutiu Adrian - Arad - Hobby
                                                  Vlad Florin - Arad - Hobby

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X